Zadania ze wszystkich poziomów

Nie wiesz jak sobie poradzić? Nie bój się i zadaj tutaj swoje pytanieFAQ - najczęściej zadawane pytania
Zasady "Zadaj pytanie"

Moderator: Casandra

Awatar użytkownika
Anihita
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 768
Rejestracja: 21 mar 2010, o 15:54
Kontakt:

Zadania ze wszystkich poziomów

Post autor: Anihita » 7 gru 2011, o 17:29

Poziom 0
1. Zmień fryzurę, zrób dwie odlotowe kitki w kolorze czarnym.
Musisz iść do Fryzjera - Stylisty w Salonie Piękności. Wybierz fryzurę z dwoma odlotowymi kitkami i ufarbuj włosy na czarno.
Obrazek
2. Kup przynajmniej jedną rzecz ze sklepu na Promenadzie.
Moda jest ważna! Odwiedź Promenadę. Kup jedną rzecz i niech to będzie początek Twojej nowej Garderoby.
3. Wynajmij swoje własne mieszkanie i opuść dom rodziców.
Pora stać się silną i niezależną Panią! Przejdź do Agencji Nieruchomości w Mieście i wynajmij coś po korzystnej cenie. Masz również możliwość zakupu mieszkania.
Poziom 1
1.Ukończ kurs na cukiernika.
Przyszłość nie wygląda zbyt różowo, gdy nie masz pracy. Jeśli chcesz ruszyć na podbój świata, idź do Miasta, odwiedź Biuro Pracy i spójrz na dostępne kursy. Rozpocznij kurs na cukiernika. Aby osiągnąć sukces - ukończ go.
Obrazek
2. Zostałaś zaproszona na imprezę ze swoim partnerem.
Och nie! Nie masz chłopaka w tym momencie. Wybierz się do Dyskoteki, aby poflirtować, może poznasz jakiegoś gorącego faceta?
3. Idź do fryzjera, różowy jest teraz w modzie.
Musisz pójść do Salonu Piękności i odwiedzić fryzjera. Wybierz fryzurę z różowym kokiem.
Obrazek
4. Kup przynajmniej trzy rzeczy ze sklepów na Promenadzie.
Moda jest dla nas ważna! Odwiedź Promenadę i idź na zakupy. Kup trzy rzeczy, które wpadną Ci w oko.

Poziom 2

1. Kup Kartę Wstępu na Salę Gimnastyczną i popracuj nad zgrabną figurą.
Bez Karty Wstępu nie możesz korzystać z Sali Gimnastycznej, a bez ćwiczeń będzie Ci ciężko utrzymać dobrą formę. Kartę Wstępu możesz kupić w Spożywczaku, dział: Inne. Nie możesz pokazać się na Sali bez odpowiedniego stroju - idź i kup go.
2. Sprawdź, co jest w Twojej Garderobie.
Możesz zapisywać stroje kiedy tylko chcesz, aby mieć szybki dostęp do ulubionych kreacji. Odwiedź Garderobę i połącz odpowiednie ubrania w strój. Zachowaj go klikając na "Zachowaj strój" i nadaj mu nazwę. Nazwa pomoże Ci szybciej go znaleźć w przyszłości.
3. Zmień uczesanie. Zapuść włosy i zmień ich kolor na niebieski.
Musisz pójść do Salonu Piękności i odwiedzić fryzjera. Wybierz długie, delikatne, niebieskie włosy.
Obrazek

Poziom 3

1. Osiągnij przynajmniej 65 IQ
Odwiedź Bibliotekę, aby poczytać książkę lub zagraj w którąś z Gier, taką jak Sudoku, Wieże Hanoi itd. To poprawi Twoje IQ. Biblioteka znajduje się w Mieście.
2. Zagraj przynajmniej jeden raz w grę "Koncentracja" i ukończ ją w czasie krótszym niż 120 sekund.
Odwiedź menu Mini Gier i znajdź grę „Koncentracja”.
3. Uczyń swój dom (mieszkanie) przytulnym!
Teraz, kiedy masz już swój dom, musisz kupić tapety, podłogę i dywan. Nadszedł czas, aby uczynić Twój dom tak odlotowym jak Ty!

Poziom 4

1. Wynajmij większe mieszkanie.
Twój nowy status społeczny wymaga większego mieszkania. Spójrz na dostępne mieszkania w Agencji Nieruchomości i wynajmij coś nowego. Masz również możliwość zakupu mieszkania.
2. Zachowaj co najmniej 10 strojów w Garderobie.
Możesz zapisywać stroje kiedy tylko chcesz, aby mieć szybki dostęp do ulubionych kreacji. Odwiedź Garderobę i połącz odpowiednie ubrania w strój. Zachowaj go klikając na "Zachowaj strój" i nadaj mu nazwę. Nazwa pomoże Ci szybciej go znaleźć w przyszłości.
3. Posiadaj 10 rzeczy w Garderobie.
Szafa w Twojej Garderobie jest prawie pusta. Nie możesz codziennie chodzić do pracy w tym samym podkoszulku. Idź na Promenadę i kup sobie 10 rzeczy.

Poziom 5

1. Zdobądź przynajmniej 1 200 punktów.
Punkty pokazują jak bardzo zaawansowana jesteś w grze i jaka jest Twoja popularność. Potrzebujesz 1 200 punktów, żeby osiągnąć następny poziom. Punkty możesz zdobyć dzięki m.in.: Grom, wizytom w Salonie Piękności, Studio Tatuażu i Szpitalu.
2. Zachowaj strój ze spódnicą z kwiatem.
Wybierz się na Promenadę i odwiedź sklep ze spódnicami. Kup spódnicę z kwiatem w dowolnym kolorze, a następnie dobierz do niej pozostałe ubrania. Zachowaj ten strój w Garderobie.
Obrazek
3. Zdobądź pracę piekarza. Te ciasta wyglądają tak apetycznie!
Po ukończeniu kursu na cukiernika musisz podjąć pracę w tej specjalności. Odwiedź Miasto, a w nim Biuro Pracy, pracuj przynajmniej 7 godzin.
4. Wygraj przynajmniej 15 razy w Pojedynku Pań lub Pojedynku Mody.
Musisz iść do zakładki Wyzwania. Zanim podejmiesz czyjeś wyzwanie albo sama wyzwiesz kogoś odwiedź Pomoc i zapoznaj się z regułami poszczególnych Mini Gier.

Poziom 6

1. Osiągnij wagę nie mniejszą niż 60 kg.
Po zerwaniu z chłopakiem jesz za dużo lodów i czekolady. Słodycze pomogą Ci przezwyciężyć kryzys emocjonalny, ale stracisz szczupłą sylwetkę. Musisz osiągnąć wagę co najmniej 60 kg. Pamiętaj, że zadania są resetowane codziennie, więc jeśli skończysz to zadanie przed innymi, będziesz musiała wykonać je ponownie.
2. Zagraj w "Szymon mówi".
"Szymon Mówi" to bardzo prosta i zabawna gra. Znajdziesz ją w Menu Mini Gier. Wygraj ją, a cel zostanie osiągnięty.
3. Zmień swoją fryzurę na dowolną.
Wyglądasz na trochę przybitą. Powinnaś porozmawiać z kimś o swoich problemach i rozchmurzyć się trochę. Idź do fryzjera – nowa fryzura i rozmowa poprawią Ci humor.
4. Zerwij z chłopakiem.
Wygląda na to, że nie czujecie już do siebie tego samego żaru. Najwyższy czas aby zakończyć ten związek. Zerwij z nim.

Poziom 7

1. Znajdź nowego chłopaka!
Samotność nie jest dla Ciebie. Zerwanie miało na Ciebie zły wpływ, czas na nowe wyzwania. Odwiedź Dyskotekę i poflirtuj. Może dzisiaj znajdziesz miłość swojego życia. Nie przejmuj się, gdy za pierwszym razem Ci się nie uda i nie poznasz nikogo interesującego. Nowy dzień zawsze przynosi kolejną szansę i możesz spróbować ponownie.
2. Zbyt duża opalenizna nie jest już w modzie, więc zmień ją!
Udaj się do Solarium w Salonie Piękności i wybierz opcję "Usuń opaleniznę". Kliknij: zachowaj.
3. Zagraj w "Mistrza Umysłu".
"Mistrz Umysłu" jest zabawną i prostą grą. Musisz odgadnąć kombinację kolorów wybranych przez komputer. Znajdziesz ją w Menu Mini Gier. Wygraj ją – a cel zostanie osiągnięty.
4. Wygraj przynajmniej 40 razy w Pojedynku Pań lub Pojedynku Mody.
Musisz iść do zakładki "Wyzwania". Zanim podejmiesz czyjeś wyzwanie albo sama wyzwiesz kogoś – odwiedź Pomoc i zapoznaj się z regułami poszczególnych Mini Gier.

Poziom 8

1. Zaoszczędź przynajmniej 500 Dolarów.
Wyprzedaże w sklepach na Promenadzie są tak kuszące i kolekcje tak interesujące, ale trzeba pomyśleć trochę o nadchodzących dniach. Zaoszczędź co najmniej 500 dolarów (jeśli nie chcesz czekać zawsze możesz zakupić kilka Dolarów w Banku).
2. Zdobądź przynajmniej 75 punktów IQ.
Odwiedź Bibliotekę i delektuj się dobrą książką lub zagraj w jedną z Mini Gier. Bibliotekę można znaleźć w Mieście. Możesz podnieść swoje IQ poprzez granie w Sudoku, Wieże Hanoi, itd.
3. Twoja waga nie może być mniejsza niż 70 kg z powodu charakteru Twojej pracy.
Dostałaś propozycję pracy jako puszysta modelka. Musisz ważyć więcej niż 70 kg. Aby nabrać kształtów, spróbuj kalorycznego jedzenia.

Poziom 9

1. Twój chłopak nie jest zadowolony z Twojej ostatniej operacji plastycznej. Co on wie o pięknie...zerwij z nim!
Odwiedź Dyskotekę w Mieście i zerwij ze swoim chłopakiem. Nie przejmuj się, jeśli nie uda się to za pierwszym razem. Zawsze możesz spróbować jutro.
2. Opal się w tropikalnym słońcu.
Odwiedź Solarium i zrób sobie tropikalną opaleniznę (poziom 6). Pamiętaj, że solarium jest szkodliwe dla skóry, więc nie nadużywaj go.
3. Osiągnij wagę 57 kg.
Zbliżają się wakacje - czas bikini i spódniczek! Jeśli chcesz dobrze wyglądać na plaży wśród przyjaciół, to musisz popracować nad figurą. Osiągnij idealne dla Ciebie 57 kg i nie przesadzaj z koktajlami. Idź poćwiczyć na Sali Gimnastycznej albo pobiegaj w Parku Jordana.
4. Idź do terapeuty.
Odwiedź swojego terapeutę w Szpitalu w Mieście i porozmawiaj z nim o swoich kłopotach. Pamiętaj, że podzielenie się problemami to połowa sukcesu.

