Wydarzenie "Jacht" - do 10 lipca!

Awatar użytkownika
kruella
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 1000
Rejestracja: 4 sty 2012, o 22:14

Re: Wydarzenie "Jacht" - do 10 lipca!

Post autor: kruella » 4 lip 2015, o 11:07

a ja jestem w szoku - mam aż 7 rzeczy bez żadnego diamentu ;)
została mi 1 rzecz: Obrazek czy ktoś mógłby mi pokazać, jak ktoś wygląda na lali? Bo nie wiem, czy opłaca się wydawać na niego 6 di :S
...

Awatar użytkownika
sage
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 722
Rejestracja: 25 gru 2012, o 10:29

Re: Wydarzenie "Jacht" - do 10 lipca!

Post autor: sage » 4 lip 2015, o 12:06

Wygląda tak: http://i.imgur.com/KB6lg3g.png
Dzisiaj udało mi się to zdobyć :D
Obrazek“I shouldn’t have to change who I am to count as a human.”Obrazek

Awatar użytkownika
Execute
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1021
Rejestracja: 28 sie 2013, o 18:17

Re: Wydarzenie "Jacht" - do 10 lipca!

Post autor: Execute » 4 lip 2015, o 12:09

a ja nie mam nic i tak zostanie .
a tak wygląda u mnie NA LAPKU ta niezlewająca się plansza. Ja roznicy miedzy fiokletem a różem nie widze.
Obrazek

Dissia
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 467
Rejestracja: 19 sie 2013, o 19:38

Re: Wydarzenie "Jacht" - do 10 lipca!

Post autor: Dissia » 4 lip 2015, o 12:19

Plansza z 6 elementami jest idealnym pomysłem! oczopląs murowany :P Taką dziś miałam, niestety kilka niemozliwych klockow sprawiło ze dalej nic nie mam :P ale to meble byly wiec mi wogole nie szkoda

Awatar użytkownika
sage
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 722
Rejestracja: 25 gru 2012, o 10:29

Re: Wydarzenie "Jacht" - do 10 lipca!

Post autor: sage » 4 lip 2015, o 12:24

Aveline - to, że wrzucasz screen z laptopa lub innego urządzenia, nie oznacza, że my zobaczymy go dokładnie tak jak ty :P Każdy widzi to na swoim ekranie. U mnie i większości osób widać te kolory bardzo wyraźnie, odróżniają się od siebie i nie da się ich pomylić. Wygląda na to, że masz coś pokombinowane z ustawieniami ekranu (jasność kontrast, ewentualnie kalibracja kolorów).
Obrazek“I shouldn’t have to change who I am to count as a human.”Obrazek

Awatar użytkownika
Execute
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1021
Rejestracja: 28 sie 2013, o 18:17

Re: Wydarzenie "Jacht" - do 10 lipca!

Post autor: Execute » 4 lip 2015, o 12:25

nic nie mam pokombinowane, bo wszystko mam tak jak powinno byc.

Awatar użytkownika
sage
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 722
Rejestracja: 25 gru 2012, o 10:29

Re: Wydarzenie "Jacht" - do 10 lipca!

Post autor: sage » 4 lip 2015, o 12:28

To niestety nie mam innego pomysłu, dlaczego widzisz te kolory inaczej niż wszyscy ;)
Obrazek“I shouldn’t have to change who I am to count as a human.”Obrazek

Awatar użytkownika
Execute
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1021
Rejestracja: 28 sie 2013, o 18:17

Re: Wydarzenie "Jacht" - do 10 lipca!

Post autor: Execute » 4 lip 2015, o 12:32

haha , no na pewno nie wszyscy, bo jest pare osob którym takze te kolory sie zlewają .

charmed
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 473
Rejestracja: 7 lut 2014, o 14:00

Re: Wydarzenie "Jacht" - do 10 lipca!

Post autor: charmed » 4 lip 2015, o 12:53

Event TRAGEDIA! 9 dzień, a ja nadal nie mam żadnej rzeczy. Dwa razy udało mi się zbić po jednym kolorze, ale potrzeba dwóch, by mieć ciuszek... Na nic siedzenie po pół godziny nad jedną planszą. Nie mówcie, że trzeba pomyśleć, bo nieraz jeden klocek schowa się w rogu i nie ma szans się do niego dostać. Na dodatek nie trafiłam jeszcze na planszę z fryzurą. W najlepszym przypadku zostały mi 5 klocków, ale każdy innego koloru. Bez młotka za diamenty, nie ma szans dobić wszystkiego. ;( A te plansze, gdy jest 67/65 klocków na rzecz to już masakra. Dostaję oczopląsu. Nic nie widać. Kolor różowy i fioletowy są tak podobne, że trzeba zmieniać jasność ekranu, by je odróżnić... Totalna klapa z tym eventem. Jedynie jaką formę eventu lubię to "maszyna czasu" i "superbohaterki", tam bez diamentów można zdobyć coś, tutaj jest to niemożliwe. Może by był w porządku event, gdyby np. na 400 klocków, za zbicie 200 byłby jedna rzecz, za zbicie 250 kolejna, za zbicie wszystkich 400 byłyby wszystkie etc... Totalne olewanie ludzi, którzy nie chcą wydawać diamentów na ten event. Gdyby młotki były za szmaragdy to bym jeszcze zrozumiała, poszło by pewnie mnóstwo, ale w pasjansie przy kilkuset szmaragdach można wiele zdobyć, tu by mogło być podobnie.

