Wydarzenie "Jak pies z kotem" - do 16 września

Awatar użytkownika
Mili29
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 345
Rejestracja: 11 mar 2016, o 19:34
Lokalizacja: Bielsko-Biała.

Re: Wydarzenie "Jak pies z kotem" - do wtorku 15 września

Post autor: Mili29 » 2 wrz 2020, o 19:30

immortal i Andrea - Zgadzam się z Wami w 100 a nawet w 200%+. My z Mężem też Bardzo Lubiliśmy teleport. Aż do dziś... Tak się Ucieszyłam na teleport dzisiaj, a tu Taki SZOK!! W dodatku wejście na grę Graniczy z Cudem dzisiaj. Albo Wszystko po angielsku, mając ustawione na Polski. Twórcy gry chyba chcą Stracić Wiernych Graczy, którzy grają Latami i poświęcają czas i kasę na diaxy oraz grę. Trzeba się powoli odzwyczajać od grania w to COŚ.... GRA MA RELAKSOWAĆ I POZWALAĆ WYGRYWAĆ WYMARZONE RZECZY, A NIE!! STRESOWAĆ!! Zrobiłam 2 ruchy w Teleporcie i Zrezygnowałam. A TAK SIĘ UCIESZYŁAM TŁEM I RZECZAMI DO MIESZKANIA.
Mili29

Joanka
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 167
Rejestracja: 11 lis 2014, o 19:49

Re: Wydarzenie "Jak pies z kotem" - do wtorku 15 września

Post autor: Joanka » 2 wrz 2020, o 20:47

Ciuszki takie sobie, ale zwierzaczki są słodkie i fryzurki też fajne.
Ciekawe tylko ile uda się zdobyć po tych rewolucjach... tak lubiłam teleport, to było jedno z niewielu wydarzeń gdzie każdy mógł liczyć na jakieś nagrody główne za darmo :(

Najpierw się obraziłam, ale po przeliczeniu... to jest 10-12 szmaragdów dziennie (tyle ruchów chyba wychodzi na planszę "za darmo"). Więc w sumie machnąć dwa razy te pomarańczowe energie albo codziennik i się uzbiera. No więc w sumie dramatu nie ma. Ale jednak szkoda :(

Tym bardziej, że teraz chyba ciężko będzie uzbierać większą ilość jak wszystko będzie za szmaragdy, na przykład takiego pasjansa sobie nie wyobrażam. A jeszcze te powtórki kolekcji w butiku kuszą... O weselu to w ogóle trzeba zapomnieć.
Szkoda, że po prostu nie zostawili sesji zdjęciowych i może byłoby ok.

A za te awarie dziś to mam nadzieję jednak na jakąś rekompensatę.

Awatar użytkownika
Lady_Blair
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 465
Rejestracja: 31 sie 2015, o 13:13

Re: Wydarzenie "Jak pies z kotem" - do wtorku 15 września

Post autor: Lady_Blair » 2 wrz 2020, o 21:01

Nie ma darmowych ruchów, ale czy naprawdę jest taka tragedia?
Teraz mamy ruch co 20 min za 1 szm i planszę na 8 godzin. Do dyspozycji są 24 kliknięcia w ciągi dnia, zamiast 12 jak kiedyś. Fakt, trzeba wydać 24 szm jak ktoś chce wykorzystać wszystkie strzały na dzień, ale przy takiej ilości ruchów można dziennie wygrywać więcej rzeczy, dzięki czemu na 1 planszy nie trzeba będzie siedzieć 4 dni, a co za tym idzie będzie możliwość zrobienia większej ilości plansz, płacąc szmaragdami, a nie dokładając diamentów.
I co to są 24 szm dziennie na teleport? Teraz szm wypadają w pojedynkach, także za codzienne walki można spokojnie pokryć zapotrzebowanie na szmarki do teleportu i jeszcze zostanie.