Poziom 10

1. Jesteś bardzo utalentowana, zatem zbierz trochę doświadczenia wygrywając 100 wyzwań.
Wszyscy muszą się dowiedzieć, że jesteś wspaniałą kobietą. Udowodnij to wygrywając 100 wyzwań w grze Pojedynek Pań oraz Pojedynek Mody.
2. Ukończ kurs sekretarki.
Czujesz się znudzona i poszukujesz nowej, ekscytującej pracy. Twój wspaniały, biały uśmiech pomógł Ci w rozpoczęciu nowej kariery. Zostałaś sekretarką.
Obrazek
3. Zdobądź 70 ubrań (bez względu na typ).
Nowa praca wymaga eleganckiego stroju. Odwiedź sklepy na Promenadzie i zrób zakupy. Musisz mieć co najmniej 70 ubrań.
4. Poderwij nowego chłopaka.
Chcesz dać miłości drugą szansę. Upewnij się, że jesteś ładnie ubrana i idź na Dyskotekę. Baw się całą noc i nie przesadź z koktajlami.

Poziom 11

1. Zmień wielkość swoich piersi.
Dobrze wiesz, że piękno to tylko zewnętrzna część, a gorąca diva musi być ładna, mądra oraz niezależna. Po rozmowie z przyjaciółkami, doszłaś do wniosku, że przydałaby Ci się mała korekta biustu. Idź do Szpitala w Mieście i popraw swój wygląd. Ty zadecyduj jaki rozmiar Cię usatysfakcjonuje.
2. Zapisz 30 strojów w Garderobie.
Zazdrość jest czymś złym, ale nadszedł czas, aby wzbudzić zazdrość innych. Musisz posiadać 30 strojów w swojej Garderobie. Cóż za niegrzeczna dziewczynka z Ciebie!
3. Zdobądź 25 000 punktów!
Punkty pokazują, jak bardzo zaawansowana jesteś w grze i jaka jest Twoja popularność. Potrzebujesz 25 000 punktów, żeby osiągnąć następny poziom. Punkty możesz zdobyć dzięki m.in.: grze w Gry, wizytom w Salonie Piękności, Studio Tatuażu i Szpitalu.

Poziom 12

1. Zerwij ze swoim chłopakiem i znajdź nowszy model.
Zakochałaś się w kimś innym. Musisz zerwać ze swoim chłopakiem, aby rozpocząć nowy związek. Nie wydaje Ci się, że zbyt często zmieniasz zdanie co do typu chłopaka? Przecież wiesz, że stabilizacja w związku jest dobra!
2. Zdobądź 110 punktów IQ.
Musisz uzyskać 110 punktów IQ. To jest dopiero kobieta – inteligentna, piękna, bystra, niezależna, utalentowana - świat należy do Ciebie!
3. Umebluj mieszkanie, ponieważ nie jest komfortowe bez potrzebnych mebli.
Nowa praca często wymaga tego, aby kończyć swoje zobowiązania w domu. Kup biurko, które pomoże Ci w wypełnianiu obowiązków.
4. Kup wszystkie potrzebne części stroju Cyganki.
Potrzebujesz stroju Cyganki (opaska, kolczyki, bluzka, spódnica, chusta, buty i bransoleta). Gdy już zakupisz cały, ubierz się w niego i zachowaj strój w Garderobie.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Poziom 13

1. Ukończ kurs pielęgniarski.
Nadszedł czas, aby zrobić coś dobrego i pomóc innym ludziom - zostań pielęgniarką! Ooo, jaki ładny mundurek. Czy przypadkiem ten młody lekarz nie patrzy się na Ciebie?
Obrazek
2. Zbierz przynajmniej 12 000 Dolarów.
Pieniądze nie są najważniejszą rzeczą w życiu, ale dobrze je mieć. Uzbieraj co najmniej 12 000 dolarów (jeśli nie chcesz czekać, zawsze możesz kupić kilka Diamentów w Banku i wymienić je na dolary).
3. Wygraj 200 wyzwań grając w Pojedynki Mody lub Pojedynki Pań.
Jeśli mowa o rezultatach - wygraj przynajmniej 200 wyzwań w Pojedynku Mody lub Pojedynku Pań. Skorzystaj z zakładki Wyzwania.
4. Zdobądź 45 000 punktów, aby w ciągu najbliższych kilku dni móc się popisywać.
Punkty pokazują jak bardzo zaawansowana jesteś w grze i jaka jest Twoja popularność. Potrzebujesz 45 000 punktów, żeby osiągnąć następny poziom. Punkty możesz zdobyć dzięki m.in.: grze w Mini Gry, wizytom w Salonie Piękności, Studio Tatuażu i Szpitalu.
5. Posiadaj 200 sztuk ubrań w Garderobie.
Każda Królowa Mody ma wielką szafę. Potrzebujesz przynajmniej 200 sztuk ubrań w szafie (rodzaj nie jest istotny).

Poziom 14

1. Kup albo wynajmij nowy dom.
Kup albo wynajmij mieszkanie (Nowe, małe, eleganckie mieszkanie) w luksusowej okolicy - chcesz mieszkać ze swoim chłopakiem. Czy marzysz o dziecku? Czy to już czas na założenie rodziny? Nie spiesz się z niczym.
2. Zdobądź przynajmniej 140 punktów IQ.
Odwiedź Bibliotekę i delektuj się dobrą książką lub zagraj w jedną z Mini Gier. Bibliotekę można znaleźć w Mieście. Możesz podnieść swoje IQ poprzez granie w Sudoku, Wieże Hanoi, itd.
3. Kup wszystkie potrzebne części stroju Szeherezady.
Najwyższy czas, aby się wyszykować na imprezę! Wybrałaś strój Szeherezady. Gdy już zakupisz cały (diadem, kolczyki, naszyjnik, top, pasek, spodnie, bransoleta, buty), ubierz się w niego i zachowaj strój w Garderobie.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
PSY mają właścicieli - KOTY mają służących.

http://g.imperiumstylu.pl/profile.php?id=22387

Awatar użytkownika
Anihita
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 768
Rejestracja: 21 mar 2010, o 15:54
Kontakt:

Re: Zadania ze wszystkich poziomów

Post autor: Anihita » 7 gru 2011, o 17:54

Poziom 15

1. Słynny fotograf mody chce Ci zrobić kilka zdjęć w bieliźnie. Kup czarno-czerwoną bieliznę.
Będziesz potrzebować czarno-czerwonej bieliznę. Kup ją w sklepie na Promenadzie, załóż i zrób zdjęcie używając opcji "Zrób Zdjęcie" na stronie Moja Pani.
Obrazek Obrazek
2. Zagraj w "Połącz kropki".
'Połącz kropki" to wesoła i prosta gra. Celem jest pokonanie komputera i zaznaczenie tylu kwadratów, ile tylko zdołasz. Znajdziesz ją w Menu Gier. Jeśli wygrasz cel zostanie osiągnięty.
3. Odwiedź swojego terapeutę.
Nie jest łatwo trwać w poważnym związku. Musisz z kimś porozmawiać o swoich problemach. Odwiedź swojego terapeutę.
4. Zdobądź 75 000 punktów.
Punkty pokazują jak bardzo zaawansowana jesteś w grze i jaka jest Twoja popularność. Potrzebujesz 45 000 punktów, żeby osiągnąć następny poziom. Punkty możesz zdobyć dzięki m.in.: grze w Mini Gry, wizytom w Salonie Piękności, Studio Tatuażu i Szpitalu .

Poziom 16

1. Zerwij ze swoim chłopakiem i znajdź nowszy model.
Trzeba przyznać, że pomiędzy Twoim chłopakiem i Tobą nie jest najlepiej. Przyjmij to do wiadomości i nie oglądaj się wstecz. On już znalazł nową dziewczynę... Ale mam też dobrą wiadomość, do miasta przyjechała ekipa filmowa – może uda Ci się poznać jakiegoś słynnego operatora lub specjalistę IT. Jesteś inteligentną, piękną, niezależną i silną kobietą, zatem pora ruszyć na łowy i zdobyć jego względy! Powodzenia.
2. Miej 300 sztuk ubrań w Garderobie.
Musisz posiadać przynajmniej 300 sztuk ubrań (rodzaj nie ma znaczenia). Ubrań jest tak wiele, że niedługo będziesz potrzebować nowej szafy!
3. Zmień opaleniznę 10 razy.
Musisz zmienić swoją opaleniznę 30 razy na tym poziomie. Solarium jest dobrym sposobem, aby poprawić swój wygląd. Pamiętaj jednak, że takie zmiany mogą być szkodliwe dla zdrowia, dlatego możesz się opalać tylko raz dziennie.
4. Wygraj co najmniej 500 wyzwań na Podium Mody.
Wygraj przynajmniej 500 wyzwań w Pojedynku Mody lub Pojedynku Pań. Skorzystaj z zakładki Wyzwania.
5. Kup wszystkie potrzebne części stroju Hip - Hopowego.
Do stroju Hip Hop potrzebne Ci będą: czapka, łańcuch, bluzka, bluza, spodnie i buty. Skompletuj ubiór i zachowaj strój w Garderobie.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Poziom 17

1. Ukończ kurs dziennikarski.
Po krótkim namyśle decyzja została podjęta - zostaniesz dziennikarką. Udaj się do Biura Pracy w Mieście i rozpocznij kurs. Nie zepsuj wszystkiego negatywnym myśleniem - z pewnością osiągniesz sukces. Powodzenia!
Obrazek
2. Zagłosuj na przynajmniej 20 Pań.
Zagłosuj na 20 Pań. Zdobądź ich sympatię - chociaż żadna z Pań nie może być taka fajna jak Ty!
3. Zdobądź 120 000 punktów.
Twoja popularność jest wielka! Potrzebujesz 120 000 punktów, aby przejść na następny poziom. Punkty możesz zdobyć dzięki m.in.: grze w Mini Gry, wizytom w Salonie Piękności, Studio Tatuażu i Szpitalu .
4. Opal się na piękny brąz i zrób sobie falującą blond fryzurę!
Postanowiłaś wybrać się na plażę, ale najpierw popracuj nad wyglądem. Idź do solarium - zafunduj sobie piękną opaleniznę (poziom 6), a przy okazji odwiedź fryzjera i zrób sobie falującą blond fryzurę! Zafaluj, kochanie, zafaluj!
Obrazek

Poziom 18

1. Miej przynajmniej 500 ubrań.
Twoja szafa pęka w szwach! Posiadaj przynajmniej 500 sztuk ubrań w swojej Garderobie (rodzaj nie ma znaczenia).
2. Kup wszystkie potrzebne części kostiumu z Gwiezdnych Wojen.
Idziesz na bal przebierańców! Zachowaj kostium z Gwiezdnych Wojen w swojej Garderobie (pas, buty, top i bransoletka)
ObrazekObrazekObrazekObrazek
3. Idź potańczyć.
Taniec jest jednym z Twoich ulubionych zajęć. Dzisiaj musisz odwiedzić Dyskotekę przynajmniej 5 razy i zatańczyć.

