Wydarzenie "Czarodziejka Mody" IS i AM - dyskusja

Awatar użytkownika
Roześmiana
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 116
Rejestracja: 5 kwie 2011, o 12:42

Re: Wydarzenie "Czarodziejka Mody" IS i AM - dyskusja

Post autor: Roześmiana » 27 kwie 2013, o 00:37

U mnie dziś kapelusz z czwartej planszy za 15 di ;) Szkoda, że jeszcze kilka dni event nie potrwał, bo zabrakło mi troszkę szczęścia (lub diamentów;)) do czwartej fryzurki, która podobała mi się najbardziej. Wydałam około 300 diamentów, uważam że to mało biorąc pod uwagę ile mam za to ubrań i jeszcze 3 fryzurki :) Jestem zadowolona z eventu i uważam, że ta forma jest dużo lepsza niż losowanie z pudeł chociażby :)
↓ ROZEŚMIANA ↓

Awatar użytkownika
Tuśka
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1824
Rejestracja: 7 wrz 2012, o 14:43
Lokalizacja: Tu i tam
Kontakt:

Re: Wydarzenie "Czarodziejka Mody" IS i AM - dyskusja

Post autor: Tuśka » 27 kwie 2013, o 08:41

Mnie się o wiele bardziej podoba wersja wydarzenia typu ,,Walentynkowe prezenty'' :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Enove
Miss Liceum
Miss Liceum
Posty: 1738
Rejestracja: 29 cze 2012, o 13:30
Lokalizacja: Kraków

Re: Wydarzenie "Czarodziejka Mody" IS i AM - dyskusja

Post autor: Enove » 30 kwie 2013, o 21:37

no chyba nie

Awatar użytkownika
elena_gilbert_salvatore
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 366
Rejestracja: 26 sie 2011, o 13:01
Kontakt:

Re: Wydarzenie "Czarodziejka Mody" IS i AM - dyskusja

Post autor: elena_gilbert_salvatore » 1 maja 2013, o 13:32

ja wolę takiego typu eventy jak "czarodziejka mody" :P " walentynkowe prezenty " były straszne :P

Awatar użytkownika
Enove
Miss Liceum
Miss Liceum
Posty: 1738
Rejestracja: 29 cze 2012, o 13:30
Lokalizacja: Kraków

Re: Wydarzenie "Czarodziejka Mody" IS i AM - dyskusja

Post autor: Enove » 1 maja 2013, o 21:56

jw

Awatar użytkownika
Monikóka
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 142
Rejestracja: 10 maja 2011, o 09:06

Re: Wydarzenie "Czarodziejka Mody" IS i AM - dyskusja

Post autor: Monikóka » 2 maja 2013, o 11:00

W walentynkowych prezentach dobra była forma zbierania serduszek, bo nie trzeba było wydawać nie wiadomo ile diamentów, jak ktoś nie chciał to nie musiał wogóle ich wydawać, a dodatki do zbierania owych serduszek były do wykupienia za dolary więc to było na plus. Niestety zmieniona forma tego prezentu sprawiła, że event do najbardziej udanych nie należał. Oby się już takie niespodzianki więcej nie powtórzyły...

Czarodziejka mody już całkowicie opierała się na diamentach, ale tutaj plusem było, że z góry wiadome było co można wygrać. I jedna forma i druga mają coś w sobie, a czarodziejka bazowała, że tak powiem na "klasycznej" formie zabawy. Ja pamiętam, jak sie zrobił w IS szał na eventy to pierwsze zabawy właśnie na takiej formie polegały. Później zaczęli wprowadzać coraz to nowsze i coraz droższe zabawy.

