Mania Pojedynków - 4-7 grudnia - z fryzurką!

Awatar użytkownika
Daga
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 939
Rejestracja: 18 lip 2010, o 20:32

Re: Mania Pojedynków - 4-7 grudnia - z fryzurką!

Post autor: Daga » 5 gru 2015, o 17:34

Dlatego ja już jakiś czas temu zmieniłam nieco system grania i raczej wybiórczo biorę udział w eventach. Jeśli możliwości mi pozwalają, kończę te, które uważam za najbardziej atrakcyjne, pozostałe odpuszczam lub realizuję tylko do pewnego etapu. Jak coś w międzyczasie wpadnie to super, jeśli nie - płakać nie będę. Intensywność pojawiania się eventów w grze męczy i gdybym była nastawiona na to, że muszę wszystko mieć, już dawno zniechęciłabym się do gry.
LaFemmeNikita pisze:To powoduje, że nagrody z eventów stają się, jakby to ująć, mniej wartościowe. Niby fajne, piękne, ale nawet się nimi nie nacieszysz, bo zaraz będzie kolejny event i kolejny i nowe fryzury i nowe ciuchy. Teraz te nowe zdobycze będą piękne, a o tych starych, zdobytych z wielkim trudem miesiąc temu już się trochę zapomni.
Z reguły jest tak, że gdy pojawi się nowy event czy kolekcja, zaraz pół AM paraduje w niemalże identycznych strojach, a później prawie nikt o nich nie pamięta. Zgoda. Jednak to też zależy od systemu gry. U mnie niektóre rzeczy leżą w garderobie, czekając, aż przeminie pierwszy szał na nie, pozę z Bonda pierwszy raz użyłam dopiero wczoraj. Wiem, że niektóre z eventowych rzeczy są na jeden - dwa razy, inne wykorzystuję bardzo często. Są Panie, które nie rozstają się z pyłkiem z Frozen czy psem z kolekcji z pozami, są też takie, które ich jeszcze nie użyły. Huśtawka kurzy się w szafie, ale kto mi zabroni zrobić stylizację z nią, kiedy będę chciała? Może będzie idealnie pasować do nowej pozy, która pojawi się za kilka miesięcy? Może przyda się do stylizacji na konkurs? To przede wszystkim zabawa, a nie rywalizacja o to, żeby mieć więcej wartościowych, pięknych, drogich ciuchów. Wtedy przestanie cieszyć. Natomiast ubrania po kilku latach i tak zostaną zastąpione przez nowe, ładniejsze i odejdą w zapomnienie, niezależnie od tego czy zostały zdobyte w tygodniowym odstępie czasu, czy dwumiesięcznym.

A przerwę od gry polecam wszystkim. Naprawdę dobrze robi, gdy ma się już dość. :)

Dissia
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 467
Rejestracja: 19 sie 2013, o 19:38

Re: Mania Pojedynków - 4-7 grudnia - z fryzurką!

Post autor: Dissia » 5 gru 2015, o 20:55

Mi tam moze nie chodzi juz o te wygrane niewiadomo czego bo wystarcza mi ze zdobede z 1 lub 2 rzeczy w trudniejszym evencie ale np. mam takie prezenty i pech mnie ogarnia calkowity i to co tak bardzo chce jako jedyne, juz nie musze miec innego ciuszka tylko ta jedna rzecz czy tam tło i nie dostaje. Zarywam nocki paczki energi zuzywam byle miec na prezent kolejny i nic a inne tego czegos nie chcialy i odrazu dostaly, strasznie to jest dolujace :pinch: To nie wina gry ale mimo wszystko, albo chcialam uzbierac na te bondowe fryzy i usta to od tamtego czasu do teraz uzbieralam 8 diamentow z kola ;( :|
Co najbardziej mi brakuje to kolekcje bo ostatnio jest ich tak malo ze zauwazam ze mi nowych ciuchow ciekwych brakuje wlasnie bo w evencie niewiele uzduram a robic ciagle ze starych sie nie da :whistling: Co trudniejsze eventy to raczej opuszczam, w tym z pudelkiem terazniejszym klikam raz dziennie i nawet nie czekam jak mi zostaje 20 minut do nastepnego kliku bo mi sie poprostu nie chce :p Szkoda mi ze nie bede miec np kilku kolorow kiecek (jak wogole ja trafie) no ale trudno sie mowi juz sie przyzwyczailam :p

Awatar użytkownika
Nicanora
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 24
Rejestracja: 12 sty 2012, o 14:15

Re: Mania Pojedynków - 4-7 grudnia - z fryzurką!