Poziom 19

1. Aby dostać się do Elity zdobądź co najmniej 180 000 punktów.
Twoja popularność jest wielka! Potrzebujesz 180 000 punktów, aby przejść na następny poziom. Punkty możesz zdobyć dzięki m.in.: grze w Mini Gry, wizytom w Salonie Piękności, Studio Tatuażu i Szpitalu .
2. Uzyskaj co najmniej 180 IQ.
Myśl nie tylko o swoim pięknie! Zdobądź przynajmniej 180 punktów IQ. Twój mózg jest tak duży, że niemal wychodzi uszami :)
3. Zerwij ze swoim chłopakiem i rozejrzyj się, czy nie ma kogoś nowego w pobliżu.
Na balu kostiumowym poznałaś uroczego, młodego człowieka. Jest znacznie bardziej interesujący od obecnego chłopaka, więc zdecydowałaś się zakończyć związek. Daj szansę nowemu uczuciu.

Poziom 20

1. Ukończ kurs na architekta.
Zdobądź przekładnicę i kątomierz - zostań Architektem!
Obrazek
2. Przestrasz troszeczkę swojego chłopaka...
Odwiedź Salon Piękności i użyj opcji 'Usuń makijaż'. Następnie idź do fryzjera - stylisty i wybierz uczesanie.
Obrazek
3. Wynajmij nowy dom.
Nowy dom? Czemu nie? Chcesz komfortu i spokoju, wynajmij lub kup dom z ogrodem.
Obrazek
4. Zagraj w Wieżę Hanoi średniej trudności.
Wieża Hanoi jest grą logiczną. Znajdziesz ją w Mini Grach. Celem gry jest przeniesienie wszystkich obręczy z jednego kijka na inny, przy zachowaniu dwóch zasad. Pamiętaj, że można przenosić tylko jeden krążek na raz oraz, że nie wolno układać dużego okręgu na mniejszym. Ukończenie tej gry daje sporo satysfakcji.

Poziom 21

1. Wygraj co najmniej 800 wyzwań na Podium Mody.
Moda jest Twoją drugą naturą i musisz podołać co najmniej 800 wyzwaniom.
2. Zdobądź przynajmniej 240 000 punktów.
Punkty pokazują, jak bardzo zaawansowana jesteś w grze i jaka jest Twoja popularność. Potrzebujesz 240 000 punktów, żeby osiągnąć następny poziom - zdobędziesz je dzięki zmianom w Salonie Piękności i Szpitalu, ewentualnie grając w Mini Gry.
3. Odwiedź fryzjera i odpowiednio obetnij włosy.
Potrzebujesz uczesania odpowiedniego do Twojego nastroju - z tymi dużymi lokami naprawdę wyglądasz jak księżniczka.
Obrazek
4. Kup wszystkie potrzebne części stroju Bogini.
Potrzebujesz stroju Bogini (sukienka, diadem, buty, bransoletka) - nie sposób być na specjalnej konferencji bez specjalnego stroju.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Poziom 22

1. Posiadaj 800 ubrań w Garderobie.
Skoro masz 800 ubrań (rodzaj nie ma znaczenia) możesz zaspokoić swoje wymagania dotyczące modnych strojów.
2. Zagraj w "Mistrza Umysłu".
"Mistrz Umysłu" to wesoła i prosta gra. Musisz zgadnąć kombinację kolorów wybranych przez komputer. Znajdziesz ją w Menu Gry. Ukończ ją, a cel zostanie osiągnięty.
3. Zdobądź przynajmniej 200 punktów IQ.
Twój umysł musi być w dobrej formie, potrzebujesz przynajmniej 200 punktów IQ.

Poziom 23

1. Otwórz "Ciastko z wróżbą".
Odwiedź Menu Gier i zobacz jakie masz dzisiaj szczęście. Może dziś los jest po Twojej stronie?
2. Zostań dziennikarzem telewizyjnym na pokazie mody.
Bez względu na karierę zawodową, moda zawsze pozostanie w Twoim sercu. Aby być z powrotem w centrum uwagi zostań reporterką, w specjalnym telewizyjnym show poświęconym najnowszym trendom w modzie. Przede wszystkim jednak – musisz zrobić kurs dla reporterów TV... Dasz radę!
Obrazek
3. Zdobądź 300 000 punktów.
Punkty pokazują, jak bardzo zaawansowana jesteś w grze i jaka jest Twoja popularność. Potrzebujesz 300 000 punktów, żeby osiągnąć następny poziom - zdobędziesz je dzięki zmianom w Salonie Piękności i Szpitalu, ewentualnie grając w Mini Gry.
4. Twój chłopak Cię denerwuje swoim ciągłym biadoleniem i negatywnym nastawieniem. Rzuć go!
Zerwij z chłopakiem. Powinnaś się skupić na swojej nowej pracy, ale Twój chłopak nie rozumie, że po prostu chcesz być najlepszą w tym, co robisz. Idź do Dyskoteki i po prostu rzuć go. Czas spojrzeć w przyszłość.

Poziom 24

1. Słyszałaś, że popularny facet wraca z Anglii i można go spotkać w Dyskotece. Spróbuj mu zaimponować.
Odwiedź Dyskotekę i zaszokuj wszystkich swoim wyglądem. Może On zaprosi Cię do tańca...
2. Wygraj co najmniej 1200 wyzwań na Podium Mody.
Chciałabyś wziąć udział w zawodach o Podium Gwiazd Mody? Wszystko, czego potrzebujesz to wystarczająca ilość Pojedynków Mody lub Pojedynków Pań - musisz wygrać 1200 wyzwań.
3. Miej przynajmniej 40 sukienek w swojej Garderobie.
Okazuje się, że wyglądasz wspaniale w sukniach i czujesz się w nich wyśmienicie. Musisz mieć co najmniej 40 w swojej Garderobie.

Poziom 25

1. Zdobądź przynajmniej 300 punktów w teście IQ.
Jesteś zmęczona tą całą próżnością. Chcesz, aby inni Cię doceniali nie tylko ze względu na Twoją urodę, ale i bystry umysł. Zdobądź 300 punktów w teście IQ.
2. Ukończ kurs dla projektantów komputerowych.
Nastała era technologii, a szanowana i wyzwolona kobieta musi być na czasie. Kurs Projektantki komputerowej pomoże połączyć Ci technologię ze sztuką. Po jego zakończeniu będziesz mogła tworzyć piękne ubrania.
Obrazek
3. Nie ma efektu bez wysiłku - zdobądź 400 000 punktów.
Punkty pokazują, jak bardzo zaawansowana jesteś w grze i jaka jest Twoja popularność. Potrzebujesz 400 000 punktów, żeby osiągnąć następny poziom. Punkty możesz zdobyć dzięki m.in.: Mini Grom, wizytom w Salonie Piękności, Studio Tatuażu i Szpitalu .
4. Zjedz pięć pomarańczy.
Prawidłowe odżywianie zawsze było kluczem do eleganckiej sylwetki i młodzieńczego wyglądu. Zafunduj sobie zastrzyk witamin i zjedz pięć swoich ulubionych owoców (pomarańczy).

Poziom 26

1. Wygraj co najmniej 1500 wyzwań na Podium Mody.
Moda jest Twoją drugą naturą i musisz podołać co najmniej 1500 wyzwaniom.
2. Kup strój Anioła.
Do Twoich urodzin już niedaleko,więc spraw wszystkim niespodziankę i kup strój Anioła (skrzydła, sukienkę, buty i aureolę).
ObrazekObrazekObrazekObrazek
3. Idź potańczyć - taniec to Twój żywioł.
Taniec to jedno z Twoich ulubionych zajęć. Dzisiaj musisz odwiedzić Dyskotekę przynajmniej 10 razy i zatańczyć.

Poziom 27

1. Idź do fryzjera i poeksperymentuj z dodatkami do włosów.
Wizyta u fryzjera zawsze Cię ożywia, zwłaszcza, że zawsze to tam usłyszysz najświeższe pikantne historie z życia gwiazd. Wszelkie dodatki do fryzur są teraz w modzie, więc zmień swój wygląd. Może akurat Ci się spodoba?
2. Ukończ kurs dla prawników.
Świat telewizji jest barwny i dynamiczny, ale to szaleństwo nie jest dla Ciebie. Praca adwokata byłaby o wiele lepsza, zwłaszcza, że pomoże Ci się wspiąć wyżej po stopniach kariery. Udowodnij wszystkim wkoło, że świat mody to nie tylko puste dziewczyny, ale młode ambitne kobiety.
Obrazek
3. Kup i napij się wody.
Woda jest źródłem życia! 2/3 ludzkiego ciała składa się z wody i zaleca się, aby pić co najmniej dwa litry płynów dziennie. Dlatego musisz kupić 10 butelek wody i wypić je.

Poziom 28

1. Wynajmij lub kup dwupiętrowy dom z ogrodem, garażem i basenem.
Nie ma wątpliwości,że renomowany Adwokat nie może żyć w małym domku. Aby podkreślić swój zawód, potrzeba wynająć lub kupić dwupiętrowy dom. Kto wie, może zorganizowanie elitarnego przyjęcia pozwoli pozyskać nowe kontakty...
Obrazek
2. Kup pięć piw.
Dobra, dobra... piwo nie jest zdrowe i jest bardzo kaloryczne, ale wszystkie dobre rzeczy na świecie są albo niezgodne z prawem albo szkodliwe. Kup pięć piw i poświęć się przyjemności ich wypicia przed telewizorem. Nie ma to jak dobry film, piwo i miseczka smacznych frytek.
3. Zmień kolor włosów na biały.
Nadszedł czas na eksperymenty, chcesz sprawdzić, czy z białymi włosami będzie Ci do twarzy i czy taka fryzura będzie pasować do Twoich nowych szkieł kontaktowych.

