Wydarzenie "Świat Ariany" - do 16 maja

Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Wydarzenie "Świat Ariany" - do 16 maja

Post autor: Aurelie » 9 maja 2019, o 13:57

Obrazek

Drogie Panie!

W wieku 25 lat jest wzorem do naśladowania dla najmłodszego pokolenia! To kobieta, która nie dba o to, co myślą o niej inni. Jej pewność siebie jest strasznie zaraźliwa! Jeden z najwybitniejszych wykonawców ostatnich lat, która inspiruje miliony młodych do pozostania szczerymi, odważnymi i twardo stąpającymi po ziemi. Całe wydarzenie poświęcamy tylko i wyłącznie jej!

Kilka wskazówek:
  • Zakręcić można za szmaragdy (lub jeśli ich nie masz, za diamenty) co 20 minut. Możesz zebrać do 5 szmaragdowych zakręceń.
  • Zapoznaj się z kursem wymiany, dzięki czemu będziesz wiedzieć, które kombinacje dają najwięcej monet.
  • Odblokuj dodatkowe wiersze, aby uzyskać o wiele więcej monet. Nawet jeśli odblokujesz 3 wiersze, to nadal płacisz tylko jak za jedno zakręcenie!
  • Jokery to Twoi przyjaciele - zwiększają szansę na uzyskanie lepszych nagród! Upewnij się, że zawsze posiadasz kilka. Są one pobierane automatycznie z Twojego konta, bez względu na to czy jokery wypadnie na wszystkich trzech (lub 2 lub 1) rzędach czy nie.
  • W każdym pudełku są nagrody, wystarczy tylko zagrać! Pudełka są trzy - najmniejsze, średnie i największe. Przedmioty są również zróżnicowane w punktach mody. W największym pudełku, płacisz najwięcej monet, ale zdobywasz przedmioty z większą ilością punktów mody!
    Wydarzenie Świat Ariany jest dostępne do 16 maja, do godziny 13:00.

    Miłej zabawy!
    Zespół Areny Mody

    PS. Poradnik do tego typu wydarzenia znajdziecie tutaj: (Wydarzenia) Zasady eventu typu "Maszyna losująca"
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Wydarzenie "Świat Ariany" - do 16 maja

Post autor: Katriel Tremaine » 9 maja 2019, o 15:48

Nie przepadam za typem muzyki, którego reprezentantką jest ta wokalistka, więc w sumie, nie minę się z prawdą, jeśli napiszę, że znam ją wyłącznie z eventów na AM. Niektóre ciuszki, zwłaszcza sukienka z ostatniego koszyczka, całkiem całkiem...
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Hellsing
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 302
Rejestracja: 22 lip 2014, o 16:05

Re: Wydarzenie "Świat Ariany" - do 16 maja

Post autor: Hellsing » 9 maja 2019, o 18:15

Chciałabym zebrać główną fryzurę z 3 zestawu, ale wątpię, czy uda mi się nazbierać aż 61 elementów. Zbyt mało pojawia się kucyków w grze. I kiedy w końcu dostaniemy makijaż z zapowiedzi?

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Wydarzenie "Świat Ariany" - do 16 maja

Post autor: Katriel Tremaine » 9 maja 2019, o 19:10

Jaki makijaż?
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Karodziejka
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 95
Rejestracja: 23 kwie 2010, o 20:09
Lokalizacja: Czeluści Piekła

Re: Wydarzenie "Świat Ariany" - do 16 maja

Post autor: Karodziejka » 9 maja 2019, o 22:57

6 dni? Troszku mało. Mam wrażenie, że poprzednim razem wydarzenie trwało dłużej.
Obrazek

Awatar użytkownika
Hellsing
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 302
Rejestracja: 22 lip 2014, o 16:05

Re: Wydarzenie "Świat Ariany" - do 16 maja

Post autor: Hellsing » 9 maja 2019, o 23:13

Tych ze zdjęć. Kiedyś pojawiło się info o nowym makijażu na fp i zastanawiam się, czy one się w ogóle pojawią w grze

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Wydarzenie "Świat Ariany" - do 16 maja

Post autor: Katriel Tremaine » 10 maja 2019, o 08:06

A! ten makijaż, a to dawno i nieprawda... Produkowanie off topu na ten temat nie ma większego sensu.
Co się zaś tyczy długości wydarzenia, to mnie ona nie przeszkadza.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Hellsing
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 302
Rejestracja: 22 lip 2014, o 16:05

Re: Wydarzenie "Świat Ariany" - do 16 maja

Post autor: Hellsing » 10 maja 2019, o 22:29

No mam nadzieję, że jednak prawda :P Połowa obecnych kolorów do niczego się nie nadaje
Dla mnie czas też jest strasznie krótki, a rzeczy strasznie dużo, przez co wychodzi dosyć drogi. Wydałam trochę na dodatkowe próby, rzędy + jockery, zebrałam dopiero 12/61 z rzędu po 45$... Oddam milion kolorów boa, chcę tylko fryzurę :D

