Wydarzenie "Bal" - do 31 maja

Awatar użytkownika
Mandaloriana
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 394
Rejestracja: 18 wrz 2010, o 19:16

Re: Wydarzenie "Bal" - do 31 maja

Post autor: Mandaloriana » 20 maja 2019, o 11:27

Wiesz tylko nie każdy kupuje pudła za di, również ich nie otwiera ....szkoda tylko, że nie zrobiłaś screenów ile wpadło Ci w pozostałych dużych. ;(
Sama pokusiłam się na kupno i otwarcie 3 prezentów za di, i wpadło wielkie nie powiem co....tak więc nie ma tutaj reguły czy duże , czy małe ....ja miałam duży , mały , średni .
Oczywiste jest również to, że pakując diamenty ma się większe prawdopodobieństwo na ustrzelenie czegoś fajnego :D U mnie na każdy prezent przypadło po dwie rzeczy.....

A tak właśnie wygląda przed chwilą otworzony duży prezent za di :thumbdown: 😂😂😂😂

Obrazek
Ostatnio zmieniony 20 maja 2019, o 12:48 przez Sofronia, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek

"Bądź tym kim jesteś, i mów to co czujesz, ponieważ ci, którzy mają z tym problem nie są ważni, a ci, którzy są ważni nie mają z tym problemu." 8o

"Złapałam się na tym, że ludzie wiedzą o moim życiu więcej niż ja sama" 8o

Awatar użytkownika
Amantis
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 288
Rejestracja: 16 lut 2017, o 20:56

Re: Wydarzenie "Bal" - do 31 maja

Post autor: Amantis » 20 maja 2019, o 12:26

Uwielbiam ludzi ktorzy neguja twoj sukces,swoja porazka.Nie zrobilam screenow ,a szkoda.Moglabym tutaj powklejac to co mi wypadlo z tych 15 pudel,zeby pokazac ze moje zbiory byly obfite,tylko po co?Zaraz znajdzie sie kolejny malkontent ,ktory stwierdzi ze to niczego nie dowodzi ,bo moglam ich otworzyc 50 i teraz sie wymadrzac.
Jaki powod moglabym miec do tego by zawyzac tutaj na forum ,faktyczna zawartosc pudel?

Inna kwestia ktora poruszylas-szczesliwosc konta ----->zakup diamentow.
Nikt tego oficjalnie nie potwierdzi ale kazdy wytrawny gracz doskonale wie ze istnieje cos takiego jak algorytm szczesliwego konta.Jaki wplyw ma na to zakup diamentow?Mozliwe ze znaczny,chociaz tworcy gry zawsze beda negowac ze istnieje cos takiego.Mozna jednak zaobserwowac sytuacje na arenie ,ktore daja sporo do myslenia...Np,dlaczego niektore nicki w wyszukiwarce wyskakuja czesto a inne prawie wcale?Chociaz gdy te inne wyszuka sie recznie ,praktycznie zawsze sa dostepne?Dlaczego jednym ewenty ida jak krew z nosa a innym sie szczesci?Dlaczego w walkach doginanie statystyk(tak jest cos takiego) czesto jest tylko w jedna strone?Przykladow mozna by podawac wiele...Jakby nie bylo,koniec koncem ,wszystko sie zaczyna i konczy na kwesti szczescia i farta...
Reasumujac-moje zbiory byly bogate,co nie oznacza ze inni beda mieli tyle szczescia co ja.Nie jestem tutaj od reklamowania i przekonywania innych do kupowania takich prezentow a nie innych...kazdy ma swoj rozum,swoje przekonania i swoja taktyke.Ja dalam tylko swoja opinie,na postawie moim doswiadczen i nic poza tym...

Awatar użytkownika
Mandaloriana
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 394
Rejestracja: 18 wrz 2010, o 19:16

Re: Wydarzenie "Bal" - do 31 maja

Post autor: Mandaloriana » 20 maja 2019, o 12:43

Amantis, ale ja w życiu nie neguję Twojego szczęścia 🤗🤗🤗 jestem ostatnia w tym punkcie 😁😁😁 Jeśli tak to odebrałaś to przepraszam 🤗🤗🤗 Nie jestem osobą, która czuje się jakby odniosła jakąś porażkę. Co się trafi, to się trafi.... Nie muszę mieć wszystkiego, to tylko gra i nic więcej.... Rywalizować i odnosić porażki to ja mogę w realnym życiu.. Nie tutaj.... 😁
Wiadomo, że każdy, ale to każdy event opiera się na tym samym. Jeden trafi, drugi nie.... Di dużo pomagają 😂 ale nie mi 😂😂😂 tak więc co do reszty to poczekam i również wkleję pozostałe 😁 A ile fryzur Ci wpadło?

