Wydarzenie "Jak pies z kotem" - do 16 września

Awatar użytkownika
Casandra
Administratorka forum
Administratorka forum
Posty: 7480
Rejestracja: 14 kwie 2010, o 16:58
Lokalizacja: Katowice

Wydarzenie "Jak pies z kotem" - do 16 września

Post autor: Casandra » 2 wrz 2020, o 13:12

Obrazek
Drogie panie!

Do której grupy się zaliczacie, psiarzy czy kociarzy?

Właściwie nie ma to większego znaczenia, bo wszystkie zwierzaki są po prostu mega słodkie, odgrywają w naszym życiu ogromną rolę i kochamy je za to całym sercem.

Życie zmienia się bezpowrotnie w dniu, gdy adoptujesz małego kociaka lub szczeniaczka. Proponujemy zatem małą symulację tej chwili. Rozpocznijcie podróż naszym najnowszym teleportem i przygarnijcie któregoś z chowających się w nim słodziaków.

Wydarzenie Jak pies z kotem potrwa do środy 16 września, do godziny 13.00.

Zapraszamy do wspólnej zabawy i życzymy powodzenia!
Zespół Areny Mody

PS. Pamiętajcie, że nastąpiły zmiany, a więc: codziennie można wejść na jedną planszę za darmo, za każdy kolejny wybór planszy tego samego dnia zapłacimy 10 diamentów; na planszy możemy spędzić maksymalnie 8 godzin; co 20 minut mamy możliwość odsłonić kwadracik za 1 szmaragd, za inne odsłonięcia zapłacimy 3 diamenty.
PSS. Tradycyjną pomoc z planszami i typowaniem rzeczy znajdziecie tutaj: Wydarzenie "Jak pies z kotem" - pomoc z planszami

Rzeczy do zdobycia na poszczególnych planszach - ostatnia to tradycyjnie nagroda za zdobycie pozostałych:
Przeciągłe "miauuu!"
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Domowa wygoda
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Kocie mruczenie
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Radosne szczekanie
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Na spacerze
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Tupot łapek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Przytulny komfort
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Poznaj świat Mystificity - rekrutacja trwa
Obrazek
"Życie bez czekolady jest jak plaża bez morza"

Awatar użytkownika
Mili29
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 345
Rejestracja: 11 mar 2016, o 19:34
Lokalizacja: Bielsko-Biała.

Re: Wydarzenie "Jak pies z kotem" - do wtorku 15 września

Post autor: Mili29 » 2 wrz 2020, o 13:20

Ja tylko czekam, kiedy będzie zamiast psów i kotów jakiś teleport z chomiczkami syryjskimi. Ja Kocham Wszystkie zwierzątka, ale chomisie również są Słodkie.....
Mili29

Awatar użytkownika
Latika
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 841
Rejestracja: 24 lut 2014, o 19:55
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Wydarzenie "Jak pies z kotem" - do wtorku 15 września

Post autor: Latika » 2 wrz 2020, o 13:43

Czekałam na to wydarzenie, fajnie, że to teleport. Szkoda tylko, że i w tej formie odebrano nam szanse na zdobycie rzeczy całkowicie za darmo :thumbdown: Zaczęłam od pierwszej planszy, bo na tej pozie zależy mi najbardziej: Obrazek. Ogólnie ubrania nie zwalają z nóg, ale w sumie przydadzą się do takich codziennych stylizacji. Poza wspomnianą wyżej pozą zależy mi też na mebelkach ( a zwłaszcza obrazach :love: ), ostatnio bardzo wkręciłam się w aranżację wnętrz mieszkanka mojej Pani, wiec na pewno się przydadzą:D

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Wydarzenie "Jak pies z kotem" - do wtorku 15 września

Post autor: Katriel Tremaine » 2 wrz 2020, o 13:44

Przez chwilę się zastanawiałam jakiego stworka ja bym chciała, ale doszłam do wniosku, że przygarnę co dadzą. Mogą być i chomiczki.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Lyanna
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 956
Rejestracja: 12 wrz 2012, o 15:53

Re: Wydarzenie "Jak pies z kotem" - do wtorku 15 września

Post autor: Lyanna » 2 wrz 2020, o 14:02

Nic ciekawego, poskaczę po planszach i zrobię meble :sleeping: Chociaż jak mam płacić szmarkami za ruch zastanowię się czy warto robić cokolwiek :wacko:
Ostatnio zmieniony 2 wrz 2020, o 14:04 przez Lyanna, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
Mili29
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 345
Rejestracja: 11 mar 2016, o 19:34
Lokalizacja: Bielsko-Biała.