Post autor: Nicanora » 6 gru 2015, o 05:15

Fryzurke dostaje się na samym końcu, niestety :)

Z jednej strony tych eventów jest sporo, ale z drugiej strony coś się dzieje, i ma to na celu właśnie wkręcić w grę, uzależnić. Ale nie uważam aby w tym momencie trzeba było być w grze non stop. Kalendarz to jedno kliknięcie na dzień, pudło jakieś 2 czy 3 razy. Pojedynki można sobie odpuścić, ta fryzurka nie jest jakaś niesamowita chociaż miło ją mieć według mnie. Aukcje odpussczam, jedynie jeśli coś naprawdę mi sie spodoba to wykupuję rzecz za diamenty bez licytacji. Codziennik można odpuścić a koło to jeden klik dziennie. Na przyjęcia nie trzeba chodzić, walczyć nie trzeba, zbierać szm nie trzeba. Pełna dowolność.
A co do ciuchów ogólnie... Ja lubię wykorzystywać ubrania sprzed roku i sprzed ponad roku bo często są zapomniane a graczki które grają któcej niż ja mogą się zachwycić moją lalką i zapytać skąd mam ubranie, lub wow, super kreacja - więc kolekcjonowanie ubrań ma jak najbardziej sens. Znam wiele pań, które nie robią lalek klonów tylko wykorzystują 'archiwalne' rzeczy i ja to cenię.
Piszę z telefonu, mam nadzieję, że wyszło w miarę składnie, pozdrawiam :)
AM - Nicanora

Awatar użytkownika
sawanna
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 111
Rejestracja: 26 sty 2014, o 13:02

Re: Mania Pojedynków - 4-7 grudnia - z fryzurką!

Post autor: sawanna » 6 gru 2015, o 12:06

bardzo lubie darmowe evety - ten do takich nalezy ( bedac na niskim lvl) mozna zdobyc te fryzurkie prawie bez wysiłku wchodzac co 2 godz do gry :D ( jesli komus na niej zalezy) nie trzeba wydawac DI

gdyby event dłuzej trwał wiecej dziewczyn - mogło by miec szanse na wygranie tej fryzki ( chociaz tydzien)

Posty sklejone. Proszę nie pisać posta pod postem, tylko używać opcji "edytuj". // Daga

Awatar użytkownika
Wadera
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 149
Rejestracja: 27 mar 2014, o 09:32

Re: Mania Pojedynków - 4-7 grudnia - z fryzurką!

Post autor: Wadera » 6 gru 2015, o 14:09

A ja popieram stanowisko Regelindy. Dziewczyna wyraźnie wytłumaczyła, że praktycznie szans nie ma na zdobycie fryzury. Pisanie, że niektórym świat trzęsie się w posadach gdy czegoś nie zdobędą, ma się jednak nijak do sytuacji, w której forma eventu prawie wyklucza jakąś osobę z udziału. W sytuacji pań z naprawdę bardzo wysokimi poziomami jest to zwyczajna niesprawiedliwość. Albo robi się wydarzenie dla wszystkich, albo dla nikogo.
Obrazek

Awatar użytkownika
Execute
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1021
Rejestracja: 28 sie 2013, o 18:17

Re: Mania Pojedynków - 4-7 grudnia - z fryzurką!

Post autor: Execute » 6 gru 2015, o 15:07

śmiechu warte. Mam z jakieś 200 energi , z czego nie zrobiłam ani jednego pojedynku, bo zwyczajnie nie mam kogo wyzwać, a mam 48 lvl... Nie siedze 24/h, nei siedzę tez po nocach, nie mam takiego parcia na tę fryzure. Ale 350 pojedynkow to ostra przeginka.

Dissia
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 467
Rejestracja: 19 sie 2013, o 19:38

Re: Mania Pojedynków - 4-7 grudnia - z fryzurką!

Post autor: Dissia » 6 gru 2015, o 16:16

sawanna pisze:bardzo lubie darmowe evety - ten do takich nalezy ( bedac na niskim lvl) mozna zdobyc te fryzurkie prawie bez wysiłku wchodzac co 2 godz do gry :D ( jesli komus na niej zalezy) nie trzeba wydawac DI

gdyby event dłuzej trwał wiecej dziewczyn - mogło by miec szanse na wygranie tej fryzki ( chociaz tydzien)
No jakbym miala tydzien na to to bym sobie jakos powoli zdobyla ale ze te kilka dni? Ja nawet do 100 jeszcze nie dobilam a co dopiero 350 :whistling:

Awatar użytkownika
Tuśka
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1824
Rejestracja: 7 wrz 2012, o 14:43
Lokalizacja: Tu i tam
Kontakt:

Re: Mania Pojedynków - 4-7 grudnia - z fryzurką!