Poziom 29

1. Odwiedź swojego terapeutę przez kolejne 10 dni.
Kluczem do szczęścia jest trwanie w stanie równowagi i samokontroli. W celu zrozumienia rzeczy wokół Ciebie i Twojej roli w otaczającym świecie, zapisz się na 10 dniową sesję ze swoim terapeutą.
2. Zdobądź 475 000 punktów.
Punkty pokazują, jak bardzo zaawansowana jesteś w grze i jaka jest Twoja popularność. Potrzebujesz 475 000 punktów, żeby osiągnąć następny poziom. Punkty możesz zdobyć dzięki m.in.: Mini Grom, wizytom w Salonie Piękności, Studio Tatuażu i Szpitalu.
3. Osiągnij dokładnie 58 kg wagi.
Musisz być w perfekcyjnej kondycji i ważyć dokładnie 58 kg. W tym celu wykonaj ćwiczenia lub zjedz coś kalorycznego, w zależności od kierunku, w którym musisz dokonać korekty.
PSY mają właścicieli - KOTY mają służących.

http://g.imperiumstylu.pl/profile.php?id=22387

Awatar użytkownika
Eulalka
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 272
Rejestracja: 7 kwie 2010, o 22:26
Lokalizacja: 2

Re: Zadania ze wszystkich poziomów

Post autor: Eulalka » 7 gru 2011, o 18:04

Poziom 30
1. Zerwij ze swoim chłopakiem.
Masz go już całkowicie dość! Skoro pochodzi z Anglii, niech tam wraca jak najszybciej i zniknie Ci z oczu. Nie znasz drugiego takiego narcyza i zarozumialca, on nakłada na siebie tony kremów i cały dzień wgapia się w swoje odbicie w lustrze. Wybierz się w nocy do Dyskoteki, żeby mu powiedzieć, że nie ma już dla niego miejsca w Twoim życiu.
2. Musisz posiadać co najmniej 50 par butów.
Zakupy zawsze sprawiają, że czujesz się lepiej. A każda kobieta potrzebuje przynajmniej jednej nowej pary butów miesięcznie.
3. Wygraj co najmniej 2000 wyzwań na Podium Mody.
Moda jest Twoją drugą naturą i musisz podołać co najmniej 2000 wyzwań.
Poziom 31
1. Ukończ kurs wokalny.
Nie zawsze zdarza się okazja, aby pochwalić się swoimi artystycznymi umiejętnościami Na Karaoke ostatniej nocy otrzymałaś masę komplementów. Wiesz, że śpiewasz świetnie, dlaczego zatem nie ukończysz kursu dla piosenkarek?
Obrazek
2. Kup telewizor.
Jaka szkoda, że Twój stary telewizor, który był jak członek rodziny, poszedł z dymem, nie udało się go przywrócić do życia... Zamień go na nowy, ultranowoczesny, ogromny, plazmowy...Niech umila Ci wieczory.
3. Zostań singielką. NIE SZUKAJ chłopaka.
4. Zjedz hamburgera.
Mmm pyszne! Ten kaloryczny hamburger prawdopodobnie zmusi Cię do co najmniej 2 godzin dodatkowych ćwiczeń, ale wygląda tak kusząco smacznie!
Poziom 32
1. Znajdź nowego chłopaka.
Wstyd, masz ten wspaniały duży telewizor i wygodną kanapę, ale nie ma nikogo, kto by Cię mógł przytulić. Odwiedź dziś Dyskotekę i zacznij flirtować!
2. Miej przynajmniej 1000 sztuk ubrań w Garderobie.
Dziewczyno, Twoja szafa po prostu pęka w szwach, a Ty nie możesz przestać kupować Potrzebujesz 1000 sztuk ubrań.
3. Zdobądź przynajmniej 530 000 punktów.
Punkty pokazują, jak bardzo zaawansowana jesteś w grze i jaka jest Twoja popularność. Potrzebujesz 530 000 punktów, żeby osiągnąć następny poziom. Punkty możesz zdobyć dzięki m.in.: Grom, wizytom w Salonie Piękności, Studio Tatuażu i Szpitalu.
4. Zagraj 3 razy w puzzle o niskim stopniu trudności.
Odwiedź Menu Gier i graj w Puzzle trzy dni, a następnie przejdź do następnego zadania.
Poziom 33
1. Wynajmij lub kup rezydencję - z ogrodem, garażem, basenem, kortem tenisowym i grillem.
Największa, w najbardziej prestiżowej dzielnicy, z samymi udogodnieniami, tak to jest rezydencja właśnie dla Ciebie!
2. Wygraj co najmniej 3000 wyzwań na Podium mody.
Moda jest Twoją drugą naturą i musisz podołać co najmniej 3000 wyzwań.
3. Pij 10 mrożonych herbat na dzień.
Napoje gazowane są szkodliwe, więc trzeba popijać coś smacznego i orzeźwiającego. Spróbuj dzisiaj mrożonej herbaty. Uważaj, musisz wypić wszystkie 10 jednego dnia, jeśli zostawisz, choć jedną na jutro, trzeba będzie zacząć od nowa i znowu wypić 10 herbat.
4. Zmień kolor włosów - ufarbuj je na czerwono!
Ognistoczerwone loki zawsze rozpalają wyobraźnię, a kolor odpowiada Twojemu temperamentowi.
Obrazek
5. Idź do kosmetyczki, wypróbuj nowe szminki i cienie do powiek.
Makijaż nigdy nie jest stratą czasu. Idź do makijażystki w Salonie Piękności, choćby tylko po to, aby sprawdzić jakie kolory są teraz w modzie...

Poziom 34

1. Ukończ kurs na modelkę.
Pierwszej miłość nigdy nie zapomnisz, wzywa Cię wybieg. Nadszedł czas, aby udoskonalić i sprawdzić, czy Twój spacer po wybiegu zapiera dech w piersiach projektantów. Ukończ kurs na profesjonalną modelkę.
Obrazek
2. Kup suknię ślubną.
Ona jest wspaniałą, takie lśniąca i lekka... nie możesz się powstrzymać! Może dzień dzwonów weselnych jest daleko, ale ta sukienka już powinna być Twoja!
Obrazek
3. Zdobądź 650 000 punktów.
Punkty pokazują, jak bardzo zaawansowana jesteś w grze i jaka jest Twoja popularność. Potrzebujesz 650 000 punktów, żeby osiągnąć następny poziom - zdobędziesz je zmieniając makijaż lub uczesanie, opalając się, ewentualnie grając w Gry.
Poziom 35
1. Zerwij ze swoim chłopakiem.
Miłość przychodzi i odchodzi. On jest wspaniałym chłopakiem, ale widocznie nie dla Ciebie...
2. Odwiedź terapeutę przynajmniej sześć razy.
Dlaczego? Dlaczego? Dlaczego nie możesz znaleźć chłopaka, z którym będziesz dłużej? Może masz z tym problem lub on go ma? Porozmawiaj ze swoim terapeutą na ten temat kilka razy...
3. Wygraj co najmniej 4000 wyzwań na Podium Mody.
Moda jest Twoją drugą naturą i musisz podołać co najmniej 4000 wyzwań.
4. Zagraj przynajmniej raz w sudoku o wysokim stopniu trudności.
Gimnastyka dla mózgu! Sudoku pomaga milionom ludzi obudzić się rano i rozruszać ich mózgi. Spróbuj, może Tobie też się spodoba!

Poziom 36

1. Kup wszystkie ciuchy do kostiumu Nefretete.
Zbierz cały strój Egipcjanki - diadem, szal, sukienkę, bransoletkę, pasek, buty.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
2. Ukończ kurs florystyczny.
Na ostatniej wystawie kwiatowej pochłonęła Cię głębia zapachów i kolorów jakie Cię otaczały. Postanowiłaś, że przez jakiś czas chcesz pracować z kwiatami i musisz ukończyć kurs kwiaciarki.
Obrazek
3. Zaoszczędź 20 000 dolarów.
Gotówka jest niezbędna. Zaoszczędź co najmniej 20 000 dolarów na swoim koncie (jeśli nie chcesz oszczędzać, zawsze możesz kupić kilka Diamentów w banku i wymienić je na dolary).

Poziom 37

1. Kup nową kanapę.
Znajomy, którzy często u Ciebie nocuje stale narzeka, że kanapa, którą posiadasz jest strasznie niewygodna do spania. W Sklepie Meblowym była właśnie dostawa - nowe kanapy są bardzo wygodne i bardzo ergonomiczne.
2. Zdobądź przynajmniej 750 000 punktów.
Punkty pokazują, jak bardzo zaawansowana jesteś w grze i jaka jest Twoja popularność. Potrzebujesz 750 000 punktów, żeby osiągnąć następny poziom - zdobędziesz je zmieniając makijaż lub uczesanie, opalając się, ewentualnie grając w Gry.
3. Znajdź przyjaciółkę.
Mężczyźni nie rozumieją potrzeb kobiet – nigdy nie domyślą się, że wystarczy po prostu przytulić płaczącą kobietę. Niech więc zajmują się swoimi męskimi rzeczami, a Ty znajdź przyjaciółkę w Parku Jordana, z którą będziesz się dzieliła sekretami.
4. Wybierz tatuaż dla siebie.
Niebezpieczeństwa przyciągają Cię, a wszelkie znane szanujące się osoby mają przynajmniej symboliczne tatuaże. Wybierz sobie jeden obrazek.

Poziom 38

1. Wygraj co najmniej 6500 wyzwań na Podium Mody.
Moda jest Twoją drugą naturą i musisz podołać co najmniej 6500 wyzwań.
2. Zmień uczesanie.
Odwiedzenie fryzjerki zawsze pomoże Ci się ożywić i zawsze usłyszysz tam najświeższe pikantne historie ze świata gwiazd. Wszelkie dodatki do fryzur są w modzie, dlaczego zatem nie postarasz się zmienić swojego wyglądu, może ci się spodoba?
3. Kup 3 urządzenia do kuchni.
Spędzasz dużo czasu w kuchni, potrzebujesz czegoś, co zapewnieni Ci komfort, na przykład kuchenka, lodówka i zmywarka do naczyń...

