Kolekcja "Falbanki" - do 12 marca

Awatar użytkownika
Casandra
Administratorka forum
Administratorka forum
Posty: 7480
Rejestracja: 14 kwie 2010, o 16:58
Lokalizacja: Katowice

Kolekcja "Falbanki" - do 12 marca

Post autor: Casandra » 5 mar 2019, o 13:29

Obrazek

Drogie Panie,
Wiosna nadchodzi dużymi krokami, więc piękne falbanki znów są w modzie! Nie możemy przegapić jednego z najważniejszych trendów tego roku!

Razem z kolekcją zostają wprowadzone kolejne zmiany:
- biust ma tylko jeden rozmiar;
- podzieliliśmy ciało na części, dzięki czemu będziemy mogli tworzyć nowe i ciekawe pozy, bez potrzeby ukrywania innych części. Miejcie na uwadze, że stare przedmioty na ten moment nie będą poprawiane.

Kolekcja Falbanki będzie dostępna do 12 marca, do godziny 13:00!

Udanych zakupów!
Zespół Areny Mody
Poznaj świat Mystificity - rekrutacja trwa
Obrazek
"Życie bez czekolady jest jak plaża bez morza"

Awatar użytkownika
Lady_Blair
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 465
Rejestracja: 31 sie 2015, o 13:13

Re: Kolekcja "Falbanki" - do 12 marca

Post autor: Lady_Blair » 5 mar 2019, o 13:50

No nieee! ;( Dlaczego zlikwidowali rozmiary biustu?
Biorą się za zamiany, które nie są potrzebne. Zamiast likwidować rozmiary mogliby zlikwidować DG. Likwidują nie to co potrzeba.
Gdzie jest ten rozmiar C? xD Zostawili taką płaską dechę (to jest chyba ta najmniejsza opcja). O ile przy zakrytych stylizacjach nie robi to bardzo dużej różnicy to jednak przy sukienkach i bluzkach z delotem wygląda to tragicznie. :thumbdown:

Podział pozy na 2 części to dobry pomysł. Łatwiej będzie kombinować z ubraniami.
Kolekcja elegancka i ładna. W moim guście.

Oddajcie biusty!

Awatar użytkownika
Hellsing
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 302
Rejestracja: 22 lip 2014, o 16:05

Re: Kolekcja "Falbanki" - do 12 marca

Post autor: Hellsing » 5 mar 2019, o 14:06

Zmiana póz zdecydowanie na plus. Myślałam po zapowiedziach, że to znowu ktoś się bawi photoshopem i nic takiego nie zobaczymy w grze. Dla mnie im więcej elementów z pozami, tym lepiej :D Z rozmiaru biustu praktycznie i tak nie korzystałam, jakoś nie będę tęsknić za napompowanymi silikonami.
Co do rzeczy z kolekcji - w sumie są ładne, szkoda, że pozy mają tylko po 1 kolorze, gdzie reszta ma masę innych. Nie wiem, jak w innych karnacjach, ale przy najjaśniejszej nogi z fioletowej spódnicy wyglądają jak brudne. Ręce czy nogi od żółtego kompletu wyglądają naturalnie, a tu coś poszło mocno nie tak

Awatar użytkownika
Daga
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 939
Rejestracja: 18 lip 2010, o 20:32

Re: Kolekcja "Falbanki" - do 12 marca

Post autor: Daga » 5 mar 2019, o 14:11

Przypuszczam, że łatwiej rysować ubrania dla jednego rozmiaru biustu niż dla trzech. Z podobnego powodu pozy w kolekcjach były zawsze tylko w jednym kolorze. Ale... mogli wybrać większy rozmiar biustu, teraz ubrania z głębokimi dekoltami nie mają sensu, bo nie wyglądają ani trochę efektownie.

