OVERSIZE'OWE PŁASZCZE - kolekcja do 11 grudnia

Awatar użytkownika
Chintanika
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1028
Rejestracja: 9 lip 2010, o 15:23

Re: OVERSIZE'OWE PŁASZCZE - kolekcja do 11 grudnia

Post autor: Chintanika » 5 gru 2018, o 15:22

Jak dla mnie szału może nie ma ale nie jest aż tak torebki są ładne , 4 butów na 6 mi się podoba zwłaszcza botki za di i adidasy z napisem , bluzki są ładne , koszula cudna brakowało mi w garderobie takiej , ten sweter z lamówkom mi się akurat podoba , no płaszcze mogły by być trochę mniej obszerna nawet jak na oversize ale są ciekawe , spodnie średnie w sumie podobają mi się tylko te z napisem ,okulary jak okulary.Podsumowując szału może nie ma ale dramatu też. :D
"Dziś... już dziś podziel się swoją radością, już dziś pomódl się przez chwilę, już dziś u roń choć jedną łzę, już dziś zacznij żyć naprawdę, już dziś zacznij marzyć. Dziś... Bo nigdy nie wiesz... czy nadejdzie jutro."

Awatar użytkownika
Lyanna
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 956
Rejestracja: 12 wrz 2012, o 15:53

Re: OVERSIZE'OWE PŁASZCZE - kolekcja do 11 grudnia

Post autor: Lyanna » 5 gru 2018, o 21:30

Można tą kolekcję nazwać brzydką, ale nie źle narysowaną (graficy co raz częściej dostarczają Nam rzeczy, które wyglądają na wycięte z papieru :wacko: ).
Dla mnie kolekcja jest fajna. Myślę, że głównym problemem jest to, że graficy zainspirowali się rzeczami prosto od projektantów, a te są często przesadzone :S Mnie osobiście denerwują napisy "Lady" i "Lady popular" na ubraniach :cursing:
Moje ulubione rzeczy to: Obrazek, Obrazek i Obrazek ( ten napis BARDZO mnie denerwuje, ale bardzo chciałam takie rozcięte spodnie mieć na AM ;( )
Zastanowię się nad kupnem: Obrazek i Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: OVERSIZE'OWE PŁASZCZE - kolekcja do 11 grudnia

Post autor: Katriel Tremaine » 5 gru 2018, o 23:42

Kupiłam wszystko co mnie interesowało, ale nie było tego wiele. Ma to swoje dobre strony, zaoszczędzę.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Kate
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1046
Rejestracja: 26 cze 2012, o 22:31
Lokalizacja: Pod łóżkiem

OVERSIZE'OWE PŁASZCZE - kolekcja do 11 grudnia

Post autor: Kate » 6 gru 2018, o 00:20

Ja ubrałam lalce nowe spodnie z kolekcji i nie jest źle z nimi. Tak myślałam, że wystarczy odpowiedni dobór dodatków.
My lady:
Kaja

„Nie oskarżaj niewinnych ludzi...zwłaszcza, których nie znasz. Bądź odważny i napisz, co ode mnie, chcesz. W internecie i w grze... zawsze jestem sobą”.

Obrazek
-------------------
„Nie mieszkam w Korei Północnej i nie zamierzam ukrywać swoich poglądów.
Nie dla mnie życie w cenzurze”.


-----------------
Soy una mujer y es normal que me guste el maquillaje.
Ella usa todas las ventajas de ser mujer.
Fin de la discusión sobre este tema.

Awatar użytkownika
monix23
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 1158
Rejestracja: 14 gru 2014, o 15:12

Re: OVERSIZE'OWE PŁASZCZE - kolekcja do 11 grudnia

Post autor: monix23 » 6 gru 2018, o 10:16

Bardzo lubię gdy na AM się pojawia coś nowego, ale tylko wtedy gdy jest to dobrze narysowane, a nie jest tak w tym przypadku. Większość płaszczy układa się nienaturalnie.
Obrazek Ten jest absolutną perełką. Od razu kojarzy z logo opon Michelin.

Z całą pewnością najciekawszy jest ten Obrazek jednak ma bardzo biedną paletę barw. Brakuje mi między innymi koloru białego, czerwonego, kremowego czy cytrynowej żółci.

Zablokowany