Witaj "Yuki" - nowy pupil-zwycięzca konkursu! Do 16.12!

Awatar użytkownika
Wadera
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 149
Rejestracja: 27 mar 2014, o 09:32

Re: Witaj "Yuki" - nowy pupil-zwycięzca konkursu! Do 16.12!

Post autor: Wadera » 7 gru 2015, o 22:22

Wybacz, nie mam w zwyczaju negować każdą kolekcję czy wydarzenie, są takie, które chwalę oraz takie, z których nie jestem zadowolona. Ostatnim razem AŻ poparłam Regelindę - bo faktycznie dziewczyna szans nie miała i w jej wypadku uznaję to za niesprawiedliwość.
A w grze na zwierzakach mi nie zależy, jedynie na punktach. Ale widzę, że nie wolno już swojego zdania wypowiedzieć, bo zaraz się okazuje, że jest się marudą i wiecznym malkontentem. :rolleyes:
Obrazek

Awatar użytkownika
theaneczka120
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 557
Rejestracja: 2 maja 2011, o 18:41

Re: Witaj "Yuki" - nowy pupil-zwycięzca konkursu! Do 16.12!

Post autor: theaneczka120 » 7 gru 2015, o 22:25

Mi tam posiadanie i ubieranie zwierzaka totalnie zwisa. Króliczka (zająca ?) kupiłam, ale oprócz koronki nic mnie nie zachwuciło, bo ciuszki jakos tak mało zgrabnie na nim wygladaja.
It's my life
It's now or never
I ain't gonna live forever
I just want to live while I'm alive

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2636
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Witaj "Yuki" - nowy pupil-zwycięzca konkursu! Do 16.12!

Post autor: Regelinda » 7 gru 2015, o 22:31

Bo ciuszków nie kupuje się dla wyglądania na zwierzaku, tylko dla punktów :D

Joanka
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 167
Rejestracja: 11 lis 2014, o 19:49

Re: Witaj "Yuki" - nowy pupil-zwycięzca konkursu! Do 16.12!

Post autor: Joanka » 7 gru 2015, o 22:34

Wedera to nie było do Ciebie, po prostu ogólnie rzecz biorąc mam wrażenie że cokolwiek nowego by się nie pojawiło to narzekania, narzekania, narzekania

Mi na punktach akurat nie zależy :P

Awatar użytkownika
Wadera
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 149
Rejestracja: 27 mar 2014, o 09:32

Re: Witaj "Yuki" - nowy pupil-zwycięzca konkursu! Do 16.12!

Post autor: Wadera » 7 gru 2015, o 22:46

Ale chyba zawsze będzie tak (i ze wszystkim), że części osób przypadnie coś do gustu, a części njet.

Królikowi samemu w sobie nie mam nic do zarzucenia, jest bardzo ładnie narysowany, dodatki także ma najładniejsze spośród wszystkich do tej pory...
Ale zależało mi przede wszystkim na punktach, które w przypadku oddania naprawdę bardzo trudno jest nabić (przy Ketty byłam bardzo zadowolona). Tak naprawdę zwierzaki w grze mogłyby dla mnie nie istnieć ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
leiilla
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 177
Rejestracja: 22 paź 2012, o 13:24

Re: Witaj "Yuki" - nowy pupil-zwycięzca konkursu! Do 16.12!

Post autor: leiilla » 8 gru 2015, o 00:08

ja narzekam, gdy jest do tego pwood, a teraz jest. U nas w klubie podobnie jak u wadery dziewczyny czekaly na zwierzaka jak na zbawienie, by ruszyc ta state. Przy ketty bardzo sie cieszylam, ba nawet diamenty poszly w ruch, ale teraz ilosc pkt jest mizerna. Nie mowie,ze cuszki czy zwierzak brzydkie, narzekam tylko na brak tego co bylo w poprzedniej edycji ;)

Awatar użytkownika
Haaania
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 762
Rejestracja: 22 lip 2014, o 20:50

Re: Witaj "Yuki" - nowy pupil-zwycięzca konkursu! Do 16.12!

