Konkurs - Podróżnicy - Dyskusja

Zapoznaj się z historią konkursów przeprowadzonych na forum
Awatar użytkownika
Casandra
Administratorka forum
Administratorka forum
Posty: 7480
Rejestracja: 14 kwie 2010, o 16:58
Lokalizacja: Katowice

Konkurs - Podróżnicy - Dyskusja

Post autor: Casandra » 16 maja 2023, o 10:05

Zapraszamy do dyskusji na temat Konkursu - Podróżnicy
Życzymy udanej zabawy!
Poznaj świat Mystificity - rekrutacja trwa
Obrazek
"Życie bez czekolady jest jak plaża bez morza"

Awatar użytkownika
Casandra
Administratorka forum
Administratorka forum
Posty: 7480
Rejestracja: 14 kwie 2010, o 16:58
Lokalizacja: Katowice

Re: Konkurs - Podróżnicy - Głosowanie użytkowników

Post autor: Casandra » 9 cze 2023, o 18:18

Zasady głosowania użytkowniczek:
  • Głosowanie trwa do: 16.06.2023 r. (włącznie)
  • Głosujemy poprzez wybranie 3 prac, które najbardziej nam się podobają, uzasadnienie swojego wyboru i ustawienie ich w podium punktowane następująco:
    I - 6 pkt.
    II - 4 pkt.
    III - 3 pkt.
  • Praca z największą ilością punktów zostanie nagrodzona nagrodą użytkowników nr 1, a następna w kolejności praca otrzyma nagrodę użytkowników nr 2.
  • Uczestniczki konkursu nie mogą głosować na zgłoszone przez siebie prace.
  • Do każdego głosu należy dołączyć przynajmniej krótkie zdanie opisujące, dlaczego to właśnie ta praca została przez Was wybrana.
  • Posty edytowane nie będą brane pod uwagę podczas zliczania głosów.
  • Posty bez uzasadnienia nie będą brane pod uwagę podczas zliczania głosów.
  • Każda użytkowniczka forum może zagłosować tylko jeden raz w danym konkursie.
  • W przypadku remisu nagrodę otrzymuje ta praca, która zyskała najwięcej wskazań na I miejscu. Jeżeli i to nie rozstrzygnie remisu to brana jest pod uwagę ilość wskazań na II miejscu, a gdy i to nie pomoże wówczas decydować będą wskazania na III miejscu. W przypadku nierozstrzygniętego w ten sposób remisu, decyzję o nagrodzie podejmuje Team Areny Mody.
  • Każda forma spamu, proszenie lub nakłanianie do głosowania jest zabronione! Chodzi zarówno o wiadomości prywatne w grze i na forum, komentarze w profilach, jak również wiadomości na innych stronach www (np. facebook). Każda Pani rozsyłająca tego typu wiadomości zostanie zdyskwalifikowana. Proszę zgłaszać takie przypadki do moderatora prowadzącego konkurs zawsze dołączając screen PW/komentarza. Wyłącznie uzasadnione przypadki będą usuwane z konkursu. Tylko moderator wie, kto zgłasza takie sytuacje. Uczestniczki konkursu nie otrzymują informacji na temat osoby zgłaszającej.
  • Przykład poprawnie oddanego głosu:
    I. 321 - podoba mi się, że żółta kaczuszka pasuje do tła i wanny.
    II. 654 - zwróciłam uwagę na twarz, jest bardzo zrelaksowana i przyjazna
    III. 987 - praca urzekła mnie swoją zwiewnością i elegancją
Przypomnienie wytycznych:
Należało przebrać Panią i jej chłopaka/zwierzaka w parę podróżników. Do pracy należało dodać dowolne tło z gry ukazujące miejsce do którego Pani przybyła wraz ze swoim towarzyszem.

Prace biorące udział w konkursie:
1.
Obrazek

2.
Obrazek

3.
Obrazek

4.
Obrazek

5.
Obrazek

6.
Obrazek

7.
Obrazek

8.
Obrazek

9.
Obrazek

10.
Obrazek

11.
Obrazek

12.
Obrazek

13.
Obrazek

14.
Obrazek

15.
Obrazek

16.
Obrazek

17.
Obrazek

18.
Obrazek

19.
Obrazek

20.
Obrazek

21.
Obrazek

22.
Obrazek

23.
Obrazek

Zapraszam do głosowania!
Poznaj świat Mystificity - rekrutacja trwa
Obrazek
"Życie bez czekolady jest jak plaża bez morza"

Awatar użytkownika
Renfri
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 22
Rejestracja: 18 mar 2022, o 16:05

Re: Konkurs - Podróżnicy - Dyskusja

Post autor: Renfri » 10 cze 2023, o 13:13

I. 23 - podoba mi się kreatywne wykorzystanie ciuchów by stworzyć kombinezon astronauty dla pani i kota, bardzo interesująca jest podróż w kosmos
II. 9 - rzuciły mi się w oczy kolory reggae i te zielone dredy, wyluzowane stylizacje pasujące w klimat urlopu pod palmami
III. 18 - wpadła mi w oko podróż do Egiptu, stylizacja jak najbardziej dostosowana do takiego klimatu lecz lekko przekombinowana jest buzia, chodzi mi o ozdobę na buzi

