OVERSIZE'OWE PŁASZCZE - kolekcja do 11 grudnia

Malini
Community Manager
Community Manager
Posty: 55
Rejestracja: 20 paź 2015, o 13:40
Kontakt:

OVERSIZE'OWE PŁASZCZE - kolekcja do 11 grudnia

Post autor: Malini » 3 gru 2018, o 13:55

Obrazek
Drogie Panie,

Jak w tekście słynnej piosenki "Baby, it's cold outside", lepiej nie wychodzić na dwór i zostać w objęciach ukochanej osoby! Ale jeśli już musicie wyjść w te mrozy, to koniecznie załóżcie coś za dużego, żeby Was dobrze grzało. A jeśli oversize'owy płaszcz, to również przyda się duża torebka lub plecak i za duża bluza!

Kolekcja O v e r s i z e' o w e p ł a s z c z e jest dostępna do 11 grudnia, do godziny 13:00.

Kolekcja O v e r s i z e' o w e p ł a s z c z e jest dostępne w aplikacji mobilnej na a n d r o i d oraz i O S

Udanych zakupów!

Zespół Areny Mody
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: OVERSIZE'OWE PŁASZCZE - kolekcja do 11 grudnia

Post autor: Katriel Tremaine » 4 gru 2018, o 13:19

Co to w ogóle jest? Tak ohydnej, źle narysowanej i ordynarnej kolekcji dawno nie było, a część poprzednich kolekcji nie robiło wrażenia. Aż mi szkoda dolców! I wiecie co? Tym razem nie mam zamiaru ich wydać dla punktów mody, bo to co nam zaprezentowano w tej kolekcji jest obrzydliwe i nie warte nawet złamanego wirtualnego dolca. Raptem kilka rzeczy mi się podoba i tym razem kupię tylko to, co uznam za niestraszące. Przykro mi, ale o tej kolekcji nie potrafię powiedzieć nic dobrego.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Lady_Blair
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 465
Rejestracja: 31 sie 2015, o 13:13

Re: OVERSIZE'OWE PŁASZCZE - kolekcja do 11 grudnia

Post autor: Lady_Blair » 4 gru 2018, o 14:22

Mnie kolekcja nie porwała, ale myślę, że znajdzie się spore grono osób, którym spodobają się takie abstrakcyjne klimaty.
Ja chętnie kupię: dwukolorowy płaszcz za dolce, płaszcz za 22 szm w czerni, poszarpaną bluzę za 21 szm w czerwieni, spodnie za 6 di z 1 strony. Podoba mi się również koszula szeroka za 16 szm - taka do domowej stylizacji, botki czarne za 5 di są spoko - zwykłe, klasyczne, a te kolorowe buty za szmaragdy sprawdzą przy stylizacji np. nastolatki.

Awatar użytkownika
Bezgraniczny
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 771
Rejestracja: 10 lip 2015, o 16:27
Kontakt:

Re: OVERSIZE'OWE PŁASZCZE - kolekcja do 11 grudnia

Post autor: Bezgraniczny » 4 gru 2018, o 15:27

Bardzo mi się podoba nowa kolekcja :) W końcu coś "innego", oryginalnego. Takich mi właśnie ubrań brakowało, abstrakcyjnych jak to powiedziała Lady Blair. Każdy ma inny gust, dzięki czemu każdy wygląda inaczej ^^

Awatar użytkownika
Kate
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1046
Rejestracja: 26 cze 2012, o 22:31
Lokalizacja: Pod łóżkiem

OVERSIZE'OWE PŁASZCZE - kolekcja do 11 grudnia

Post autor: Kate » 4 gru 2018, o 15:42

Kolekcja dla nowoczesnych osób...w galeriach takie ubrania są w sklepach. Teraz jest moda na abstrakcyjne ubrania i na większe rozmiary (nosisz 34, a sweter 38/40)... im większy sweter, czy płaszcz, tym lepiej. Nareszcie w grze dali spodnie typu culotte i białą koszulę...to będzie mój pierwszy zakup.
My lady:
Kaja

„Nie oskarżaj niewinnych ludzi...zwłaszcza, których nie znasz. Bądź odważny i napisz, co ode mnie, chcesz. W internecie i w grze... zawsze jestem sobą”.

