Nowe wydarzenie - Zmierzch!

Awatar użytkownika
Onaya
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 75
Rejestracja: 17 mar 2010, o 14:47
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: AM Wydarzenie "Zmierzch" - Dyskujsa

Post autor: Onaya » 23 lis 2012, o 13:48

Sunny Melody pisze:Ja jestem zawiedziona tym podziałem na grupy. Co z tego, że mam ponad 100 rozegranych pojedynków i jestem dosyć wysoko w rankingu, skoro jestem w najsłabszej grupie. Lubię mieć wpływ na to, czy wygram, czy nie, a w tej zabawie (w tym etapie) właściwie wpływu na to nie mam. Wolałabym, żeby nagrodę zdobywało się pod względem tego, kto indywidualnie wygrał najwięcej pojedynków, a nie w której grupie trafiło się najwięcej aktywnych osób.

A jeśli chodzi o plusy tego eventu, to cieszę się, że za pojedynki można wygrać szmaragdy. Nie mogę się już doczekać drugiego etapu. :)
Mam takie samo zdanie pod tym wzgledem a ogolnie ten podzial na grupy to jest beznadziejny i moim zdaniem taki event powinien byc indywidualny dla wygranych a nie zalezec od grupy gdzie jedne graja a drugie nie i na dodatek pojedynkuja sie w swojej grupie :D
Onaya

Awatar użytkownika
Matylduśka
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 591
Rejestracja: 3 paź 2011, o 23:08
Lokalizacja: Maszewo
Kontakt:

Re: AM Wydarzenie "Zmierzch" - Dyskujsa

Post autor: Matylduśka » 23 lis 2012, o 14:12

Czy ja dobrze zrozumiałam? Królowa jest modelką czyli dziewczyny powyżej 12 poziomu będą mogły z nią walczyć ;(
snapchat: syska_kochaniee
instagram: sandrapreibisz
pani na am: sandra.nusia

Awatar użytkownika
Onaya
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 75
Rejestracja: 17 mar 2010, o 14:47
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: AM Wydarzenie "Zmierzch" - Dyskujsa

Post autor: Onaya » 23 lis 2012, o 14:46

Królowa Zmierzchu to najpiękniejsza Pani na świecie; najbardziej znana modelka; ona jest tym, czego chce każda z Was! Jej energia jest wielka i będzie dostępna tylko przez 3 godziny!

Waszym najważniejszym zadaniem podczas tego etapu zabawa będzie zmniejszenie energii królowej do 0 przed upływem czasu! Każdy wygrany pojedynek z Królową Zmierzchu zmniejszy jej energię o 1. Kiedy jej energia spadnie do 0, to każda Pani która wygra z nią co najmniej 1 raz, otrzyma w nagrodę wspaniałą suknię!
Onaya

Awatar użytkownika
Matylduśka
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 591
Rejestracja: 3 paź 2011, o 23:08
Lokalizacja: Maszewo
Kontakt:

Re: AM Wydarzenie "Zmierzch" - Dyskujsa

Post autor: Matylduśka » 23 lis 2012, o 16:08

I LOVE ten event! Dzięki niemu mam już 14 szmaragdów :love: :love:
snapchat: syska_kochaniee
instagram: sandrapreibisz
pani na am: sandra.nusia

Awatar użytkownika
anczess
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 53
Rejestracja: 11 maja 2012, o 11:33

Re: AM Wydarzenie "Zmierzch" - Dyskujsa

Post autor: anczess » 23 lis 2012, o 16:16

ja zdobyłam ich już ponad 30 :) średnio co drugi - trzeci pojedynek wygrywam szmaragd :)

Usunięto zbędny cytat. Proszę nie cytować postów znajdujących się bezpośrednio nad swoim.//kseen

Awatar użytkownika
amalutkaa
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 3
Rejestracja: 20 kwie 2010, o 21:45
Lokalizacja: Słupsk/Koszalin

Re: AM Wydarzenie "Zmierzch" - Dyskujsa

Post autor: amalutkaa » 25 lis 2012, o 16:15

Wszystko fajnie, pięknie, tylko czemu drogie Panie Wilkołaki wyzywacie Panie ze swojej grupy? wystarczy wylosować inną Pani jak się trafi na wilkołaka ;)

Wilkołaki nie poddawajcie się ! ;)

Awatar użytkownika
Truemeraldi
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 45
Rejestracja: 11 kwie 2011, o 16:59
Lokalizacja: Emerald City

Re: AM Wydarzenie "Zmierzch" - Dyskujsa

Post autor: Truemeraldi » 25 lis 2012, o 20:18

No właśnie, to bardzo zastanawiające zjawisko. Co najgorsze, to nie są pojedyncze przypadki niestety (albo ludzie nie chcą się bawić lub czytać nie umieją, cóż) i pewnie dlatego m.in. wilkołaki straciły prowadzenie w rankingu. Widać wampiry są bardziej zgrane pod tym względem.
Ja jako wilkołak staram się i robię, co mogę, no ale cóż poradzić. Uroki gier zespołowych. ;)