Awatar użytkownika
Shura
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 441
Rejestracja: 16 maja 2011, o 17:28
Lokalizacja: Nibylandia

Re: Wydarzenie "Jacht" - do 10 lipca!

Post autor: Shura » 4 lip 2015, o 14:20

Ja wylosowałam za 2 razem plansze z fryzurą i został mi jeden klocek. Na razie czekam czy niechcący nie wygram gdzieś diamentów ;) Pewnie w końcu kupie kilka, bo szkoda mi tej fryzurki. Z całego eventu najbardziej właśnie ona mi się podoba.
Senira - kanał z różnymi grami :3

Awatar użytkownika
theaneczka120
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 557
Rejestracja: 2 maja 2011, o 18:41

Re: Wydarzenie "Jacht" - do 10 lipca!

Post autor: theaneczka120 » 4 lip 2015, o 17:00

O tak!!! Zdobyłam pierwszą rzecz: Buty! Ide oblać to wielkie swięto
It's my life
It's now or never
I ain't gonna live forever
I just want to live while I'm alive

Awatar użytkownika
leiilla
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 177
Rejestracja: 22 paź 2012, o 13:24

Re: Wydarzenie "Jacht" - do 10 lipca!

Post autor: leiilla » 4 lip 2015, o 17:22

Zostalo jeszcze jedno krecenie do ukonczenia eventu :) dzis plansza z bluzka w paski zdobyta za darmo. Wczoraj plansza z jedzeniem (ponad 200 klockow) z 2 mlotkami, a przedwczoraj plansza z jedzeniem (400 klockow) skonczona przy uzyciu 4 mlotkow. ogolnie duzo za sie zdobyc za darmo badz przy niewielkiej ilosci diamentow :)
Tak dla porownania.. na wersji miedzynarodowej gdzie nie mam w ogole diamentow udalo sie zdobyc za calkowita darmoche dwie plansze z ciuchami,fryzure oraz spodnie.
Event ogolnie pogoba mi sie i nie obraze sie jak bedzie czesciej taka forma :D
A co do zlewajacych sie klockow.. u mnie jakos widac je bardzo wyraznie :whistling:

Awatar użytkownika
Malowanka
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 271
Rejestracja: 3 sty 2011, o 12:47
Kontakt:

Re: Wydarzenie "Jacht" - do 10 lipca!

Post autor: Malowanka » 4 lip 2015, o 19:12

Praktyka czyni mistrza 8) Zadowolona jestem bardzo z tego eventu, fryz jest, 2 całe plansze z ciuchami i kilka zostało jeszcze do zdobycia, mebli brak ale nad nimi nie ubolewam :)

Awatar użytkownika
Marla
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 5
Rejestracja: 8 gru 2014, o 14:08
Kontakt:

Re: Wydarzenie "Jacht" - do 10 lipca!

Post autor: Marla » 5 lip 2015, o 14:40

A mi się ta forma bardzo podoba :thumbsup: Dziś wygrałam fryzurkę bez żadnych wspomagaczy i nie było to takie trudne-szczególnie, że na tej akurat planszy jest niewiele klocków/kolorów ;) Oczywiście nie jestem w stanie zdobyć wszystkich rzeczy ale jakoś nad tym nie ubolewam. Zdarzały mi się eventy, w których nie wygrałam nic, bo nie miałam diamentów. Tutaj zawsze można coś wygrać, choćby jedną rzecz z planszy ;)
Przeszkadza mi jedynie to, że na jednej planszy byłam już kilka razy a na innych wcale. Myślałam, że codziennie losuje się inna. No i chociaż młot by mógł być za szmaragdy :P
You know my name. Not my story.

Awatar użytkownika
Execute
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1021
Rejestracja: 28 sie 2013, o 18:17

Re: Wydarzenie "Jacht" - do 10 lipca!

Post autor: Execute » 7 lip 2015, o 09:00

na miedzynarodowej arenie wlasnie zdobylam fryz .... a klikalam na ślepo i jakos usunelam wszystkie klocki, tam jakos mi sie kolory nie zlewają...mam tam pare ciuchów. Na polskiej wersji NIE MAM NIC. Więc nie wciskajcie ciemnoty, żeby myśleć, bo zalezy jak sie plansza ulozy i szczescie tez trzeba miec.

Zablokowany