KARNAWAŁ W WENECJI - wydarzenie do 22 lutego

Malini
Community Manager
Community Manager
Posty: 55
Rejestracja: 20 paź 2015, o 13:40
Kontakt:

KARNAWAŁ W WENECJI - wydarzenie do 22 lutego

Post autor: Malini » 15 lut 2019, o 12:57

Obrazek

Drogie Panie,

Wenecja to najmagiczniejsze miasto w Europie. Zbudowane na wodzie i miłości, jedno z najważniejszych w modzie. My A r e n i e M o d y chętnie je odwiedzamy! A sukienki z tego wydarzenia... Piękne i szczegółowe, jak w starym, włoskim malarstwie. Zakochacie się w nich! Nasza podróż jest jeszcze bardziej ekscytująca, ponieważ włączamy nowy typ wydarzenia - a u t o m a t d o g r y!

Kilka wskazówek:

- zakręcić można za szmaragdy (lub jeśli ich nie masz, za diamenty) co 20 minut. Możesz zebrać do 5 szmaragdowych zakręceń.

- zapoznaj się z kursem wymiany, dzięki czemu będziesz wiedzieć, które kombinacje dają najwięcej monet.

- odblokuj dodatkowe wiersze, aby uzyskać o wiele więcej monet. Nawet jeśli odblokujesz 3 wiersze, to nadal płacisz tylko jak za jedno zakręcenie!

- Jokery to Twoi przyjaciele - zwiększają szansę na uzyskanie lepszych nagród! Upewnij się, że zawsze posiadasz kilka. Są one pobierane automatycznie z Twojego konta, bez względu na to czy jokery wypadnie na wszystkich trzech(lub 2 lub 1) rzędach czy nie.

- w każdym pudełku są nagrody, wystarczy tylko zagrać! Pudełka są trzy - najmniejsze, średnie i największe. Przedmioty są również zróżnicowane w punktach mody. W największym pudełku, płacisz najwięcej monet, ale zdobywasz przedmioty z większą ilością punktów mody!

Wydarzenie K a r n a w a ł w W e n e c j i jest dostępne do 22 lutego, do godziny 13:00.
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: KARNAWAŁ W WENECJI - wydarzenie do 22 lutego

Post autor: Katriel Tremaine » 15 lut 2019, o 13:55

W kursie wymiany nic się nie wyświetla, przynajmniej u mnie, więc bardzo ciężko się z nim zapoznać. Druga sprawa, to po co się zapoznawać skoro to kręcenie wydaje się być losowe? Jednak bardzo fanie, że jest nowy typ wydarzenia, chociaż tani to on nie jest ;)
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Lady_Blair
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 465
Rejestracja: 31 sie 2015, o 13:13

Re: KARNAWAŁ W WENECJI - wydarzenie do 22 lutego

Post autor: Lady_Blair » 15 lut 2019, o 13:58

Aeryn Sun... już chyba naprawili. U mnie pokazują się już ceny i obrazki w kursie wymiany.

Powiem Wam, że chyba podoba mi się ta nowa forma.
Fakt – to pożeracz szmaragdów, ale trudno. Nic za darmo nie ma. Porównałam sobie ten event do innego pożeracza szmaragdów – Pasjansa. Ten, który nam dziś zaprezentowano jest lepszy. W Pasjansie dziennie trzeba wydać 80 – 100 szm + czasem pomóc sobie jokerem za 5 di, żeby zdobyć 1 albo 2 rzeczy. Tutaj za tą samą ilość szmaragdów można trafić kilka fajnych rzeczy.
Ogromny plus, że kręcenia są 1 szmaragd, a nie za 2 :thumbsup:

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: KARNAWAŁ W WENECJI - wydarzenie do 22 lutego

Post autor: Katriel Tremaine » 15 lut 2019, o 14:04

Nie no, sama forma jest wielce interesująca. Czy ktoś może mi powiedzieć czego dotyczy ten czas przy tych punktach na dole? Tak się zajęłam kręceniem, że nie zauważyłam jaka jest reguła...
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Lady_Blair
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 465
Rejestracja: 31 sie 2015, o 13:13

Re: KARNAWAŁ W WENECJI - wydarzenie do 22 lutego

Post autor: Lady_Blair » 15 lut 2019, o 14:16

Aeryn Sun... na początku dostaliśmy 5 ruchów po 1 szm każdy (te kropeczki były wówczas zapełnione). Jeżeli żadna kropka nie jest zapełniona to ruch jest wtedy za 2 di. Jedna kropka zapełnia się po 20 minutach, czyli po 20 minutach mamy 1 ruch za 1 szm, albo możemy przyjść po niecałych 2 godzinach i wtedy będziemy mieli zapełnione już 5 kropek, czyli 5 ruchów po 1 szm.

