Wydarzenie "Magiczne Krainy" - do 1 grudnia

Awatar użytkownika
carola18
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 120
Rejestracja: 29 mar 2016, o 12:09

Re: Wydarzenie "Magiczne Krainy" - do 1 grudnia

Post autor: carola18 » 20 lis 2016, o 10:06

Udało się komuś znaleźć jakiegoś zwierzaka?

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2646
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Wydarzenie "Magiczne Krainy" - do 1 grudnia

Post autor: Regelinda » 20 lis 2016, o 10:08

Tak. Są w piątym kufrze

aniaania
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 403
Rejestracja: 2 lis 2016, o 19:20

Re: Wydarzenie "Magiczne Krainy" - do 1 grudnia

Post autor: aniaania » 21 lis 2016, o 09:57

ja dopiero 5 elementów z 1 planszy :( nie lubię tej formy bo niby z jednej strony fajnie jak się nie ma czasu to wystarczy raz dziennie wejść, no ale z drugiej strony wejdziesz raz i później trzeba czekać do kolejnego dnia. no i jak się nie ma diamentów to niestety ale trzeba liczyć a szczęście, którego ja zazwyczaj nie mam, jak brakuje mi 1-2 oczka to wypada 6, a jak znowu pasuje żeby wypadła 6 to będą wypadać 1 X(

Awatar użytkownika
Execute
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1021
Rejestracja: 28 sie 2013, o 18:17

Re: Wydarzenie "Magiczne Krainy" - do 1 grudnia

Post autor: Execute » 21 lis 2016, o 10:22

DOPIERO 5 ? ......ja mam DOPIERO 2 ...
ominęłam wszystkie skrzynki z 1 planszy, do drugiej planszy nie umiałam wejść, bo nie wypadała mi odpowiendia liczba oczek.

Awatar użytkownika
Bezgraniczny
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 771
Rejestracja: 10 lip 2015, o 16:27
Kontakt:

Re: Wydarzenie "Magiczne Krainy" - do 1 grudnia

Post autor: Bezgraniczny » 21 lis 2016, o 17:00

A ja już mam to co chciałem, czyli kuferek nr.4,6. Ominąłem 3 pierwsze i jestem, bez użycia większej ilości diamentów.
Event uznaje za skończony. Fryzura mnie jakoś nie porywa.

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2646
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Wydarzenie "Magiczne Krainy" - do 1 grudnia

Post autor: Regelinda » 21 lis 2016, o 18:11

Mi się akurat podoba. Mało jest fajnych krótkich fryzur

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1846
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Wydarzenie "Magiczne Krainy" - do 1 grudnia

Post autor: Katriel Tremaine » 21 lis 2016, o 18:41

Również mam zamiar zgarnąć fryzurkę :) Mnie się akurat podoba jak mało która.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

aniaania
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 403
Rejestracja: 2 lis 2016, o 19:20

Re: Wydarzenie "Magiczne Krainy" - do 1 grudnia

Post autor: aniaania » 24 lis 2016, o 10:35

z pomocą darmowej szczęśliwej kostki zgarnęłam dziś pierwszy strój, a teraz pozostaje mi liczyć na szczęście bo diamentów brak a mi potrzeba jednego oczka żeby wejść w drugą planszę :|

Awatar użytkownika
Bella Isaura
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 405
Rejestracja: 15 cze 2016, o 10:14

Re: Wydarzenie "Magiczne Krainy" - do 1 grudnia

Post autor: Bella Isaura » 30 lis 2016, o 10:41

uuuu w przypadku tak dużej ilości plansz a w nich sporej liczby elementów, przy tylko 5 ruchach na dzień to trudno/ciężko liczyć na szczęście (bez użycia dodatkowych płatnych ruchów, które mogłyby liczyć 1 diament za ruch a nie 3 ).Szczerze mówiąc to jeszcze nie słyszałam aby się zdarzyło zebrać w taki sposób wszystkie plansze z całością strojów ;) to raczej niewykonalne, no chyba żeby taki event trwał może z miesiąc czasu i było po 10 ruchów na dzień, nooo to wtedy może każdy mógłby odebrać nagrodę główną ;) ja staram się zbierać tak elementy strojów żeby z tych które mi się podobają coś zawsze wpadło do szafy ;)
" Człowiek jest od­po­wie­dzial­ny nie tyl­ko za uczu­cia, które ma dla in­nych, ale i za te, które w in­nych budzi".
/Stefan Wyszyński/

"Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu"
/Antoine de Saint-Exupéry/

Awatar użytkownika
Execute
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1021
Rejestracja: 28 sie 2013, o 18:17

Re: Wydarzenie "Magiczne Krainy" - do 1 grudnia

Post autor: Execute » 30 lis 2016, o 10:51

Na nastepny raz mogliby ulepszyć zdobywanie rzeczy...Jestem na 4 planszy, mam AŻ 3 rzeczy. DLACZEGO ? Bo wszystkie skrzynie z ciuchami OMIJAM ...smiech na sali

