Wydarzenie "Bal" - do 31 maja

Awatar użytkownika
Van Der Elayra
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 257
Rejestracja: 4 mar 2019, o 15:43
Lokalizacja: Česká Praha

Re: Wydarzenie "Bal" - do 31 maja

Post autor: Van Der Elayra » 23 maja 2019, o 15:42

Gratulację Dj ja jeszcze zbieram. potrzebuję pozy i tło

charmed
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 473
Rejestracja: 7 lut 2014, o 14:00

Re: Wydarzenie "Bal" - do 31 maja

Post autor: charmed » 23 maja 2019, o 16:43

Małe prezenty:
  • 1Obrazek
  • 2Obrazek pusto :thumbdown:
  • 3Obrazek
  • 4Obrazek
  • 5Obrazek fryzura :thumbup: :D
  • 6Obrazek
  • 7Obrazek pusto :thumbdown:
  • 8Obrazek pusto :thumbdown:
  • 9Obrazek sukienka :thumbup:
  • 10Obrazek sukienka x2 :thumbsup:
  • 11Obrazek
  • 12Obrazek
  • 13Obrazek sukienka :thumbup:
  • 14Obrazek
  • 15Obrazek pusto :thumbdown:
  • 16Obrazek pusto :thumbdown:
  • 17Obrazek
  • 18Obrazek pusto :thumbdown:
  • 19Obrazek
  • 20Obrazek
  • 21Obrazek pusto :thumbdown:
  • 22Obrazek sukienka :thumbup:
  • 23Obrazek
  • 24Obrazek sukienka :thumbup:
  • 25Obrazek
  • 26Obrazek
  • 27Obrazek
  • 28Obrazek sukienka :thumbup:
  • 29Obrazek pusto :thumbdown:
  • 30Obrazek
  • 31Obrazek sukienka :thumbup:
  • 32Obrazek
  • 33Obrazek pusto :thumbdown:
  • 34Obrazek sukienka :thumbup:
  • 35Obrazek
  • 36Obrazek pusto :thumbdown:
  • 37Obrazek
  • 38Obrazek samochód :thumbup: :D
  • 39Obrazek
  • 40Obrazeksukienka :thumbup:
  • 41Obrazek
  • 42Obrazeksukienka :thumbup:
Ostatnio zmieniony 30 maja 2019, o 17:08 przez charmed, łącznie zmieniany 4 razy.

Awatar użytkownika
Van Der Elayra
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 257
Rejestracja: 4 mar 2019, o 15:43
Lokalizacja: Česká Praha

Re: Wydarzenie "Bal" - do 31 maja

Post autor: Van Der Elayra » 23 maja 2019, o 17:59

Tym razem opłaciły się duże prezenty moim zdaniem. Zobaczymy jak będzie przy kolejnym prezentowym wydarzeniu.

Isma
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 538
Rejestracja: 5 paź 2014, o 21:03

Re: Wydarzenie "Bal" - do 31 maja

Post autor: Isma » 23 maja 2019, o 20:30

U mnie małe okazały się znacznie lepsze:

Małe:

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Duże:

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Obrazek

Z 8 małych wypadło 10 rzeczy z garderoby + 2 rzeczy do mieszkania. Wprawdzie nie było tam żadnej fryzury, tła ani samochodu, tym niemniej 3 sukienki, 3 pary butów, 2 torebki i 2 pary kolczyków + choinka i wymyślne krzesełko to świetny wynik. Kiedyś niemożliwe było zdobycie dwóch elementów garderoby w małym pudle, a teraz wpadało mi w co drugim. A pragnę zwrócić uwagę, że 8 małych prezentów kosztuje tyle co 2 duże, więc w przeliczeniu daje to średnio 5 ubrań i 1 mebelek za liczbę balonów odpowiadającą cenie jednego dużego pudełka. :love:

Za to duże mnie kompletnie zawiodły. Wprawdzie jest pocieszenie w postaci dwóch fryzur, ale reszta - lepiej nie komentować...
W 2 z 5 dużych była tylko jedna rzecz z wydarzenia, a więc za 4x większą cenę były statystycznie gorsze od małych(!!!)
Pozostałe też bez rewelacji, no może poza jednym, w którym trafiły się: fryzura, ludzie do mieszkania i 3 rzeczy z garderoby (ale głównie małe dodatki).
Ponadto, tym razem w dużych nawet rzeczy spoza wydarzenia wyszły słabe. Kiedyś, jak nawet w dużym prezencie było mało ubrań, to chociaż zamiast nich były pola z 30-40 szmaragdami, czy bonusami +50%. A teraz nawet tego nie ma :(