Może przyczepiłabym się do cen za odblokowanie tych 2 dodatkowych rzędów. 5, 25, 40 diamentów? Jakby chciał przez cały dzień mieć odkryte wszystkie 3 rzędy to dziennie 80 di. To jest stanowczo za dużo. Stawka 5, 10, 20 byłaby i tak duża, ale bardziej do przyjęcia.
Ostatnio zmieniony 15 lut 2019, o 18:02 przez Lady_Blair, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: KARNAWAŁ W WENECJI - wydarzenie do 22 lutego

Post autor: Katriel Tremaine » 15 lut 2019, o 14:42

A no tak... dzięki, tak się rozpędziłam, że nie było szans by zauważyć cokolwiek.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
PearlPrincessx3
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 101
Rejestracja: 1 lis 2017, o 11:40
Lokalizacja: Za Tobą ;)

Re: KARNAWAŁ W WENECJI - wydarzenie do 22 lutego

Post autor: PearlPrincessx3 » 15 lut 2019, o 15:26

Ja również polubiłam taką formę eventu chociaż na początku totalnie nie ogarniałam co to jest i o co chodzi haha ;) , fakt jest to pożeracz szmaragdów ale jak chce się mieć piękne rzeczy trzeba ponieść koszty;)
póki co trafiłam dwie rzeczy które chciałam więc jestem bardzo zadowolona;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Lady_Blair
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 465
Rejestracja: 31 sie 2015, o 13:13

Re: KARNAWAŁ W WENECJI - wydarzenie do 22 lutego

Post autor: Lady_Blair » 15 lut 2019, o 16:00

Ja trochę poszalałam... wydałam 81 di (5 di na odblokowanie 1 rzędu, reszta na ruchy).
Wpadło:
6 sukienek - z każdej jestem zadowolona :love:
4 pary butów - wszystkie brzydkie xD
5 naszyjników - 3 takie pierzaste ze środkowego pakietu - bardzo ładne.
1 wachlarz

Awatar użytkownika
Karodziejka
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 95
Rejestracja: 23 kwie 2010, o 20:09
Lokalizacja: Czeluści Piekła

Re: KARNAWAŁ W WENECJI - wydarzenie do 22 lutego

Post autor: Karodziejka » 15 lut 2019, o 16:09

No, no postarali się C: Piękne kreacje, dopracowane i będę starać się zdobyć jak najwięcej ubrań...
Obrazek

Awatar użytkownika
Libby
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 345
Rejestracja: 16 wrz 2014, o 23:32
Lokalizacja: Mazowsze

Re: KARNAWAŁ W WENECJI - wydarzenie do 22 lutego

Post autor: Libby » 15 lut 2019, o 17:13

Mi się udało do tej pory wylosować fryzurę z "Karnawału dla początkujących"
Obrazek

Poza tym mam jeszcze dwie pary takich samych kolczyków i naszyjnik z tego samego karnawału oraz obłędną suknię z drugiej szuflady.
Na przeglądarce wyglądają jak szuflady, a w apce są to prezenty.
Obrazek
Obrazek
Życie trwa tylko chwilę, więc spal się jak najjaskrawszym płomieniem...

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: KARNAWAŁ W WENECJI - wydarzenie do 22 lutego

Post autor: Katriel Tremaine » 15 lut 2019, o 17:29

Ten nowy typ wydarzenia jest dosyć ciekawy, choć nie ma darmowych ruchów. Do tej pory chyba w każdym wydarzeniu były ruchy darmowe, prawda?
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Ayanami
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 104
Rejestracja: 22 lut 2010, o 18:21
Lokalizacja: Wanderland
Kontakt:

Re: KARNAWAŁ W WENECJI - wydarzenie do 22 lutego

Post autor: Ayanami » 15 lut 2019, o 18:09

^ tak mi się wydaje; chociaż jeden ruch mógłby być darmowy, np ten pierwszy po zapełnieniu całego paska energii

ale generalnie wydarzenie ciekawe, oceniam je na plus

Awatar użytkownika
Hellsing
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 302
Rejestracja: 22 lip 2014, o 16:05

Re: KARNAWAŁ W WENECJI - wydarzenie do 22 lutego

Post autor: Hellsing » 15 lut 2019, o 18:19

Odblokowanie dodatkowych rzędów faktycznie wychodzi dosyć drogo, jokery też do najtańszych nie należą. Mam mieszane odczucia, wiele zależy od szczęścia, którego zazwyczaj mi brakuje XD Przydałaby się dla równowagi jakaś forma logiczna eventu :D
Większość fryzur nie podoba mi się, ubrania średnio w moim guście, tych talerzy papierowych na głowie z 1 pakietu zupełnie nie rozumiem. Trafiła mi się najładniejsza kiecka z 3, oby tak dalej

Coco shanel
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 40
Rejestracja: 11 wrz 2015, o 20:41

Re: KARNAWAŁ W WENECJI - wydarzenie do 22 lutego

Post autor: Coco shanel » 15 lut 2019, o 19:06

Nowa forma wydarzenia ciekawa,cenowo za droga,ale tańsza od pasjansa. Powinien być darmowy ruch,cena rzędu 6h też za droga,cena rzędu 24h,to już za wysoka cena,doba nie bardzo trafna,bo nie każdy siedzi całą noc w grze,zakupując rząd większość graczy traci na tym,wystarczyłoby 12h i połowa ceny,przez dzień najwięcej osób jest.Stroje fryzury piękne są do wygrania w różnych kolorach super

aniaania
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 403
Rejestracja: 2 lis 2016, o 19:20

Re: KARNAWAŁ W WENECJI - wydarzenie do 22 lutego

Post autor: aniaania » 15 lut 2019, o 20:57

szkoda że nie ma ani jednego darmowego ruchu ale 1 szm to nie majątek i fajnie że w końcu dodali nowy rodzaj eventu. ubrania same w sobie nie w moim guście więc zbytnio nie zamierzam szaleć, a już na pewno nie będę wydawac di. no i nie zamierzam kupować jokerów, co z tego że rzucili nam na początek darmowe skoro ani jeden mi nei wypadł, to jak mają tak leciec to wolę zaoszczędzić szm

Zablokowany