"Maturalne prezenty" - nowe wydarzenie!

Awatar użytkownika
xxloseyourselfxx
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 131
Rejestracja: 13 lip 2011, o 14:52

Re: "Maturalne prezenty" - dyskusja

Post autor: xxloseyourselfxx » 28 maja 2013, o 16:28

a ile kochaniutka mialas pudelek.mniej wiecej..ile dużych ? ile malych? no i ile Di wydalas na event :)?

Awatar użytkownika
Tuśka
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1824
Rejestracja: 7 wrz 2012, o 14:43
Lokalizacja: Tu i tam
Kontakt:

Re: "Maturalne prezenty" - dyskusja

Post autor: Tuśka » 28 maja 2013, o 16:35

Dużych miałam 3, średnich 1, a małych no nie wiem około 10...Diamentów wydałam 8 na wymianę balonów :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Emilia.
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 529
Rejestracja: 7 lis 2012, o 16:20

Re: "Maturalne prezenty" - dyskusja

Post autor: Emilia. » 28 maja 2013, o 18:26

TERAZ JA I MOJE PODSUMOWANIE
wydałam 80 di. kupiłam 2 średnie i 8 małych :thumbup:
moje zdobycze:
Obrazek :thumbup: Obrazek Obrazek :love:
Obrazek fioletowa(brzydki kolor :thumbdown: )
Obrazek niebieska :thumbup:
Obrazekbeżowy,błękitny :love: :love: :love:
Obrazekczerwona

Obrazek fioletowe(nawet,nawet)
Obrazekbrązowa :thumbdown:
Obrazek fioletowy

JESZCZE RÓŻOWE AUTO (ale 100 i 200$ to jakaś bzdura)


ocena za event. 8/10 Z prezentów jestem zadowolona (9/10)

Awatar użytkownika
jamajka87
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 86
Rejestracja: 20 wrz 2010, o 12:09

Re: "Maturalne prezenty" - dyskusja

Post autor: jamajka87 » 28 maja 2013, o 19:32

anczess pisze:Minniee123

A co z osobami, które wydały diamenty i siedziały nad pompowaniem balonów i nic nie dostały? Tyle zmarnowanych diamentów i czasu... Więcej się nie skuszę na tego typu event a już na pewno nie wydam na niego diamentów...

Właśnie.. czuję się bardzo pokrzywdzona tym eventem. Wydalam bardzo dużo diamentów i straciłam bardzo dużo czasu. I to wszystko na nic sie zdało... To, że już więcej nie kupię nigdy diamentow w IS postanowione i zamierzam się tego trzymać. Wiem, że to ich to "niewiele" obchodzi, ale stracą chociaż jedną "stałą klientkę"... :(
.....

Awatar użytkownika
Emilia.
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 529
Rejestracja: 7 lis 2012, o 16:20

Re: "Maturalne prezenty" - dyskusja

Post autor: Emilia. » 30 maja 2013, o 11:28

hmm.
a co ciekawego wylosowałas?

littleladybird
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 1
Rejestracja: 3 lut 2012, o 13:04

Re: "Maturalne prezenty" - dyskusja

Post autor: littleladybird » 2 cze 2013, o 23:48

10 małych pudeł
3 x fryzury
1 x sukienka
2 x buty
1x torebka
2x kolczyki
3 x talent
6 dni premium
5 albumów na zdjęcia
1 miejsce na zdjęcia
101 punktów
6630 $
43 IQ

Na wydarzenie poświęciłam dużo czasu ale nie wydałam ani jednego diamentu (diamenty wydaję raczej na limitowane kolekcję, wyjątkiem był event z Oz'a ). W związku z tym wydaje mi się, że jest to całkiem dobry wynik. :thumbsup:
W sumie wszystkie ciuchy i fryzury, które wygrałam bardzo mi się podobają :)
Wydaje mi się, że pomyłką jest liczba pkt, $ i IQ które można było wygrać (więcej pkt można wygrać grając RAZ w ortografię :P )
nie za bardzo rozumiem też po co są albumy na zdjęcia skoro nie mam miejsca na zdjęcia ale cóż, może gdybym wykupiła miejsce to by się bardziej przydały :P
Ogólnie podoba mi się tego typu event ponieważ daję on szansę na wygraną nie tylko tym uczestniczką, które wydają masę diamentów. Podoba mi się również czekanie z otwarciem kilka dni ponieważ co to za zabawa gdy pół godz po rozpoczęciu eventu niektóre Panie mają już komplet a później narzekają, że "przydałoby się nowe wydarzenie..."
Irytujące jest to że po kilku dniach zbierania możesz otworzyć pudło i nic w nim nie wygrać (niezależnie od rozmiaru), więc mogłaby być zasada, że w każdym pudle ma się gwarancję wygrania przynajmniej jednej unikalnej rzeczy (niekoniecznie najlepszej sukienki czy fryzury ale chociaż jakichś kolczyków)
Całe wydarzenie oceniam pozytywnie 8/10 :thumbup:
Zdecydowanie taki event oraz taki jak z Oz'a są moimi ulubionymi typami. :love:
na pewno są lepsze niż labirynt w którym na ok 250 pól na planszy są tylko 24 pola z ciuchami do wygrania 8|

trishyaa
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 3
Rejestracja: 11 cze 2011, o 10:21

Re: "Maturalne prezenty" - dyskusja

Post autor: trishyaa » 3 cze 2013, o 00:05

Littleladybird całkowicie się z Tobą zgadzam!!!

Udało mi się otworzyć 12 małych prezentów, a w nich:
1 x fryzury
1 x sukienka
3 x torebki
1 x kolczyki
chyba 2 talenty
3 albumy na zdjęcia
2 miejsca na zdjęcia
no i oczywiście pkt, $ i IQ ale nawet ich nie sumowałam (wystarczyło mi gdy otwierałam prezent i widziałam nagrodę typu "6 pkt" 8| ).

Też poświęciłam dużo czasu na klikanie baloników, ale diamentów wydałam tylko 9 bo tyle mi brakowało do zakupu ostatniego prezentu. Wiadomo zawsze mogłoby być lepiej ale myślę też, że nie mam na co narzekać :thumbup:

Event jak dla mnie zasługuje na ocenę 8/10 - mogła by być większa szansa na trafienie nagród (np że pierwsza jest zawsze jakaś unikalna nagroda lub tak jak poprzednio że same wybieramy na co wydajemy baloniki). Ogromnym plusem jest to że daje on szansę na nagrody KAŻDEMU, łącznie z Paniami z niższych poziomów. Oczywiście większe szanse mają Panie które albo wydają diamenty albo poświęcają grze dużo czasu, co jest bardzo sprawiedliwe.

Bardzo lubię ten typ eventów :love: !!!

Zablokowany