Wniosek? Do końca wydarzenia zbieram już tylko małe! Może jeszcze coś fajnego upoluję, moja lista życzeń jest długa - więcej ubrań, fryzur, autko, tło...
Kliknij poniżej, aby wejść na mój profil:
Obrazek

Awatar użytkownika
Lyanna
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 956
Rejestracja: 12 wrz 2012, o 15:53

Re: Wydarzenie "Bal" - do 31 maja

Post autor: Lyanna » 23 maja 2019, o 20:52

Z 4 dużych i 2 małych same śmieci X(

W dużych miałam po 1-2 ciuchy, w małych po 1 ciuchu- przynajmniej nie były puste...
1 fryzura, 2 kiecki, 4 torebki, 3 pary kolczyków :thumbdown:
Fryzura jest całkiem ładnaObrazek, ale sukienki to akurat te 2, których wcale nie chciałam... ObrazekObrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Karodziejka
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 95
Rejestracja: 23 kwie 2010, o 20:09
Lokalizacja: Czeluści Piekła

Re: Wydarzenie "Bal" - do 31 maja

Post autor: Karodziejka » 23 maja 2019, o 21:21

Wydałam bardzo dużo diamentów...zależało mi na pozie z szalem...no więc wylosowałam te pudrowe coś, chyba jak już uzbierałam wszystkie rzeczy i dodatki...w sumie wydałam tak dużo diamentów, że aż mi szkoda...Szansa na wylosowanie pozy była bardzo, bardzo mała...
Obrazek

Ptysia112
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 10
Rejestracja: 10 cze 2018, o 13:01

Re: Wydarzenie "Bal" - do 31 maja

Post autor: Ptysia112 » 23 maja 2019, o 22:43

Nie ma co owijać w bawełnę - porażka na całego, nie dostałam tego na czym zależało mi najbardziej, a zdarzało się też, że prezenty były po prostu puste, liczyłam na coś więcej. :C

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2559
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Wydarzenie "Bal" - do 31 maja

Post autor: Regelinda » 23 maja 2019, o 23:23

Małe najczęściej bywają bez rzeczy eventowych.

Awatar użytkownika
Lyanna
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 956
Rejestracja: 12 wrz 2012, o 15:53

Re: Wydarzenie "Bal" - do 31 maja

Post autor: Lyanna » 24 maja 2019, o 09:45

Właśnie otworzyłam najlepszy mały :love:
ObrazekObrazekObrazek 2 kiecki i balony 8o nie kolczyki, naszyjnik i pasek, WOW 8o
Tylko szkoda,że obie blado różowe :S

+ mały z Obrazek
+ mały - pusty
Ostatnio zmieniony 24 maja 2019, o 11:48 przez Lyanna, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
Mandaloriana
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 394
Rejestracja: 18 wrz 2010, o 19:16

Re: Wydarzenie "Bal" - do 31 maja

Post autor: Mandaloriana » 24 maja 2019, o 09:55

Ja bede jeszcze polowac na jakas fryzurke oprocz tej jednej co mam, i nie pogardze tez 2 sukienkami ...jedna taka cu widnieje w poscie wyzej, druga rowniez u Lyana , ta co jest obok tej z poza :D
Obrazek

"Bądź tym kim jesteś, i mów to co czujesz, ponieważ ci, którzy mają z tym problem nie są ważni, a ci, którzy są ważni nie mają z tym problemu." 8o

"Złapałam się na tym, że ludzie wiedzą o moim życiu więcej niż ja sama" 8o

Tinka
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 116
Rejestracja: 20 lip 2017, o 00:31

Re: Wydarzenie "Bal" - do 31 maja

Post autor: Tinka » 24 maja 2019, o 18:23

A ja dostałam w małym jakieś bibeloty na łeb a w dużym autko :)
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.

aniaania
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 403
Rejestracja: 2 lis 2016, o 19:20

Re: Wydarzenie "Bal" - do 31 maja

Post autor: aniaania » 24 maja 2019, o 21:55

otworzyłam 9 małych i 2 duże. u mnie zdecydowanie lepiej wypadły małe, w 7 było po 2 rzeczy, jeden z jedną i jeden pusty. a duże to jeden z dwiema rzeczami a drugi z trzema, jedyny plus dużych to to że w nich trafiła się fryzura. mam jak narazie fryzurę, 13 rzeczy do garderoby (3 sukienki) i 6 mebli

dokupiłam jeszcze 10 małych, wpadło 18 rzeczy: 5 mebli, 12 rzeczy do garderoby (3 kiecki) i bezużyteczna podłoga

podsumowując małe nie jest źle ilościowo, średnio na prezent ponad 1,5 rzeczy, moje duże niestety wypadły pod tym względem słabo, no ale przynajmniej mam z dużego fryzurę. niestety nie udało się zdobyć tła, auta i więcej fryzur, ale ilość rzeczy w dużym zniechęciła mnie do nich
Ostatnio zmieniony 30 maja 2019, o 21:26 przez aniaania, łącznie zmieniany 4 razy.