Awatar użytkownika
Lady_Blair
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 465
Rejestracja: 31 sie 2015, o 13:13

Re: Wydarzenie "Świat Ariany" - do 16 maja

Post autor: Lady_Blair » 10 maja 2019, o 23:41

Zdecydowanie za krótki! 183 elementy w tydzień? Pierwszego dnia eventu odblokowałam wszystkie rzędy na godzinę i robiłam ruchy za di. Wydałam 100 di i zgarnęłam za to 27 rzeczy, czyli chyba z 600 di potrzeba żeby zebrać wszystko. Drogi event.

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Wydarzenie "Świat Ariany" - do 16 maja

Post autor: Katriel Tremaine » 11 maja 2019, o 08:26

Nikt nie twierdził, że jest tani. Patrząc na to, że nie ma prób darmowych, są co najwyżej za szmaragdy, to już samo to sprawia, że event tego typu jest drogi.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Wednesday
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 361
Rejestracja: 13 maja 2014, o 18:10

Re: Wydarzenie "Świat Ariany" - do 16 maja

Post autor: Wednesday » 11 maja 2019, o 09:19

Mam wrażenie, że tym razem częściej wypadają kombinacje bez punktów. Event nie podoba mi się na tyle, by dopłacać di, ale irytujące jest to, że czasami po pięciu kliknięciach pod rząd w ogóle nic się nie zyska. Nie twierdzę, że zawsze mają się trafiać najbardziej opłacalne kombinacje, ale fajnie by było na coś mimo wszystko uzbierać, zwłaszcza, że płacimy za każdy ruch ;)

Kupujecie jokery? Ostatnio z nich zrezygnowałam, bo praktycznie mi nie wpadały, ale może teraz coś się zmieniło i warto w nie inwestować 8)
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░


Wednesday


░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░

aniaania
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 403
Rejestracja: 2 lis 2016, o 19:20

Re: Wydarzenie "Świat Ariany" - do 16 maja

Post autor: aniaania » 11 maja 2019, o 13:20

z wydarzenia spodobała mi sie jedynie fryzura którą można wylosowac w najdroższym pudełku. jak narazie zakręciłam 2 razy i tarfiła mi się tylko spódnica, ale póki co stwierdziłam że zbieram monety i jak uda się zebrac tyle zeby zgarnac całe pierwsze pudełko to robię to, a jeśli nie to próbuję wylosować tamtą fryzurr

FantometkaQ
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 13
Rejestracja: 10 maja 2019, o 23:33

Re: Wydarzenie "Świat Ariany" - do 16 maja

Post autor: FantometkaQ » 11 maja 2019, o 15:36

Z tego wydarzenia podoba mi się najbardziej fryzura z ostatniego pudełka, ale jak się kręci to większości w rzędzie nie pokazuje żadnej kombinacji za którą się dostaje się monety przez co tylko traci się bardzo dużą ilość szmaragdów. Ogólnie za drogo i zbyt mało czasu na zbieranie rzeczy z pudełek.

Awatar użytkownika
Amantis
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 288
Rejestracja: 16 lut 2017, o 20:56

Re: Wydarzenie "Świat Ariany" - do 16 maja

Post autor: Amantis » 12 maja 2019, o 09:02

Kupowac jokery-absolutnie nieoplacalne.Wyskakuja automatycznie albo i nie wyskakuja...tzn krecisz,widac ze pobiera jokera a nie wyskakuje w kombinacji i taka sytuacja moze sie trafic i 10 razy...Byloby oplacalne tylko i wylacznie gdyby byla mozliwosc uzycia jokera juz do wylosowanej kombinacji.
Krecenie za diamenty-absolutnie nieoplacalne...wywalanie damentow w bloto ,ruchy za szmarki laduja sie na tyle szybko ze zal diamentow na krecenie.
Dokupienie slotow-oplacalne ale drogie...gdyby jeszcze mozna bylo wykupic za te cene na caly czas trwania ewentu a nie czasowo...

Reasumujac-przy wykupionych obu slotach,bez jokerow i bez krecenia za diamenty w 2h uzbieralam ponad 600 monet.

aniaania
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 403
Rejestracja: 2 lis 2016, o 19:20

Re: Wydarzenie "Świat Ariany" - do 16 maja

Post autor: aniaania » 12 maja 2019, o 09:38

chciałabym mieć takie szczęście do kombinacji, 600 monet przy wszystkich slotach to średnio 200 monet na jeden, tyle to ja przy jednym slocie uzbierałam wczoraj w ciągu dnia a starałam sie wykorzystywac większość ruchów za szm
dzisiaj 7 zakręceń - 4 monety

Zablokowany