Konkurs - Na zewnatrz - dyskusja

Zapoznaj się z historią konkursów przeprowadzonych na forum
Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2587
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Konkurs - Na zewnatrz - dyskusja

Post autor: Regelinda » 16 lis 2023, o 23:28

Zapraszamy do dyskusji na temat Konkursu - Na zewnątrz
Życzymy udanej zabawy!

czarna35
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 10
Rejestracja: 14 lis 2012, o 12:46

Re: Konkurs - Na zewnatrz - dyskusja

Post autor: czarna35 » 19 lis 2023, o 22:17

czy mozna nie uzywac sciany jako budynku czy koniecznie sciana musi byc uzyta ? mam pomysl zrobinia budynku z czegos innego niz sciana ale nie wiem czy praca zostanie zaliczona :D

Można, aczkolwiek zarówno "goła" ściana, jak i "goła" podłoga muszą być przynajmniej w części widoczne. W pierwszym z pokazanych zdjęć w jednym z budynków wykorzystałam tą ścianę. Reszta jest zrobiona z elementów z innych kategorii. Natomiast w drugim podłogę widać minimalnie, ale widać. Chodzi mi po prostu o to, żeby ten "pusty pokój" wkomponować w pracę, a nie żeby go chować./ Pozdr. Reg :)

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2587
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Konkurs - Na zewnatrz - dyskusja

Post autor: Regelinda » 10 gru 2023, o 21:57

Zasady głosowania użytkowników:
  • Głosowanie trwa do: 16.12.2023 r.
  • Głosujemy poprzez wybranie 3 prac, które najbardziej nam się podobają, uzasadnienie swojego wyboru i ustawienie ich w podium punktowane następująco:
    I - 6 pkt.
    II - 4 pkt.
    III - 3 pkt.
  • Praca z największą ilością punktów zostanie nagrodzona nagrodą użytkowników nr 1, a następna w kolejności praca otrzyma nagrodę użytkowników nr 2.
  • Uczestniczki konkursu nie mogą głosować na zgłoszone przez siebie prace.
  • Do każdego głosu należy dołączyć przynajmniej krótkie zdanie opisujące, dlaczego to właśnie ta praca została przez Was wybrana.
  • Posty edytowane nie będą brane pod uwagę podczas zliczania głosów.
  • Posty bez uzasadnienia nie będą brane pod uwagę podczas zliczania głosów.
  • Każda użytkowniczka forum może zagłosować tylko jeden raz w danym konkursie.
  • W przypadku remisu nagrodę otrzymuje ta praca, która zyskała najwięcej wskazań na I miejscu. Jeżeli i to nie rozstrzygnie remisu to brana jest pod uwagę ilość wskazań na II miejscu, a gdy i to nie pomoże wówczas decydować będą wskazania na III miejscu. W przypadku nierozstrzygniętego w ten sposób remisu, decyzję o nagrodzie podejmuje Team Areny Mody.
  • Każda forma spamu, proszenie lub nakłanianie do głosowania jest zabronione! Chodzi zarówno o wiadomości prywatne w grze i na forum, komentarze w profilach, jak również wiadomości na innych stronach www (np. facebook). Każda Pani rozsyłająca tego typu wiadomości zostanie zdyskwalifikowana. Proszę zgłaszać takie przypadki do moderatora prowadzącego konkurs zawsze dołączając screen PW/komentarza. Wyłącznie uzasadnione przypadki będą usuwane z konkursu. Tylko moderator wie, kto zgłasza takie sytuacje. Uczestniczki konkursu nie otrzymują informacji na temat osoby zgłaszającej.
  • Przykład poprawnie oddanego głosu:
    I. 321 - podoba mi się, że żółta kaczuszka pasuje do tła i wanny.
    II. 654 - zwróciłam uwagę na twarz, jest bardzo zrelaksowana i przyjazna
    III. 987 - praca urzekła mnie swoją zwiewnością i elegancją

Prace biorące udział w konkursie:

