Wydarzenie "Bal" - do 31 maja

Awatar użytkownika
Amantis
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 288
Rejestracja: 16 lut 2017, o 20:56

Re: Wydarzenie "Bal" - do 31 maja

Post autor: Amantis » 21 maja 2019, o 09:22

Aeryn na motylowych prezentach ,niestety tez nie mialam szczescia...i dlatego po otworzeniu kilku probnych ,nie kupilam wtedy nic za diaksy...zbieralam same darmowki...
W sumie chcialam jeszcze poruszyc inna kwestie.
Obrazek

Czy naprawde w kazdych prezentach musza leciec ilosci industrialne tych przekletych miejsc na zdjecia i albumy?Rozumiem ze dla nowego gracza to moze byc jakas tam gratka,chociaz patrzac po ilosci zdjec jakie robia nowe lale to chyba mimo wszystko jest to gratka niewielka...Nam jest to wpychane jako super prezent...i ani tego wykorzystac(bo ile tych albumow i zdjec mozna sobie narobic?) ani tego sprzedac...Dlaczego nie stworzyc czegos nowego?Czegos innego?Cos co ucieszyloby gracza i co uwazalby faktycznie za rzecz przydatna?Czy ja wiem?Bonus do dodatkowego krecenia kolem,albo i nawet darmowe jokery do maszyny....

Awatar użytkownika
Lady_Blair
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 465
Rejestracja: 31 sie 2015, o 13:13

Re: Wydarzenie "Bal" - do 31 maja

Post autor: Lady_Blair » 21 maja 2019, o 10:21

U mnie po 4 latach gry wygląda to tak:
Obrazek

Ubolewałabym gdyby ucięli rozdawanie miejsc na zdjęcia. Korzystam z funkcji wstawiania zdjęć do galerii i wiele graczek też ma zapchane galerie zdjęciami Lalek. Z albumami natomiast się zgodzę, bo śmieszne jest to, że albumów potrafi wpadać więcej niż miejsc na zdjęcia. W efekcie ktoś (jak np. Ty) ma 6 tys albumów, a 3 tys nie jest w stanie zapełnić żadnym zdjęciem, bo miejsc na nie jest o połowę mniej xD Także... miejsca chętnie przygarniam albumy nie.

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Wydarzenie "Bal" - do 31 maja

Post autor: Katriel Tremaine » 21 maja 2019, o 11:37

U mnie to wygląda tak. Wprawdzie nie tak niedorzecznie jak u Amantis, ale też śmiesznie. Zdjęć praktycznie nie robię i robić nie będę. Nie jest mi to do niczego potrzebne.

Obrazek
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Ptysia112
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 10
Rejestracja: 10 cze 2018, o 13:01

Re: Wydarzenie "Bal" - do 31 maja

Post autor: Ptysia112 » 21 maja 2019, o 17:16

Aeryn Sun, wierz mi, przeczytałam, ale z tego co widzę to różnie to jest ze szczęściem, a obstawiam, że moje konto jest akurat pechowe. :v

Widzę, że dziewczyny celują w mieszane, ale ja w zasadzie sama nie wiem co robić, jeżeli chcę zdobyć, no cóż, prawie wszystko... Jednej trafiały się min. 4 rzeczy, a jak patrzyłam na zdj - 2 rzeczy w małych, a drugiej - nawet i tylko dwie rzeczy w małych, więc nie wiem co robić. :\ Dalej proszę więc o poratowanie. ;;

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Wydarzenie "Bal" - do 31 maja

Post autor: Katriel Tremaine » 21 maja 2019, o 18:48

Dobrze, to napiszę ci to najdosadniej i najczytelniej jak się da. Nikt nie odpowie ci na to pytanie, bo u każdego sprawdza się co innego. Ile graczek, tyle pomysłów. Nikt cię nie jest w stanie poratować. Teraz rozumiesz? Każdemu się sprawdza co innego, próbuj :P
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

aniaania
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 403
Rejestracja: 2 lis 2016, o 19:20

Re: Wydarzenie "Bal" - do 31 maja

Post autor: aniaania » 21 maja 2019, o 22:06

miejsca na albumy to najgorszy badziew w prezentach :thumbdown: zdarza mi sie robic zdjęcia i miejsca na nie chętnie przygarniam, ale za albumy to podziękuję. a to że niektórzy mają wiecej albumów niz miejsc na zdjęcia to juz w ogóle bez sensu

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2562
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Wydarzenie "Bal" - do 31 maja

Post autor: Regelinda » 21 maja 2019, o 22:37

Ptysia112, aby mieć wszystko lub prawie wszystko, trzeba wydać ponad 1000 diamentów. Z samych darmowych tego nie osiągniesz, choćby łowiła każdą energię, jaka Ci się pojawi. Na pewno zbierzesz więcej balonów, jeśli będziesz wyzywała supermodelki. Ale najpierw trzeba je znaleźć, a potem z nimi wygrać. Bez żadnych bonusów możesz wygrać z modelką 0 i 1, przy dużym farcie z 2. Możesz, ale nie musisz. Dlatego dla bezpieczeństwa lepiej załączyć na wszystkie statystyki bonusy za 3 szm. Tu dojdziesz najwyżej do kilkunastu poziomów. Dalej musisz włączyć bonusy za 9 di. Z takimi plus bonusy z aut możesz dojść do powiedzmy 40 poziomu przy sporym farcie.
Modelka 0 ma takie statystyki jak Ty, każda następna ma o 1% wyższe. Kiedy osiagniesz poziom na którym przegrasz 2-3 razy, musisz dać im 24 h na reset do 0, więc zostają Ci zwykłe pojedynki.