Duży prezent
Obrazek
Średni prezent
Obrazek
Mały prezent
Obrazek
Mały prezent
Obrazek

Generalnie od samego początku eventu
3 duże
2 średnie
4 małe
W tym 3 kupione za di (60) Otwarcie każdego kolejne 10... 150 di i wielkie nic... Moim zdaniem nie opłaca się, szkoda jak dla mnie diamentów...
Zobaczymy co wpadnie po zniżce
Ostatnio zmieniony 20 maja 2019, o 14:31 przez Casandra, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: Zdjęcia zmniejszono - grafiki większe niż 640x640 pikseli proszę umieszczać w [rimg] zamiast [img].
Obrazek

"Bądź tym kim jesteś, i mów to co czujesz, ponieważ ci, którzy mają z tym problem nie są ważni, a ci, którzy są ważni nie mają z tym problemu." 8o

"Złapałam się na tym, że ludzie wiedzą o moim życiu więcej niż ja sama" 8o

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Wydarzenie "Bal" - do 31 maja

Post autor: Katriel Tremaine » 20 maja 2019, o 13:09

Ja jestem skompiradłem, wprawdzie skompiradłem rozrzutnym (ot paradoks), ale jednak i nie otwieram prezentów przed czasem, kupuję, ale nie otwieram. Czy odczuwam pokusę? A pewnie, że tak, ale staram się jej nie ulegać. Pootwieram to co mam dopiero jak będzie darmowe ;)
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Amantis
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 288
Rejestracja: 16 lut 2017, o 20:56

Re: Wydarzenie "Bal" - do 31 maja

Post autor: Amantis » 20 maja 2019, o 13:29

Powiem szczerze Sofronia...ze duzy czy maly ,to ci faktycznie badziew leci z tych prezentow...Nie mam pojecia od czego to zalezy.Robili aktualizacje,moze cos namieszali???To u nich dosc normalne.

Fryzury zdobylam wszystkie,w 1 duzym pudle mialam ich od razu 2.I uwierz mi...ze wszystkie otwarte przeze mnie prezenty(duze ) nie mialy mniej niz 4 rzeczy...

Awatar użytkownika
Mandaloriana
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 394
Rejestracja: 18 wrz 2010, o 19:16

Re: Wydarzenie "Bal" - do 31 maja

Post autor: Mandaloriana » 20 maja 2019, o 13:32

No to ja już nie wiem od czego to zależy, jak oni mają to ustawione, ale jak dla mnie porażka ....w moim przypadku szkoda tracić więcej diamentów na ten badziew :D nie po to człowiek się nimi wspomaga w końcu :D
Ostatnio zmieniony 20 maja 2019, o 14:00 przez Sofronia, łącznie zmieniany 3 razy.
Obrazek

"Bądź tym kim jesteś, i mów to co czujesz, ponieważ ci, którzy mają z tym problem nie są ważni, a ci, którzy są ważni nie mają z tym problemu." 8o

"Złapałam się na tym, że ludzie wiedzą o moim życiu więcej niż ja sama" 8o

Awatar użytkownika
Amantis
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 288
Rejestracja: 16 lut 2017, o 20:56

Re: Wydarzenie "Bal" - do 31 maja

Post autor: Amantis » 20 maja 2019, o 13:42

Majac takie wyniki po otwarciu 15 pudel...nie wydalabym zlamanego diaksa na zakup kolejnych...wiec w sumie calkowicie teraz rozumiem Twoje niezadowolenie.

Awatar użytkownika
Mandaloriana
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 394
Rejestracja: 18 wrz 2010, o 19:16

Re: Wydarzenie "Bal" - do 31 maja

Post autor: Mandaloriana » 20 maja 2019, o 14:00

Do tych co wyżej doszły dwa duże , nie wyglądały lepiej ...jeden to 3 rzeczy, dwie torebki i dekoracja do mieszkania, drugi 2 rzeczy-panokcie, i do domu dekoracja...kolejne 84 di w błoto ...a dokładnie 234 i jeszcze promo ciężko im dać 😂

Tak więc dochodzę do wniosku by przy kolejnym takim evencie nie ładować żadnych di .... :cursing:😂😂
Obrazek

"Bądź tym kim jesteś, i mów to co czujesz, ponieważ ci, którzy mają z tym problem nie są ważni, a ci, którzy są ważni nie mają z tym problemu." 8o

"Złapałam się na tym, że ludzie wiedzą o moim życiu więcej niż ja sama" 8o

Awatar użytkownika
Van Der Elayra
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 257
Rejestracja: 4 mar 2019, o 15:43
Lokalizacja: Česká Praha

Re: Wydarzenie "Bal" - do 31 maja

Post autor: Van Der Elayra » 20 maja 2019, o 16:09

Po co ładować di w ten event? czasu jest sporo, ja zbieram nadal a potem pokaże co ugrałam, ale di nie właduję żadnego. Mam już 5 dużych prezentów póki jest promocja a potem pójdę w małe.