Awatar użytkownika
Lady_Blair
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 465
Rejestracja: 31 sie 2015, o 13:13

Re: Kolekcja "Falbanki" - do 12 marca

Post autor: Lady_Blair » 5 mar 2019, o 14:43

Mnie te rozmiary poruszyły:
Obrazek

Opcja po prawej to ładnie wyeksponowany dekolt, a po lewej jest mały obwis. :thumbdown:
Może są osoby, którym bardziej przypada do gustu rysunek z lewej, ale w takim razie powinna być wciąż opcja wyboru rozmiaru. Twórcy przez 7 lat? radzili sobie z rozmiarami, więc nie widzę powodu dla którego teraz miałoby to stanowić problem. Dla mnie ta zmiana jest równoznaczna z tym, że projektowanie w grze sukienek i bluzek z dekoltem przestaje mieć sens.

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Kolekcja "Falbanki" - do 12 marca

Post autor: Katriel Tremaine » 5 mar 2019, o 14:48

Nawet nie zauważyłam, że coś się w biustach zmieniło, bo nie zmieniam jego rozmiaru.

Co do samej kolekcji, to część rzeczy mi się podoba, ale nie wszystkie. Można powiedzieć, że nawet mniej mi się podoba, niż podoba. Nie przepadam za tak nachalnymi falbanami.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Anabeliana
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 229
Rejestracja: 1 paź 2014, o 15:45

Re: Kolekcja "Falbanki" - do 12 marca

Post autor: Anabeliana » 5 mar 2019, o 17:26

Co Wam przeszkadzały cycki w salonie, że je zlikwidowaliście? :cursing: teraz te dekolty to wyglądają beznadziejnie X( Jest więcej pierdół do polikwidowania niż rozmiar cycków :whistling:
Co do kolekcji: pozy ciekawe, fajnie że są oddzielnie. Niektóre falbany niespecjalne, szczególnie ta na płaszczu, który z kolei wygląda z nią jak łach 8| Buty jak zwykle koszmarnie narysowane !!!

Joanka
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 167
Rejestracja: 11 lis 2014, o 19:49

Re: Kolekcja "Falbanki" - do 12 marca

Post autor: Joanka » 5 mar 2019, o 17:33

Ja liczę na jakiś konkurs gdzie trzeba będzie wykorzystać płaszcz z falbaną, jestem ciekawa czy coś się da zrobić z tego koszmarku 8|
Kolekcja ogólnie ciekawa, tylko te ciuchy to do rozsądnego dawkowania, żeby nie utonąć w falbanach :D

Awatar użytkownika
Van Der Elayra
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 257
Rejestracja: 4 mar 2019, o 15:43
Lokalizacja: Česká Praha

Re: Kolekcja "Falbanki" - do 12 marca

Post autor: Van Der Elayra » 5 mar 2019, o 18:55

Ten płaszcz z falbanką ogólnie mi się nie podoba. wybrałam pozy oraz jakieś tam inne dodatki. Na razie nie mam pomysłu, ale myślę, że niebawem mnie coś oświeci :)

Awatar użytkownika
Mili29
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 345
Rejestracja: 11 mar 2016, o 19:34
Lokalizacja: Bielsko-Biała.

Re: Kolekcja "Falbanki" - do 12 marca

Post autor: Mili29 » 5 mar 2019, o 20:57

CHYBA ICH POGIĘŁO ZE ZMIANĄ ROZMIARU BIUSTU. CO KOMU ON PRZESZKADZAŁ?! JUŻ WIEM, ŻE POZY Z BLUZKĄ NIE KUPIĘ, BO LASKA WYGLĄDA W NIEJ JAKBY WCALE NIE MIAŁA PIERSI. CZY TO SĄ ZMIANY NA STAŁE, CZY TYLKO NA CZAS TEJ BEZNADZIEJNEJ KOLEKCJI?! WRRRR :cursing: :cursing: . I ZGADZAM SIĘ Z LADY_BLAIR. PRZEDSZKOLE ZWANE "D.G." BY ZLIKWIDOWALI, A NIE ROZMIAR BIUSTU.
Ostatnio zmieniony 5 mar 2019, o 21:08 przez Mili29, łącznie zmieniany 1 raz.
Mili29

Awatar użytkownika
Amantis
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 288
Rejestracja: 16 lut 2017, o 20:56

Re: Kolekcja "Falbanki" - do 12 marca

Post autor: Amantis » 5 mar 2019, o 21:03

Na poczatku pomysl z pozami przyjelam bardzo pozytywnie.Ok ,super bedzie mozna kombinowac....ale po niektorych przebierankach w garderobie ...wiekszosc polaczen np spodnicy i plaszcza,narzutki itd wyglada tak....

