Limitowany puchar dla klubów

Awatar użytkownika
Magiczna_Róża
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 68
Rejestracja: 16 sty 2015, o 15:20

Re: Limitowany puchar dla klubów

Post autor: Magiczna_Róża » 20 kwie 2017, o 15:00

a ja się pytam gdzie reszta ciuchów i kiedy one będą? :P czy one po kolejnym pokazie dołączą do tych pierwszych czy te 1sze będą zastępywane drugimi?
Obrazek

Awatar użytkownika
PrInCeSkA
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 62
Rejestracja: 31 sty 2015, o 18:57

Re: Limitowany puchar dla klubów

Post autor: PrInCeSkA » 20 kwie 2017, o 15:06

Ostatnio zmieniony 20 kwie 2017, o 15:15 przez PrInCeSkA, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

aniaania
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 403
Rejestracja: 2 lis 2016, o 19:20

Re: Limitowany puchar dla klubów

Post autor: aniaania » 20 kwie 2017, o 15:11

ostatni link nie działa

Awatar użytkownika
Lady_Blair
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 465
Rejestracja: 31 sie 2015, o 13:13

Re: Limitowany puchar dla klubów

Post autor: Lady_Blair » 20 kwie 2017, o 15:53

Pomysł jest słaby mocno :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Twórcy myślą, że wrzucą całkiem ładne rzeczy do kolekcji za puchar i to rozwiąże problem uśpienia klubów? Nie tak to działa. Ta kolekcja to kara dla aktywnych graczek - klubowiczek! Wiadomo jak ciężko zdobywa się DOBRE klubowe puchary, jakiego to wymaga zgrania dziewczyn i jak te puchary są cenne w codziennej grze, więc trzeba mieć nie halo w głowie żeby mając bezpieczne trofea z energią czy kartami porwać się na kilka szmat.
Żenada...

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: Limitowany puchar dla klubów

Post autor: LaFemmeNikita » 20 kwie 2017, o 16:04

Nie skorzystają jedni to skorzystają inni. Może to faktycznie dobrze, że raz na ruski rok gracze ze słabszych lub też jak kto woli średnich klubów mogą zdobyć coś extra.
Chyba nikt z aktywnych graczy, którzy wiedzą jak trudno zdobywa się dobre klubowe puchary nie połaszczy się przecież na kilka szmat jak to przedmówczyni ujęła.
Dajmy się pobawić trochę słabszym graczom, po co od razu być zawistnym? Bo to nie fair jest? Całe życie jest nie fair, trzeba się przyzwyczaić po prostu. Ja tam życzę klubom które będą walczyć o ten puchar dobrej zabawy i mnóstwa emocji.

Awatar użytkownika
carola18
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 120
Rejestracja: 29 mar 2016, o 12:09

Re: Limitowany puchar dla klubów

Post autor: carola18 » 20 kwie 2017, o 18:00

Ja tam nie narzekam bo mamy puchar i już kupiłam trochę rzeczy :D jeżeli ktoś szuka klubu i jest powyżej 15 lvl to zapraszam do klubu Moda i Styl :D

Awatar użytkownika
Unica
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 17
Rejestracja: 13 sty 2016, o 14:40

Re: Limitowany puchar dla klubów

Post autor: Unica » 20 kwie 2017, o 19:13

kolekcja klubowa
Obrazek
Unica

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2568
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Limitowany puchar dla klubów

Post autor: Regelinda » 20 kwie 2017, o 19:23

A ja uważam, że jest to sposób na rozruszanie klubów, które mają już wszystko. Żeby zdobyć ten puchar, trzeba coś stracić, niewykluczone, że jakiś dobry puchar. No, a potem trzeba go na nowo zdobywać. Jakiś sposób na rozruszanie klubów.

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Limitowany puchar dla klubów

Post autor: Katriel Tremaine » 20 kwie 2017, o 19:37

Tyle, że wiele z tych klubów wybierze stabilną sytuację a to rodzi frustrację. Wiesz, że mi się płaszczyk marzył a tu lipa ;(
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

selenalunawildtigers
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 11
Rejestracja: 20 kwie 2017, o 20:50

Re: Limitowany puchar dla klubów

Post autor: selenalunawildtigers » 20 kwie 2017, o 21:16

życie jest nieprzewidywalne. zaplanować można tylko reakcje własne na daną sytuację :P warto się przygotować na wszystko. i przestać liczyć na cud,albo ,że się zrobi samo.
jeśli zależy ci na pucharku to na co czekać... jeśli zależy ci na stabilności to też tego pilnuj- samo to może tylko odpłynąć....
hahhahahah

no właśnie jakim cudem nie ma wszystkich tych ciuchów?

Sklejono posty. Proszę nie pisać kolejnego posta pod swoim tylko użycwać opcji "Edytuj". /monix23

Awatar użytkownika
LauraPalmer
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 20
Rejestracja: 21 gru 2014, o 11:58

Re: Limitowany puchar dla klubów

Post autor: LauraPalmer » 21 kwie 2017, o 16:38

To nie jest rozruszanie klubow, bo jak jakiemuś się nie chce tracić dobrego pucharu to oleje sprawę i tyle. Zreszta puchar jest na okreslony czas, więc po eventcie znowu wroci walka o stare puchary i znowu wszystkie kluby osiądą jak przed tym całym badziewiem.
Jak chcą rozruszać grę to niech dadzą nowe ubrania i meble, bo powyżej 40 lvl to już jest żenada a nie ubrania do odblokowania. A na 50 kompletnie nie ma co robić.
A ponadto, mogliby dodawać losowo jakieś questy dla pań za szmaragdy. Kasę można zarobić na pracy, a robic codziennie codziennik to śmiech na sali bo po trzech dniach idzie sie zarzygac tymi samymi zadaniami.