Ptysia112
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 10
Rejestracja: 10 cze 2018, o 13:01

Re: Wydarzenie "Bal" - do 31 maja

Post autor: Ptysia112 » 22 maja 2019, o 07:19

Dziękuję za odpowiedzi! ^^
Cóż, na wszystko faktycznie raczej szansy nie ma, ale mam dodatkowe ponad 500 energii w paczkach i rezerwę bonusów do walki z modelkami! ;) (codziennie daję radę zaliczyć 20/30-coś), może zdobędę chociaż to na czym mi najbardziej zależy! ^^

Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Re: Wydarzenie "Bal" - do 31 maja

Post autor: Aurelie » 23 maja 2019, o 14:08

Wielkie otwarcie. ;) 1 mały i 7 dużych. Dużo bibelotów, ale cieszę się z fryzurek, może jeszcze zapoluję na więcej ciuszków.
mały:
Obrazek
duże:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Awatar użytkownika
White_Angel
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 95
Rejestracja: 10 lut 2016, o 14:24

Re: Wydarzenie "Bal" - do 31 maja

Post autor: White_Angel » 23 maja 2019, o 14:10

Pierwszy raz jestem zawiedziona prezentami :thumbdown:

4 duże:
Obrazek

2 średnie i 1 mały:
Obrazek
Ostatnio zmieniony 23 maja 2019, o 14:16 przez Casandra, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Zdjęcia zmniejszono - grafiki większe niż 640x640 pikseli proszę umieszczać w [rimg] zamiast [img].
Obrazek

Awatar użytkownika
Lady_Blair
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 465
Rejestracja: 31 sie 2015, o 13:13

Re: Wydarzenie "Bal" - do 31 maja

Post autor: Lady_Blair » 23 maja 2019, o 14:29

U mnie rozłożyło się tak:
3 duże:
- w pierwszym 4 rzeczy: tło, tapeta, buty, sukienka z pozą,
- w drugim 3 rzeczy: fryzura, kolczyki, naszyjnik,
- w trzecim 3 rzeczy: fryzura, dwie sukienki.
38 małych:
- 10 prezentów pustych,
- 11 prezentów z 1 elementem,
- 12 prezentów z 2 elementami,
- 5 prezentów z 3 elementami.
Z sensownych rzeczy w małych wpadło 5 sukienek, fryzurka i tło. Reszta to dużo brzydkich butów i innych pierdół typu kolczyki, naszyjniki, opaski itp.

Awatar użytkownika
Hellsing
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 302
Rejestracja: 22 lip 2014, o 16:05

Re: Wydarzenie "Bal" - do 31 maja

Post autor: Hellsing » 23 maja 2019, o 14:40

6 dużych - w sumie tragedii nie ma. Mam pozę, co mnie ogromnie cieszy <3 Fryzury super, szkoda, że nie trafił się kok zamiast tej starej miotły na łbie. Ale może jeszcze wpadnie. Nie ma też tła, fajnie, że wpadło kilka kiecek.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Van Der Elayra
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 257
Rejestracja: 4 mar 2019, o 15:43
Lokalizacja: Česká Praha

Re: Wydarzenie "Bal" - do 31 maja

Post autor: Van Der Elayra » 23 maja 2019, o 15:32

6 dużych jestem bardzo szczęśliwa.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Dj-ka
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 273
Rejestracja: 16 maja 2012, o 14:05
Lokalizacja: Szczytniki nad Kaczawą

Re: Wydarzenie "Bal" - do 31 maja

Post autor: Dj-ka » 23 maja 2019, o 15:33

Moje prezenty. Miałam 29 małych i 5 dużych.

Duze:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Male:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
RosaCanina
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 135
Rejestracja: 29 paź 2014, o 13:03

Re: Wydarzenie "Bal" - do 31 maja

Post autor: RosaCanina » 23 maja 2019, o 15:42

Po otwarciu 5 dużych prezentów mam tylko 2 sukienki i jedne buty, jedną torebka i trochę mało istotnych dodatków do mieszkania.... Fryzurki mi wpadły,ale w kwestii ciuszków to jedna wielka czarna rozpacz....teraz żałuję,że za te wszystkie baloniki nie kupiłam 20 małych prezentów....może coś lepszego bym w nich znalazła.

Zablokowany