Usunięto zbędny cytat. Proszę nie cytować postów znajdujących się bezpośrednio nad swoim.//kseen
Arena mody: http://g.arenamody.pl/profile.php?id=1375
Zapraszam. ^-^
_______

5w4

Ania
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 346
Rejestracja: 27 gru 2010, o 15:49

Re: AM Wydarzenie "Zmierzch" - Dyskujsa

Post autor: Ania » 25 lis 2012, o 22:23

Ja rozgrywam pojedynki z własną drużyną, kiedy wyszukiwarka nie znajduje mi nikogo z przeciwnej. Nie zamierzam tracić pojedynków, tylko dlatego, że ktoś pisze, że "nie umiem się bawić, albo nie umiem czytać". Przed chwilą wyszukiwarka pokazała mi tylko 4 panie, które mogę wyzwać i żadna z nich nie jest z przeciwnej drużyny.

Poza tym to wydaje mi się, że w rankingu liczą się ogólnie wygrane pojedynki, a nie pojedynki wygrane z dziewczynami z przeciwnej drużyny. Chyba, że tak nie jest? ?(

Awatar użytkownika
amalutkaa
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 3
Rejestracja: 20 kwie 2010, o 21:45
Lokalizacja: Słupsk/Koszalin

Re: AM Wydarzenie "Zmierzch" - Dyskujsa

Post autor: amalutkaa » 26 lis 2012, o 06:50

No właśnie tak nie jest. Liczą się tylko wygrane z przeciwną drużyną co było wyjaśnione na samym początku ...
Ja jakoś nie widzę problemu aby poczekać minute lub dwie i wtedy rozegrać pojedynki, które i tak się ładują 15, więc Cie to nie zbawi ;) a inni którzy się starają, aby ich drużyna wygrała mieli by satysfakcję ze zmniejszającej się przewagi Łowczyń a nie zwiększającej ;)

Ania
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 346
Rejestracja: 27 gru 2010, o 15:49

Re: AM Wydarzenie "Zmierzch" - Dyskujsa

Post autor: Ania » 26 lis 2012, o 11:12

Właśnie, że czasem nie mogę czekać. Jak mogę to rozgrywam pojedynki z przeciwnymi drużynami, ale był czas, że miałam dosłownie 5 min przed pracą/szkołą, żeby wejść na grę, rozegrać pojedynki, wysłać lalę do pracy i wydać kasę na statystyki. Jak na złość wyszukiwarka wypluwała mi wtedy dziewczyny z mojej drużyny, a czasem nawet żadne. Nie będę ryzykować spóźnienia do pracy, żeby tylko zaczekać na kilka dziewczyn z przeciwnych drużyn. ;)
Od dziś do końca tego etapu będę miała więcej czasu, więc pewnie postaram się co dwie godziny rozgrywać pojedynki, choć szansę łowczyń są raczej niewielkie.

Awatar użytkownika
anczess
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 53
Rejestracja: 11 maja 2012, o 11:33

Re: AM Wydarzenie "Zmierzch" - Dyskujsa

Post autor: anczess » 26 lis 2012, o 11:56

A ja minusuje Panie,które są z mojej drużyny i mnie wyzywają do pojedynków :P

Jestem w teamie wilków

Awatar użytkownika
Matylduśka
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 591
Rejestracja: 3 paź 2011, o 23:08
Lokalizacja: Maszewo
Kontakt:

Re: AM Wydarzenie "Zmierzch" - Dyskujsa

Post autor: Matylduśka » 28 lis 2012, o 18:54

gratuluję nam zdobycia sukni i pokonanie królowej zmierzchu!!! :thumbsup: :love:
snapchat: syska_kochaniee
instagram: sandrapreibisz
pani na am: sandra.nusia

Awatar użytkownika
Avivia
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 71
Rejestracja: 19 lut 2011, o 21:41

Re: AM Wydarzenie "Zmierzch" - Dyskujsa

Post autor: Avivia » 28 lis 2012, o 19:03

Czyktoś się orientuje, czy ta fryzurka z eventu będzie na sprzedaż? :D

Ania
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 346
Rejestracja: 27 gru 2010, o 15:49

Re: AM Wydarzenie "Zmierzch" - Dyskujsa

Post autor: Ania » 28 lis 2012, o 19:07

Już myślałam, że nie uda się zdobyć tego stroju, zwłaszcza, że niektóre dziewczyny zamiast walczyć z królową traciły energię na normalne pojedynki. Ja w ciągu 3 godzin tego etapu zostałam wyzwana 2 razy.

Piękna ta sukienka, buty i biżuteria, warto było czekać na królową ^^

Awatar użytkownika
Matylduśka
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 591
Rejestracja: 3 paź 2011, o 23:08
Lokalizacja: Maszewo
Kontakt:

Re: AM Wydarzenie "Zmierzch" - Dyskujsa

Post autor: Matylduśka » 28 lis 2012, o 19:09

Aviva o tym samym myslalam :D no i jeszcze twarz :love:
snapchat: syska_kochaniee
instagram: sandrapreibisz
pani na am: sandra.nusia

Zablokowany