LeaWu
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 18
Rejestracja: 4 cze 2016, o 10:19

Re: Konkurs - Podróżnicy - Dyskusja

Post autor: LeaWu » 10 cze 2023, o 19:41

I. 11 Paryz jest niesamowitym krajem
II. 20. Wlochy jest goracacym krajem i jednym motywem z kadru Volturi filmu Zmierzch
III. 22 Tajemnicze miejsce Wloch
Wszystkie stylki sa na dobrym ladnym poziomie wiec powiem tylko o ostatniej, ze zaskakuje tajemniczoscia, druga sportem, a pierwsza elegancja

Głos oddany podwójnie. Ten głos (a więc pierwszy) nie będzie liczony. \\ Cas

LeaWu
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 18
Rejestracja: 4 cze 2016, o 10:19

Re: Konkurs - Podróżnicy - Dyskusja

Post autor: LeaWu » 10 cze 2023, o 19:42

I. 11 Paryz jest niesamowitym krajem
II. 20. Wlochy jest goracacym krajem i jednym motywem z kadru Volturi filmu Zmierzch
III. 22 Tajemnicze miejsce Wloch
Wszystkie stylki sa na dobrym ladnym poziomie wiec powiem tylko o ostatniej, ze zaskakuje tajemniczoscia, druga sportem, a pierwsza elegancja
Wybralabym 10 ta z tym Egiptem na 2, ale nie ma mezczyzny na tym zdjeciu

Awatar użytkownika
Alice Morset
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 580
Rejestracja: 21 kwie 2020, o 17:40
Lokalizacja: Czechy/Zielona Góra/Bolesławiec

Re: Konkurs - Podróżnicy - Dyskusja

Post autor: Alice Morset » 11 cze 2023, o 09:01

I. 3 - Paryskie małżeństwo w arystokratycznym stylu bardzo lubię takie klimaty. Arystokratka ma niesamowicie zrobioną twarz, natomiast Arystokrata widać, że rządzi twardą ręką i kieruje się rodzinnymi zasadami.
II. 7 - Widać, że państwo są fanami westernów, którzy postanowili wybrać się w podróż w jedno z najbardziej atrakcyjnych turystycznie miejsc jakim jest miasteczko Western City. Kobietka jak widać jest już przygotowana do tego aby uwiecznić najciekawsze momenty, a mężczyzna nie może się doczekać aż poczuję się jak bohater swojego ulubionego westernu. Podoba mi się ta praca.
III. 9 - Przyszło mi na myśl, że pan i pani są wiernymi fanami Boba Marleya i postanowili wybrać się w podróż na Jamajkę przy akompaniamencie muzyki reggae. Ciekawy pomysł muszę przyznać.
„Przeszłość ma ogromne znaczenie dla przyszłości, niejako ją kształtuje i determinuje pewne cechy charakteru”.

Cytat z książki: Miłość szyta na miarę

makabra6
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 41
Rejestracja: 19 wrz 2012, o 13:15

Re: Konkurs - Podróżnicy - Dyskusja

Post autor: makabra6 » 11 cze 2023, o 12:40

I. nr 7 - stylizacja wspaniale dopracowana w każdym detalu, super kolorystyka świetnie współgrająca z piaskowym tłem
II. nr 23 - bardzo oryginalny pomysł z podróżą w kosmos czy też do jakiegoś futurystycznego świata, uroczy towarzysz podróży ;)
III nr 4 - fajny pomysł na wykorzystanie dość trudnej w użyciu pozy, super klimat wieczoru na plaży :)

Katrina
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 22
Rejestracja: 27 paź 2019, o 13:15

Re: Konkurs - Podróżnicy - Dyskusja

Post autor: Katrina » 11 cze 2023, o 12:45

I. 7 - Stroje podróżników pasują do tła. Para jest przygotowana na niełatwą podróż autostopem po dzikim zachodzie. Fajna kolorystyka.
II. 23 - Najbardziej kreatywna praca. Skafander kotka jest przesłodki.
III. 22 - Piękne zestawienie czerni i granatu nadaje elegancji naszej parze podróżników. Wydaje się, że skrywają jakąś tajemnicę

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: Konkurs - Podróżnicy - Dyskusja

Post autor: LaFemmeNikita » 11 cze 2023, o 17:06

I. 7 - Brakuje tylko napisu "Route 66" :) Nie ma to jak podróż autostopem przez amerykańskie bezdroża. Para uszykowana perfekcyjnie, kapelusze na głowie aby mózgu nie wypaliło są, chłodzące napoje są, ubranie na cebulkę jest, wygodne obuwie jest, okulary przeciwsłoneczne są. Jedziemy.
II. 22 - Mnie to od razu skojarzyło się z widokiem na ekskluzywny przedział pociągu Orient Express. Fajnie oddany taki dawny klimat, elegancja musi być nawet w podróży, a wysiedzieć w takim gorsecie wiele godzin łatwo pewnie nie było.
III. 23 - Podróż w kosmos? Ja bym powiedziała, że z podziemi na powierzchnię. To przecież Lamia z Seksmisji, nawet klosz ma identyczny. Lamia, ściągaj te pilotkę ;) Tylko ten kot nie pasuje :( Maksymilian do pary lepiej by się nadał. Tylko jak brzmiało to hasło do wyjścia rozpoczynające podróż... hmm...