I jak już tak podsumowuję, to stwierdzam, że najlepsza zabawa jest właśnie w formie tych prezentów, ale z możliwością własnego wyboru na co sie te serduszka, wielbłądy zbiera, jak to było w poprzednich edycjach. Najgorsza forma to labirynt, uzasadniać chyba nie muszę, tam diamenty sypią sie setkami. Plansze też są fajne, bo zawsze można do wybranej planszy poczekać i uzbierać z niej to co potrzeba. Z pudłem, jak się ma szczęście też można coś fajnego trafić. Ostatnia forma, czyli ta z odkrywaniem trzech pól też mi się podobała, tylko te 15 diamentów to stanowczo za dużo. Gdyby nie to, ta zabawa mogłaby pretendować do miana mej ulubionej, a tak zajmuje zaszczytne miejsce trzecie.
(Ale poemat napisałam, gratuluję jeśli komus się to chciało czytać )
[glow=red]Żeby być kochanym trzeba najpierw pokochać siebie[/glow]


Moja lala
Stylizacje :)
coś o mnie

Awatar użytkownika
elena_gilbert_salvatore
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 366
Rejestracja: 26 sie 2011, o 13:01
Kontakt:

Re: Wydarzenie "Czarodziejka Mody" IS i AM - dyskusja

Post autor: elena_gilbert_salvatore » 2 maja 2013, o 11:03

ja przeczytałam :P
najlepszy event : "czarodziejka mody" , "gorączka złota " , i ten z wielbłądami :P
najgorszy event : to ZAWSZE labirynt
a co do losowania z pudła to nie mam zdania :P

Awatar użytkownika
Tuśka
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1824
Rejestracja: 7 wrz 2012, o 14:43
Lokalizacja: Tu i tam
Kontakt:

Re: Wydarzenie "Czarodziejka Mody" IS i AM - dyskusja

Post autor: Tuśka » 2 maja 2013, o 12:28

Event taki jak ,,Walentynkowe prezenty'' podobał mi się. Może to dlatego, że sporo przydatnych rzeczy wygrałam. Labirynt w stylu ,,Przybądź Wiosno'' podobał mi się, bo na AM szczęśliwa kostka była tylko za 3 diamenty, więc spokojnie mogłam je zarobić. W labiryntach przydałaby się jednak codziennie darmowa jedna szczęśliwa kostka. Na AM fajne są tego typu wydarzenia ,, Wygraj jeden pojedynek z Królową Zmierzchu, a wygrasz jej strój'', bo w końcu kiedyś się ten pojedynek z nią wygra. Podobają mi się też eventy typu ,,Koszyczek wielkanocny'' i zbieranie tych koszyczków. Takie jest moje zdanie na temat eventów. A ten był jak dla mnie totalną porażką.
Obrazek

Awatar użytkownika
theaneczka120
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 557
Rejestracja: 2 maja 2011, o 18:41

Re: Wydarzenie "Czarodziejka Mody" IS i AM - dyskusja

Post autor: theaneczka120 » 2 maja 2013, o 13:56

Forma "Czarodziejki mody" podobała mi się. Było to coś nowego a ilosc wygranych rzeczy zależała od szczęścia. Nie trzeba też było wydawać setki diamentów zeby wygrać coś sensownego. Oczywiście czasami pojawiał się pech (w moim przypadku klątwa pierścionka) ale ogólnie forma eventu na plus. Jak dla mnie jednak 15 di za jedna dodatkową kartę to ciut za dużo, myslię że 5 di by w zupełności wystarczyło.
Jeśli chodzi o labirynty to panie bez di nie maja szans zdobyć coś ponad pierwszy labirynt, pozatym szczęśliwa kostka powinna być codziennie.
It's my life
It's now or never
I ain't gonna live forever
I just want to live while I'm alive

Awatar użytkownika
ola23z
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 318
Rejestracja: 22 lis 2011, o 18:56
Lokalizacja: dom

Re: Wydarzenie "Czarodziejka Mody" IS i AM - dyskusja

Post autor: ola23z » 3 maja 2013, o 08:29

elena_gilbert_salvatore pisze:ja przeczytałam :P
najlepszy event : "czarodziejka mody" , "gorączka złota " , i ten z wielbłądami :P
najgorszy event : to ZAWSZE labirynt
a co do losowania z pudła to nie mam zdania :P
Ja tam samo ;)

Zablokowany