I Andrea... nie rozumiem dlaczego się wściekłaś? Czego się spodziewałaś klikając za di? Że zrobisz plansze w teleporcie w 1 dzień, a diamenty cudownie się nie skończą? ?(
Ostatnio zmieniony 2 wrz 2020, o 21:09 przez Lady_Blair, łącznie zmieniany 1 raz.

Bellanutka
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 37
Rejestracja: 2 gru 2018, o 15:23

Re: Wydarzenie "Jak pies z kotem" - do wtorku 15 września

Post autor: Bellanutka » 2 wrz 2020, o 21:07

Zmiany.... strasznie ciężko cokolwiek znaleźć...pogubiłam się w tej grze. Ucieszyłam się z teleportu bo jest kilka nagród które chciałabym miec w swojej kolekcji.Ale jak zobaczyłam że ruch jest za szmaragdy, tu na minus zmiana, które z trudnością zdobyć...to się zniechęciłam i bardzo zawiodłam. Zmiany zmianami dużo pozabieraliście opcji które były przydatne bo się cos działo w grze. A teraz jest dramat. Grafika w teleporcie raczej się pogorszyła, moim zdaniem, przedtem była ładniejsza, tak szczerze mówiąc. Fryzurki jedynie przypadły mi do gustu. Ale po co było zmieniać teleport że ruch za szmaragdy i jeszcze czas odczekać...toź to kpina jest, jakiś żart, nie dowierzam...litości, po co tak utrudniać :) skoro ruchy za szmaragdy to przynajmniej dodać opcję w grze żeby szybciej i łatwiej było je zdobyć. Coś za coś a nie ciągle zabieranie i utrudnianie.TO przykre i nieprzemyślane zmiany.

Awatar użytkownika
Lyanna
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 956
Rejestracja: 12 wrz 2012, o 15:53

Re: Wydarzenie "Jak pies z kotem" - do wtorku 15 września

Post autor: Lyanna » 2 wrz 2020, o 21:21

Lady_Blair pisze:
2 wrz 2020, o 21:01
Nie ma darmowych ruchów, ale czy naprawdę jest taka tragedia?
Teraz mamy ruch co 20 min za 1 szm i planszę na 8 godzin. Do dyspozycji są 24 kliknięcia w ciągi dnia, zamiast 12 jak kiedyś. Fakt, trzeba wydać 24 szm jak ktoś chce wykorzystać wszystkie strzały na dzień, ale przy takiej ilości ruchów można dziennie wygrywać więcej rzeczy, dzięki czemu na 1 planszy nie trzeba będzie siedzieć 4 dni, a co za tym idzie będzie możliwość zrobienia większej ilości plansz, płacąc szmaragdami, a nie dokładając diamentów.
I co to są 24 szm dziennie na teleport? Teraz szm wypadają w pojedynkach, także za codzienne walki można spokojnie pokryć zapotrzebowanie na szmarki do teleportu i jeszcze zostanie.
Jeżeli założymy, że zrobimy wszystkie pojedynki w ciągu dnia, czyli 96 i zrobimy codziennik - 10.
Wydać 24 szmaragdy na dzień teraz nie wydaje się być dużo...
Ale oczywiście większość osób w nocy śpi, a nie budzi się co 2 godziny wyklikać energię... już robi się ich mniej... może 70... a jeszcze pracujemy, uczymy się, gotujemy, sprzątamy lub robimy cokolwiek nie siedząc nosem w telefonie...
Dodaj do tego powiedzmy jedną darmową kolekcję w butiku - jedna rzecz 10 szmaragdów, a jutro będzie nowa kolekcja. Fajnie będzie coś kupić. Nie? Ceny niższe nie będą... Jeszcze zorganizujmy przyjęcie/wesele... zakup jednej kiecki w sklepie zaręczynowym to koszt 70 szmaragdów...
A co tydzień jest coś nowego... :)
Obrazek

monia318
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 290
Rejestracja: 22 gru 2013, o 17:32

Re: Wydarzenie "Jak pies z kotem" - do wtorku 15 września

Post autor: monia318 » 3 wrz 2020, o 07:48

Ja tak jeszcze dodam od siebie, że w kole teraz zamiast 20 i 5 szmaragdów, wygrywa się 10 i 3 szmaragdy. Zgadzam się z Waszymi opiniami, że jednym słowem trochę ich wyobraźnia poniosła.

