Konkurs - Księżniczka-Zawodowiec - głosowanie użytkowników i dyskusja

Zapoznaj się z historią konkursów przeprowadzonych na forum
Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2539
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Konkurs - Księżniczka-Zawodowiec - głosowanie użytkowników i dyskusja

Post autor: Regelinda » 1 maja 2023, o 20:45

Zapraszamy do dyskusji na temat Konkursu - Księżniczka-Zawodowiec
Życzymy udanej zabawy!

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2539
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Konkurs - Księżniczka-Zawodowiec - dyskusja

Post autor: Regelinda » 22 maja 2023, o 20:15

Zasady głosowania użytkowników:
  • Głosowanie trwa do: 29.05.2023 r.
  • Głosujemy poprzez wybranie 3 prac, które najbardziej nam się podobają, uzasadnienie swojego wyboru i ustawienie ich w podium punktowane następująco:
    I - 6 pkt.
    II - 4 pkt.
    III - 3 pkt.
  • Praca z największą ilością punktów zostanie nagrodzona nagrodą użytkowników nr 1, a następna w kolejności praca otrzyma nagrodę użytkowników nr 2.
  • Uczestniczki konkursu nie mogą głosować na zgłoszone przez siebie prace.
  • Do każdego głosu należy dołączyć przynajmniej krótkie zdanie opisujące, dlaczego to właśnie ta praca została przez Was wybrana.
  • Posty edytowane nie będą brane pod uwagę podczas zliczania głosów.
  • Posty bez uzasadnienia nie będą brane pod uwagę podczas zliczania głosów.
  • Każda użytkowniczka forum może zagłosować tylko jeden raz w danym konkursie.
  • W przypadku remisu nagrodę otrzymuje ta praca, która zyskała najwięcej wskazań na I miejscu. Jeżeli i to nie rozstrzygnie remisu to brana jest pod uwagę ilość wskazań na II miejscu, a gdy i to nie pomoże wówczas decydować będą wskazania na III miejscu. W przypadku nierozstrzygniętego w ten sposób remisu, decyzję o nagrodzie podejmuje Team Areny Mody.
  • Każda forma spamu, proszenie lub nakłanianie do głosowania jest zabronione! Chodzi zarówno o wiadomości prywatne w grze i na forum, komentarze w profilach, jak również wiadomości na innych stronach www (np. facebook). Każda Pani rozsyłająca tego typu wiadomości zostanie zdyskwalifikowana. Proszę zgłaszać takie przypadki do moderatora prowadzącego konkurs zawsze dołączając screen PW/komentarza. Wyłącznie uzasadnione przypadki będą usuwane z konkursu. Tylko moderator wie, kto zgłasza takie sytuacje. Uczestniczki konkursu nie otrzymują informacji na temat osoby zgłaszającej.
  • Przykład poprawnie oddanego głosu:
    I. 321 - podoba mi się, że żółta kaczuszka pasuje do tła i wanny.
    II. 654 - zwróciłam uwagę na twarz, jest bardzo zrelaksowana i przyjazna
    III. 987 - praca urzekła mnie swoją zwiewnością i elegancją

Prace biorące udział w konkursie:

Wytyczne
Należało przebrać panią za jedną z Księżniczek Disneya wykonującą współczesny zawód. Warunkiem było zachowanie elementów wyglądu wybranej księżniczki, np. długość i kolor włosów oraz charakterystyczną dla każdej z nich kolorystykę ubrań.


1
Śnieżka - weterynarz
Obrazek





2
Roszpunka - fryzjerka
Obrazek





3
Dżasmina - malarka
Obrazek





4
Arielka - pioseniakrka
Obrazek





5
Merida - groomer (fryzjer zwierzęcy)
Obrazek





6
Arielka - pielęgniarka
Obrazek





7
Merida - pracownik budowlany
Obrazek





8
Śnieżka - górnik
Obrazek





9
Arielka - instruktorka pływania
Obrazek





10
Roszpunka - makijażystka
Obrazek





11
Roszpunka - florystka
Obrazek





12
Roszpunka - animator zabaw
Obrazek





13
Śnieżka - stewardesa
Obrazek





14
Roszpunka - bibliotekarka
Obrazek





15
Kopciuszek - fotograf ślubny
Obrazek





16
Arielka - piosenkarka
Obrazek





17
Roszpunka - modelka
Obrazek





18
Śnieżka - naukowiec
Obrazek





19
Mulan - wróżka-tancerka-gejsza
Obrazek


Zapraszam do głosowania

Awatar użytkownika
Alice Morset
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 580
Rejestracja: 21 kwie 2020, o 17:40
Lokalizacja: Czechy/Zielona Góra/Bolesławiec

Re: Konkurs - Księżniczka-Zawodowiec - głosowanie użytkowników i dyskusja

Post autor: Alice Morset » 23 maja 2023, o 15:52

I - nr 14. Przyjemna dla oka kolorystyka stylizacji delikatna twarz i książki które bardzo lubię
II - nr 8. Fajna przybrudzona twarz poza tym fajnie wykorzystana poza z diamentem a czarny kryształ ciekawie imituję ścianę kopalni
III - nr 5. Prostota bardzo mi przypadła do gustu stylizacja nieprzekombinowana i przyjemna dla oka w rękach takiej fryzjerki zwierzaki poczują się piękne i zadbane :love:
„Przeszłość ma ogromne znaczenie dla przyszłości, niejako ją kształtuje i determinuje pewne cechy charakteru”.

