Szaleństwo zakupów BLACK FRIDAY

Malini
Community Manager
Community Manager
Posty: 55
Rejestracja: 20 paź 2015, o 13:40
Kontakt:

Szaleństwo zakupów BLACK FRIDAY

Post autor: Malini » 21 lis 2018, o 16:15

Obrazek
Drogie Panie,

Już za kilka godzin rozpocznie się szaleństwo zakupów związane z B l a c k F r i d a y! Oczywiście, że my również nie przegapimy tej okazji do wydania ostatniego grosika! Ale z bezpieczniej odgległości - we własnym łóżku grając w Arenę Mody!

Tylko od 00:01 do 23:59 23 listopada wszystkie ubrania w Centrum Handlowym można zakupić ze zniżką 50%!

Nie przegap okazji wykupienia wszystkich niezbędnych części garderoby do nowych stylizacji.

UWAGA! Zniżka nie obejmuje przedmiotów dla pupili, mebli oraz ubrań z Centrum przyjęć. Gdy zniżka jest aktywna, to karty lojalnościowe nie mają zastosowania.

Szaleństwo zakupów B l a c k F r i d a y jest dostępne w aplikacji mobilnej na a n d r o i d oraz i O S


Udanych zakupów!

Zespół Areny Mody
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Mili29
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 345
Rejestracja: 11 mar 2016, o 19:34
Lokalizacja: Bielsko-Biała.

Re: Szaleństwo zakupów BLACK FRIDAY

Post autor: Mili29 » 22 lis 2018, o 18:41

A osoby BEZ APLIKACJI MOBILNEJ, to co?! Jesteśmy Gorsi? Jak jakieś wieśniaki są Traktowane?! Bezczelność Totalna z WASZEJ STRONY!!
Mili29

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2539
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Szaleństwo zakupów BLACK FRIDAY

Post autor: Regelinda » 22 lis 2018, o 19:06

Mili, ale nie jest napisane, że tylko tam.

Muszę przyznać, że na Black Friday wolałam aukcje. Centrum Handlowe nie jest aż tak atrakcyjne, szczególnie, jeśli komuś zostały rzeczy tylko za szmaragdy.

Awatar użytkownika
Mili29
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 345
Rejestracja: 11 mar 2016, o 19:34
Lokalizacja: Bielsko-Biała.

Re: Szaleństwo zakupów BLACK FRIDAY

Post autor: Mili29 » 22 lis 2018, o 19:49

Regelinda, ale nie jest też napisane, że oprócz Aplikacji, normalnie też będzie Dostępna wyprzedaż. Pisze, że wyprz.... Będzie dostępna na aplikacji mobilnej.
Mili29

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2539
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Szaleństwo zakupów BLACK FRIDAY

Post autor: Regelinda » 22 lis 2018, o 19:52

Popatrz, że teraz przy każdym wydarzeniu jest tak napisane. Mili, nie szukaj dymu na siłę.

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Szaleństwo zakupów BLACK FRIDAY

Post autor: Katriel Tremaine » 22 lis 2018, o 19:52

Też jestem rozczarowana. Liczyłam na zniżki na przedmioty ze sklepu Vip, bo co mi daje zniżka z Centrum Handlowym? W zasadzie nic, nie wiem czy coś kupie, bo szmaragdów i tak szkoda.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Mili29
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 345
Rejestracja: 11 mar 2016, o 19:34
Lokalizacja: Bielsko-Biała.

Re: Szaleństwo zakupów BLACK FRIDAY

Post autor: Mili29 » 22 lis 2018, o 20:04

To zauważ, Regelinda, że przy kolekcji z meblami, jest Napisane, że jest dostepna na Aplikacji Mobilnej, i Normalnie dla Wszystkich.

Kolekcja Ś w i ę t o D z i ę k c z y n i e n i a jest dostępna do 29 listopada, do godziny 13:00.

Kolekcja Ś w i ę t o D z i ę k c z y n i e n i a jest dostępna w aplikacji mobilnej na a n d r o i d oraz i O S

Szaleństwo zakupów B l a c k F r i d a y jest dostępne w aplikacji mobilnej na a n d r o i d oraz i O S

I co?!!
Mili29

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2539
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Szaleństwo zakupów BLACK FRIDAY

Post autor: Regelinda » 22 lis 2018, o 20:09

Mili, pierwsze zdaniem to termin, do jakiego dostępna jest kolekcja. A dostępna jest do tej daty zarowno na wersji stacjonarnej jak i na aplikacji. Zauważ, że kiedy jest mowa o aplikacji, nie ma podanej odrebnej daty.

Awatar użytkownika
Mili29
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 345
Rejestracja: 11 mar 2016, o 19:34
Lokalizacja: Bielsko-Biała.