Poziom 39

1. Kilka wymagań, ale wielka nagroda...
Osiągnij 200 szczęścia i w zamian otrzymasz 10 000 punktów.
2. Miej w Garderobie 1700 sztuk odzieży.
Och tak! Jesteś divą! 1700 ubrań i twoja Garderoba nadal nie eksplodowała! Fantastycznie!
3. Udaj się do Salonu Piękności i zrób sobie każdy rodzaj makijażu.
Barwne soczewki kontaktowe, cienie do powiek, tusz do rzęs, szminka, róż do policzków i sztuczne pieprzyki, potrzebujesz tego wszystkiego...

Poziom 40

1. Zdobądź przynajmniej 850 000 punktów.
Punkty pokazują, jak bardzo zaawansowana jesteś w grze i jaka jest Twoja popularność. Potrzebujesz 850 000 punktów, żeby osiągnąć następny poziom. Punkty możesz zdobyć dzięki m.in.: Grom, wizytom w Salonie Piękności, Studio Tatuażu i Szpitalu .
2. Kup co najmniej sześć krzeseł do domu.
Każdego dnia stajesz się coraz bardziej popularna i masz coraz więcej znajomych. Dlatego, kiedy wydajesz przyjęcia, musisz zadbać o miejsce siedzące dla każdego gościa.
3. Ukończ kurs na nauczycielkę.
Idź, nauka jest odpowiedzią. Możesz spełnić swoje marzenia z dzieciństwa i zostać nauczycielką. Kto z nas nie chciał zostać nauczycielką, doktorem, baletnicą, księżniczką (niekoniecznie w tej kolejności)? Weź notebooka w rękę u udaj się do Biura Pracy, aby rozpocząć kurs na nauczycielkę.
Obrazek
Poziom 41

1. Wygraj co najmniej 7500 wyzwań na Podium Mody.
Spójrz prawdzie w oczy, moda to Twoja druga natura i musisz wygrać co najmniej 7500 wyzwań.
2. Zjedz co najmniej 15 czekolad.
Mleko jest zdrowe, owoce wyszczuplają, rodzynki i orzechy mają witaminy. Jest tak tak wiele rodzajów czekolady, a każdy wygląda smakowicie. Kup 15 czekolad, zjedz je, a potem wyskocz do siłowni lub do parku, aby przywrócić idealną wagę.

Poziom 42

1. Pracuj w charakterze nauczyciela przez co najmniej 40 godzin.
Lubisz bardzo swoją pracę. Pracuj jako nauczyciel przez co najmniej 40 godzin.
2. Zakończ przyjaźń.
Koniec waszej przyjaźni. Okazało się, że ta znajoma bardzo Cię irytuje i nie chcesz mieć już z nią nic wspólnego. Idź do parku i spróbuj zakończyć tę przyjaźń.
3. Udekoruj swój pokój gościnny co najmniej 30 przedmiotami.
Kup w Sklepie Meblowym 30 elementów wystroju mieszkania i udekoruj nimi swój Salon. Kiedy skończysz, zachowaj pokój.
4. Spróbuj szczęścia w Tajemniczym Butiku co najmniej pięć razy.
Widziałaś Tajemniczy Butik na Promenadzie? Wybierz się tam i kliknij na jedno z czterech pudełek, aby zobaczyć co wygrałaś. Czynność powtórz 5 razy.

Poziom 43

1. Zdobądź przynajmniej 1 000 000 punktów.
Punkty pokazują, jak bardzo zaawansowana jesteś w grze i jaka jest Twoja popularność. Potrzebujesz 1 000 000 punktów, żeby osiągnąć następny poziom. Punkty możesz zdobyć dzięki m.in.: Grom, wizytom w Salonie Piękności, Studio Tatuażu i Szpitalu .
2. Zjedz 10 buraków.
Wybierz się na zakupy do Spożywczaka i kup buraki. Musisz zjeść ich 10, aby zaliczyć to zadanie.
3. Odwiedź pięć razy bibliotekę i poczytaj ciekawą lekturę.
Czytanie jest bardzo ważne dla inteligencji Twojej Pani i pomaga jej we wzroście kwalifikacji. Wybierz się pięć razy do biblioteki i poczytaj interesujące książki.

Poziom 44

1. Miej 100 sukienek w Garderobie.
Twoja Garderoba może być pełna ubrań, jednak podczas jej przeszukiwania zawsze jakiegoś fatałaszka w niej brakuje i Twój strój nie jest kompletny. Idź na zakupy i kup sobie nowe ciuchy! Musisz posiadać co najmniej 100 sukienek.
2. Zmień wygląd – ozdób ciało specjalnym makijażem.
Wybierz się do Studio Tatuażu i znajdź coś dla swojej Pani w zakładce Specjalny Makijaż. Malunki na ciele są teraz na topie.
3. Rozpocznij nową przyjaźń.
Nie masz z kim iść do baru, chodzić po sklepach czy uprawiać joggingu. Idź do parku, postaraj się kogoś poznać i rozpocznij nową przyjaźń.
4. Zagraj w "Szymon mówi".
Zagraj w "Szymon mówi" i zgarnij kilka punktów. Znajdziesz tą grę w menu Gry.
Ostatnio zmieniony 13 kwie 2012, o 22:36 przez Eulalka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Eulalka
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 272
Rejestracja: 7 kwie 2010, o 22:26
Lokalizacja: 2

Re: Zadania ze wszystkich poziomów

Post autor: Eulalka » 8 gru 2011, o 14:56

Poziom 45

1. Kup co najmniej pięć par okularów.
W Imperium Stylu słońce zawsze świeci nad miastem. Okulary przeciwsłoneczne pomogą ochronić Ci Twoje piękne oczy.
2. Poćwicz pięć razy na siłowni.
Zawsze warto dbać o dobrą kondycję. W zdrowym ciele – zdrowy duch. Wizyta w siłowni jest doskonałym sposobem, aby to osiągnąć Odwiedź siłownię pięć razy, czas przebywania w niej nie ma znaczenia.
3. Zagłosuj na przynajmniej 50 innych pań.
Zagłosuj na przynajmniej 50 innych pań w trakcie tego tygodnia walki o podium..
4. Poeksperymentuj ze swoim wyglądem.
Wybierz się do solarium i uzyskaj najciemniejszy odcień swojej skóry (poziom 9), a następnie zmień uczesanie na afro.
Obrazek
Poziom 46

1. Zdobądź przynajmniej 1 300 000 punktów.
Punkty pokazują, jak bardzo zaawansowana jesteś w grze i jaka jest Twoja popularność. Potrzebujesz 1 300 000 punktów, żeby osiągnąć następny poziom - zdobędziesz je zmieniając makijaż lub uczesanie, ewentualnie grając w Gry lub odwiedzając Solarium.
2. Zachowaj strój, na którym nosisz piękną sukienkę.
Idź na zakupy i znajdź taką sukienkę. Ubierz się w nią i zachowaj strój w Garderobie.
Obrazek
3. Bądź szczęśliwa i zdrowa.
Niech Twoja Pani będzie szczęśliwa i zdrowa. W tym samym czasie jej zdrowie powinno osiągnąć poziom 100, a szczęście 200.

Poziom 47

1. Wygraj co najmniej 9000 wyzwań na Podium Mody.
Wygraj co najmniej 9000 Pojedynków Pań lub Pojedynków Mody.
2. Zachowaj strój na którym nosisz ciuchy warte ponad 50 000 Dolarów.
Idź do swojej Garderoby, stwórz szałową kreację i zachowaj strój. Łączna wartość ubrań i akcesoriów, które nosisz, musi przekroczyć 50 000 Dolarów.
3. Ukończ kurs dentysty.
Potrzebujesz nowych wyzwań w swoim życiu zawodowym. Idź do Biura Pracy i ukończ kurs dentysty.
Obrazek
Poziom 48

1. Miej co najmniej 30 torebek w Garderobie.
Każda dziewczyna potrzebuje innej torebki do każdego stroju. Sprawdź swoją Garderobę, jeśli nie masz ich wystarczająco dużo, przejdź się na zakupy.
2. Zakończ przyjaźń.
Dobrą przyjaciółkę trudno jest znaleźć, a ta dziewczyna nie spełnia Twoich oczekiwań. Idź do parku i spróbuj zakończyć tę znajomość.
3. Odwiedź swojego terapeutę 15 razy.
Uroda to nie wszystko i Ty to wiesz. Trzeba również dbać o swoje zdrowie i walczyć ze stresem. Musisz odwiedzić swojego terapeutę 15 razy.
4. Osiągnij co najmniej 75 kg wagi.
W nowym miejscu pracy nie ma czasu na jogging lub odwiedzanie fitnessu. Musisz ważyć przynajmniej 75 kg.

Poziom 49

1. Zdobądź przynajmniej 1 750 000 punktów.
Twoja popularność rośnie w niewyobrażalnym tempie! Jednak aby zaliczyć to zadanie musisz mieć co najmniej 1 750 000 punktów.
2. Znajdź nowego chłopaka.
Słyszałaś, że w mieście pojawili się nowi, przystojni i bogaci faceci? Idź na dyskotekę i poflirtuj z nimi!
3. Posiadaj przynajmniej 10 ubrań lub akcesoriów dla swojego zwierzaka.
Przejdź się do sklepu i kup coś fajnego dla swojego słodkiego zwierzaka.
4. Musisz wrócić do swoich poprzednich kształtów. Osiągnij wagę 50 kg.
Możesz pobiegać w parku, odwiedzić fitness lub potańczyć w dyskotece. Odpowiedni strój pomoże ćwiczyć Ci bardziej efektywnie.

Poziom 50

1. Zagraj w Pojedynek Mody 10 razy.
Przejdź do menu Gry i wybierz Pojedynek mody. Musisz zagrać 10 razy . Pamiętaj, że liczy się tylko jedna gra w danym dniu.
2. Pracuj jako dentysta przez co najmniej 64 godziny.
Każdego dnia coraz bardziej lubisz swoją nową pracę i pomoc ludziom. Musisz pracować przez co najmniej 64 godziny jako stomatolog.
3. Posiadaj 2500 przedmiotów w Garderobie.
Ubrań nigdy za wiele! Musisz posiadać 2500 przedmiotów w Garderobie. Czas wybrać się na zakupy!
4. Zjedz pięć hamburgerów.
Idź do sklepu i kup pięć hamburgerów. Zjedz je.

Poziom 51

1. Zmień swój tatuaż z henny 100 razy.
Studio Tatuażu znajdziesz w Mieście. Ozdób swoje ciało tatuażem z henny 100 razy na tym poziomie.
2. Zbierz milion dolarów (1 000 000$).
Wow, 1 000 000 dolarów! Czy kiedykolwiek marzyłaś o posiadaniu takiej sumy pieniędzy na raz? Ile można by za to kupić sukienek? Musisz zebrać 1 000 000 dolarów, aby przejść na następny poziom.
3. Zdobądź 2 500 000 punktów.
Jesteś na pewno bardzo popularna wśród Pań. Aby to udowodnić musisz zebrać co najmniej 2 500 000 punktów.