Obrazek
-------------------
„Nie mieszkam w Korei Północnej i nie zamierzam ukrywać swoich poglądów.
Nie dla mnie życie w cenzurze”.


-----------------
Soy una mujer y es normal que me guste el maquillaje.
Ella usa todas las ventajas de ser mujer.
Fin de la discusión sobre este tema.

Awatar użytkownika
Anabeliana
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 229
Rejestracja: 1 paź 2014, o 15:45

Re: OVERSIZE'OWE PŁASZCZE - kolekcja do 11 grudnia

Post autor: Anabeliana » 4 gru 2018, o 15:56

Hm... kolekcja z lekka dziwna :huh: Ale każdemu coś się podoba lub nie. Te płaszcze mnie rozłożyły wręcz na łopatki - takie namioty lub kokony :thumbsup: Kilka rzeczy na pewno zakupię ale pozostałych niestety nie :P

Awatar użytkownika
Mili29
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 345
Rejestracja: 11 mar 2016, o 19:34
Lokalizacja: Bielsko-Biała.

Re: Nadchodzące wydarzenia

Post autor: Mili29 » 4 gru 2018, o 19:13

Kolekcja Niespecjalnie mi się podoba. Ubrania na kobiety o rozmiarze XXXL. Niektóre tylko ubrania fajne; na palcach jednej ręki można policzyć.
Ostatnio zmieniony 4 gru 2018, o 19:16 przez Casandra, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Post przeniesiono do odpowiedniego wątku.
Mili29

Awatar użytkownika
ligiakalina
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 287
Rejestracja: 28 kwie 2011, o 22:34

Re: OVERSIZE'OWE PŁASZCZE - kolekcja do 11 grudnia

Post autor: ligiakalina » 4 gru 2018, o 19:14

Jak dla mnie płaszcze okropne- pierwszy raz nie wykupię całej kolekcji bo nie mogę na nie patrzeć :( Natomiast koszula ok już ją założyłam i niektóre butki super :)

Awatar użytkownika
Karodziejka
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 95
Rejestracja: 23 kwie 2010, o 20:09
Lokalizacja: Czeluści Piekła

Re: OVERSIZE'OWE PŁASZCZE - kolekcja do 11 grudnia

Post autor: Karodziejka » 4 gru 2018, o 19:28

Większość rzeczy, która przypadały mi do gustu, to są za szmaragdy i dolary C: Zaoszczędzę i nie wydam tak szybko diamentów!
Obrazek

Awatar użytkownika
Casandra
Administratorka forum
Administratorka forum
Posty: 7480
Rejestracja: 14 kwie 2010, o 16:58
Lokalizacja: Katowice

Re: OVERSIZE'OWE PŁASZCZE - kolekcja do 11 grudnia

Post autor: Casandra » 4 gru 2018, o 19:53

Osobiście podobają mi się 4 rzeczy: Obrazek, Obrazek, Obrazek oraz Obrazek.

Do reszty ciuszków mam stosunek obojętny lub bardziej na nie, niż na tak...

Ale największym hitem jest ten potargany sweter z lamówką na dole 8o Gdyby nie ta lamówka, to może jeszcze, jeszcze... byłoby dobrze, ale niestety, ten jeden paseczek psuje moim zdaniem wszystko. Chociaż nie mówię, ciuszek wyjątkowy, jeżeli chodzi o dotychczasowe kolekcje na AM :p Oczywiście chodzi mi o to "cudo": Obrazek
Poznaj świat Mystificity - rekrutacja trwa
Obrazek
"Życie bez czekolady jest jak plaża bez morza"

Awatar użytkownika
Kate
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1046
Rejestracja: 26 cze 2012, o 22:31
Lokalizacja: Pod łóżkiem

Re: OVERSIZE'OWE PŁASZCZE - kolekcja do 11 grudnia

Post autor: Kate » 4 gru 2018, o 22:33

Cas taki sweter...to teraz hit wystarczy pójść do Reserved, H&M, Stradivarius lub do innego typu sklepu. Nie żartuję, a o cenie nie wspomnę. :P
My lady:
Kaja

„Nie oskarżaj niewinnych ludzi...zwłaszcza, których nie znasz. Bądź odważny i napisz, co ode mnie, chcesz. W internecie i w grze... zawsze jestem sobą”.

