"Retro Car Show" - nowe wydarzenie do 18 maja

Awatar użytkownika
Lady_Blair
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 465
Rejestracja: 31 sie 2015, o 13:13

Re: "Retro Car Show" - nowe wydarzenie do 18 maja

Post autor: Lady_Blair » 16 maja 2018, o 12:01

Zbliża się koniec eventu, więc chciałabym podsumować bogactwo prezentów pod względem zawartości rzeczy eventowych.
Kupiłam 12 dużych i 10 małych.
DUŻE:
- 1 trafił się z tylko 1 rzeczą 8| 8| 8|
- 8 z nich zawierało 2 rzeczy :huh:
- 1 z 3 rzeczami,
- 2 z 4 rzeczami.
MAŁE:
- 5 pustych
- 5 po 1 rzeczy.

Podsumowując, małe wypadły mi całkiem nieźle. Grunt, że nie wszystkie były puste :P Jeżeli chodzi o duże to jestem ZAWIEDZIONA! Z eventu na event twórcy gry coraz bardziej robią sobie z Nas jaja. Nie wiem... dla nich pojęcie mały i duży to chyba synonimy, skoro 75% moich dużych prezentów miało taką zawartość jaką mogą kryć małe. Gdzie są te obfite, bogato upchane, duże prezenty sprzed 2 lat, gdzie ukrytych było od 3 do 6 rzeczy? ?(

Isma
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 538
Rejestracja: 5 paź 2014, o 21:03

Re: "Retro Car Show" - nowe wydarzenie do 18 maja

Post autor: Isma » 17 maja 2018, o 21:11

Powalczyłam jeszcze trochę i zdobyłam kolejny duży prezent, i na sam koniec średni, na który akurat wystarczyło mi szminek.

Duży:
Obrazek

Średni:
Obrazek

Tym razem średni okazał się lepszy od dużego :D

No i pora na krótkie podsumowanie:

Początkowo po otwarciu pierwszych 10-ciu dużych prezentów byłam niezadowolona, myśląc, że wypada z nich mniej rzeczy, niż kiedyś, o tyle porównując moje zdobycze do innych osób, okazało się, że miałam całkiem dobre losowania :)

Mam sporo różnorodnych rzeczy - bluzek, spódnic, kokardek, pończoch, rękawic, plus wszystkie fryzury, auta i tatuaże :thumbsup:

Natomiast, z tego co wnioskuję, regularne zdobywanie po 4-6 rzeczy z każdego dużego prezentu jest możliwe tylko jeśli w danym evencie sa oferowane meble.
Kiedyś, przy opisie któregoś ze starszych wydarzeń prezentowych widziałam opis "Duży prezent to 99% szans na jedno ubranie, 80% na drugie, 40% na trzecie i 20% na czwarte". Meble zapewne losowane są z osobnej puli i właśnie dlatego pojawia się wtedy więcej rzeczy w prezentach.
Samochody, tatuaże, fryzury natomiast losowane są osobno i pojawiają się na innych polach niż ubrania. Dlatego też, jak ktoś ma wielkie szczęście to może w jednym MAŁYM pudełku trafić np. ubranie, fryzurę i samochód :D
Kliknij poniżej, aby wejść na mój profil:
Obrazek

charmed
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 473
Rejestracja: 7 lut 2014, o 14:00

Re: "Retro Car Show" - nowe wydarzenie do 18 maja

Post autor: charmed » 18 maja 2018, o 13:39

Po raz pierwszy odpuściłam sobie event z prezentami. Nagrody były atrakcyjne, ale nie chciało mi się siedzieć i wyzywać, mimo wolnego czasu. o.O

Zablokowany