Kolekcja "Plażowa akcesoria" - do 11 sierpnia

Awatar użytkownika
Casandra
Administratorka forum
Administratorka forum
Posty: 7480
Rejestracja: 14 kwie 2010, o 16:58
Lokalizacja: Katowice

Kolekcja "Plażowa akcesoria" - do 11 sierpnia

Post autor: Casandra » 4 sie 2020, o 13:15

Obrazek
Piękne panie!

Do zrobienia idealnego plażowego zdjęcia na Instagram potrzeba nieskazitelnego stylu i doskonałości w każdym kompozycyjnym szczególe.
Wybierz najbardziej odpowiadający Twoim preferencjom kostium, dodaj plażowy niezbędnik w postaci dmuchanego gadżetu do pływania i zacznij pozowanie!

Kolekcja Plażowe akcesoria będzie dostępna do wtorku 11 sierpnia, do godziny 13.00.

Życzymy udanych zakupów!
Zespół Areny Mody

Obrazek
Poznaj świat Mystificity - rekrutacja trwa
Obrazek
"Życie bez czekolady jest jak plaża bez morza"

Awatar użytkownika
Alice Morset
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 580
Rejestracja: 21 kwie 2020, o 17:40
Lokalizacja: Czechy/Zielona Góra/Bolesławiec

Re: Kolekcja "Plażowa akcesoria" - do 11 sierpnia

Post autor: Alice Morset » 4 sie 2020, o 14:06

Nie chce marudzić, ale czy tylko mi się wydaje, że bieżąca kolekcja jest taka hmm na odwal się? Prócz 2 par strojów i kilku dodatków nie ma w niej nic wow. Nazbieram tylko na 2 pozy, które mnie skusiły i to będzie na tyle. :thumbdown: :evil: X(
„Przeszłość ma ogromne znaczenie dla przyszłości, niejako ją kształtuje i determinuje pewne cechy charakteru”.

Cytat z książki: Miłość szyta na miarę

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Kolekcja "Plażowa akcesoria" - do 11 sierpnia

Post autor: Katriel Tremaine » 4 sie 2020, o 14:41

Jest kilka fajnych elementów i pozy są przyjemne, ale...
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Karodziejka
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 95
Rejestracja: 23 kwie 2010, o 20:09
Lokalizacja: Czeluści Piekła

Re: Kolekcja "Plażowa akcesoria" - do 11 sierpnia

Post autor: Karodziejka » 4 sie 2020, o 16:21

Gdyby tylko pozy i dmuchane akcesoria były osobno...
Narzutki za to są bardzo ładne C:
Obrazek

Awatar użytkownika
Enove
Miss Liceum
Miss Liceum
Posty: 1738
Rejestracja: 29 cze 2012, o 13:30
Lokalizacja: Kraków

Re: Kolekcja "Plażowa akcesoria" - do 11 sierpnia

Post autor: Enove » 5 sie 2020, o 02:05

Bardzo mnie zastanawia idea ustalania cen za komplety bikini (góra+dół). Jaki jest sens ceny za dolce jednej z tych rzeczy, kiedy druga jest za diamenty lub szmaragdy? Nie lepiej ustalić taką samą „walutę” dla obu? Zrozumiałabym jeszcze, gdyby to był jakiś element basic, w jednolitym kolorze, bez udziwnień, ale w tym przypadku mamy strój, który wygląda sensownie tylko jeśli mamy obie jego części, bo jest tam nie dość że kolorowy paseczek, to jeszcze napis, a drugi taki strój jest podzielony kolorystycznie na dwie równe części. Rozumiem, że na czymś trzeba zarobić, ale to kompletnie bez sensu, już chyba lepiej, aby jednoczęściowe/samodzielne elementy były za diaxy lub zielone. Co mi po 10 majtach za dolary w garderobie (poza punktami mody), skoro przesadą jest wyrzucić 140 szmaragdów żeby mieć pasującą do każdego koloru górę? ?(

No, a kolekcja taka sobie. :thumbsup:

Awatar użytkownika
Hellsing
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 302
Rejestracja: 22 lip 2014, o 16:05

Re: Kolekcja "Plażowa akcesoria" - do 11 sierpnia

Post autor: Hellsing » 5 sie 2020, o 12:37

Co z tego, że pozy ładne, jak dalej mają głęboko najjaśniejszą karnację. O ile mogę zrozumieć, że dają ciemniejszy ton przy rękach zasłaniających połączenie, to poza z kasetą jest żartem. Z kołem za szm to samo. Ciemna krecha, ręka odkrojona od innej laski. Przepięknie to wygląda, grafik tak się napracował, że zblurowanie przyrosło jego siły. Żeby było zabawniej, wszystkie ciemniejsze kolory są zgodne z pozą. Nawet ta obrzydliwa pomarańczowa. Patrząc na to, jak od dłuższego czasu mają wywalone na estetykę gry, zaczynam mieć coraz mniej chęci na wspieranie ich. Rzeczy i tak wyglądają lepiej niż w poprzednich, ale nie wiem czy potrzebuję tysięcznego z kolei stroju kąpielowego, jeżeli tyle tematów nawet nie ruszyli

ODPOWIEDZ