Cytat z książki: Miłość szyta na miarę

Awatar użytkownika
Mandaloriana
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 394
Rejestracja: 18 wrz 2010, o 19:16

Re: Konkurs - Księżniczka-Zawodowiec - głosowanie użytkowników i dyskusja

Post autor: Mandaloriana » 23 maja 2023, o 23:20

I - nr 16. Podoba mi się tutaj zachowany klimat Arielki, przy czym praca nie jest mocno odjechana.
II - nr 3. Ciekawa wizja Dżasminy jako malarki.
III - nr 14. Bardzo przyjemna stylizacja.
Obrazek

"Bądź tym kim jesteś, i mów to co czujesz, ponieważ ci, którzy mają z tym problem nie są ważni, a ci, którzy są ważni nie mają z tym problemu." 8o

"Złapałam się na tym, że ludzie wiedzą o moim życiu więcej niż ja sama" 8o

Awatar użytkownika
Renfri
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 22
Rejestracja: 18 mar 2022, o 16:05

Re: Konkurs - Księżniczka-Zawodowiec - głosowanie użytkowników i dyskusja

Post autor: Renfri » 24 maja 2023, o 08:39

I - nr 8 jak dla mnie najbardziej kreatywna stylizacja ze wszystkich, czarne kamienie z tyłu przypominają kopalnię i w ręce diament wydobyty ciężką górniczą pracą, którą można stwierdzić po umorusanej buzi
II - nr 5 pełna klasy i pasji, do tego widać, że klienci zadowoleni
III - nr 14 podoba mi się skromnie ubrana i radosna bibliotekarka z zapasem książek

Awatar użytkownika
Neasa
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 12
Rejestracja: 24 kwie 2023, o 19:22

Re: Konkurs - Księżniczka-Zawodowiec - głosowanie użytkowników i dyskusja

Post autor: Neasa » 24 maja 2023, o 09:23

1. 8 - podoba mi się cała stylizacja, dodanie czarnego węgla i diamentu dopełnia efekt.
2. 13 - fajna stylizacja, wszystko do siebie pasuje i jest nie przesadzone
3. 5 - podoba mi się dodanie pasa z 'przydasiami' które są zawsze pod ręką
W grze od czasów IS ;) z przerwami.

makabra6
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 41
Rejestracja: 19 wrz 2012, o 13:15

Re: Konkurs - Księżniczka-Zawodowiec - głosowanie użytkowników i dyskusja

Post autor: makabra6 » 24 maja 2023, o 12:37

1. 8 - Fajne nawiązanie do pracy krasnoludków w kopalni, stylizacja bardzo dopracowana w szczegółach
2. 2 - Estetyczna całość, Roszpunka potraktowana nieszablonowo a jednak rozpoznawalna
3. 13 - Ciekawa twarz i idealnie dopracowane detale z zachowaniem kolorystyki stroju Śnieżki

Katrina
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 22
Rejestracja: 27 paź 2019, o 13:15

Re: Konkurs - Księżniczka-Zawodowiec - głosowanie użytkowników i dyskusja

Post autor: Katrina » 24 maja 2023, o 19:49

1. 8 - Praca bardzo spójna. Każdy element jest przemyślany: umorusana buzia, unoszący się czarny pył, diamencik, fachowy sprzęt górniczy - wszystko pięknie pasuje.
2. 16 - Prawdziwa diwa! Podobają mi się morskie elementy oraz gwiazdorski uśmiech Arielki.
3. 3 - Luźne ubrania odzwierciedlają duszę prawdziwej artystki. Bardzo dobrze dobrane dodatki.