Isma
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 538
Rejestracja: 5 paź 2014, o 21:03

Re: Wydarzenie "Bal" - do 31 maja

Post autor: Isma » 25 maja 2019, o 16:48

Dokupiłam kolejne 8 małych:

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Jak zaobserwowałam, małe prezenty obecnie są lepsze, jeśli chodzi o liczbę zwykłych elementów garderowby, natomiast duże dają większą szansę zdobycia "nagród specjalnych", czyli fryzur, teł i samochodu (Są też pozy, ale nie jestem pewna, czy one są losowane z tej samej puli co zwykłe ubrania, czy z osobnej).

Obliczyłam, jak to wyszło statystycznie, nie tylko u mnie, ale też u innych osób:

Małe prezenty:

Isma (16 małych): 19 rzeczy z garderoby, 3 rzeczy do mieszkania, 1 tło
Średnio powyżej 1 rzeczy z garderoby na prezent, a biorąc pod uwagę, że mały kosztuje tyle co 1/4 dużego, byłoby to tak jak powyżej 4 ubrań w pudełku w przeliczniu na duże.
Ogólnie 23 rzeczy z wydarzenia na 16 prezentów, czyli 1,4375 na prezent = 5,75 rzeczy w przeliczeniu na cenę dużego.
Słabo natomiast jest z nagrodami specjalnymi: tylko jedna rzecz (tło), 0 fryzur, brak samochodu.

Dj-ka (29 małych): 32 rzeczy z garderoby (w tym jedna poza), 8 rzeczy do mieszkania, 2 tła
Żadnej fryzury w małych(!), brak samochodu.
Także średnio powyżej 1 elementu z garderoby na prezent, czyli powyżej 4 w przeliczeniu na koszt dużego.
2 nagrody specjalne (tła) + poza, jeśli nawet zaliczymy pozę do specjalnej puli to tylko nieco ponad 1/10 nagrody specjalnej na mały prezent (choć trzeba dodać, ze od momentu, gdy oba tła zostały wylosowane, na odpowiadającym mu polu kolejne tło już nie mogło się wylosować :) )

Charmed (26 małych): 22 rzeczy z garderoby, 8 rzeczy do mieszkania, tylko jedna nagroda specjalna (fryzura), brak teł, samochodu, póz.
Ta Pani miała trochę pecha, sporo jej prezentów było pustych, średnio poniżej 1 ubranie na mały prezent, ale niewiele.
Natomiast zwraca uwagę fakt, że za cenę będącą równowartością 6,5 dużego prezentu tylko raz wylosowało się coś na polach, na których można trafić nagrody specjalne (fryzura, tło, samochód).

Inne Panie kupiły (a przynajmniej wkleiły do tego wątku) za mało małych prezentów, żeby je uwzględniać w statystykach.

Duże prezenty:

Isma (5 dużych): 8 rzeczy z garderoby, 3 rzeczy do mieszkania, 2 fryzury, brak tła/samochodu/pozy.
Średnio 1,6 ubrania na prezent (tylko minimalnie lepiej niż w małych, które kosztują 4 razy mniej !!!)
Średnio 2,6 rzeczy z wydarzenia w jednym dużym pudełku = 0,65 rzeczy w przeliczeniu na cenę małego.
0,4 nagrody specjalnej (= 0,4 fryzury) na duży prezent - choć chyba tutaj miałam pecha, bo innym paniom te trafiały się częściej.
Brak tła, samochodu, pozy w dużych prezentach.

Aurelie (7 dużych): 10 rzeczy z garderoby = 1,(428571), czyli średnio mniej ciuszków na prezent niż ja miałam w (4x tańszym) małym! oraz 5 rzeczy do mieszkania, ale za to w 6 z 7 prezentów była jakaś nagroda specjalna (5x fryzura, 1x tło) = 0,(857142) na duże pudełko.
Łącznie 21 rzeczy z wydarzenia, średnio 3 na duży prezent.

White Angel (4 duże): 6 rzeczy z garderoby = 1,5 na duży prezent = 0,375 na równowartość ceny małego, 2 rzeczy do mieszkania, 2 nagrody specjalne (jedna fryzura i jedno tło).
0,5 nagrody specjalnej na duży prezent. Łącznie 10 rzeczy z wydarzenia, średnio 2,5 na duży prezent = 0,625 w przeliczeniu na cenę małego.

