Kolekcja "Wycieczka po Rzymie" - do 17 czerwca

Awatar użytkownika
Casandra
Administratorka forum
Administratorka forum
Posty: 7480
Rejestracja: 14 kwie 2010, o 16:58
Lokalizacja: Katowice

Kolekcja "Wycieczka po Rzymie" - do 17 czerwca

Post autor: Casandra » 10 cze 2019, o 15:48

Obrazek

Drogie Panie,

Oprócz podróży Orient Expressem, zapraszamy również na krótką Wycieczkę po Rzymie. Tym razem idziemy na małe zakupy dla narzeczonego! Nie zapomnijcie ubrać sukienek o rozmiar większych, w końcu kto się oprze pizzy, paście czy cannoli? ;)

Kolekcja Wycieczka po Rzymie będzie dostępna do 17 czerwca, do godziny 13:00!

Udanych zakupów!
Zespół Areny Mody

PS. Jest to powtórka kolekcji z 2015 roku.
Poznaj świat Mystificity - rekrutacja trwa
Obrazek
"Życie bez czekolady jest jak plaża bez morza"

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Kolekcja "Wycieczka po Rzymie" - do 17 czerwca

Post autor: Katriel Tremaine » 10 cze 2019, o 17:11

Jest kilka fajnych rzeczy, ale i tak ta koszulka wyłażąca spod bluzy na banerze powaliła mnie na kolana...
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Lady_Blair
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 465
Rejestracja: 31 sie 2015, o 13:13

Re: Kolekcja "Wycieczka po Rzymie" - do 17 czerwca

Post autor: Lady_Blair » 10 cze 2019, o 21:32

Dlaczego? Źle, że jest ta koszulka? Ta bluza ma spory dekolt jak na faceta. Ci którzy mają owłosioną klatkę (w rzeczywistości) nieestetycznie wyglądaliby z takim dekoltem, stąd wrzucenie koszulki to nie jest według mnie głupi pomysł przy takim kroju bluzy i nie wygląda źle.
Kolekcja nie podoba mi się. Jest średnio narysowana i lepsze, bardzo podobne rzeczy można znaleźć w centrum handlowym. Wykupię to co za $$$ dla punktów, a reszty raczej nie ruszę.

Awatar użytkownika
Casandra
Administratorka forum
Administratorka forum
Posty: 7480
Rejestracja: 14 kwie 2010, o 16:58
Lokalizacja: Katowice

Re: Kolekcja "Wycieczka po Rzymie" - do 17 czerwca

Post autor: Casandra » 10 cze 2019, o 22:45

Bardziej chodziło chyba o to, że lewy rękaw bluzki wystaje spod bluzy ^^
Moim zdaniem to dobrze, że ten defekt został na banerku, przynajmniej jest to przykład jednej z niewielu reklam, w których ubrania/wygląd nie są sztucznie dostosowywane, by wyglądały idealnie, co mija się ze stanem faktycznym w kolekcji :p

Awatar użytkownika
Lady_Blair
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 465
Rejestracja: 31 sie 2015, o 13:13

Re: Kolekcja "Wycieczka po Rzymie" - do 17 czerwca

Post autor: Lady_Blair » 11 cze 2019, o 02:47

Ooo faktycznie! Nie zauważyłam tego rękawa wyłaniającego się spod bluzy. Pewnie po prostu bluza Pana ze zdjęcia jest dziurawa :D

Mnie irytuje jedna kwestia. W przypadku męskich kolekcji, rzeczy dla faceta za di są zawsze lepiej uszyte, dopasowane, bardzo dopracowane pod sylwetkę Pana. Z rzeczami za inną walutę już nie zawsze tak jest. Przykład:
Obrazek

Może się czepiam, ale dla mnie diabeł tkwi w szczegółach. Spodenki za di są dopasowane idealnie. Guzik z suwakiem są centralnie ułożone w linii pępka i tak powinno być! Obok, spodenki za szm są już przkoślawione w jedną stronę i wygląda to nienaturalnie. To tylko jeden przykład, ale już kilkakrotnie zauważyłam, że w przypadku kolekcji dla Niego rzeczy za di są nieporównywalnie lepsze i bardziej dopracowane. Już niestety nie mam dostępu do sklepu ślubnego, ale marynarki i koszule za di były o niebo lepsze niż te wersje za szm. Były po prostu tak charakterystycznie dobrze dopasowane do sylwetki tego faceta...
Mam czasem wrażenie, że graficy specjalnie ubrzydniają niektóre elementy - jak na przykład tutaj przeniesienie tego guzika i suwaka.

aniaania
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 403
Rejestracja: 2 lis 2016, o 19:20

Re: Kolekcja "Wycieczka po Rzymie" - do 17 czerwca

Post autor: aniaania » 15 cze 2019, o 08:03

fajnie że pokazali na banerze że nie każdy ciuch z każdym spasuje bo wystaje np ten rękaw spod bluzy, szkoda tylko ze pokazali to na ubraniach których nie da się połączyć bo zarówno koszulka jak i bluza są w tej samej kategorii w garderobie

Zablokowany