"Oskary" - nowe wydarzenie do 15 marca!

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2565
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: "Oskary" - nowe wydarzenie do 15 marca!

Post autor: Regelinda » 4 mar 2018, o 20:20

Mili, ależ mam większe szanse. Teraz plansza resetuje się co 4 godziny, a nie co 12 jak wcześniej.

Awatar użytkownika
PearlPrincessx3
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 101
Rejestracja: 1 lis 2017, o 11:40
Lokalizacja: Za Tobą ;)

Re: "Oskary" - nowe wydarzenie do 15 marca!

Post autor: PearlPrincessx3 » 4 mar 2018, o 20:23

Nie wiem Mili co Ci się nie podoba :S
według mnie super że plansza resetuje się co 4 godziny i są ruchy za szmaragdy bo można bardzo łatwo coś trafić jeśli się przemyśli ruch :thumbup:
Obrazek

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: "Oskary" - nowe wydarzenie do 15 marca!

Post autor: Katriel Tremaine » 4 mar 2018, o 20:34

Nie widzę nic złego w tym, że w kontencie dodatkowym można zgarnąć wszystko za diamenty. Nie rozumiem za to dlaczego pozwala się na pogardliwe traktowanie graczy, którzy kupują diamenty. Tak, tego nie potrafię zrozumieć, reszta za to jest bardzo prosta do ogarnięcia. A reset co 4 godziny to ukłon w stronę graczy FTP. Tak jestem PTL i co z tego? czy dlatego można mnie pogardliwie przezywać od diamenciar? A jakby tak graczy FTP nazywać pogardliwie żebrakami, to też by przeszło bez słowa?
Ostatnio zmieniony 4 mar 2018, o 22:31 przez Katriel Tremaine, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Cynthiane
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 3
Rejestracja: 8 cze 2011, o 19:34

Re: "Oskary" - nowe wydarzenie do 15 marca!

Post autor: Cynthiane » 4 mar 2018, o 20:58

Przy częstych odwiedzinach na evencie można naprawdę dużo zebrać, a tak częsty restart nawet mi się nie śnił, super, że zrobili coś takiego. :)

Awatar użytkownika
Bezgraniczny
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 771
Rejestracja: 10 lip 2015, o 16:27
Kontakt:

Re: "Oskary" - nowe wydarzenie do 15 marca!

Post autor: Bezgraniczny » 4 mar 2018, o 21:17

Również cieszę się z krótszego resetu planszy. Widzę, że niektórym osobom nigdy nie dogodzi. Nawet jakby za darmo dawali to byłoby źle. :)

love69
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 1
Rejestracja: 19 lut 2018, o 20:06

Re: "Oskary" - nowe wydarzenie do 15 marca!

Post autor: love69 » 4 mar 2018, o 22:03

właśnie to jest nie fair, w każdym event jest tak samo, nie każdego stać, żeby kupił sobie diament, ale cóż życie....w dzisiejszych czasach nic za darmo...

Awatar użytkownika
Enove
Miss Liceum
Miss Liceum
Posty: 1738
Rejestracja: 29 cze 2012, o 13:30
Lokalizacja: Kraków

Re: "Oskary" - nowe wydarzenie do 15 marca!

Post autor: Enove » 4 mar 2018, o 22:25

Tak, niech wszystko bedzie po rowno!!!
Niech dziewczyny z 60 lvl zarabiają tyle co te z 10, te które wrzucaja w gre 100 zl miesiecznie dostaja to samo z eventow i niech jeszcze oddadza swoje ciuszki bo maja ich wiecej - musi byc po rowno!!!
:thumbup:

Awatar użytkownika
Mili29
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 345
Rejestracja: 11 mar 2016, o 19:34
Lokalizacja: Bielsko-Biała.

Re: "Oskary" - nowe wydarzenie do 15 marca!

Post autor: Mili29 » 5 mar 2018, o 15:45

DLA ŚLEPYCH.... NIE CHODZI MI O TO, CO ILE PLANSZA SIĘ RESETUJE. TYLKO CHODZI MI O TO, ŻE DIAMENCIARY MAJĄ WSZYSTKIE PLANSZE ZDOBYTE. A OSOBY, KTÓRE NIE!!!! KUPUJĄ DIAMENTÓW, TO NIC NIE MAJĄ. PLANSZA NIECH SIĘ RESETUJE NAWET CO 1 MINUTE. ALE ZA DARMO NIC SIĘ NIE DA ZDOBYĆ.
Mili29

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: "Oskary" - nowe wydarzenie do 15 marca!