Hellsing (6 dużych): 6 elementów garderoby - przeciętnie 1 na DUŻY prezent (!!!) - ale na osłodę jest wśród nich poza.
Za to aż 11 rzeczy do mieszkania (prawie 2 na prezent) i 4 fryzury. Brak teł i samochodu.
21 rzeczy z wydarzenia = 3,5 na prezent, jednak bardzo dużo z nich to mebelki - ale ich faktyczna wartość zależy od stylu gry danej osoby - czy akurat ta Pani lubi meblować mieszkanie na Arenie Mody.
0,66666... lub 0,83333... nagrody specjalnej na prezent (w zależności czy uznajemy pozę - choć chyba jest ona losowana na tym samym polu co zwykłe ubrania - tym niemniej dla większości użytkowniczek trafienie pozy jest wielkim szczęściem).

World Club Dome (6 dużych): 10 rzeczy z garderoby = 1,66666... na prezent = 0,4166666... w przeliczeniu na cenę małego.
7 rzeczy do mieszkania. 4 nagrody specjalne (3 fryzury i samochód). 0,66666... nagrody specjalnej na prezent.
Łącznie 21 rzeczy z wydarzenia = 3,5 na duży prezent = 0,875 w przeliczeniu na cenę małego.
Ale za to 3 fyzury i samochód - tej Pani się w sumie poszczęściło :)

Dj-ka (5 dużych): 9 rzeczy z garderoby = 1,8 na prezent - nieco lepiej niż u innych Pań (jeśli chodzi o duże prezenty) i jest wśród nich poza.
6 rzeczy do mieszkania. Tylko jedna nagroda specjalna (fryzura) lub 2, jeśli zaliczymy do nich pozę.
Ogólnie 16 rzeczy z wydarzenia = 3,2 na prezent = 0,8 w przeliczeniu na cenę małego.

Podsumowanie:

Końcowy wniosek po obejrzeniu prezentów wrzuconych do tej pory do wiadomosci w tymwątku jest taki, że od pewnego czasu poprawiono zawartość małych prezentów i wypada z nich więcej ubrań niż iedyś, dość często zdarzają sie 2 elementy garderoby w jednym małym, co kiedyś było niemożliwe.
Widać wyraźnie, że polując na ubrania znacznie lepiej inwestować w małe pudełka niż w duże.

Natomiast duże prezenty mają z kolei przewagę, jeśli chodzi o nagrody specjalne - fryzury, tła, samochody.
O ile tło jeszcze się od czasu do czasu zdarzało kilku Paniom trafić w małym, to bardzo trudno jest w nim złapać fryzurę, nie mówiąc już o samochodzie.

Dlatego też wnioskuję, że małe prezenty są lepsze do zbierania rzeczy z garderoby, a duże dają większą szansę na fryzury i samochód (nawet przeliczając na odpowiadającą im równowartość ceny - znacznie łatwiej zdobyć fryzurę w 1 dużym, niż w 4 małych).
Ostatnio zmieniony 26 maja 2019, o 08:22 przez Isma, łącznie zmieniany 1 raz.
Kliknij poniżej, aby wejść na mój profil:
Obrazek

Awatar użytkownika
Mooondreamteam
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 173
Rejestracja: 11 sty 2016, o 09:41

Re: Wydarzenie "Bal" - do 31 maja

Post autor: Mooondreamteam » 25 maja 2019, o 19:42

W poprzednim evencie tego typu zdobyłam w 13 małych prezentach 3 fryzury, 2 sukienki, elementy do mieszkania dużo, dodatki takie jak kolczyki itp. Trafiało się mi po 2 elementy na każdy mały prezent. W tym evencie na 7 małych trafiłam 1 sukienke, 2 kolczyki, 1 element do mieszkania. Stosunkowo o wiele mniej. Zawsze w tego typu wydarzeniach inwestowałam w małe prezenty, bo się mi to opłacało. Teraz byłam w lekkim szoku. No nic, trudno;-)
Obrazek

Bella.marie
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 25
Rejestracja: 16 maja 2011, o 16:24

Re: Wydarzenie "Bal" - do 31 maja

Post autor: Bella.marie » 25 maja 2019, o 21:06

Dla mnie bardzo słabe prezenty tzn. rzeczy bardzo mi się podobają, a trafiłam na 4 duże, 2 średnie i 2 małe z promocji 1 fryzurkę i 1 sukienkę + + 3 małe po promocji 1 sukienka. Jeszce mam z tego jakieś buty, kolczyki, pasek i kwiat do włosów. Na meble nie zwracam uwagi.

Zablokowany