Obrazek

Nad cyckowa dyskryminacja nawet nie bede sie rozwodzic...wciskaja nam jakies anorektyczne zwisy...

Awatar użytkownika
Lady_Blair
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 465
Rejestracja: 31 sie 2015, o 13:13

Re: Kolekcja "Falbanki" - do 12 marca

Post autor: Lady_Blair » 5 mar 2019, o 21:42

Amantis też jak dziś kombinowałam ze spódnicą to zauważyłam, że nie wszystko pasuje, bo zarówno przy sukienkach jak i płaszczach są wycięcia na nogi. Czasami ucięte są też te większe torebki. Nie przeszkadza mi to jednak, bo rozdzielenie pozy na 2 części i tak daje większe możliwości, niż cała sukienka.
Mnie dziś wyszło coś takiego:
Obrazek

Awatar użytkownika
Amantis
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 288
Rejestracja: 16 lut 2017, o 20:56

Re: Kolekcja "Falbanki" - do 12 marca

Post autor: Amantis » 5 mar 2019, o 21:57

Mnie mimo wszystko przeszkadza i to bardzo..bo jak sie cos robi to powinno sie to robic dobrze...ok rozdzielenie pozy daje nowe mozliwosci ale jednoczescie zabiera wiele innych...

Obrazek

Awatar użytkownika
Lady_Blair
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 465
Rejestracja: 31 sie 2015, o 13:13

Re: Kolekcja "Falbanki" - do 12 marca

Post autor: Lady_Blair » 5 mar 2019, o 22:55

Według mnie rozdzielenie pozy tylko daje nowe możliwości. Na pewno nic nam nie zabiera.
Twórcy mogliby tak jak zazwyczaj, uraczyć nas całą żółtą sukienką i co wtedy? Jak z nią kombinować? Zakryć dół byłoby trudno, bo spódnica ucięłaby dłoń i wyglądałoby to dziwnie. Góra to już wgl byłaby wyzwaniem ze względu na ułożenie rąk i rodzaj rękawów. Rozwiązań na przerobienie sukienki byłoby może kilka. Przykładem są poza z ogromnym misiem czy ta z eventu Bonda (prezenty). Obie praktycznie nie do ruszenia. Widziałam kilka prób przeróbek, ale zazwyczaj na siłę i średnio udane.
Teraz kiedy mamy oddzielnie spódnicę i bluzkę możemy ten komplet wykorzystać nie na kilka, ale na kilkaset różnych sposobów. Fakt, że wiele sukienek czy płaszczy nie będzie pasować do tych nóg, ale jest naprawdę dużo elementów, które będą pasować.
Nie jestem grafikiem, ale przypuszczam, że to nie jest takie hop siup żeby nagle tysiące elementów nie miały wycięcia na nogi i zaczęły pasować do jednej pozy.
Uważam, że i tak idziemy w dobrym kierunku, bo jeszcze niedawno mogliśmy dostać spódnicę czy spodnie z dodatkową nogą:
Obrazek

Awatar użytkownika
Van Der Elayra
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 257
Rejestracja: 4 mar 2019, o 15:43
Lokalizacja: Česká Praha

Re: Kolekcja "Falbanki" - do 12 marca

Post autor: Van Der Elayra » 6 mar 2019, o 00:15

Mi naprawdę podoba się ta kolekcja. Dzięki graczom możemy zainspirować się różnymi pomysłami.
NP. Na dziś połączyłam pozę z aplikacji z kilkoma elementami różnych kolekcji.
A całość prezentuje się w taki sposób:
https://zapodaj.net/images/797a77a2b270c.png

Zablokowany