Re: Wydarzenie "Jak pies z kotem" - do wtorku 15 września

Post autor: Mili29 » 2 wrz 2020, o 14:04

Ruch za szmaragdy??!! Chyba Poszaleliście.... Nie dośĆ, że ODEBRANO! NAM!! MODELKI, SESJE ZDJĘCIOWE, BARDZO TRUDNO ZDOBYĆ SZMARY, to jeszcze ruch za nie?! Odechciewa mi sie tego teleportu. A był to mój Ulubiony! Event. Chyba sobie daruję.
Mili29

Awatar użytkownika
Alice Morset
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 580
Rejestracja: 21 kwie 2020, o 17:40
Lokalizacja: Czechy/Zielona Góra/Bolesławiec

Re: Wydarzenie "Jak pies z kotem" - do wtorku 15 września

Post autor: Alice Morset » 2 wrz 2020, o 14:16

Teleport fajny już nawet upatrzyłam sobie te planszę które chce zrobić w całości. Ale jak klikać skoro tak jak mówi Mili ruch jest za szmaragdy a nie tak jak wcześniej za darmo? A przede wszystkim dlaczego gracze są zmuszani do tego żeby robić pojedynki na Arenie? Ciekawa jestem kto nam teraz zwróci czas, który ucieknie ponieważ trwają pracę techniczne? :huh:
„Przeszłość ma ogromne znaczenie dla przyszłości, niejako ją kształtuje i determinuje pewne cechy charakteru”.

Cytat z książki: Miłość szyta na miarę

Awatar użytkownika
Ayanami
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 104
Rejestracja: 22 lut 2010, o 18:21
Lokalizacja: Wanderland
Kontakt:

Re: Wydarzenie "Jak pies z kotem" - do wtorku 15 września

Post autor: Ayanami » 2 wrz 2020, o 14:28

Teraz już za wszystko trzeba będzie szmaragdami płacić? Według mnie trochę strzał w kolano ze strony Areny. Teleport to zawsze był mój ulubiony event, można było sporo rzeczy dostać za darmo. Wiadomo, że nie dało się zdobyć wszystkiego, ale darmowe ruchy zachęcały mnie do wydawania diamentów na dodatkowe ruchy i wejścia, i praktycznie zawsze kończyłam wszystkie plansze przed czasem.

A teraz na same "trafione" ruchy potrzeba ponad 200 szmaragdów, do tego dochodzą puste strzały. Ciuszki same w sobie też jakieś powalające nie są. Pewnie coś tam za szmaragdy poklikam, ale raczej diamentów już nie wydam.

Niech jeszcze pobierają opłatę za samo wejście do gry, tym, co nie chcą płacić niech rzucą planszę Under Maintanance i szafa gra :) plansza już w sumie jest, tylko muszą ustawić bramkę do pobierania opłat.

Awatar użytkownika
Hellsing
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 302
Rejestracja: 22 lip 2014, o 16:05

Re: Wydarzenie "Jak pies z kotem" - do wtorku 15 września

Post autor: Hellsing » 2 wrz 2020, o 14:30

Tak coś czułam, że za dobrze im poszło wprowadzanie aktualizacji. Pozy całkiem fajne, chociaż mam zastrzeżenia graficzne. Mam nadzieję, że znowu nie oplują najjaśniejszej karnacji, bo znowu będzie trzeba im truć tyłek. Narysuję patyczaka w paincie i wyślę jako cv. Fryzury wtórne, ubrania szału nie robią. Też nie podoba mi się płatność za ruch, teraz każdy jeden event i kolekcja będzie wyłącznie za szmaragdy i diamenty. Wcześniej dało się przynajmniej 1/3 kolekcji wykupić, nie wyobrażam sobie teraz nazbierać na wszystko. Do wesela nawet nie podchodzę, nigdy nie nazbieram na dwa auta, które mi pozostały

Awatar użytkownika
Enove
Miss Liceum
Miss Liceum
Posty: 1738
Rejestracja: 29 cze 2012, o 13:30
Lokalizacja: Kraków

Re: Wydarzenie "Jak pies z kotem" - do wtorku 15 września

Post autor: Enove » 2 wrz 2020, o 14:32

Super event pod katem ubran (z pewnymi wyjatkami), ale te ruchy za szmaragdy to chyba jakis zart, biorac pod uwage, ze ruch zawsze byl darmowy i nie wiem, z jakiej racji teraz mialoby sie to zmienic ?( Tym bardziej, ze wbrew pozorom zdobywanie szmaragdow nie jest takie latwe jak to bylo przy dolarach.