Awatar użytkownika
Lady_Blair
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 465
Rejestracja: 31 sie 2015, o 13:13

Re: Limitowany puchar dla klubów

Post autor: Lady_Blair » 21 kwie 2017, o 21:38

haha xD Laura! No z tym codziennikiem to prawda... tak samo jak z przyjęciami. W kółko i w kółko robić to samo jest nudne. Dziewczyny powyżej 50 lvl też są zaniedbywane, a przecież to najwytrwalsze i najwierniejsze graczki.

Ale odstępując już od narzekania na grę, bo to nie od tego wątek... puchar z dostępem do kolekcji to jak już wcześniej powiedziałam pomysł porażka.Regelinda, Vin widzę, że uważacie to za sposób na rozruszanie klubów. Eee, nie. Podtrzymuję, że ta kolekcja to cios w dobrze rozwinięte kluby, które ciężko pracowały na swoje puchary.
LaFemmeNikita napisałaś, że to dobrze, że słabsze kluby mają chociaż raz przewagę. Dlaczego to dobrze? Każdy klub zaczynał od zera i nie wiem dlaczego te dobrze zorganizowane mają tracić.

Sam pomysł pucharu z limitowaną kolekcją nie jest wcale zły. Nie podoba mi się tylko jak jest zorganizowany. Uważam, że skoro w grze jest extra puchar to powinno być na niego extra miejsce. Do walki stanęłyby wszystkie kluby i takie rozwiązanie jeszcze bardziej rozruszałoby towarzystwo i co więcej byłoby sprawiedliwe dla wszystkich klubów.

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: Limitowany puchar dla klubów

Post autor: LaFemmeNikita » 22 kwie 2017, o 07:58

Lady_Blair pisze:LaFemmeNikita napisałaś, że to dobrze, że słabsze kluby mają chociaż raz przewagę. Dlaczego to dobrze? Każdy klub zaczynał od zera i nie wiem dlaczego te dobrze zorganizowane mają tracić.
Nie napisałam nic, że słabsze kluby mają przewagę. Napisałam, że raz na ruski rok mają coś ekstra dla siebie. To jest miły akcent moim zdaniem.
Co konkretnie stracił Twój klub, przez to, że pojawił się ten puchar? Nic. Dla Ciebie nic się nie zmieniło, utrzymuje się status quo, jeżeli nie chcesz o niego walczyć.
Lady_Blair pisze:Sam pomysł pucharu z limitowaną kolekcją nie jest wcale zły. Nie podoba mi się tylko jak jest zorganizowany. Uważam, że skoro w grze jest extra puchar to powinno być na niego extra miejsce. Do walki stanęłyby wszystkie kluby i takie rozwiązanie jeszcze bardziej rozruszałoby towarzystwo i co więcej byłoby sprawiedliwe dla wszystkich klubów.
Są różne poczucia sprawiedliwości. Jeżeli według Ciebie sprawiedliwa jest walka słabego klubu z silnym o taki puchar... no to naprawdę będą mieli równe i sprawiedliwe szanse.
Czemuś biedny? Boś głupi. Czemuś głupi? Boś biedny.
I najwyraźniej takiemu to już się od życia nic nie należy.

Licja
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 77
Rejestracja: 25 mar 2016, o 12:14

Re: Limitowany puchar dla klubów

Post autor: Licja » 22 kwie 2017, o 10:40

W pełni popieram wypowiedź Lady_Blair
"Sam pomysł pucharu z limitowaną kolekcją nie jest wcale zły. Nie podoba mi się tylko jak jest zorganizowany. Uważam, że skoro w grze jest extra puchar to powinno być na niego extra miejsce. Do walki stanęłyby wszystkie kluby i takie rozwiązanie jeszcze bardziej rozruszałoby towarzystwo i co więcej byłoby sprawiedliwe dla wszystkich klubów."


Na dodatkowy puchar powinno być dodatkowe miejsce , a w obecnej sytuacji osoby aktywne i zaangażowane w grę również finansowo mogą czuć się zawiedzione i zrobione na szaro. Przekaz jest jasny - pracuj, pracuj a garb ci sam wyrośnie :D nie rób nic - dostaniesz nagrodę :(
Żeby dotrzeć do krainy bajek trzeba przejść przez zaczarowane lustro

Awatar użytkownika
Lady_Blair
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 465
Rejestracja: 31 sie 2015, o 13:13

Re: Limitowany puchar dla klubów

Post autor: Lady_Blair » 22 kwie 2017, o 10:41

LaFemmeNikita masz swój punkt widzenia, ja mam swój... i tyle.

Akurat mój klub będzie walczył o ten puchar. Nie zmienia to jednak faktu, że forma w jakiej pojawiła się kolekcja nie przypadła mi do gustu.

Zablokowany