Kolekcja "Falbanki" - do 12 marca

Awatar użytkownika
Afra
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 195
Rejestracja: 19 maja 2013, o 13:19
Lokalizacja: Szczecin

Re: Kolekcja "Falbanki" - do 12 marca

Post autor: Afra » 6 mar 2019, o 12:22

Dla mnie kolekcja jest świetna.
Żółta spódnica skradła moje serce i coś czuje, że przez kolejne pół roku moja pani bedzie w niej paradować :P
i'm Afra Route.

Awatar użytkownika
Rozwielitka
Super Operatorka Gry
Super Operatorka Gry
Posty: 75
Rejestracja: 1 paź 2016, o 18:54
Lokalizacja: Piernikogród

Re: Kolekcja "Falbanki" - do 12 marca

Post autor: Rozwielitka » 7 mar 2019, o 08:41

Heh, a ja dla odmiany troszkę tęsknię za najmniejszym rozmiarem biustu, bo w tej średniej opcji (o dużej nie wspomnę) lala ma potwornie nierówne piersi; jedna jest większa od drugiej i niesamowicie drażni mnie ten brak symetrii. No ale skoro taka jest cena wprowadzenia do gry większej ilości różnorodnych póz, to jakoś to przełknę i z czasem się przyzwyczaję… a przynajmniej mam taką nadzieję ;)

Sama kolekcja natomiast interesująca. Ten żółty komplet ze złączonymi nogami i dopasowaną bluzką z uniesioną ręką to prawdziwa rewolucja. Czekam na więcej takich rozwiązań. Szkoda, że komunikat towarzyszący kolekcji jednoznacznie zasygnalizował, że póki co stare ubrania nie będą dopasowywane do nowych ustawień ciała, ale wierzę, że szybko pojawią się w grze nowości, które nam to w pełni zrekompensują. Może też z czasem wezmą się za „naprawianie” staroci, kto wie… :)

Awatar użytkownika
Mooondreamteam
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 173
Rejestracja: 11 sty 2016, o 09:41

Re: Kolekcja "Falbanki" - do 12 marca

Post autor: Mooondreamteam » 7 mar 2019, o 12:35

Spódniczkę z pozą można fajnie łączyć :-). Niektóre sukienki fajnie ją zakrywają. Oczywiście wszystkie wcześniejsze ubrania zrobione są pod "stary model", ale i tak uważam tę zmianę za pozytywną. :D
Obrazek

Jeżeli chodzi o rozmiar biustu to zgadzam się z faktem, iż w niektórych stylizacjach było wielkim plusem uwydatnienie biustu. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
monix23
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 1158
Rejestracja: 14 gru 2014, o 15:12

Re: Kolekcja "Falbanki" - do 12 marca

Post autor: monix23 » 10 mar 2019, o 09:47

O nieeeeeeeeeee! Oddajcie małe cycki!

Awatar użytkownika
Lady_Blair
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 465
Rejestracja: 31 sie 2015, o 13:13

Re: Kolekcja "Falbanki" - do 12 marca

Post autor: Lady_Blair » 10 mar 2019, o 13:18

Te nie są najmniejsze? :whistling:
Ja chcę żeby oddali te duże! :D

Awatar użytkownika
Casandra
Administratorka forum
Administratorka forum
Posty: 7480
Rejestracja: 14 kwie 2010, o 16:58
Lokalizacja: Katowice

Re: Kolekcja "Falbanki" - do 12 marca

Post autor: Casandra » 10 mar 2019, o 13:39

Na moje oko jest to stary rozmiar B... Bo jeżeli jedni marudzą, że są za duże, a inni (w tym ja), że za małe, to znak, że wybrany został rozmiar pośredni, a wątpię, by specjalnie tworzyli jeszcze jeden :p

Zablokowany