Wydarzenie "Anioły i Demony" - do 17 listopada

Awatar użytkownika
Lillien
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 20
Rejestracja: 28 sty 2014, o 08:29

Re: Wydarzenie "Anioły i Demony" - do 17 listopada

Post autor: Lillien » 3 lis 2016, o 17:21

Fajnie, że jest nowe tło. Być może pierwsze moje z wydarzeń. Fryzurki też mi się podobają. Szczególnie 2 ostatnie. Fajna forma wydarzenia. Ubolewam tylko, że może nie udać mi się zdobyć wszystkich fryzurek i tła. :p

lisova
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 4
Rejestracja: 27 kwie 2011, o 15:31

Re: Wydarzenie "Anioły i Demony" - do 17 listopada

Post autor: lisova » 3 lis 2016, o 17:42

Czekałam na tą formę wydarzenia!
Chyba nigdy mi nie zależało na żadnym tle, ale za to z Lucyferem oddałabym wszystko! :love: Kto nie oglądał serialu- polecam! :love: :love: :love:
Ciuszki mi się podobają, wykorzystali ciekawsze stylizacje z serialu ;)
Fryzurki trochę monotonne, ale nimi też nie pogardzę :D
I to jego autko :love: :D

charmed
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 473
Rejestracja: 7 lut 2014, o 14:00

Re: Wydarzenie "Anioły i Demony" - do 17 listopada

Post autor: charmed » 3 lis 2016, o 17:52

Lucifer :love: Uwielbiam! Mam nadzieję, że uda mi się zdobyć jak najwięcej. Zamawiam wszystko. :rolleyes:

Awatar użytkownika
MisAdmin
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 898
Rejestracja: 15 lut 2010, o 17:49
Lokalizacja: Ex

Re: Wydarzenie "Anioły i Demony" - do 17 listopada

Post autor: MisAdmin » 3 lis 2016, o 18:37

kruella pisze:Mam pytanie odnośnie mebli: czy szansa na ich wylosowanie została zmieniona? Bo w poprzednich wydarzeniach statystycznie co dwa małe prezenty wpadał mebel. Biorąc to na logikę, to tu chyba szansa została zmniejszona ze względu na ilość mebli?
O ile wiem, to nic się tutaj nie zmieniło. Statystycznie co 2-3 małe prezenty jest "mebel".

Awatar użytkownika
Chintanika
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1028
Rejestracja: 9 lip 2010, o 15:23

Re: Wydarzenie "Anioły i Demony" - do 17 listopada

Post autor: Chintanika » 5 lis 2016, o 08:09

Mam pytanie czy to normalne że wczoraj na 5 wyzwanych modelek tylko od jednej dostałam rogi?
"Dziś... już dziś podziel się swoją radością, już dziś pomódl się przez chwilę, już dziś u roń choć jedną łzę, już dziś zacznij żyć naprawdę, już dziś zacznij marzyć. Dziś... Bo nigdy nie wiesz... czy nadejdzie jutro."

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2636
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Wydarzenie "Anioły i Demony" - do 17 listopada

Post autor: Regelinda » 5 lis 2016, o 08:21

Na mój mały rozumek jeśli ze wszystkimi wygrałaś to powinnaś mieć minimum 15 rogów od nich.

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1842
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Wydarzenie "Anioły i Demony" - do 17 listopada

Post autor: Katriel Tremaine » 5 lis 2016, o 11:34

A ja mam wrażenie, Reg, że pisząc modelki myślicie o czym innym... Zakładam, że Ty, podobnie jak ja, myślisz o supermodelkach. W tym wypadku jedyne co mi przychodzi do głowy, to na 5 wyzwań tylko 1 było wygrane. Sądzę jednak, że tu mowa o zwykłych przeciwniczkach, a w takim wypadku losowość robi swoje i to jest zdaje się sedno pytania ;) A w takim wypadku odpowiedź brzmi: "tak, to normalne".
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2636
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Wydarzenie "Anioły i Demony" - do 17 listopada

Post autor: Regelinda » 5 lis 2016, o 12:58

W takim razie przydało by się trochę więcej precyzji. Bo supermodelka daje pewne 3-5 rogów a wyzywane panie mogą, ale nie muszą dać 1

Awatar użytkownika
Chintanika
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1028
Rejestracja: 9 lip 2010, o 15:23

Re: Wydarzenie "Anioły i Demony" - do 17 listopada

Post autor: Chintanika » 5 lis 2016, o 22:24

Mówiąc modelki miałam na myśli supermodelki Glorianna dobrze zrozumiała :),ale faktycznie mogłam bardziej precyzyjnie się wyrazić :).Nie miałam bonusów włączonych i wygląda na to że tylko jeden pojedynek wygrałam na pięć.Dziś już ok :).3-5 rogów od super modelki na plus ;)
"Dziś... już dziś podziel się swoją radością, już dziś pomódl się przez chwilę, już dziś u roń choć jedną łzę, już dziś zacznij żyć naprawdę, już dziś zacznij marzyć. Dziś... Bo nigdy nie wiesz... czy nadejdzie jutro."

