Wydarzenie "Balowe Prezenty" - do 1 czerwca

Pati 26
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 51
Rejestracja: 1 paź 2016, o 15:10

Re: Wydarzenie "Balowe Prezenty" - do 1 czerwca

Post autor: Pati 26 » 31 maja 2017, o 13:22

to ja podsumuję co zdobyłam (2 duże, 2 średnie i ok. 10 małych)
18 mebelków (w tym dwie podłogi i jedna tapeta zdobyta przed chwilką) - o wiele więcej niż się spodziewałam :love:
tło do profilu
1 spódnicę (na szczęście czarną)
1 sukienkę (tak samo jak w tamtym roku) ;(
fryzurkę (według mnie najbrzydszą z tych trzech ale jest całkiem fajna)

Isma
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 538
Rejestracja: 5 paź 2014, o 21:03

Re: Wydarzenie "Balowe Prezenty" - do 1 czerwca

Post autor: Isma » 31 maja 2017, o 13:57

I teraz moja końcówka wydarzenia wraz z podsumowaniem:

Nie dałam rady uzbierać 120 baloników (na kolejny duży prezent), ale zdążyłam zdobyć ich 105, za które kupiłam średni i mały. Oto ich zawartość:

średni:
Obrazek

Sukienka, wprawdzie nie ta krótka, której mi brakowało, ale zawsze większy wybór kolorów (tego rodzaju już piąta :D) się przydaje.

mały:
Obrazek

Juhuuu! mam tapetę! :love: Biorąc pod uwagę, że miałam wcześniej dwie podłogi, a zero tapet, jest to cudowna końcówka wydarzenia :thumbup:.

Podsumowanie:

Tym razem postanowiłam trochę zaszaleć i otworzyłam więcej prezentów niz zwykle, kupując kilka dużych za diamenty w czasie obowiązywania zniżki. Łącznie miałam 16 dużych oraz (pod sam koniec wydarzenia) średni i mały.

Ogólnie jestem zadowolona z wydarzenia - mam wszystkie rodzaje sukienek oprócz jednego (nie trafiłam tej krótkiej), auto, wszystkie fryzury, spódnicę, top, trochę torebek, sporo mebli, dwie podłogi i jedną tapetę (cud - trafioną w małym prezencie kupionym jako ostatni :) )

Bardzo lubię ten rodzaj eventu i niech tak zostanie :) Do zobaczenia w następnej edycji prezentów!
Kliknij poniżej, aby wejść na mój profil:
Obrazek

charmed
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 472
Rejestracja: 7 lut 2014, o 14:00

Re: Wydarzenie "Balowe Prezenty" - do 1 czerwca

Post autor: charmed » 31 maja 2017, o 14:18

9 mały
Obrazek
Nic ciekawego.

10 mały
Obrazek
Jest sukienka. :thumbup:

Podsumowując:
udało mi się zdobyć wszystkie najważniejsze rzeczy: 3 fryzury, tło do profilu oraz samochód. :thumbsup: Niestety tylko dwie sukienki. :thumbdown: Poza tym sporo dodatków i mebli. Nie jestem jednak jakoś rozczarowana, bo w tej edycji w ogóle się nie starałam zdobyć jak najwięcej balonów. Rzeczy nie do końca mi się podobały - wolę te inspirowane serialami i filmami.

Zablokowany