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Wydarzenie "Jak pies z kotem" - do wtorku 15 września

Post autor: Katriel Tremaine » 3 wrz 2020, o 09:27

To ja napiszę coś co może się nie spodobać, ale... nie odczuwam jakoś dotkliwie tej zmiany. Owszem, wolałabym żeby wydarzenie nadal było darmowe, ale nie powiem, żeby mnie ten szmaragd za ruch jakoś mocno bolał.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

FantometkaQ
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 13
Rejestracja: 10 maja 2019, o 23:33

Re: Wydarzenie "Jak pies z kotem" - do wtorku 15 września

Post autor: FantometkaQ » 8 wrz 2020, o 19:40

Mnie się udało zrobić całą planszę Przytulny komfort a teraz mam zamiar zdobyć chociaż jedną pozę z kotem.

Awatar użytkownika
Kate
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1046
Rejestracja: 26 cze 2012, o 22:31
Lokalizacja: Pod łóżkiem

Wydarzenie "Jak pies z kotem" - do wtorku 15 września

Post autor: Kate » 10 wrz 2020, o 23:57

Pierwszy raz maszyna czasu mnie męczy. Nie dość, że za szmarki klikanie to na domiar...nie ukończyłam żadnej planszy. :S
My lady:
Kaja

„Nie oskarżaj niewinnych ludzi...zwłaszcza, których nie znasz. Bądź odważny i napisz, co ode mnie, chcesz. W internecie i w grze... zawsze jestem sobą”.

Obrazek
-------------------
„Nie mieszkam w Korei Północnej i nie zamierzam ukrywać swoich poglądów.
Nie dla mnie życie w cenzurze”.


-----------------
Soy una mujer y es normal que me guste el maquillaje.
Ella usa todas las ventajas de ser mujer.
Fin de la discusión sobre este tema.

Awatar użytkownika
Alice Morset
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 580
Rejestracja: 21 kwie 2020, o 17:40
Lokalizacja: Czechy/Zielona Góra/Bolesławiec

Re: Wydarzenie "Jak pies z kotem" - do wtorku 15 września

Post autor: Alice Morset » 11 wrz 2020, o 11:23

Wypowiedzi niektórych graczy widzę tylko jeśli nie jestem zalogowana i nie rozumiem jednego. Jakim cudem teleport może męczyć? Większości z was nie podoba się to, że trzeba za każdy ruch płacić szmaragdami i ja to rozumiem. Więc jeśli nie ma się ochoty to się w niego nie klika takie jest moje zdanie. Jeśli o mnie chodzi podoba mi się i nie przeszkadza mi nawet, że muszę na klik wydać szmaragd. Dzięki zmianie czasu ruchów mam za sobą 3 planszę aktualnie jestem w 4 i są to te planszę, które bardzo chciałam także jak dla mnie na plus :thumbsup: Krótko mówiąc zaczynam krok po kroku oswajać się z nową formą gry, jak to mówią jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma. :whistling:
„Przeszłość ma ogromne znaczenie dla przyszłości, niejako ją kształtuje i determinuje pewne cechy charakteru”.

Cytat z książki: Miłość szyta na miarę

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2539
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Wydarzenie "Jak pies z kotem" - do wtorku 15 września

Post autor: Regelinda » 11 wrz 2020, o 17:05

Bo pewnie masz ustawionych jako wrogów, to nie widzisz. Coś za coś.

A myślę że niektorym nie podoba się to, że teraz za każdy event trzeba płacić szmaragdami, a obecina się możliwości ich zdobywania. Gdyby nie to, najprawdopodobniej jakiś by się to przełknęło.