Awatar użytkownika
Xin xou
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 713
Rejestracja: 23 lut 2011, o 22:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: Konkurs - Księżniczka-Zawodowiec - głosowanie użytkowników i dyskusja

Post autor: Xin xou » 25 maja 2023, o 08:55

1. 8 - genialny pomysł i wykonanie, świetnie dobrane dodatki, takie jak kryształ przypominający węgiel, diament i unoszący się pył
2. 14 - fajny pomysł z bibliotekarką, stylizacja ładna, nieprzesadzona
3. 2 - idealny zawód dla Roszpunki, bardzo ładna sukienka w idealnym kolorze

Awatar użytkownika
Polla
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 50
Rejestracja: 2 lis 2016, o 21:02

Re: Konkurs - Księżniczka-Zawodowiec - głosowanie użytkowników i dyskusja

Post autor: Polla » 25 maja 2023, o 10:01

I. Nr 8 - genialna stylizacja, w pełni oddany charakter postaci, na pierwszy rzut oka widać czym się zajmuje, profesjonalistka.
II. Nr 18 - pomysłowa Śnieżki zachowana, dodatki świetnie dobrane, ale najbardziej urzekła mnie twarz lalki.
III. Nr 3 - świetnie oddany artystyczny klimat, zarówno w stroju, jak i w dodatkach.

Awatar użytkownika
Iris
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 133
Rejestracja: 21 sty 2016, o 14:58

Re: Konkurs - Księżniczka-Zawodowiec - głosowanie użytkowników i dyskusja

Post autor: Iris » 25 maja 2023, o 12:03

I - nr 8 Jedna z najbardziej dopracowanych prac i przykuwająca wzrok.
II - nr 18 ciekawy pomysł z panią naukowiec. Te gwiazdki kojarzą mi się z wirowaniem przed oczami od tych oparów chemicznych. 😂
III - nr 14 książki na głowie sprawiaja wrażenie, jakby dziewczę chciało wszystko na już zrobić i jak najwięcej. Taka trochę roztrzepana się wydaje, tak samo jak postać z zaplątanych. Także charakter postaci został odzwierciedlony. ;)

DiabolosSachmet
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 2
Rejestracja: 25 maja 2023, o 11:53

Re: Konkurs - Księżniczka-Zawodowiec - głosowanie użytkowników i dyskusja

Post autor: DiabolosSachmet » 25 maja 2023, o 12:06

I. 8-stylizacja najbardziej oddaje klimat księżniczki połączonej ze współczesnym zawodem. Jest zachowany klimat bajki, ponieważ Śnieżka była powiązana z krasnoludami, a oni sami zajmowali się wykopywaniem diamentów i spędzali całe dnie w kopalni.
II. 16-stylizacja Arielki, również nawiązuje do baśni i pokazuje ówczesny zawód. Arielka była znana z pięknego śpiewu, więc czym innym mogła by się zająć jak nie zostać piosenkarką.
III.5-ta stylizacja super oddaje styl Meridy, sama księżniczka lubiła zwierzęta, więc zawód jest jak najbardziej trafny. Jest pełna pasji i w dodatku jej klienci jak widać są zadowoleni.

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: Konkurs - Księżniczka-Zawodowiec - głosowanie użytkowników i dyskusja

Post autor: LaFemmeNikita » 25 maja 2023, o 16:04

I. 3 - Makijaż może trochę za mocny, ale udało się zrobić arabskie rysy twarzy. Fajnie zobaczyć malarskie dodatki, które w grze nie są zbyt często wykorzystywane :thumbup:
II. 18 - Ciekawe zastąpienie czerwonej opaski na głowie, czerwoną muchą na szyi. Okulary dodały naukowego charakteru.
III. 8 - Śnieżka musiała dostawać jakieś korepetycje od krasnoludków i trochę przypakować na siłowni, ale jak widać dało się. Fajnie w stylizację wpasował się ten diamencik, jeszcze niech jej tylko ochraniacze na kolana załatwią, bo takie dziury w spodniach są wbrew przepisom BHP! >:D

lady_gaga
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 6
Rejestracja: 26 kwie 2020, o 22:18

Re: Konkurs - Księżniczka-Zawodowiec - głosowanie użytkowników i dyskusja

Post autor: lady_gaga » 25 maja 2023, o 18:26

I. 8 - ciekawy pomysł nawiązujący do pracy krasnoludków, świetnie oddana kolorystyka oraz mimika twarzy
II. 3 - strój pasujący do kultury Agrabahu jak i duszy artystki
III. 2 - kto inny był by lepszą fryzjerką niż Roszpunka haha, strój idealnie dobrany, zmieniłabym tylko oczy na zielone

Awatar użytkownika
Depeche Mode
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 17
Rejestracja: 23 maja 2019, o 22:47

Re: Konkurs - Księżniczka-Zawodowiec - głosowanie użytkowników i dyskusja

Post autor: Depeche Mode » 29 maja 2023, o 22:41

I 18- najbardziej w tej stylizacji ujęła mnie twarz lali,plus fajnie wykorzystane dodatki
II 11- w tej pracy twarz lali także skupiła na sobie całą moją uwagę,niby słodka,ale jednocześnie zadziorna
III 13 -fajne wykorzystanie dodatków,stylizacja nie jest nimi przeładowana,twarz lali także przykuwa uwagę

Zablokowany