Kolekcja "Paris Haute Couture" - do 1 lipca

Awatar użytkownika
Casandra
Administratorka forum
Administratorka forum
Posty: 7480
Rejestracja: 14 kwie 2010, o 16:58
Lokalizacja: Katowice

Kolekcja "Paris Haute Couture" - do 1 lipca

Post autor: Casandra » 24 cze 2019, o 13:39

Obrazek
Oh, Paryż! Nasza miłość do tego miasta jest nieskończona! To miasto inspiruje wielu projektantów mody to tworzenia najpiękniejszych arcydzieł oraz dyktuje modę na całym świecie.

Kolekcja Paris Haute Couture będzie dostępna do 1 lipca, do godziny 13:00!

Udanych zakupów!
Zespół Areny Mody

Obrazek
Poznaj świat Mystificity - rekrutacja trwa
Obrazek
"Życie bez czekolady jest jak plaża bez morza"

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Kolekcja "Paris Haute Couture" - do 1 lipca

Post autor: Katriel Tremaine » 24 cze 2019, o 18:45

Bardzo ładna jest ta kolekcja. Nie twierdzę, że wszystko mi się podoba, ale całkiem sporo ;)
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Lady_Blair
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 465
Rejestracja: 31 sie 2015, o 13:13

Re: Kolekcja "Paris Haute Couture" - do 1 lipca

Post autor: Lady_Blair » 24 cze 2019, o 19:38

Jedna z gorszych kolekcji. Ubrania narysowane są po prostu tragicznie. Po graficznych perełkach jakie otrzymaliśmy w evencie Orient Express, gdzie każdy ciuszek był dopracowany w najdrobniejszych detalach ta kolekcja prezentuje ogromny spadek jakości ubrań. Z resztą ogólnie również w porównaniu do innych kolekcji, które ostatnio się pojawiały.
Obrazek Co to jest za kartonik na głowę? 8| Pozostałe kapelusze wcale nie są lepsze.
Obrazek Ta bluzka powinna kończyć się gdzieś na początku uda, bo im niżej tym gorzej to wygląda. Sama koncepcja przedłużonej bluzki, aż do ziemi mi się podoba, ale tu dół został spartaczony.
Obrazek A mogło być tak pięknie... gdyby nie te foliowe, brzydko wyglądające wykończenie wewnętrznej części sukienki, które widać między nogami.
Obrazek Coś tu nie pasuje. Sukienka widać, że jest lekka i dość zwiewna, więc jak to możliwe, że tak sztywno wisi kilometr za wyeksponowaną noga?

Żeby nie było, że tylko narzekam względnie podobają mi się te rzeczy:
Obrazek Obrazek ObrazekObrazek Te świecące ciuchy mogą przydać się kiedyś do konkursu. Całkiem podobają mi się też niektóre modele butów.
Ostatnio zmieniony 24 cze 2019, o 22:06 przez Lady_Blair, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Mili29
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 345
Rejestracja: 11 mar 2016, o 19:34
Lokalizacja: Bielsko-Biała.

Re: Kolekcja "Paris Haute Couture" - do 1 lipca

Post autor: Mili29 » 24 cze 2019, o 21:01

Mnie Kolekcja się Bardzo Podoba :). Extra świecące perełki, i parę innych rzeczy :).
Mili29

Awatar użytkownika
Hellsing
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 302
Rejestracja: 22 lip 2014, o 16:05

Re: Kolekcja "Paris Haute Couture" - do 1 lipca

Post autor: Hellsing » 25 cze 2019, o 15:59

Z tymi kapeluszami jest coś mocno nie tak. Znowu nic nie będzie pasować do żadnej fryzury. Grafika tych kolorów jest jakaś dziwnie płaska, wygląda na niedopracowane. Same ubrania ujdą

Awatar użytkownika
Karodziejka
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 95
Rejestracja: 23 kwie 2010, o 20:09
Lokalizacja: Czeluści Piekła

Re: Kolekcja "Paris Haute Couture" - do 1 lipca

Post autor: Karodziejka » 25 cze 2019, o 20:23

Masz rację Hellsing z tą grafiką. Jest dziwnie płaska...O dziwo zakupiłam ten czarny fez i wykorzystałam go do dzisiejszej stylizacji. Dobranie do niego fryzury było rzeczywiście bardzo trudne. Ostatecznie udało się dopasować i miarę to wygląda.

Bluzka z frędzlami byłaby bardzo ładna, gdyby graficy nie spartaczyli dołu. Celowy efekt, czy zabrakło czasu? Od razu przed oczami mam ten mem:

Obrazek

Mimo to można znaleźć parę perełek. Kolory też są całkiem przyjemne.
Obrazek

Awatar użytkownika
Lady_Blair
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 465
Rejestracja: 31 sie 2015, o 13:13

Re: Kolekcja "Paris Haute Couture" - do 1 lipca

Post autor: Lady_Blair » 25 cze 2019, o 22:04

Ahahahaha xD Ten rysunek idealnie odzwierciedla aktualną kolekcję!

Ptysia112
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 10
Rejestracja: 10 cze 2018, o 13:01

Re: Kolekcja "Paris Haute Couture" - do 1 lipca

Post autor: Ptysia112 » 26 cze 2019, o 07:25

Jeżeli mam być szczera - z tej kolekcji nie podoba mi się, cóż, kompletne nic! :O
No dobrze, może buty są okej... Niektóre...
Nie wykorzystam prawdopodobnie niczego, kolekcja podoba mi się wprawdzie kolorystycznie (lubię takie proste kolorowanie, bo nie jestem dobra w układaniu stylizacji, a ten typ ubrań łatwo się do wszystkiego dobiera), ale jest tragicznie narysowana! Kupuję tylko rzezy za dolary tradycyjnie. :)

Zablokowany