Sprobuje zrobic 3 plansze, mam nadzieje, ze sie uda. No i napisze to jeszcze raz: wyslijcie grafika na jakis kurs anatomii, bo reka w tej pozie wola o pomste do nieba... Lala wyglada jak slenderman
Obrazek

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Wydarzenie "Jak pies z kotem" - do wtorku 15 września

Post autor: Katriel Tremaine » 2 wrz 2020, o 15:18

Kociak z tej pozy mi się podoba, ale ręce lalki wyglądają okropnie, jak połamane.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Mili29
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 345
Rejestracja: 11 mar 2016, o 19:34
Lokalizacja: Bielsko-Biała.

Re: Wydarzenie "Jak pies z kotem" - do wtorku 15 września

Post autor: Mili29 » 2 wrz 2020, o 15:32

Ja z Teleportem daję sobie Spokój, bo Nie będę płacić szmaragdami, których i tak mam MAŁO!! A po drugie.... Nie da się wejść na grę. A jeśli jakimś Cudem się Uda, to zaraz nic nie działa. Zawiedliście z Teleportem; tak Bardzo się Ucieszyłam.
Mili29

FantometkaQ
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 13
Rejestracja: 10 maja 2019, o 23:33

Re: Wydarzenie "Jak pies z kotem" - do wtorku 15 września

Post autor: FantometkaQ » 2 wrz 2020, o 16:03

Mnie najbardziej zależy na ostatniej planszy. Ale kto miał tak głupi pomysł aby ruch był płatny za szmaragdy skoro zawsze w tego typu wydarzeniu były to darmowe ruchy a tylko płatne były ruchy dodatkowe jak ktoś chciał. Dla mnie to największy minus przy tego typu wydarzeniu.

Awatar użytkownika
immortal
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 174
Rejestracja: 6 sie 2014, o 01:06

Re: Wydarzenie "Jak pies z kotem" - do wtorku 15 września

Post autor: immortal » 2 wrz 2020, o 18:43

Teleport był moim ulubionym wydarzeniem, niestety tylko do dziś. Staram się oszczędzać szm. i di., a to wydarzenie na to pozwalało, jednocześnie nie tracąc przyjemności z gry jak i że zdobywania przedmiotów.
Pomijam już nawet sam fakt, że ostatnio ubrania i fryzury nie są szałowe, ale nawet w takich okolicznościach jak brakowało mi kilku rzeczy byłam skłonna wydać kilka di. Zwykle około 3 planszy robiłam, teraz... Chyba nie będę klikać wcale, bo jest mi szkoda tego co mam, wolę to przeznaczyć na jakąś ładna kolekcje :pinch:

Swoją drogą proponuję poprawić podpis po pierwszym wykonanym ruchu od wejścia na plansze. Mnie się pojawia "kolejny darmowy ruch za szmaragdy za 19:00min" - albo darmowy albo za szmaragdy, zdecydujcie się zamiast wprowadzać w błąd lub robić złudną nadzieję :thumbdown:

Awatar użytkownika
Alice Morset
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 580
Rejestracja: 21 kwie 2020, o 17:40
Lokalizacja: Czechy/Zielona Góra/Bolesławiec

Re: Wydarzenie "Jak pies z kotem" - do wtorku 15 września

Post autor: Alice Morset » 2 wrz 2020, o 19:16

immortal - Zgadzam się z tobą, dziś wchodząc w teleport zobaczyłam, że ruch jest za szmaragd. Zaczęłam klikać aż do komunikatu nie masz już więcej diamentów. Wściekłam się okropnie bo diamenty były mi potrzebne na zdobycie powtórki z mapami. :cursing: :evil: I teraz znowu zacznie się zbieranie oby wspomniana powtórka była z końcem września bo może do tego czasu koło mi coś da :cursing: :evil:
Ostatnio zmieniony 2 wrz 2020, o 19:50 przez Alice Morset, łącznie zmieniany 1 raz.
„Przeszłość ma ogromne znaczenie dla przyszłości, niejako ją kształtuje i determinuje pewne cechy charakteru”.

Cytat z książki: Miłość szyta na miarę

ODPOWIEDZ