Joanka
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 167
Rejestracja: 11 lis 2014, o 19:49

Re: Wydarzenie "Bal" - do 31 maja

Post autor: Joanka » 20 maja 2019, o 17:24

Amantis pisze:
20 maja 2019, o 12:26
Inna kwestia ktora poruszylas-szczesliwosc konta ----->zakup diamentow.
Nikt tego oficjalnie nie potwierdzi ale kazdy wytrawny gracz doskonale wie ze istnieje cos takiego jak algorytm szczesliwego konta.Jaki wplyw ma na to zakup diamentow?Mozliwe ze znaczny,chociaz tworcy gry zawsze beda negowac ze istnieje cos takiego.Mozna jednak zaobserwowac sytuacje na arenie ,ktore daja sporo do myslenia...Np,dlaczego niektore nicki w wyszukiwarce wyskakuja czesto a inne prawie wcale?Chociaz gdy te inne wyszuka sie recznie ,praktycznie zawsze sa dostepne?Dlaczego jednym ewenty ida jak krew z nosa a innym sie szczesci?Dlaczego w walkach doginanie statystyk(tak jest cos takiego) czesto jest tylko w jedna strone?Przykladow mozna by podawac wiele...Jakby nie bylo,koniec koncem ,wszystko sie zaczyna i konczy na kwesti szczescia i farta...
Weź nie strasz.... wg tej spiskowej teorii dziejów jak ten algorytm się skapnie kiedy ja ostatni raz kupiłam diamenty to ten parszywy tort będę losować jeszcze z 10 lat :wacko:

Awatar użytkownika
Mandaloriana
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 394
Rejestracja: 18 wrz 2010, o 19:16

Re: Wydarzenie "Bal" - do 31 maja

Post autor: Mandaloriana » 20 maja 2019, o 17:37

World Club Dome pisze:
20 maja 2019, o 16:09
Po co ładować di w ten event? czasu jest sporo, ja zbieram nadal a potem pokaże co ugrałam, ale di nie właduję żadnego. Mam już 5 dużych prezentów póki jest promocja a potem pójdę w małe.


Po to by ugrać coś lepszego? Jeden ładuje, drugi nie.... Ty też ładujesz 😂😂😁
Obrazek

"Bądź tym kim jesteś, i mów to co czujesz, ponieważ ci, którzy mają z tym problem nie są ważni, a ci, którzy są ważni nie mają z tym problemu." 8o

"Złapałam się na tym, że ludzie wiedzą o moim życiu więcej niż ja sama" 8o

Awatar użytkownika
Van Der Elayra
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 257
Rejestracja: 4 mar 2019, o 15:43
Lokalizacja: Česká Praha

Re: Wydarzenie "Bal" - do 31 maja

Post autor: Van Der Elayra » 20 maja 2019, o 18:27

[CIACH]

Kupuję di i nie ukrywam tego, ale nie ładuję ich w prezenty bo dla mnie to bez sensu zadowolę się 1 tłem i kilkoma fryzurami nie muszę mieć wszystkiego.
Ostatnio zmieniony 20 maja 2019, o 22:19 przez Casandra, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Nie cytujemy posta bezpośrednio nad naszym.

Joanka
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 167
Rejestracja: 11 lis 2014, o 19:49

Re: Wydarzenie "Bal" - do 31 maja

Post autor: Joanka » 20 maja 2019, o 20:24

A ja uwielbiam ten event za to że jest tak totalnie darmowy :) Każdy ma równe szanse.
Oczywiście, że można wpakować masę diamentów żeby mieć wszystko, ale po co? Mnie zwykle zadowala sukienka w jednym kolorze, nie muszę mieć wszystkich.
Jeśli już kupować coś za di to moim zdaniem ma to większy sens już po otwarciu tych darmowych prezentów i jeśli nie udało się zdobyć czegoś co uznasz, że absolutnie musisz mieć :rolleyes:

Ale oczywiście niech każdy robi jak uważa :)

Ptysia112
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 10
Rejestracja: 10 cze 2018, o 13:01

Re: Wydarzenie "Bal" - do 31 maja

Post autor: Ptysia112 » 21 maja 2019, o 07:23

Przedmioty kuszące, fryzurki kuszące, wszystko kuszące, ale znając moje szczęście - nic mi nie wypadnie, a szkoda, bo zależy mi na prawie wszystkim. :c
Mam trochę balonów odłożonych i nie wiem szczerze w co lepiej celować - w małe czy w duże? Nie otwieram za diamenty, bo mam ich niedobór, no i ich też nie ładuję. :\

Dziewczyny co otworzyły więcej prezentów - jak to wychodzi? Lepiej ostatecznie celować w same duże, w same małe, czy jakoś mieszanie, aby mieć największą szansę na upolowanie fryzurek, samochodu i ludzi do domku? owo
Widziałam zdjęcia, ale sama nie wiem czy jest jakaś konkretna szansa na wylosowanie danych rzeczy z danego prezentu. :<

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Wydarzenie "Bal" - do 31 maja

Post autor: Katriel Tremaine » 21 maja 2019, o 07:49

Ptysia gdybyś przeczytała to co pisały dziewczyny wyżej, to byś tego pytania nie zadała.

Amantis, mam nadzieję, że trochę tego Twojego szczęścia spłynie na mnie :P Ostatnio w prezentach nie mam szczęścia. Co się trafi tym razem? Pożyjemy, zobaczymy.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Zablokowany