Post autor: Haaania » 8 gru 2015, o 10:17

Popieram was dziewczyny. Sama mam poziom 48, wszystkie ubranka ze sklepu za dolary i szmaragdy dawno temu wykupione. Czekałam niecierpliwie, by w końcu ruszyć statę tak jak to miało miejsce w przypadku ketty'ego. Może dla niektórych był to problem kupić zwierzaka za (z tego co pamietam) 300 szmaragdów, no i dodatkowo ciuszki, ktore za dolary osiągały cene ponad 20 000 dolarów. Takie ciuszki jednak dawały masę punktów, dzięki czemu statę można było podnieść o nawet kilka do kilkunastu punktów. A teraz... no niestety ale statę podniosłam raptem o 1 punkt, a już nie mam co wykupić...
Myślałam, że przy takim nakładzie (rysunku nowego zwierzaka i jego dodatków) możemy spodziewać się większej ilości punktów,a tu niestety pojawiło sie rozczarowanie... zwłaszcza dla wyższych poziomów...

Nie ukrywam bo króliczek i jego dodatki są świetnie narysowane ;)

Awatar użytkownika
Aysen
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 94
Rejestracja: 22 wrz 2015, o 21:47

Re: Witaj "Yuki" - nowy pupil-zwycięzca konkursu! Do 16.12!

Post autor: Aysen » 8 gru 2015, o 11:30

Chyba jeszcze nigdy nie spotkałam się z tym, żeby wszystkim dogodzić. Doskonale rozumiem dziewczyny z wysokimi poziomami, że są zawiedzione i rozczarowane, natomiast niższe poziomy podejrzewam, że są bardzo zadowolone. W końcu sam królik nie jest drogi i ubranka też. Sama byłam zaskoczona, że jest tak tanio, więc się pokusiłam na niego i teraz zbieram kasę na ciuszki dla podniesienia statystyk. Aktualnie mam poziom 23 i nie narzekam. Podejrzewam, że narzekanie zacznie się przy poziomie 30-35 :)

Mniej najbardziej jednak boli zdobywanie punktów doświadczenia...

Awatar użytkownika
Plynesia
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 59
Rejestracja: 2 sty 2011, o 22:18

Re: Witaj "Yuki" - nowy pupil-zwycięzca konkursu! Do 16.12!

Post autor: Plynesia » 8 gru 2015, o 11:48

Ja także uważam, że skoro już twórcy gry zadali sobie trud stworzenia nowego zwierzaka, to przynajmniej powinno to nie iść na marne i przynieść wymierne korzyści graczom. Wydawało mi się, że nowy zwierzak jest wprowadzany dlatego, bo od dawna pojawiały się głosy, że dziewczyny mają już wykupione wszystko dla standardowych zwierzaków i nie ma jak podnosić statystyk. A tymczasem nowy zwierzak wcale w tym nie pomoże. Ja np. potrzebuję 1672 punkty żeby podnieść oddanie i nie ma mowy o podniesieniu statystyki więcej niż o 1 poziom na tych nowo dodanych ciuszkach. Więc zastanawiam się po co było zawracać sobie głowę kolejną edycją konkursu na zwierzaka. Może chodziło o pomoc paniom na niższych poziomach, ale to z kolei też trochę bez sensu, bo jak ktoś ma niski poziom, to też najprawdopodobniej nie wykupił jeszcze wszystkiego dla standardowych zwierzaków.
Twórcy gry doskonale przecież wiedzą jakie są progi do podniesienia statystyk i jednocześnie nie umożliwiają graczom ich pokonywania, trochę mnie to dziwi.
A swoją drogą króliczek bardzo ładny i fajnie, że to znowu nie jest pies, bo ostatnimi czasy było ich za dużo.

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: Witaj "Yuki" - nowy pupil-zwycięzca konkursu! Do 16.12!