Poziom 52

1. Miej 100 bluzek.
Prowadzisz aktywny tryb życia, więc potrzebujesz koszulki na każdą okazję - do pracy, na dyskotekę, jogging w parku. Musisz posiadać 100 bluzek w Garderobie.
2. Zafarbuj swoje włosy na czarno.
Kolor czarny to kolor tego sezonu. Idź do Salonu Piękności i przefarbuj włosy na czarne.
3. Zagraj w Puzzle 10 razy na tym poziomie.
Lubisz Puzzle, prawda? Zagraj w nie 10 razy na tym poziomie, trudność nie ma znaczenia. Liczy się jedna gra dziennie.
4. Zmień uczesanie 100 razy na tym poziomie.
Ostatnio lubisz eksperymentować z włosami - jednego dnia jesteś divą o długich blond włosach, następnego decydujesz się na czarne, krótko ścięte włosy. Musisz zmienić fryzurę 100 razy na tym poziomie.

Poziom 53

1. Zjedz 30 razy chleb.
Idź do sklepu i kup chleb. Musisz zjeść 30 bochenków na tym poziomie.
2. Zagłosuj 70 razy na inne panie.
Bądź hojna! Znajdź swoje ulubione panie i głosuj na nie. Musisz oddać swój głos co najmniej 70 razy od środy do następnej środy (okres jednego konkursu "Podium").
3. Kup 15 ubrań i akcesoriów dla swojego zwierzaka.
Twój zwierzak wymaga uwagi i chce być ładny. Musisz mieć co najmniej 15 ubranek lub dodatków dla zwierzaka.
4. Zagraj w Tajemniczym Butiku 88 razy na tym poziomie.
Tajemniczy Butik jest zabawny i nigdy nie wiesz czego się w nim spodziewać. Możesz go znaleźć na Promenadzie.

Poziom 54

1. Musisz osiągnąć wagę 48 kg.
Niedawno wypatrzyłaś najpiękniejszą na świecie suknię w sklepie na Promenadzie, ale ona nie pasuje :-( Musisz zeszczupleć i ważyć 48 kg.
2. Miej 3000 przedmiotów w swojej Garderobie.
"Zbyt wiele ubrań" to wyrażenie, którego po prostu nigdy nie zrozumiesz :-) Twoja Garderoba powinna zawierać 3000 ubrań i akcesoriów.
3. Zdobądź 3.000.000 punktów.
Twoja Pani jest niesamowita i osiągnęła tak wysoki poziom. Zebranie 3.000.000 punktów nie powinno sprawić Ci większego problemu..
4. Odwiedź swojego terapeutę 20 razy na tym poziomie.
Zdrowie psychiczne jest bardzo ważne i każda Pani czasami musi się wypłakać i usłyszeć obiektywną opinię. Twój terapeuta może Ci pomóc przetrwać trudne chwile. Odwiedź go 20 razy.

Poziom 55

1. Zerwij ze swoim chłopakiem i poderwij nowego.
Plotka głosi, że w mieście zatrzymał się Twój muzyczny idol. Czyżby jego inicjały to J.B. .... Idź na Dyskotekę i zdobądź jego serce. Ale najpierw zerwij z obecnym chłopakiem.
2. Wygraj 13 000 pojedynków na Podium Mody.
Musisz wygrać co najmniej 13 000 Pojedynków Mody i Pojedynków Pań.
3. Zrób 16 operacji na tym poziomie.
Idź do szpitala i poddaj się zabiegom plastycznym. Zrób 16 operacji, rodzaj nie ma znaczenia.

Poziom 56

1. Zagraj w Tajemniczym Butiku 150 razy na tym poziomie.
Lubisz mieć coś swojego, nieprzeciętnego, wyjątkowego. Tajemniczy Butik jest zatem dla Ciebie. Możesz tam wygrać ubrania i akcesoria jakich nie znajdziesz nigdzie indziej! Wybierz pudełko jakie lubisz i spróbuj szczęści 150 razy na tym poziomie.
2. Zagraj w Szymon mówi 15 razy na tym poziomie.
Musisz zagrać w Szymon Mówi 15 razy. Wyłącznie pierwszy raz danego dnia jest zaliczany.
3. Wypij 200 piw na tym poziomie.
Idź do sklepu i kup kilka piw. Musisz wypić ich 200 aby ukończyć to zadanie.

Poziom 57

1. Posiadaj album z 5 zdjęciami.
Sezon sesji. Stwórz nowy album z fajnymi zdjęciami.
2. Zagłosuj na 5 zwierząt.
Oddaj swój głos 5 razy w trakcie trwania jednego konkursu (Podium- Zwierzak).
3. Zmień fryzurę.
Naprawdę musisz zmienić swój wygląd, lepszy start z lepszą fryzurą. Wybierz tę fryzurę dla siebie (kolor nie ma znaczenia).
Obrazek
Poziom 58

1. Zakończ kurs dla Detektywa.
Dostępny jest nowy kurs. Musisz ukończyć go w celu wykonania tego zadania.
Obrazek
2. Zjedz 20 steków na tym poziomie.
Idź do sklepu i kup steki. Musisz zjeść ich 20 na tym poziomie.
3. Musisz mieć 1.250.000 Dolarów.
Musisz posiadać 1.250.000 Dolarów, aby dotrzeć do następnego poziomu.

Poziom 59

1. Musisz uzyskać wspaniała sylwetkę, idź potrenuj.
Udaj się na Salę Gimnastyczną i potrenuj 8 razy na tym poziomie.
2. Zagraj w „Koncentrację”.
Zagraj w "Koncentrację" i otwórz wszystkie karty w 120 sekund.
3. Zrób zdjęcie mieszkania.
W tym momencie warto zrobić zdjęcie Twojego mieszkania, zrób je.

Awatar użytkownika
Eulalka
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 272
Rejestracja: 7 kwie 2010, o 22:26
Lokalizacja: 2

Re: Zadania ze wszystkich poziomów

Post autor: Eulalka » 8 gru 2011, o 15:59

Poziom 60
1. Pracuj jako detektyw prze 96 godzin.
Praca detektywa nie jest łatwa. Wypróbuj nową pracę.
2. Wypij 150 herbat mrożonych na tym poziomie.
Idź do sklepu i kup Mrożoną Herbatę. Musisz wypić ich 150 na tym poziomie.
3. Zbierz 3.250.000 punktów.
To nie będzie trudne dla tak popularnej dziewczyny jak Ty. Zbierz 3.250.000 punktów.

Poziom 61

1. Zmień tło w swoim profilu.
Przejdź do swojego profilu i zmień tło w menu Ustawienia.
2. Otwórz „Ciastko z wróżbą”.
Otwórz "Ciastko z Wróżbą" raz na tym poziomie.
3. Prześpij 8 godzin (za jednym razem).
Życie tak popularnej Pani nie jest łatwe. Utnij sobie drzemkę zanim znowu wskoczysz na wysokie obroty.
4. Ubierz wieczorową kreację.
Utwórz kreację z tą suknią i pokaż swoje piękno.
Obrazek
Poziom 62

1. Kup 20 ubranek i akcesoriów dla Twojego zwierzaka (ów).
Twoje zwierzątko potrzebuje trochę więcej uwagi. Idź do Sklepu Zoologicznego i kup mu nowe akcesoria i ubrania.
2. Oddaj swój głos 85 razy w konkursie TOP.
Wesprzyj swoich przyjaciół. Zagłosuj na swoje ulubione Panie 85 razy w konkursie TOP.
3. Udaj się do Tajemniczego Butiku i otwórz pudełka-Pamiątki 70 razy.
Znajdź Tajemniczy Butik na Promenadzie i otwórz 70 pudełek (Pamiątki) na tym poziomie.
4. Udaj się do Biblioteki i poczytaj książki 10 razy.
Wykorzystaj swój wolny czas w pożyteczny sposób i spędź go na lekturze. Musisz odwiedzić Bibliotekę 10 razy na tym poziomie.

Poziom 63

1. Dość odpoczynku! Pracuj jako nauczyciel przez 120 godzin na tym poziomie.
Kobieta taka jak Ty, nie może zbyt długo pozostawać bezczynną i zapomnieć o swoim starym zawodzie - pracuj jako nauczyciel co najmniej 120 godzin na tym poziomie.
2. Wypij 170 kartonów mleka na tym poziomie.
Idź do sklepu i kup trochę mleczka. Musisz wypić 170 kartonów na tym poziomie.
3. Zerwij ze swoim chłopakiem.

Poziom 64

1. Zmień kolor włosów na czarny.
Czarny jest nowym różowym. Zmień kolor włosów na czarny.
2. Zagraj trzy razy w najtrudniejsze „Puzzle” na tym poziomie.
Zagraj w najtrudniejsze "Puzzle" trzy razy. Tylko pierwsza gra każdego dnia jest zliczana.
3. Pozostań singielka.
4. Zrób tatuaż z henny.
Zrób ten tatuaż henną i zostań najbardziej niesamowitą dziewczyną!
Obrazek

Poziom 65

1. Zdobądź chłopaka.
2. Odwiedź terapeutę 14 razy na tym poziomie.
Pozbądź się stresu odwiedzając terapeutę.
3. Musisz ważyć dokładnie 43 kg.
Nie możesz pozwolić sobie na skoki wagi przy nowym chłopaku. Waż dokładnie 43 kg.
4. Zrób sobie operację ust.
Czy ostatnio zmieniłaś swój wygląd? Idź do Szpitala i dokonaj korekty warg. Wybierz takie, które najbardziej Ci odpowiadają.

Poziom 66

1. Pobaw się 15 razy ze swoimi zwierzakami.
Twoje zwierzęta wymagają uwagi – pobaw się z nimi 15 razy na tym poziomie.
2. Musisz posiadać 20 kapeluszy w szafie.
Bądź częścią wszystkich trendów w modzie. Musisz posiadać 20 kapeluszy w szafie.
3. Zrób pięć razy makijaż specjalny.
Poeksperymentuj ze specjalnym makijażem. Zmień go pięć razy na tym poziomie.