Post autor: LaFemmeNikita » 5 mar 2018, o 16:29

Nie przesadzasz trochę? Jak to nic się nie da zdobyć. Ja już mam trzy rzeczy bez wydawania diamentów i dalej nie zamierzam wydawać diamentów. Ile wygram tyle wygram i z tego będę zadowolona. Tak to już jest na świecie - nie zapłacisz to nie masz, nie wiem skąd u Ciebie taki wyraz histerii :)

Dissia
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 467
Rejestracja: 19 sie 2013, o 19:38

Re: "Oskary" - nowe wydarzenie do 15 marca!

Post autor: Dissia » 5 mar 2018, o 16:46

Ja tam nie narzekam, nie kupuje diamentów, wszystkie eventy obchodze bez nich lub z diaxami jedynie z koła a ich wiadomo nie ma niewiadomo ile ;) z aktualnego mam juz całą pierwszą planszę i jestem na drugiej, tu już mi tak dobrze nie idzie ale trudno, pierwszą odziwo zdobyłam i mi to wystarcza :P

Awatar użytkownika
Enove
Miss Liceum
Miss Liceum
Posty: 1738
Rejestracja: 29 cze 2012, o 13:30
Lokalizacja: Kraków

Re: "Oskary" - nowe wydarzenie do 15 marca!

Post autor: Enove » 5 mar 2018, o 21:05

Szok - ja nie wydałam ani jednego diamenta a mam pół planszy! Może to Bułgarzy mi ustawiają łatwą planszę, bo dwa miesiące temu kupiłam diamenty... Tak, to na pewno to

Awatar użytkownika
Czarna Pani
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 7
Rejestracja: 6 mar 2017, o 11:44

Re: "Oskary" - nowe wydarzenie do 15 marca!

Post autor: Czarna Pani » 5 mar 2018, o 21:19

Ja jestem na 2 planszy dzięki wsparciu diamentów, ale także dzięki wsparciu zwykłego farta. Jedyne de facto na czym mi zależało, to na tych wężowych ozdobach. I jestem kontenta, bo je sobie i kupiłam, i wygrałam - pracuję, a zatem stać mnie. Wiem natomiast, że nie wydam więcej di, i nie dojdę do planszy przedostatniej, bo więcej kasy na tę grę nie mam. Ot, proza życia. Ale czy robię z tego dramat? Nie. Nie zdobędę dwóch ostatnich plansz i tyle. Trudno.

Z drugiej strony, rozumiem Mili29. Po części. Drażnią mnie te panie, które natychmiast po ukazaniu się eventu, wydają po setki diamentów, by zdobyć ostatnią - wiadomo - najtrudniejszą do zdobycia kreację i dekorację, i natychmiast epatują iż nie grają, a kupują poprzez ubranie się w te ciuszki, i pozowanie na tym tle. Wiem, że to ich kasa, ich decyzja, a jednak mnie to drażni.
~ Homini necesse est Mori ~

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: "Oskary" - nowe wydarzenie do 15 marca!

Post autor: Katriel Tremaine » 5 mar 2018, o 21:55

A mnie drażni, gdy taka awanturnica jak Mili wyzywa ludzi, traktuje ich z pogardą, bo zazdrość i zawiść ją dławią. To nie jest kwestia sprawiedliwe czy niesprawiedliwe, bo każdy ma takie same szanse zdobyć coś bez użycia diamentów i to jest sprawiedliwe. A że kogoś stać na to, by sobie dodatkowo pomóc, to już jego indywidualny wybór. A robienie karczemnych awantur na forum, bo ktoś ma coś czego ja nie mam, to słabe i bardzo źle świadczy o kimś takim. Event mi się bardzo podoba, mam już wszystkie ciuszki i powoli klikam meble. Czy wyklikam wszystkie? Nie wiem, ale nawet jeśli tak, to nic nikomu do tego, nie napadłam staruszki, by jaj zabrać emeryturę i kupić di. A jeśli do takiej pannicy nie dociera niewłaściwość jej zachowania, to tylko współczuć. Na mój styl gry z pewnością nie wpłynie fakt, że jakaś zazdrośnica się piekli jak to jej ciężko.

EDIT. Event skończyłam, było nawet zabawnie.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Bezgraniczny
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 771
Rejestracja: 10 lip 2015, o 16:27
Kontakt:

Re: "Oskary" - nowe wydarzenie do 15 marca!

Post autor: Bezgraniczny » 16 mar 2018, o 18:02

Event ukończony na 3 planszy całkowicie za darmo ^^ Bardzo fajna zmiana w tym typie eventu :whistling:

Awatar użytkownika
Enove
Miss Liceum
Miss Liceum
Posty: 1738
Rejestracja: 29 cze 2012, o 13:30
Lokalizacja: Kraków

Re: "Oskary" - nowe wydarzenie do 15 marca!

Post autor: Enove » 16 mar 2018, o 18:53

Nawiązując do tematu diamentów w tym wydarzeniu - ja nie wydalam ani jednego i mam cale dwie plansze. Pomoglam sobie tylko w trzeciej ;)

Zablokowany