Kolekcja "Jesienna Piękność" - do 26 września

Awatar użytkownika
theaneczka120
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 557
Rejestracja: 2 maja 2011, o 18:41

Re: Kolekcja "Jesienna Piękność" - do 26 września

Post autor: theaneczka120 » 20 wrz 2016, o 20:04

Ja z tej kolekcji mam już większość rzeczy za dolce,mkupowalam je chyba jeszcze na IS. Ale za szmaragdy nie mam nic, bo wtedy można to było kupić tylko za diamenty. Tak wiec nadrabiam zaległości
It's my life
It's now or never
I ain't gonna live forever
I just want to live while I'm alive

Awatar użytkownika
Bella Isaura
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 405
Rejestracja: 15 cze 2016, o 10:14

Re: Kolekcja "Jesienna Piękność" - do 26 września

Post autor: Bella Isaura » 20 wrz 2016, o 20:10

DIOS MIO!!!! ręce opadają ,co za ludzie że ciągle się czepiają każdej wypowiedzi 8o :thumbdown: naprawdę wszystko trzeba tłumaczyć dosadnie ?!.
Chodziło o to że kupując kilka rzeczy na raz, dużo zjada dolarów zakup ! a uzbieranie dużej ilości dolarów pochłania więcej czasu niż sam zakup.

Dla mnie każda kolekcja to nowość bo gram od niedawna i jak pisałam już wyżej podoba mi się prawie wszystko w niej, fajnie że zdecydowano się na powtórkę, bo wszystko co mi przypada do gustu w niej wykupię.
Dziękuję raz jeszcze
. :thumbup:
" Człowiek jest od­po­wie­dzial­ny nie tyl­ko za uczu­cia, które ma dla in­nych, ale i za te, które w in­nych budzi".
/Stefan Wyszyński/

"Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu"
/Antoine de Saint-Exupéry/

Awatar użytkownika
YF98
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 122
Rejestracja: 12 mar 2016, o 10:43

Re: Kolekcja "Jesienna Piękność" - do 26 września

Post autor: YF98 » 20 wrz 2016, o 20:47

Nie obrażaj się :)
W każdym sklepie tak jest na AM. 10 tys. $$$ nie starcza tylko na kilka rzeczy także ten.
Wiadomo, że zabiera sporo czasu.
A co do mnie - kupiłam za ponad 700 szmaragdów, a i tak nie starczy mi chyba na wszystko O.O
Ta pustka we mnie
Nie widzisz jej
Ignorujesz ją
Jak mnie
Pustka w Twoim sercu
Wystarcza Ci
Wątek powitalny
Wątek ze stylizacjami

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1825
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Kolekcja "Jesienna Piękność" - do 26 września

Post autor: Katriel Tremaine » 20 wrz 2016, o 20:52

Jak widać "dużo" to pojęcie względne, bo ja jakoś nie zauważyłam, żeby mi tak "dużo" dolarów zjadało wykupowanie wszystkich rzeczy we wszystkich kolorach. Do tego nie uważam, by ze zdobyciem dolarów był jakiś problem, a jak widać nie tylko ja z tym problemu nie mam. To jest Droga Isauro kwestia nie taka oczywista.

P.S. Skąd u Ciebie tyle irytacji? Ładne cytaty, a czy się nad tym pierwszym zastanowiłaś? Jak nie to się zastanów, może wtedy odkryjesz, że nikt się nie czepia Ciebie personalnie, ale czasem Twoje wypowiedzi wzbudzają w ludziach takie a nie inne uczucia. W każdym razie życzę Ci powodzenia w zdobywaniu wymarzonych ubrań i więcej optymizmu na co dzień.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

charmed
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 473
Rejestracja: 7 lut 2014, o 14:00

Re: Kolekcja "Jesienna Piękność" - do 26 września

Post autor: charmed » 20 wrz 2016, o 21:13

Cieszę się z powrotu kolekcji, ponieważ poprzednim razem nie udało mi się kupić wszystkiego. Wiele ładnych rzeczy, dużo bardziej wolę jesienne/zimowe kolekcje niż wiosenne/letnie. :)
Btw. Mam nadzieję, że na Halloween zostaną powtórzone wszystkie kolekcje nawet te z IS, bo co roku jest nowa, a powtórek nie ma. :|

Awatar użytkownika
Execute
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1021
Rejestracja: 28 sie 2013, o 18:17

Re: Kolekcja "Jesienna Piękność" - do 26 września

Post autor: Execute » 20 wrz 2016, o 21:19

no na pewno nie powtórza wszystkich kolekcji z Halloween. Ale na Halloween to marzy mi się powtórka pierwszej, albo całkiem nowa

Awatar użytkownika
Wednesday
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 361
Rejestracja: 13 maja 2014, o 18:10

Re: Kolekcja "Jesienna Piękność" - do 26 września

Post autor: Wednesday » 20 wrz 2016, o 21:31

Przejrzałam dokładniej kolekcję i jestem zachwycona, przecież jest tu tyle perełek, które zawsze mnie zachwycały u innych Pań :love:. Mam na myśli chociażby te przepiękne rzeczy:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Zastanawiam się czy warto zakupić to futerko za di (czarne): Obrazek :?:
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░