Jeszcze niedawno sama narzekalaś na to wszystko.


P.S: Wyloguj się, żeby to przeczytać

Awatar użytkownika
Gatta
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 549
Rejestracja: 7 maja 2012, o 14:45

Re: Wydarzenie "Jak pies z kotem" - do wtorku 15 września

Post autor: Gatta » 11 wrz 2020, o 17:54

Jeden szmaragd za ruch to nie tragedia. Przynajmniej dla mnie. Jest szybciej i mnie to odpowiada akurat :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Aithne
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 133
Rejestracja: 17 lip 2013, o 20:57
Lokalizacja: Idris

Re: Wydarzenie "Jak pies z kotem" - do wtorku 15 września

Post autor: Aithne » 11 wrz 2020, o 19:24

Aeryn Sun pisze:
3 wrz 2020, o 09:27
To ja napiszę coś co może się nie spodobać, ale... nie odczuwam jakoś dotkliwie tej zmiany. Owszem, wolałabym żeby wydarzenie nadal było darmowe, ale nie powiem, żeby mnie ten szmaragd za ruch jakoś mocno bolał.
Zgadzam się w 100%. Poza tym da się odrobić "wyklikane" szmaragdy w teleporcie, robiąc pojedynki. Forma jest o wiele szybsza niż czekanie 10 minut na koniec sesji zdjęciowej, kiedy i tak nie zawsze coś wpadało. Jeden szmaragd to nie majątek, a skrócony czas czekania na ruch nie za diamenty jest dobrym posunięciem. Według mnie taka równowaga jest jak najbardziej na plus, zobaczymy jak będzie z innymi eventami.

monia318
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 290
Rejestracja: 22 gru 2013, o 17:32

Re: Wydarzenie "Jak pies z kotem" - do wtorku 15 września

Post autor: monia318 » 11 wrz 2020, o 21:46

[CIACH]

No, to teraz widzimy jak jest z innymi wydarzeniami. Wygląda na to, że każde będzie za zielone. I co, teraz też uważacie, że to takie fajne i jeden szmaragd to nie majątek? Owszem, gdyby była dodatkowa możliwość zdobycia ich to by było do zaakceptowania. Ale teraz jak są dwa wydarzenia za szmaragdy, do tego może jeszcze dojdzie jakaś kolekcja plus te co są do odblokowania, to już nie jest tak fajnie. A jeszcze jak ktoś do tego wszystkiego organizuje przyjęcie bądź wesele, to jest już całkowita lipa po prostu.
Ostatnio zmieniony 11 wrz 2020, o 22:29 przez Casandra, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: Proszę nie cytować w całości posta, który znajduje się bezpośrednio nad Twoim

Awatar użytkownika
Alice Morset
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 580
Rejestracja: 21 kwie 2020, o 17:40
Lokalizacja: Czechy/Zielona Góra/Bolesławiec

Re: Wydarzenie "Jak pies z kotem" - do wtorku 15 września

Post autor: Alice Morset » 11 wrz 2020, o 22:00

Wychodzi na to, że diamenty są praktycznie zbędne bo teraz szmaragdy są bardziej opłacalne, butiku nie losuje bo nie czuje potrzeby a Nowy york odpuściłam bo wolę wiktoriańską modę. Gra jest utrudniona i tak już pozostanie bo wątpię żeby producent brał pod uwagę fakt, że Ciągle narzekamy. Narzekaliśmy jak nie było zmian i narzekamy jak są zmiany, nie dogodzi się wszystkim po prostu, więc trzeba będzie wybierać wydarzenia kolekcję które się chce zdobyć na 100% a resztę po prostu sobie odpuścić. Co do przyjęć to misję są bez sensu tu też wątpię żeby coś się zmieniło.
„Przeszłość ma ogromne znaczenie dla przyszłości, niejako ją kształtuje i determinuje pewne cechy charakteru”.

Cytat z książki: Miłość szyta na miarę

ODPOWIEDZ