Awatar użytkownika
Chusy
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 20
Rejestracja: 28 sty 2018, o 17:48

Re: Konkurs - Podróżnicy - Dyskusja

Post autor: Chusy » 12 cze 2023, o 15:55

I - nr 7. Perfekcyjnie dobrane kolory, para idealnie kojarzy mi sie z podroza po Ameryce. Jeszcze tylko jakis pickup z tylu, dopelnilby calosci :D
II - nr 11 Paryska elegancja w pelnej krasie. Bardzo podoba mi sie makijaz, fryzura i bizuteria. Wszystko dopiete na ostatni guzik.
III - nr 9 Podoba mi sie oryginalny pomysl, by zrobic pare rastafarian. Nie mam watpliwosci co do celu ich podrozy :D

Awatar użytkownika
Xin xou
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 713
Rejestracja: 23 lut 2011, o 22:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: Konkurs - Podróżnicy - Dyskusja

Post autor: Xin xou » 13 cze 2023, o 09:04

I. 7 - Idealnie dopracowana stylizacja, kolorystyka pasująca do tła, wyprawa na Dziki Zachód jak nic.
II. 23 - Duży plus za pomysł, świetne odzwierciedlenie kostiumu kosmonautki i kotka.
III. 11 - Widać, że para udała się na rozmantyczną kolację w Paryżu. Bardzo podoba mi się strój, fryzura i makijaż pani, przykuwa wzrok.

Awatar użytkownika
Neasa
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 12
Rejestracja: 24 kwie 2023, o 19:22

Re: Konkurs - Podróżnicy - Dyskusja

Post autor: Neasa » 13 cze 2023, o 18:13

I. 21 Podroż po Włoszech - torba jest, kapelutki są wygodne buty i można zwiedzać. Podoba mie się dopasowanie kolorystyczne tła i ubrań.
II 23 Najoryginalniejsza podróż w całym zestawieniu i za to ogromny plus.
III 19 na luzaku, bez spiny, szybki city break. Parka kolorystycznie dopasowana i to jest fajne :)
W grze od czasów IS ;) z przerwami.

Awatar użytkownika
Gatta
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 549
Rejestracja: 7 maja 2012, o 14:45

Re: Konkurs - Podróżnicy - Dyskusja

Post autor: Gatta » 14 cze 2023, o 15:55

I ~ 7. Piękna para, oboje mega wystylizowani, klimat amerykańskich bezdroży dosłownie wylewa się z tego zdjęcia. Idealny dobór ubrań, dodatków i kolorystyki, wszystko do siebie pasuje.
II ~ 15. Wyprawa na poszukiwanie skarbów w dziczy, śladami Lary Croft? Brzmi jak plan. Bardzo klimatyczne stylizacje, odpowiednie ubiory na panujące w dżungli warunki i nawet czołowa latarka, by nie zgubić się w jaskini.
III ~ 14. Bo kto powiedział, że tylko młodym wolno podróżować? Bardzo fajny pomysł na rekreacyjny wypad pary seniorów w góry, pod namiot. Widać, że bardzo wcześnie wybierają się na wycieczkę, wciąż utrzymuje się poranna mgła :)
Obrazek

MisiaQeen
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 11
Rejestracja: 29 sty 2020, o 20:10
Lokalizacja: Ostrów Lubelski

Re: Konkurs - Podróżnicy - Dyskusja

Post autor: MisiaQeen » 14 cze 2023, o 22:24

Podobają mi się następujące prace:
I- nr 8 Nie wyobrażam sobie żadnej wyprawy bez lornetki. To must have każdej wyprawy.
II- nr 10 widzę że Pani już spakowana na wyprawę. Walizka się nie domyka xD mi też czasem zdarza się przesadzić z parkowaniem ;-)
III- nr 13 Mapa. Pani śledzi już przebieg wyprawy. Mapa to drugi mój must have podczas każdej wyprawy.

justyna8
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 5
Rejestracja: 14 mar 2016, o 18:33

Re: Konkurs - Podróżnicy - Dyskusja

Post autor: justyna8 » 15 cze 2023, o 12:44

Praca nr 16 pkt 6 - wypad do Hiszpanii zazdroszczę; oboje bardzo pasują do tego klimatu
Praca nr 20 pkt 4 - wszystko pasuje do siebie para oraz tło
Praca nr 23 pkt 3 - kosmos nie dla mnie ale stylizacja pani oraz i kota pasuje do siebie

Zablokowany