Post autor: Tuśka » 6 gru 2015, o 17:40

Ja nie dobiłam do 10 pojedynków :thumbsup:
Obrazek

Dominika2302
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 29
Rejestracja: 14 lis 2015, o 23:09

Re: Mania Pojedynków - 4-7 grudnia - z fryzurką!

Post autor: Dominika2302 » 6 gru 2015, o 21:39

A ja jestem zachwycona ilością eventow, ale najbardziej uwielbiam kolekcje ( może Zimowe pozy 2?). Co do mani pojedynkow to dobijam 130tki a miałam jedna paczkę energii :) ale może dlatego bo leżę w szpitalu i mam czas.

Awatar użytkownika
theaneczka120
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 557
Rejestracja: 2 maja 2011, o 18:41

Re: Mania Pojedynków - 4-7 grudnia - z fryzurką!

Post autor: theaneczka120 » 7 gru 2015, o 22:22

Ja dobiłam chyba do 190 i tylko dlatego ze mi sie w weekend nudziło. Nagrody (oprócz fryza, na którego nie miałam szans) były słabe i nieadekwatne do wysiłku i poświeconego czasu
It's my life
It's now or never
I ain't gonna live forever
I just want to live while I'm alive

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2570
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Mania Pojedynków - 4-7 grudnia - z fryzurką!

Post autor: Regelinda » 7 gru 2015, o 22:29

Podsumowując wydarzenie.
Fryzurka całkiem ładna, wdzięczna. Nieźle prezentuje się w jasnych kolorach. Ale jeśli chodzi o nagrody pośrednie, to raczej mierne. Bonusy +30% czy +30 mogę sobie w sklepie kupić. W byle evencie lepsze można zdobyć jako nagrody pocieszenia. Tak samo jak kasa czy szmaragdy. Gdyby nie fryzurka, nie opłacałoby się brać udziału w czymś takim.

Awatar użytkownika
Aysen
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 94
Rejestracja: 22 wrz 2015, o 21:47

Re: Mania Pojedynków - 4-7 grudnia - z fryzurką!

Post autor: Aysen » 8 gru 2015, o 11:37

Ooooo czyli udało Ci się rozegrać te 350?
Gratuluję bo ja na 23 poziomie nawet do 180 nie doszłam...

Awatar użytkownika
Shura
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 441
Rejestracja: 16 maja 2011, o 17:28
Lokalizacja: Nibylandia

Re: Mania Pojedynków - 4-7 grudnia - z fryzurką!

Post autor: Shura » 8 gru 2015, o 12:37

Fryzurka świetna (bardzo podobną nosiłam na własnej głowie przez parę lat :D), ale nie lubię tej formy eventu, więc wgl nie wzięłam udziału w "manii" pojedynków. Nie dość, że normalnie nie da się wyzywać w trakcie eventu, to nagrody po drodze do fryzury są nieciekawe. Jeśli już takie wydarzenie się powtórzy, to przynajmniej mam nadzieję, że będzie dłuższe/z lepszymi nagrodami, bo mając ponad 100 zgromadzonej energii nawet nie chciało mi się w tym brać udziału.
Senira - kanał z różnymi grami :3

Awatar użytkownika
Daga
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 939
Rejestracja: 18 lip 2010, o 20:32

Re: Mania Pojedynków - 4-7 grudnia - z fryzurką!

Post autor: Daga » 8 gru 2015, o 20:52

A ja zaszalałam i zdobyłam fryzurę, choć wymagało to zużycia przeszło 100 dodatkowych jednostek energii. :(
Moim zdaniem to całkiem fajna alternatywa dla eventu z królową, gdzie na fryzurę ma szansę ograniczona ilość osób przy dużo większym nakładzie energii. Choć na pewno wymaga dopracowania, bo z założenia te mini-nagrody, które mogłyśmy zdobyć po drodze, w żaden sposób nie rekompensują problemów z wyzwaniami osobom, które o fryzurę nie chciały lub nie mogły walczyć.

Zablokowany