Wytyczne

Oczekiwaną formą pracy było zdjęcie jednego pokoju z mieszkania Pani, które zostało przeobrażone w miejsce znajdujące się na zewnątrz, poza budynkiem. Zasady:
- praca powinna była przedstawiać podwórko, ulicę, blokowisko itp.
- nie można było używać tapety ani podłogi
- można było używać widoku,
- nie można było wykorzystać pokoju określanego jako taras czy ogródek
- musiał być stworzony przynajmniej jeden budynek (mogła go tworzyć cała ściana lub jej część)



1
Obrazek


2
Obrazek


3
Obrazek


4
Obrazek


5
Obrazek


6
Obrazek


7
Obrazek


8
Obrazek


9
Obrazek


10
Obrazek


11
Obrazek


12
Obrazek


13
Obrazek

Awatar użytkownika
Xin xou
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 713
Rejestracja: 23 lut 2011, o 22:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: Konkurs - Na zewnatrz - dyskusja

Post autor: Xin xou » 11 gru 2023, o 08:39

I. 5 - bardzo fajnie przedstawiona uliczka tętniącego życiem miasta, wejście do metra jest bardzo pomysłowe, salon fryzjerski, wielkie nożyczki przed nim.. aż powiększyłam zdjęcie żeby lepiej się przyjrzeć, dużo szczegółów wartych uwagi
II. 4 - fajny pomysł na schody prowadzące do domu, klimat świąteczny bardzo tu pasuje
III. 6 - ciekawa scena spotkań przy fontannie, dobrze zachowane proporcje postaci

lady_gaga
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 6
Rejestracja: 26 kwie 2020, o 22:18

Re: Konkurs - Na zewnatrz - dyskusja

Post autor: lady_gaga » 13 gru 2023, o 16:48

I. 7 - wszystko wygląda spójnie, a zieleń tajemniczo, bardzo podoba mi się jak został stworzony budynek
II. 8 - ciekawie wymyślony taras, super pomysł z użyciem stolików z maszyny mody jako elementy elewacji,
III. 4 - urocze podwórko zimą, ciekawie wykorzystane dywany jako śnieg

makabra6
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 41
Rejestracja: 19 wrz 2012, o 13:15

Re: Konkurs - Na zewnatrz - dyskusja

Post autor: makabra6 » 14 gru 2023, o 13:26

I - 4 - Pięknie zbudowany zimowy pejzaż miejski, fajnie wykorzystane postacie, spójna całość
II - 5 - Wspaniale pokazana miejska przestrzeń, klimatyczna i świetnie skonstruowana
III - 1 - nietypowa sceneria, fajny pomysł na zbudowanie budynku z szafy ;)

Celtoi
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 8
Rejestracja: 14 kwie 2021, o 15:09

Re: Konkurs - Na zewnatrz - dyskusja

Post autor: Celtoi » 16 gru 2023, o 21:40

I. nr 3 - ciekawy, zimowy i świąteczny klimat. Całość zrobiona dość spójnie, miło dla oka
II. nr 8 - wesoły, sielski klimat, kojarzy się z letnimi grillami i imprezami z gitara
III. nr 6 - Trochę walentynkowo i całuśnie. Praca zwróciła moja uwagę fajną kompozycją i oryginalnym wykorzystaniem postaci

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2587
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Konkurs - Na zewnatrz - dyskusja

Post autor: Regelinda » 25 gru 2023, o 13:35

Głosowanie zostało zakończone

Wyniki głosowania zostały opublikowane w wątku Konkurs - Na zewnątrz

1. Anger - wyróżnienie
2. Jasmine
3. Carmelia - II miejsce
4. Ada11 - wyróżnienie, nagroda użytkowników 1
5. kosztorys - wyróżnienie, nagroda użytkowników 2
6. Polynesia - III miejsce
7. Avivia - wyróżnienie
8. Renfri
9. Vampirka - I miejsce
10. Verso
11. Miray
12. KasikOs - wyróżnienie
13. ravbith - wyróżnienie




Dziękujemy za udział w konkursie

Zablokowany