Awatar użytkownika
Bella Isaura
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 405
Rejestracja: 15 cze 2016, o 10:14

Re: Wydarzenie "Magiczne Krainy" - do 1 grudnia

Post autor: Bella Isaura » 30 lis 2016, o 10:56

oooooo no i właśnie to jest to "szczęście" o którym pisałam wyżej :S gdyby nie było aż tak ograniczonych ruchów do raz dziennie to myślę że trafień we właściwe pole byłoby więcej i więcej zabawy przy tym także :rolleyes:
" Człowiek jest od­po­wie­dzial­ny nie tyl­ko za uczu­cia, które ma dla in­nych, ale i za te, które w in­nych budzi".
/Stefan Wyszyński/

"Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu"
/Antoine de Saint-Exupéry/

aniaania
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 403
Rejestracja: 2 lis 2016, o 19:20

Re: Wydarzenie "Magiczne Krainy" - do 1 grudnia

Post autor: aniaania » 30 lis 2016, o 13:07

mi z drugiego stroju brakuje butów, jeśli dobrze policzyłam to brakuje mi do skrzynki 36 oczek więc już ich na 99% nie zdobędę, niestety zabrakło mi diamentów więc nie mogłam ich zgarnąć jak byłam w pobliżu :( no i tu właśnie miałam pecha do kostki: brakowało mi 5 oczek wypadło najpierw 2 a później 5 :(

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1846
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Wydarzenie "Magiczne Krainy" - do 1 grudnia

Post autor: Katriel Tremaine » 30 lis 2016, o 14:51

Spójrzcie na to jednak również z drugiej strony. Gdyby wszystko dało się zrobić bez diamentów, to nikt by ich nie kupował. Nikt by ich nie kupował, gra nie przynosiła by zysków, a co za tym idzie byłaby nierentowna i została by skasowana. Co więcej eventy nie są elementem kontentu podstawowego, a dodatkiem do gry, bez którego można spokojnie grać. Wniosek? Trzeba dokonać wyboru, czy chcemy coś mieć czy możemy bez tego się obejść. Mnie nie przeszkadza, że pewne rzeczy są premium tak długo jak długo gra funkcjonuje i cieszy.

P.S. Wygłupiam się na ostatniej planszy, a po północy ją skończę, co z tego, że za walutę premium.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Execute
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1021
Rejestracja: 28 sie 2013, o 18:17

Re: Wydarzenie "Magiczne Krainy" - do 1 grudnia

Post autor: Execute » 30 lis 2016, o 15:03

A.....Ale bez przesady żeby kazda skrzynkę omijać ....

Awatar użytkownika
Bella Isaura
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 405
Rejestracja: 15 cze 2016, o 10:14

Re: Wydarzenie "Magiczne Krainy" - do 1 grudnia

Post autor: Bella Isaura » 30 lis 2016, o 16:13

Nie to nie o to chodzi żeby nie było diamentów itp., niech sobie będą, kto ma mus i czuje potrzebę ten skorzysta, tylko o to się rozchodzi że tak dużo opcji jest w grze właśnie z użyciem ich i w dodatku za dużą ich ilość. Znam kilka gier przeglądarkowych gdzie są opcje premium ale nie na każdym kroku i w każdej opcji gry, a mimo to funkcjonują i istnieją i można się w nich poruszać więcej niż raz dziennie wykonując kilka zadań ;) . Przecież nic by się nie stało gdyby np. jeden ruch w wydarzeniu był za 1 diament a nie za aż 3 :) Ja jak mam jakiś diament to z koła codziennego mi wypadnie raz na długi czas, tak więc niewiele ich posiadam, czasem nawet w ogóle. Często po prostu wszędzie są one wymagane w każdym tutaj wydarzeniu, w każdym ruchu i to po kilka na raz. A zwykłych darmowych ruchów jeden na dzień, stąd wnioskuję konsternację dziewczyn, że nie udaje się trafić w odpowiednie pole w odpowiednim momencie. Dla mnie to też jest uciążliwe, ale nie przywiązuję bardzo do tego wagi i jestem zadowolona z tych co mi się trafią. I tak nie jest to możliwe by przy tak dużej ilości elementów w stosunku do długości trwania danego wydarzenia by zdobyć komplet plansz i strojów, poruszając się na planszy tylko raz dziennie. ;) A poza tym może za jakiś czas będzie powtórka tego wydarzenia to wówczas będziemy mieć na skróty ;) :thumbsup:
" Człowiek jest od­po­wie­dzial­ny nie tyl­ko za uczu­cia, które ma dla in­nych, ale i za te, które w in­nych budzi".
/Stefan Wyszyński/

"Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu"
/Antoine de Saint-Exupéry/

Zablokowany