Wydarzenie "Przyjaciele w Nowym Jorku" - do 9 maja

Awatar użytkownika
Lady_Blair
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 465
Rejestracja: 31 sie 2015, o 13:13

Re: Wydarzenie "Przyjaciele w Nowym Jorku" - do 9 maja

Post autor: Lady_Blair » 6 maja 2019, o 21:30

Jak można nie lubić serialu "Przyjaciele" ?( Mnie ten serial tak skradł serce, że jak kończę ostatni odcinek 11 sezonu to znów zaczynam od pierwszego. Nie żebym się bez przerwy wgapiała w ten serial xD Lubię po prostu jak on mi leci w tle, kiedy coś robię. Dobrze też oglądać ten serial w oryginale (czy wgl seriale komediowe) bo lektor według mnie "zagłusza" żarty i to już nie jest to samo...
No w każdym razie lubię ten serial na tyle, że tak jak pisałam wcześniej jestem lekko zawiedziona tym co zostało wrzucone do gry :( Tło z serialu bardzo chętnie zdobyłabym nie zważając na di, ale nie takie koślawe jak to... po drodze, na planszach też nic ciekawego nie ma do zebrania.
Szkoda, że nie zostały wrzucone właśnie kaczka z kurczakiem, które mogłyby stać koło nogi Lalki, albo małpka Marcel na barki naszych Lalek:
Obrazek
Może twórcy gry wrócą kiedyś z lepszymi pomysłami.

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Wydarzenie "Przyjaciele w Nowym Jorku" - do 9 maja

Post autor: Katriel Tremaine » 6 maja 2019, o 21:49

A ja mam nadzieję, że następnym razem po prostu wybiorą ciekawszy serial. Szczerze mówiąc, jak zobaczyłam zapowiedź, to myślałam, że to żart, ale okazało się, że jednak nie... Jak można się dziwić, że ktoś nie lubi takich seriali? Może te 15 lat temu to jeszcze bawiło, ale teraz? Jak widzę to w telewizji, to zmieniam kanał i znam więcej osób, które reagują na "Przyjaciół" irytacją.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Kate
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1046
Rejestracja: 26 cze 2012, o 22:31
Lokalizacja: Pod łóżkiem

Wydarzenie "Przyjaciele w Nowym Jorku" - do 9 maja

Post autor: Kate » 6 maja 2019, o 23:21

Szczerze mało oglądałam odcinków tego serialu...wolałam Beverly Hills, 90210. Jestem, tylko zachwycona gitarą i super, że w końcu mogę mieć ją bez pozy.
My lady:
Kaja

„Nie oskarżaj niewinnych ludzi...zwłaszcza, których nie znasz. Bądź odważny i napisz, co ode mnie, chcesz. W internecie i w grze... zawsze jestem sobą”.

Obrazek
-------------------
„Nie mieszkam w Korei Północnej i nie zamierzam ukrywać swoich poglądów.
Nie dla mnie życie w cenzurze”.


-----------------
Soy una mujer y es normal que me guste el maquillaje.
Ella usa todas las ventajas de ser mujer.
Fin de la discusión sobre este tema.

Awatar użytkownika
Casandra
Administratorka forum
Administratorka forum
Posty: 7480
Rejestracja: 14 kwie 2010, o 16:58
Lokalizacja: Katowice

Re: Wydarzenie "Przyjaciele w Nowym Jorku" - do 9 maja

Post autor: Casandra » 7 maja 2019, o 18:23

A ja bardzo lubię Przyjaciół i w sumie jeżeli nic innego nie ma w TV (lub są same powtórki) to wybieram właśnie Przyjaciół :D Niektóre odcinki znam praktycznie na pamięć 8o

Zgadzam się z Lady, że tło zostało zmaszczone, a ciuszki i dodatki mogli wybrać lepiej, bo modowych cudów było bardzo dużo :D Chociaż np. ze Spyrnika bym się śmiała, to też bym go przygarnęła - tak samo jak zgarnęłam wszystko z tego wydarzenia.

Plusem jest sama forma wydarzenia :love: Następny pewnie będzie pasjans, ale i tak trochę tych szmaragdów się dodało na konto... Ah! No i meble, meble też są ogromnym plusem tego wydarzenia :D

Tak na marginesie, to ta piosenka musi się pojawić w tym wątku, więc z dedykacją dla tych, którzy są przyjaciółmi Przyjaciół i dla tych, co traktują ich tak samo jak oni traktowali Janice, coś do przesłuchania:
Poznaj świat Mystificity - rekrutacja trwa
Obrazek
"Życie bez czekolady jest jak plaża bez morza"

Awatar użytkownika
Lady_Blair
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 465
Rejestracja: 31 sie 2015, o 13:13

Re: Wydarzenie "Przyjaciele w Nowym Jorku" - do 9 maja

Post autor: Lady_Blair » 7 maja 2019, o 20:39

:love: :love: :love:
Meble już pozbierałam, gitarę z pierwszej planszy mam, także jestem zadowolona :)

charmed
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 472
Rejestracja: 7 lut 2014, o 14:00

Re: Wydarzenie "Przyjaciele w Nowym Jorku" - do 9 maja

Post autor: charmed » 9 maja 2019, o 06:42

Przy użyciu diamentów ukończyłam wszystkie plansze, a zupełnie tego nie planowałam. Główna nagroda w postaci tła nie przypadła mi do gustu, stroje też nie są bardzo charakterystyczne czy wyszukane - ot jakich wiele. Przeglądając outfity z serialu naprawdę można było wybrać perełki. Nie jestem fanką "Przyjaciół", ale bardzo podoba mi się to, że twórcy postawili na wydarzenie inspirowane dawno zakończoną produkcją. Liczę na to, że w przyszłości będą kolejne seriale lub filmy lat 90tych. Taka sentymentalna podróż.

aniaania
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 403
Rejestracja: 2 lis 2016, o 19:20

Re: Wydarzenie "Przyjaciele w Nowym Jorku" - do 9 maja

Post autor: aniaania » 9 maja 2019, o 07:14

diamentów używałam tylko żeby nie marnować ruchów jak miałam mniej niz 6 oczek do wejścia na planszę i do ostatniego elementu na planszy, udało mi się zrobić 2 pierwsze i 4 elementy z 3 (w tej 3 miałam szczęście bo wystarczyły ruchy z dziś i 1 okrążenie)

Zablokowany