Poziom 67

1. Zagraj siedem razy w "Sudoku".
Lubisz grać w "Sudoku" w wolnym czasie. Zagraj w nie siedem razy na tym poziomie. Tylko pierwsza gra dziennie jest zaliczana.
2. Musisz posiadać 3.500.000 punktów.
Zbierz 3.500.000 punktów.
3. Musisz mieć 15 krzeseł.
Idź do sklepu Meblowego i upewnij się, że posiadasz 15 niesamowitych krzeseł, dzięki którym wyprawisz niezapomniana imprezę.

Poziom 68

1. Zagraj w „Mistrza umysłu”.
Przejdź do menu gry i zagraj w "Mistrza Umysłu". Aby osiągnąć cel trzeba znaleźć odpowiednią kombinację w ciągu 10 prób.
2. Zmień fryzurę 120 razy na tym poziomie.
Poeksperymentuj ze swoimi włosami.
3. Osiągnij wagę 65 kg.
Nowe miejsce pracy i nowy chłopak - kiedy ja mam ćwiczyć? Musisz ważyć co najmniej 65 kg.

Poziom 69

1. Zerwij 2 razy ze swoim chłopakiem na tym poziomie.
Miłość to szczwany lis. Masz problemy ze swoim chłopakiem. Zerwij z nim 2 razy na tym poziomie.
2. Odwiedź solarium 10 razy na tym poziomie.
Musisz zmienić opaleniznę 10 razy, ale uważaj - solarium może być szkodliwe. Odwiedzaj je tylko raz dziennie.
3. Zjedz 10 hamburgerów.
Idź do sklepu i kup hamburgery. Musisz zjeść 10 na tym poziomie.
Ostatnio zmieniony 7 sty 2012, o 17:42 przez Eulalka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
MisAdmin
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 2401
Rejestracja: 15 lut 2010, o 17:49
Lokalizacja: Ex

Re: Zadania ze wszystkich poziomów

Post autor: MisAdmin » 24 sty 2012, o 14:19

Poziom 70
1. Musisz ważyć dokładnie 45 kg.
Czas odzyskać smukłą figurę. Zacznij odwiedzać Salę Gimnastyczną i uprawiaj jogging w Parku Jordana.Twoja waga musi wynosić dokładnie 45 kg.
2. Wypij 20 wód mineralnych na tym poziomie.
Idź do Spożywczaka i kup wodę mineralną. Musisz wypić 20 butelek na tym poziomie.
3. Zagraj w "Mistrza Umysłu" trzy razy na tym poziomie.
Zrelaksuj się grając w "Mistrza Umysłu". Musisz zagrać w niego trzy razy na tym poziomie. Tylko pierwsza gra dziennie jest zaliczana.
4. Znajdź chłopaka
To wstyd, że taka wspaniała dziewczyna jak Ty jest sama. Przejdź się na Dyskotekę i rozejrzyj się za nowym towarzyszem.

Poziom 71

1. Wygraj co najmniej 15000 wyzwań na Podium Mody.
Wygraj co najmniej 15000 Pojedynków Pań lub Pojedynków Mody.
2. Zrób 4 operacje oczu na tym poziomie.
Idź do szpitala i poddaj się zabiegom plastycznym oczu. Zrób 4 takie operacje na tym poziomie.
3. Odwiedź Salę Gimnastyczną 25 razy na tym poziomie.
Prawdziwa dama musi być w formie. Fitness to świetny sposób, na osiągnięcie tego.

Poziom 72

1. Musisz posiadać 4.500.000 punktów.
Zebranie 4.500.000 punktów nie powinno sprawić Ci problemu, skoro już masz tak wysoki poziom.
2. Zjedź 50 jabłek na tym poziomie.
Jaki jest twój ulubiony owoc? Mamy nadzieję, że są to jabłka, bo musisz zjeść ich 50 na tym poziomie.
3. Otwórz pudełko "Bibeloty" w Tajemniczym Butiku.
Lubisz wygrywać małe drobiazgi? Odwiedź Tajemniczy Butik w Promenadzie i otwórz 150 razy pudełko "Bibeloty".

Poziom 73

1. Zerwij ze swoim chłopakiem.
Wasz związek się wypalił i czujesz się samotna. Idź do klubu i zerwij ze swoim chłopakiem.
2. Czas na zmianę makijażu.
Odwiedź Salon Piękności i zmień makijaż co najmniej 100 razy na tym poziomie.
3. Tańczyć jak motyl chce.
Dyskoteka do odpowiednie miejsce do tego. Zatańcz 30 razy na tym poziomie (czas trwania nie ma znaczenia).

Poziom 74

1. Zagłosuj na apartamenty innych Pań 85 razy.
Musisz zagłosować co najmniej 85 razy od poniedziałku do następnego poniedziałku (okres trwania jednego podium apartamentów).
2. Stwórz nowy album.
Tyle wspomnień i tak wiele zdjęć. Potrzebujesz nowego albumu w galerii.
3. Odwiedź terapeutę 10 razy.
Idź do terapeuty i pogadaj z nim o swoich problemach. To na pewno pomoże, a na pewno nie zaszkodzi. Odwiedź terapeutę 10 razy na tym poziomie.

Poziom 75

1. Pracuj jako Architekt co najmniej 200 godzin.
Tęsknisz za projektowaniem stadionów? Czas przypomnieć sobie uroki takiej pracy. Przepracuj jako architekt co najmniej 200 godzi na tym poziomie.
2. Zdobądź chłopaka.
Jeśli masz jakiegoś aktualnie, to musisz najpierw z nim zerwać.
3. Zdobądź co najmniej 5,000,000 punktów.
Na tym poziomie zdobywanie kolejnych punktów to dla Ciebie chleb powszedni. Osiągnij poziom 5,000,000 punktów, aby zaliczyć to zadanie.

Poziom 76

1. Zmień tatuaż z henny 50 razy.
Idź do studia tatuaży w mieście i zmień swój tatuaż z henny 50 razy.
2. Zjedz 30 tabliczek czekolady.
Słyszałaś, że czekolada pomaga się odchudzać? Przynajmniej tak twierdzą badacze z USA. Na pewno jednak poprawi Ci ona humor.
3. Wygraj co najmniej 17,000 pojedynków.
Kilka pojedynków w tą czy w tamtą stronę - dla Ciebie to żaden problem. Pamiętaj jednak, że co zadania zliczane są tylko pojedynki Pań i pojedynki mody.

Poziom 77

1. Idź na jogging do parku 35 razy.
Wiosna, lato, jesień, zima - w parku zawsze możesz poćwiczyć w spokoju. Idź potrenować tam 35 razy.
2. Zmień kolor fryzury na biały.
Czasem warto poeksperymentować z kolorem włosów. Idź do salonu piękności i niech fryzjer zmieni twój kolor na biały.
3. Zagraj 20 razy w "Koncentracja"
Odnajdziesz tą grę w menu Gry. Tylko pierwsza wygrana z danego dnia zliczana jest do tego zadania.

Poziom 78

1. Zmień tło w swoim profilu.
Wejdź w menu Ustawienia w swoim profilu i zmień tło na takie, które lubisz najbardziej.
2. Pobaw się ze swoim zwierzakiem 100 razy.
Twoje zwierzaki potrzebują sporej uwagi. Pobaw się z nimi co najmniej 100 razy na tym poziomie.
3. Zrób 10 nowych zdjęć swojego apartamentu.
Zrób 10 nowych zdjęć swojego apartamentu. Pokaż wszystkim swoje umiejętności projektantki i dekoratorki wnętrz.

Poziom 79

1. Otwórz 150 razy pudełko "Pamiątki" w Mystery - Tajemniczy Butik.
Lubisz się wyróżniać. Tajemniczy butik do dobre miejsce na zdobycie ubrań czy akcesoriów, których nie zdobędziesz gdzie indziej. Otwórz 150 razy pudełko z pamiątkami na tym poziomie.
2. Osiągnij co najmniej 5,500,000 punktów.
Punkty ukazują twój "prestiż" w grze. Potrzebujesz ich 5,500,000, aby przejść na wyższy poziom.
3. Zagłosuj na 30 zwierzaków.
Oddaj swój głos na 30 zwierzaków innych Pań od piątku do następnego piątku (okres trwania podium zwierzaków).

Awatar użytkownika
MisAdmin
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 2401
Rejestracja: 15 lut 2010, o 17:49
Lokalizacja: Ex