Wednesday


░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░

Awatar użytkownika
Execute
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1021
Rejestracja: 28 sie 2013, o 18:17

Re: Kolekcja "Jesienna Piękność" - do 26 września

Post autor: Execute » 20 wrz 2016, o 21:34

ja w 2013 kupilam czarne i fioletowe ...wedlug mnie najlepsze kolory, nie używam ich często...ale wedlug mnie warto :)

Awatar użytkownika
Akuma Taeś
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 278
Rejestracja: 9 gru 2014, o 19:10

Re: Kolekcja "Jesienna Piękność" - do 26 września

Post autor: Akuma Taeś » 21 wrz 2016, o 22:36

Kocham rajstopy kotki, w realu mam identyczne czarne
- Żaden sąd by nas za to nie skazał – argumentował. – Ty jesteś sławny, a ja bogaty. Jesteśmy młodzi i lekkomyślni. Musimy popełniać zbrodnie i umykać przed konsekwencjami. To nasz społeczny obowiązek.

Awatar użytkownika
valorie
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 213
Rejestracja: 28 maja 2016, o 09:55
Kontakt:

Re: Kolekcja "Jesienna Piękność" - do 26 września

Post autor: valorie » 21 wrz 2016, o 23:26

Akuma a w realu dużo za nie dałaś? i gdzie kupiłaś bo ja muszę je mieć!
Obrazek

Awatar użytkownika
Bella Isaura
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 405
Rejestracja: 15 cze 2016, o 10:14

Re: Kolekcja "Jesienna Piękność" - do 26 września

Post autor: Bella Isaura » 23 wrz 2016, o 17:37

Tytuł kolekcji jest rzeczywiście trafiony, ubrania są naprawdę piękne,poruszają wyobraźnię do tworzenia stylizacji, nawet nie wiem czego to zasługa być może to ta ogromna gama kolorystyczna tak działa, że można wyczarować cudowne stylizacje.
Mam już nawet spory zapas tych ciuszków ale wciąż się zastanawiam czy jestem w stanie zebrać wszystkie te kolorki na których mi zależy, bo kupując je ciągle mi brakuje dolarów by kupić naraz więcej, pomimo że zbieram je konsekwetnie ;)
" Człowiek jest od­po­wie­dzial­ny nie tyl­ko za uczu­cia, które ma dla in­nych, ale i za te, które w in­nych budzi".
/Stefan Wyszyński/

"Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu"
/Antoine de Saint-Exupéry/

Dissia
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 467
Rejestracja: 19 sie 2013, o 19:38

Re: Kolekcja "Jesienna Piękność" - do 26 września

Post autor: Dissia » 23 wrz 2016, o 21:35

Aveline pisze:no na pewno nie powtórza wszystkich kolekcji z Halloween. Ale na Halloween to marzy mi się powtórka pierwszej, albo całkiem nowa
O powtórke pierwszej haloweenowej wnosze za każdym razem jak jest temat powtórek, albo pierwsza karnawałowa, równie fajna była :love:

Nie zawsze sie da wszystko wykupić przecież, ile dawniej kolekcji musialam przebierac w te najladniejsze rzeczy zeby moc miec cokolwiek, a reszta? No coż, na tym też polega różnorodność, jedna cos kupi bo jej sie podoba a druga nie ;) Często coś mi się nie pdobało a jak zobaczyłam to u innej lady to "o jakie to fajne, ja to chce!" :p Z powtórki się ciesze, dokupie co mi pozostało do kupienia a kiedyś nie zdołalam :) Jednak nowa kolekcja rownie bogata w liczbę jak i gamę kolorystyczną również miło widziana :whistling:

Awatar użytkownika
Akuma Taeś
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 278
Rejestracja: 9 gru 2014, o 19:10

Re: Kolekcja "Jesienna Piękność" - do 26 września

Post autor: Akuma Taeś » 24 wrz 2016, o 15:21

valorie pisze:Akuma a w realu dużo za nie dałaś? i gdzie kupiłaś bo ja muszę je mieć!
Kupiłam je za 25 zł od znajomej. Kupiła kilka par i były na nią za małe więc od niej odkupiłam
- Żaden sąd by nas za to nie skazał – argumentował. – Ty jesteś sławny, a ja bogaty. Jesteśmy młodzi i lekkomyślni. Musimy popełniać zbrodnie i umykać przed konsekwencjami. To nasz społeczny obowiązek.

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1825
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Kolekcja "Jesienna Piękność" - do 26 września

Post autor: Katriel Tremaine » 26 wrz 2016, o 00:24

Udało się, wykupiłam za dolary wszystko co było za nie do kupienia. Jeśli kiedyś powtórzą to wydarzenie, to może dokupię jeszcze co nieco za szmaragdy. Do stylu trochę mi dodało, trzeba to przyznać.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
TheVirus
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 48
Rejestracja: 20 sty 2014, o 08:18

Re: Kolekcja "Jesienna Piękność" - do 26 września

Post autor: TheVirus » 26 wrz 2016, o 08:11

Nie miałam presji wykupienia wszystkiego co się da ale na pewno bardzo dużo kupiłam i jestem zadowolona, dużo ładnych ciuszków w różnych kolorach przybyło mi do garderoby :thumbsup:

Zablokowany