Post autor: LaFemmeNikita » 8 gru 2015, o 12:06

Bo tak naprawdę twórcom gry chodzi o "spłaszczenie statystyk", aby nie było zbyt dużej różnicy pomiędzy graczami. Gdyby panie z wysokim poziomem ciągle szybko podnosiły statystyki to panie z niskim poziomem miałyby trudności w ich dogonieniu.

Teraz jest tak, że na niskim poziomie możesz dobić kilka punktów statystyk dziennie, a na wysokim jeden punkt na jakiś czas i stopniowo przewaga wysokiego poziomu topnieje w stosunku do tego nowego gracza który się rozwija i przekracza kolejne progi poziomowe. Inaczej zabawa nie miałaby sensu i potworzyłoby się mnóstwo takich silnych potworków, którym nikt nie podskoczy, bo statystyki mają tak wyśrubowane, że lepiej nie podchodź.

Awatar użytkownika
Shura
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 441
Rejestracja: 16 maja 2011, o 17:28
Lokalizacja: Nibylandia

Re: Witaj "Yuki" - nowy pupil-zwycięzca konkursu! Do 16.12!

Post autor: Shura » 8 gru 2015, o 12:30

Po prostu jest więcej graczy z niższymi levelami. Pewnie dlatego nowy pupil jest tak tani. Poprzedniego pupila osobiście nie kupiłam, bo akurat nie miałam aż 300 szmaragdów, ani tym bardziej diamentów. Nie każdy wydaje kasę na AM lub siedzi godzinami, żeby zdobywać szmaragdy ;) Myślę, że skoro dali samego pupila po taniości, to dodatków powinno być więcej albo powinny być droższe. W ten sposób wysokie levele też by coś z tego miały. Cena króliczka mi odpowiada, więc jak tylko dozbieram szm, to go zakupię :D
Senira - kanał z różnymi grami :3

Awatar użytkownika
Wadera
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 149
Rejestracja: 27 mar 2014, o 09:32

Re: Witaj "Yuki" - nowy pupil-zwycięzca konkursu! Do 16.12!

Post autor: Wadera » 8 gru 2015, o 15:13

Dokładnie, tak byłoby najlepiej ;) Cena samego pupila jest bardzo atrakcyjna - i na nią nikt z resztą nie narzeka.
Jedynie kwestia cen oraz punktów, za dodatki do naszego króla małego, jest niesatysfakcjonująca.
Obrazek

Dissia
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 467
Rejestracja: 19 sie 2013, o 19:38

Re: Witaj "Yuki" - nowy pupil-zwycięzca konkursu! Do 16.12!

Post autor: Dissia » 8 gru 2015, o 17:29

A jak dla mnie to powinno byc tak ze pupil po ludzkiej cenie ktora sie da uzbierac w czasie jego dostepnosci tak jak teraz (tamtym razem nie mialam 300sz przez co pupil mi przepadl niestety a wraz z nim cale oddanie) a ciuszki po takiej jak ostatnio tylko dla punktow. Wole kupic 5 ciuszkow za duzo pkt niz wszystkie za niewiele mimo wszystko. Tamtym razem najgorszy był brak szansy do posiadania zwierzaczka przez kazdego no bo przeciez nie kazdy ma 300 sz zachomikowane albo podobne ilosci :p

Awatar użytkownika
Tuśka
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1824
Rejestracja: 7 wrz 2012, o 14:43
Lokalizacja: Tu i tam
Kontakt:

Re: Witaj "Yuki" - nowy pupil-zwycięzca konkursu! Do 16.12!

Post autor: Tuśka » 10 gru 2015, o 17:14

Wszystko za szmaragdy i $ wykupione :D Codziennik niezmiernie przyspieszył proces kupna ubranek za $ :thumbup:
Obrazek

Awatar użytkownika
Flavia
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 416
Rejestracja: 6 gru 2015, o 22:31
Lokalizacja: UK

Re: Witaj "Yuki" - nowy pupil-zwycięzca konkursu! Do 16.12!

Post autor: Flavia » 18 gru 2015, o 14:01

Prześliczny jest!:)
Obrazek
Obrazek

Zablokowany