Obrazek
-------------------
„Nie mieszkam w Korei Północnej i nie zamierzam ukrywać swoich poglądów.
Nie dla mnie życie w cenzurze”.


-----------------
Soy una mujer y es normal que me guste el maquillaje.
Ella usa todas las ventajas de ser mujer.
Fin de la discusión sobre este tema.

Awatar użytkownika
Casandra
Administratorka forum
Administratorka forum
Posty: 7480
Rejestracja: 14 kwie 2010, o 16:58
Lokalizacja: Katowice

Re: OVERSIZE'OWE PŁASZCZE - kolekcja do 11 grudnia

Post autor: Casandra » 4 gru 2018, o 22:45

Niestety wiem! I właśnie to mnie dziwi, serio.. Nie mam pojęcia, co się dzieje z obecną modą w sklepach... Albo mój gust jest już przestarzały, albo go nie mam, ale coraz trudniej znajduje ubrania, które mi się podobają... Chociaż na AM to jedna z niewielu kolekcji, w której rzeczy nie przypadły mi do gustu więc jest nadzieja :p ALE, jeżeli jest przynajmniej jedna osoba (a po wątku widzę, że jest), która się cieszy z tych ubrań to super, że kolekcja się pojawiła! ^^
Poznaj świat Mystificity - rekrutacja trwa
Obrazek
"Życie bez czekolady jest jak plaża bez morza"

Awatar użytkownika
Kate
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1046
Rejestracja: 26 cze 2012, o 22:31
Lokalizacja: Pod łóżkiem

OVERSIZE'OWE PŁASZCZE - kolekcja do 11 grudnia

Post autor: Kate » 4 gru 2018, o 22:50

Cas ja już mam pomysł na to cudo, więc nie jest, aż tak tragicznie z tą kolekcją. Wystarczy odpowiedni dobór dodatków i ze szmaty może wyjść ciekawa stylizacja.
My lady:
Kaja

„Nie oskarżaj niewinnych ludzi...zwłaszcza, których nie znasz. Bądź odważny i napisz, co ode mnie, chcesz. W internecie i w grze... zawsze jestem sobą”.

Obrazek
-------------------
„Nie mieszkam w Korei Północnej i nie zamierzam ukrywać swoich poglądów.
Nie dla mnie życie w cenzurze”.


-----------------
Soy una mujer y es normal que me guste el maquillaje.
Ella usa todas las ventajas de ser mujer.
Fin de la discusión sobre este tema.

Joanka
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 167
Rejestracja: 11 lis 2014, o 19:49

Re: OVERSIZE'OWE PŁASZCZE - kolekcja do 11 grudnia

Post autor: Joanka » 5 gru 2018, o 01:01

Casandra pisze:
4 gru 2018, o 19:53
Ale największym hitem jest ten potargany sweter z lamówką na dole 8o Gdyby nie ta lamówka, to może jeszcze, jeszcze... byłoby dobrze, ale niestety, ten jeden paseczek psuje moim zdaniem wszystko. Chociaż nie mówię, ciuszek wyjątkowy, jeżeli chodzi o dotychczasowe kolekcje na AM :p Oczywiście chodzi mi o to "cudo": Obrazek
To jest cudo nad cudami :rolleyes: a myślałam że nic nie przebije mojego dotychczasowego hitu czyli ciążówki w stylu liścia :P
Obrazek

I też uważam, że góra nawet spoko i za 21 szm mogłabym się szarpnąć, ale ta foliówka z lamówką brrr :S Kombinowałam czym to draństwo zasłonić, ale obawiam się, że moja wyobraźnia tak daleko nie sięga... chyba że jakiś smok czy inna bestia :P
No cóż pozostanę bogatsza o 21 szm :D

Jak dla mnie to ta cała kolekcja ma sens dla tej jednej koszuli: :love: :love: :love:
Obrazek

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: OVERSIZE'OWE PŁASZCZE - kolekcja do 11 grudnia

Post autor: Katriel Tremaine » 5 gru 2018, o 01:04

Byłam ostatnio na zakupach, ale takich paskudztw nie widziałam w żadnym z odwiedzanych przeze mnie sklepów. Widać nie wszędzie sprzedaje się pozbawione kształtu i wyglądu ubrania.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Zablokowany