Re: Zadania ze wszystkich poziomów

Post autor: MisAdmin » 30 mar 2012, o 13:03

Poziom 80
1. Zmień fryzurę 120 razy.
Ostatnio lubisz eksperymentować z fryzurą - raz irokez, raz loczek, raz afro. To zadanie będzie łatwe dla Ciebie - zmień fryzurę 120 razy na tym poziomie.
2. Wygraj co najmniej 18,500 pojedynków.
Codzienna walka w pojedynkach popłaca. Szybko powinnaś zaliczyć to zadanie. Liczą się tylko pojedynki Pań i pojedynki mody.
3. Stwórz 3 nowe albumy.
Kolejna zdjęcia nie mieszcząc się już w albumach. Czas na stworzenie 3 nowych albumów.
Poziom 81
1. Zmień nos 3 razy.
Odwiedź najlepszy szpital w mieście i zmień swój nos 3 razy na tym poziomie.
2. Wypij 33 mrożone herbaty.
Mrożona herbata jest pyszna i poprawi Ci humor. Idź do spożywczaka i kup kilka.
3. Poczytaj w bibliotece 25 razy.
Odwiedź bibliotekę i przeczytaj nowy tom "Henryk Portier - moje życie z nugolami".
Poziom 82
1. Odwiedź solarium 25 razy.
Zmień opaleniznę 25 razy na tym poziomie.
2. Przepracuj jako dziennikarka 20 godzin.
Ostatnie wydarzenia w Imperium Stylu to dobry materiał na śledztwo. Popracuj 20 godzin jako dziennikarka, aby zakończyć artykuł o aferze "ciastkowej".
3. Zdobądź chłopaka.
Tak.. znów musisz go zdobyć. A jeśli jakiegoś masz, to najpierw musisz go rzucić.
Poziom 83
1. Zmień swój specjalny makijaż 30 razy.
Zmieniałaś włosy, przyszedł czas na specjalny makijaż -zmień go 30 razy na tym poziomie.
2. Wygraj co najmniej 20,000 pojedynków.
Radośnie i z pasją wygrywaj kolejne pojedynki Pań lub/i pojedynki mody.
3. Osiągnij perfekcyjne 57 kilogramów.
Jania Kubik tyle waży, bo je zdrowo i uprawia sport - Ty też tak możesz.
Poziom 84
1. Śpij co najmniej 30 godzin.
Są księżniczki, które spały przez lata. Tobie wystarczy 30 godzin spokojnego snu, aby odzyskać siły.
2. Zagraj 20 razy w "Połącz kropki".
"Połącz kropki" odnajdziesz w menu Gry. Tylko pierwsze zwycięstwo danego dnia zliczane jest do tego zadania.
3. Osiągnij 6,000,000 punktów.
Zbierasz te punkty i zbierasz, a my chcemy jeszcze więcej od Ciebie. Tym razem potrzebujesz okrągłe 6,000,000 punktów, aby zaliczyć to zadanie.
Poziom 85
1. Odwiedź terapeutę 20 razy.
Odwiedź swojego terapeutę w Szpitalu na mieście i opowiedz o swoich problemach. Na takim powodzenia na pewno masz na co narzekać.
2. Zdobądź nowego chłopaka.
Jeśli masz jakieś, to najpierw musisz z nim zerwać.
3. Stwórz album w galerii.
Tyle już masz wspomnień i zdjęć. Potrzebujesz nowego albumu w galerii.
Poziom 86
1. Popracuj jako prawniczka przez co najmniej 280 godzin.
Tyle nowych spraw w sądach, a prawników mało. Koniec odpoczynku – popracuj jako prawniczka przez co najmniej 280 godzin na tym poziomie.
2. Potrzebujesz co najmniej 9 000 000 punktów.
Punkty pokazują twój postęp w grze. Potrzebujesz 9 000 000 punktów, aby zaliczyć to zadania. Punkty zdobędziesz zmieniając makijaż czy fryzurę, grając w minigry czy odwiedzając solarium.
3. Zagłosuj na apartamenty innych Pań co najmniej 120 razy.
Musisz zagłosować na apartamenty innych Pań co najmniej 120 razy. Musisz to zrobić od jednego poniedziałku do następnego poniedziałku (to znaczy podczas trwania jednej edycji zabawy).
Poziom 87
1. Zmień swój specjalny makijaż 80 razy.
Eksperymentuj ze swoim specjalnym makijażem. Zmień go 80 razy na tym poziomie.
2. Zrób sobie fryzurę w kolorze czarnym.
Czarny to dominujący kolor tego sezonu. Idź do Salonu piękności przefarbuj sobie fryzurę na czarno.
3. Wygraj co najmniej 25 000 pojedynków.
Tylko pojedynki Pań i pojedynki mody są wliczane do tego zadania.
Poziom 88
1. Zjedz 50 jabłek na tym poziomie.
Jaki jest twój ulubiony owoc? Mamy nadzieję, że lubisz jabłka, bo musisz zjeść ich 50 na tym poziomie, aby zaliczyć to zadanie.
2. Ćwicz 50 razy na sali gimnastycznej.
Dobrze jest zachowywać Panią w dobry zdrowiu i pogodzie ducha. Odwiedź salę gimnastyczną i ćwicz tam co najmniej 50 razy - czas trwania ćwiczeń nie ma znaczenia.
3. Zagraj w puzzle 25 razy na trudnym poziomie.
Odwiedź menu Gry i zagraj w Puzzle na najtrudniejszym poziomie.
Poziom 89
1. Zmień tło w swoim profilu.
Odwiedź menu Ustawienia na swoim profilu i zmień tło na takie, które lubisz najbardziej.
2. Pobaw się z pupilami 130 razy.
Twoje pupile potrzebują uwagi - pobaw się z nimi 130 razy na tym poziomie.
3. Zrób 10 nowych zdjęć swojego apartamentu.
Pokaż światu swój apartament i zrób 10 nowych zdjęć jego. Niech każdy go zobaczy!

Awatar użytkownika
MisAdmin
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 2401
Rejestracja: 15 lut 2010, o 17:49
Lokalizacja: Ex

Re: Zadania ze wszystkich poziomów

Post autor: MisAdmin » 9 sty 2013, o 16:04

Poziom 90
1. Stwórz 3 albumy w galerii.
Nadal robisz te zdjęcia? Musisz stworzyć więcej nowych albumów na nie.
2. Musisz mieć co najmniej 9 500 000 punktów.
Tym razem potrzebujesz 9 500 000 punktów, aby zaliczyć to zadanie. To otworzy Ci drogę do nowego poziomu. Chyba już wiesz jak zdobywać punkty?
3. Otwórz 200 razy pudełko Grzechotki w Mystery.
Odnajdź w Promenadzie sklepik Mystery - Tajemniczy Butik i zagraj 200 razy otwierając drugie pudełko. Musisz to zrobić na tym poziomie.
Poziom 91
1. Zmień fryzurę 150 razy.
Ostatnio zaczęłaś eksperymentować z różnymi fryzurami. Zmień ją 150 razy na tym poziomie.
2. Wygraj co najmniej 28 000 pojedynków.
Ty to kochasz i my to kochamy - wygrywaj pojedynki! Pamiętaj, że zliczane są tylko pojedynki Pań i mody.
3. Zagłosuj na 30 zwierzaków.
Odwiedź profile innych Pań i oddaj 30 głosów na ich pupile. Masz czas od jednego piątku do kolejnego (tyle trwa jeden etap konkursu zwierzaków).
Poziom 92
1. Zmień swój nos 5 razy.
Odwiedź Szpital w mieście i zmień swój nos 5 razy.
2. Wypij mleko 33 razy na tym poziomie.
Czy ty też wiesz o tym, że pijąc mleko będziesz wielka? Na tym poziomie musisz 33 razy je wypić, aby zaliczyć to zadanie.
3. Otwórz 33 razy pudełko Pamiątki w Mystery - Tajemniczym Butiku.
Idź do Promenady i znajdź tam Mystery. Następnie 33 razy otwórz pudełko Pamiątki na tym poziomie.
4. Poczytaj 25 razy w Bibliotece.
Masz trochę wolnego czasu? Idź do Biblioteki w mieście i przeczytaj kilka powieści. Jeśli zrobisz to 25 razy na tym poziomie, to zaliczysz to zadanie.
Poziom 93
1. Odwiedź 30 razy Solarium na tym poziomie.
Musisz zmienić 30 razy opaleniznę na tym poziomie, ale pamiętaj - solarium jest szkodliwe. Możesz z niego skorzystać (w grze) tylko raz na dzień.
2. Pracuj jako dziennikarka przez co najmniej 120 godzin.
Startuje nowa gazeta dla dziewczyn z plotkami! Przepracuj na tym poziomie co najmniej 120 godzin jako dziennikarka.
3. Zdobądź nowego chłopaka.
Czas na zmianę w Twoim życiu. Zdobądź nowego chłopaka. Jeśli go masz, to musisz najpierw go porzucić.
Poziom 94
1. Zmień tatuaż z henny 30 razy.
Salon tatuaży znajdziesz w mieście. Aby zaliczyć to zadanie, musisz 30 razy zmienić tatuaż z henny na tym poziomie.
2. Śpij co najmniej 25 godzin.
Czujesz się zmęczona? Może czas trochę odpocząć i się porządnie wyspać? Zrób sobie przerwę!
3. Wygraj co najmniej 30 000 pojedynków.
Wygrywanie pojedynków to dla Ciebie chleb powszedni. Pokonaj kolejny poziom!
Poziom 95
1. Zagraj 27 razy w Koncentrację na tym poziomie.
Odwiedź menu Gry i zagraj w Koncentrację. Tylko pierwsza wygrana danego dnia zaliczana jest do tego zadania.
2. Powróć do idealnej wagi - 57 kg.
Czas powrócić do idealnej wagi - 57 kg. Tańcz, ćwicz lub objadaj się jeśli jest taka potrzeba, aby zaliczyć to zadanie.
3. Zdobądź co najmniej 10 000 000 punktów.
Kolejna ważna przeszkoda do pokonania - 10 000 000 punktów. Jeśli je zdobędzie, to zaliczysz to zadanie. Okrąglutka liczba?

Awatar użytkownika
MisAdmin
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 2401
Rejestracja: 15 lut 2010, o 17:49
Lokalizacja: Ex

Re: Zadania ze wszystkich poziomów

Post autor: MisAdmin » 2 cze 2014, o 10:52

Poziom 96
1. Zmień fryzurę 200 razy na tym poziomie.
Zmiany, zmiany, zmiany - po prostu kochasz nowe fryzury i chcesz je zmieniać każdego dnia. Zmień fryzurę 200 razy na tym poziomie.
2. Pracuj jako detektyw przez 360 godzin.
Bycie detektywem to nie jest prosta sprawa. Przed tobą wiele nieprzespanych nocy, aby ukończyć to zadanie.
3. Oddaj 200 głosów na Podium Kocic.
Wesprzyj znajome. Zagłosuj na ulubione panie 200 razy podczas jednego okresu głosowania.
Poziom 97
1. Zjedź 40 jabłek na tym poziomie.
Jaki jest twój ulubiony owoc? Mamy nadzieję, że są to jabłka, bo musisz ich zjeść 40 na tym poziomie.
2. Zagraj 100 razy na tym poziomie w Tajemniczym Butiku.
Lubisz się wyróżniać. Tajemniczy Butik to miejsce dla Ciebie - tutaj możesz zdobyć ubrania i dodatki, których próżno szukać w innych miejscach. Wybierz dowolne pudełko i spróbuj swojego szczęścia 100 razy na tym poziomie.
3. Odwiedź 15 razy terapeutę.
Pogadaj o swoich problemach z kimś, kto się na tym zna.
Poziom 98
1. Zmień usta 5 razy.
Chcesz zmienić swój wygląd? Idź do szpitala i wybierz usta, które najlepiej pasują do Ciebie.
2. Poczytaj sobie coś 35 razy w bibliotece.
Wykorzystaj swój wolny czas i odwiedź bibliotekę. Poczytaj sobie jakieś opowiadania. Wystarczy, że zrobisz to 35 razy na tym poziomie.
3. Śpij przez co najmniej 40 godzin.
Bycie popularną kosztuje wiele wysiłku. Dobry sen to lepsze zdrowie.
Poziom 99
1. Zagraj 8 razy na trudnym poziomie w Wieże Hanoi.
Czas ruszyć głową. Zagraj w Wieże Hanoi na trudnym poziomie 8 razy. Tylko pierwsza gra z danego dnia jest zaliczana do zadania.
2. Idź na jogging do parku 50 razy.
Popraw swoją kondycję. Jogging w parku to dobra droga do tego.
3. Zagłosuj 200 razy na apartamenty innych pań.
Musisz zagłosować na apartamenty innych dziewczyn co najmniej 200 razy. Pamiętaj, że masz na to czas od poniedziałku do następnego poniedziałku (wtedy trwa rywalizacja w tym konkursie).

Zablokowany