Re: Szaleństwo zakupów BLACK FRIDAY

Post autor: Mili29 » 23 lis 2018, o 00:09

No i co Regelinda?! Jednak wyprz... BLACK FRIDAY jest TYLKO! W Aplikacji.
Mili29

Awatar użytkownika
Casandra
Administratorka forum
Administratorka forum
Posty: 7480
Rejestracja: 14 kwie 2010, o 16:58
Lokalizacja: Katowice

Re: Szaleństwo zakupów BLACK FRIDAY

Post autor: Casandra » 23 lis 2018, o 00:11

Przeładuj proszę Mili stronę i wyczyść ciasteczka + zaloguj się ponownie.

Promocja dostępna jest zarówno przez aplikację, jak i przez wersję przeglądarkową - nalicza się po dodaniu rzeczy do koszyka ^^

Przynajmniej u siebie ją widzę w wersji przeglądarkowej.

Awatar użytkownika
Mili29
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 345
Rejestracja: 11 mar 2016, o 19:34
Lokalizacja: Bielsko-Biała.

Re: Szaleństwo zakupów BLACK FRIDAY

Post autor: Mili29 » 23 lis 2018, o 00:14

Beznadzieja. Kiedys sie gra Bardziej starala. Dobra, mam juz ta wyprz.... Ale Masakra. Kiedys BLACK FRIDAY był o wiele Bardziej Lepszy.
Mili29

Awatar użytkownika
Lady_Blair
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 465
Rejestracja: 31 sie 2015, o 13:13

Re: Szaleństwo zakupów BLACK FRIDAY

Post autor: Lady_Blair » 23 lis 2018, o 00:23

Mili... Najpierw robisz zamieszanie, że nie będziesz miała dostępu do wyprzedaży, a jak już masz do niej dostęp to piszesz, że beznadzieja i masakra. O co Ci wgl chodzi?

Ja mam mieszane uczucia związane z tą promocją. Niby fajnie, że jest taka oferta, ale wydaje mi się, że to opcja tylko dla niektórych. Wieloletnie graczki (a tych jest bardzo dużo) są obkupione już w tych sklepach.
Ja może nawet znalazłabym kilka rzeczy za szmaragdy, których kolory mogłabym dokupić na przyszłość, ale ten Black Friday trafił na czas kiedy jestem po bohaterach, a w trakcie pasjansa, więc nie skorzystam, bo nie mam za co xD

Awatar użytkownika
Mili29
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 345
Rejestracja: 11 mar 2016, o 19:34
Lokalizacja: Bielsko-Biała.

Re: Szaleństwo zakupów BLACK FRIDAY

Post autor: Mili29 » 23 lis 2018, o 10:43

Lady Blair bo może liczyłam na jakiś cud, na coś Fajniejszego podczas wyprz.... Ale skoro dają coś, co już jest, to czym sie tu cieszyć?
Mili29

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Szaleństwo zakupów BLACK FRIDAY

Post autor: Katriel Tremaine » 23 lis 2018, o 11:26

@ Mili29 Masz rację, nie ma się za bardzo z czego cieszyć, bo tegoroczna oferta całkowicie lekceważy starszych graczy, dla nich niczego w tym roku nie ma. A właściwie to nawet nie tyle starszych graczy, tylko takich co grają świadomie, bo nawet ktoś początkujący kto gra z głową ma wykupione wszystkie sklepy. Tegoroczna oferta jest zaadresowana do... właściwie nie wiadomo kogo.

Jednego jednak nie rozumiem, nie potrafię zrozumieć dlaczego reagujesz jak lunatyczka na każde wspomnienie o aplikacji? Co takiego złego zrobiła ci ta aplikacja? Masa osób od lat prosiła o wersję mobilną, bo na przeglądarce w telefonie gra się źle, dlaczego więc tak bardzo przeszkadza ci, że ktoś ich prośby spełnił? Nie jesteś sama, przyszło ci to do głowy? Nikt nie każde ci grać na telefonie, ale nie rozumiem tej agresji. Przepraszam za off-top, ale no... zwyczajnie nie umiem pojąć tego poziomu niezadowolenia bez powodu.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Mandaloriana
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 394
Rejestracja: 18 wrz 2010, o 19:16

Re: Szaleństwo zakupów BLACK FRIDAY

Post autor: Mandaloriana » 27 lis 2018, o 12:25

Ja osobiscie nie skorzystalan z tej promocji, poniewaz ciuchy z CH nie zadowalaja, zajmuja tylko niepotrzebnie miejsce w szafie :) z punktami tez slabo stoja, a te ladniejsze i ciekawsze sa na wyzszych levelach.
Obrazek

"Bądź tym kim jesteś, i mów to co czujesz, ponieważ ci, którzy mają z tym problem nie są ważni, a ci, którzy są ważni nie mają z tym problemu." 8o

"Złapałam się na tym, że ludzie wiedzą o moim życiu więcej niż ja sama" 8o

Zablokowany