Awatar użytkownika
.moniq.
Miss Liceum
Miss Liceum
Posty: 1583
Rejestracja: 25 kwie 2010, o 11:44

Re: Wydarzenie "Anioły i Demony" - do 17 listopada

Post autor: .moniq. » 6 lis 2016, o 10:12

Mówicie ze co 2-3 małe prezenty jest mebel.
Czy są jeszcze jakieś inne procentowe szanse na inne nagrody? Było gdzieś to opisane? Jeśli tak, to poproszę link albo o wytłumaczenie :)
Obrazek

Isma
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 540
Rejestracja: 5 paź 2014, o 21:03

Re: Wydarzenie "Anioły i Demony" - do 17 listopada

Post autor: Isma » 6 lis 2016, o 12:32

Jak pamiętam z opisu któregoś z dawnych wydarzeń prezentowych, było tam opisane tak:

Mały prezent to 50% szans na jedno ubranie.
Średni prezent to 99% szans na jedno ubranie i 20% na drugie.
Duży prezent to 99% szans na jedno ubranie, 80% szans na drugie, 40% na trzecie i 20% na czwarte.

Ponadto, jak zauważyłam w czasie poprzednich wydarzeń prezentowych, fryzury i samochody losują się na osobnych polach (każde na swoim), innych niż ubrania. Czyli na przykład w "Maturalnych prezentach" można było trafić w jednym dużym prezencie 4 ubrania, fryzurę i samochód, a w jednym małym ubranie, fryzurę i samochód (bo każda rzecz mogła zostać wylosowana na innym polu). W "Muzycznych prezentach" było podobnie, tylko zamiast samochodu były części twarzy.

Pewnie tak samo będzie też z tłem - dostanie osobne pole, na którym może się ono wylosować.

Nie wiem natomiast jakie są procentowe szanse trafienia fryzury, samochodu, tła w małym, średnim i dużym prezencie - nie znam mechaniki gry 'od środka', nie znalazłam o tym informacji na forum.
Kliknij poniżej, aby wejść na mój profil:
Obrazek

Awatar użytkownika
Execute
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1021
Rejestracja: 28 sie 2013, o 18:17

Re: Wydarzenie "Anioły i Demony" - do 17 listopada

Post autor: Execute » 6 lis 2016, o 12:40

Szkoda, że nigdzie nie jest napisane, ile jest % szansy, na PRAWDZIWE, KONKRETNE UBRANIE - czyt. SPODNie/SUKIENKA. Ja zawsze w duzych mam tylko i wylacznie czesci bizuteri..Zawsze, ale to zawsze na 2/3 duze i 5/6/7 malych mam maksymalnie 3 czesci stroju (nie biżuterii). Ale liczę na tą najkrótszą fryzurę, jest najładniejsza

aniaania
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 403
Rejestracja: 2 lis 2016, o 19:20

Re: Wydarzenie "Anioły i Demony" - do 17 listopada

Post autor: aniaania » 6 lis 2016, o 13:55

u was też kiepsko ze znalezieniem supermodelki? mam hantle i kartę czyli dodatkowe +15% na znalezienie a i tak ciężko ze znalezieniem :(

Awatar użytkownika
Thellin
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 195
Rejestracja: 6 sty 2011, o 18:37

Re: Wydarzenie "Anioły i Demony" - do 17 listopada

Post autor: Thellin » 7 lis 2016, o 02:53

Oj identycznie.. :/
Też bym się chętnie dowiedziała jakie są % dla samochodu, fryzury, tła i Lucka :)

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1842
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Wydarzenie "Anioły i Demony" - do 17 listopada

Post autor: Katriel Tremaine » 7 lis 2016, o 10:43

A co Wam ta wiedza da, jeśli to nadal jest losowość? Zobaczcie ile procenty dają w tej grze! Przykład najbardziej codzienny? Sesje. Ile razy miałyście 90% szans na szmaragdy a po kliknięciu "przykro nam, ale"? Albo w drugą stronę 30% i 2 szmaragdy, choć ta pierwsza sytuacja jest jednak częstsza.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Zablokowany