Wydarzenie "Walentynkowe prezenty" IS i AM

Awatar użytkownika
Matylduśka
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 591
Rejestracja: 3 paź 2011, o 23:08
Lokalizacja: Maszewo
Kontakt:

Re: Wydarzenie "Walentynkowe prezenty" IS i AM

Post autor: Matylduśka » 14 lut 2013, o 21:05

Hahahhahha! Ale nas oszukali! Powiedzieli- Im większy prezent tym większa szansa na lepszą nagrodę- to jest czysta nie prawda+nazłość :| :cursing:
snapchat: syska_kochaniee
instagram: sandrapreibisz
pani na am: sandra.nusia

Awatar użytkownika
Roześmiana
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 116
Rejestracja: 5 kwie 2011, o 12:42

Re: Wydarzenie "Walentynkowe prezenty" IS i AM

Post autor: Roześmiana » 14 lut 2013, o 21:07

Szkoda, że teraz po tych losowaniach nie ma konkursu na najlepszą grę internetową. Na pewno byśmy głosowały na tych oszustów...

4 duże pudła, jedno średnie a o fryzurze ani widu ani słychu.
Dalszy komentarz jest już zbędny :cursing: :cursing: :cursing: :cursing: :cursing:
↓ ROZEŚMIANA ↓

Awatar użytkownika
Matylduśka
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 591
Rejestracja: 3 paź 2011, o 23:08
Lokalizacja: Maszewo
Kontakt:

Re: Wydarzenie "Walentynkowe prezenty" IS i AM

Post autor: Matylduśka » 14 lut 2013, o 21:09

Chamy! :cursing: niby najmniejsze szanse na ciuchy i fryzury w małym pudle a z tego co widać największe.. Pewnie teraz czytają co my piszemy i się z tego śmieją :| :cursing:
snapchat: syska_kochaniee
instagram: sandrapreibisz
pani na am: sandra.nusia

Awatar użytkownika
elena_gilbert_salvatore
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 366
Rejestracja: 26 sie 2011, o 13:01
Kontakt:

Re: Wydarzenie "Walentynkowe prezenty" IS i AM

Post autor: elena_gilbert_salvatore » 14 lut 2013, o 21:15

zaraz zapewne moderatorzy będę interweniować w naszą dyskusję :S

mój amor ciągle się obija , dopiero 35 serduch , jutro mam zamiar kupić kolejne małe pudełko -stwierdziłam,że nie będę wydawać na duże pudełka , bo za te serca kupie dużo małych , a szanse takie same 8|

Awatar użytkownika
Sar.a
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 58
Rejestracja: 20 lut 2011, o 15:32

Re: Wydarzenie "Walentynkowe prezenty" IS i AM

Post autor: Sar.a » 14 lut 2013, o 21:18

Wam to się chociaż ciuchy trafią w małych nie mówiąc już o fryzurach.. Ja kupiłam właśnie małe pudełko i same $ + IQ i marne 15 pkt.. To się nazywa sprawiedliwość, odechciewa się kupowania czegokolwiek, zdecydowanie lepsze są ubrania czy też fryzury za określoną ilość diam, chociaż wiemy co kupujemy..
Raz w życiu rzucić wszystko.
Chodźmy do światła, by wygrać lepszą przyszłość.

Awatar użytkownika
MisAdmin
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 898
Rejestracja: 15 lut 2010, o 17:49
Lokalizacja: Ex

Re: Wydarzenie "Walentynkowe prezenty" IS i AM

Post autor: MisAdmin » 14 lut 2013, o 21:20

Dobry wieczór,

Czytając ostatnie strony odnoszę wrażenie, że największym problemem wydarzenie jest IS oraz to, że za duże pudło nie było na 100% fryzury? Są też zarzuty, że mniejsze daję większą szansę na wygranie jej itd. No to wyprowadzę Was z błędu - średnie pudło daje 5 razy większą szansę na wygranie fryzury, a duże 10 razy większą niż pudełko małe. Jest to jednak losowe - było o tym w FAQ, gdzie nawet w dużym pudełku może być tak, że żadnego ubrania (gdzie wlicza się w to wszystko co wrzuciłem na FB) się nie trafi.

Co do zarzutów o odpisywanie na FB - tylko ja to robię i zawsze staram się być miły. Może się zdarzyć, że kogoś pouczę za kropki/przecinki, no ale przepraszam - czasem nie da się tego czytać. Nie wspominając o błędach ortograficznych tak rażących i to w czasach, gdy przeglądarka internetowa sama podkreśla błędy.

Dobranoc :)

Awatar użytkownika
elena_gilbert_salvatore
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 366
Rejestracja: 26 sie 2011, o 13:01
Kontakt:

Re: Wydarzenie "Walentynkowe prezenty" IS i AM

Post autor: elena_gilbert_salvatore » 14 lut 2013, o 21:24

na Am kupiłam mały prezent i mam :


-fotel :love:
-bransoleta :D (to już druga rzecz z ubrań na 2 pudełka )
-szmaragd :)
-kasa
-portfolio -60 %
-magazyny -60%
-oddanie +30 %
-2 miejsca na albumy :)
-kasa

Awatar użytkownika
Roześmiana
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 116
Rejestracja: 5 kwie 2011, o 12:42

Re: Wydarzenie "Walentynkowe prezenty" IS i AM

Post autor: Roześmiana » 14 lut 2013, o 21:29

Paweł chodzi o to, że niektórzy poświęcili naprawdę mnóstwo czasu żeby uzbierać te zakichane serca na duże pudła, a nie mają i tak tego co chciały. Więc lepszym rozwiązaniem jest po prostu dać włosy i powiedzieć KOSZTUJĄ TYLE I TYLE i decydujcie, czy chcecie je mieć czy nie. A nie przez tydzień robimy z siebie idiotki przywiązując się do kompów, albo inne ładując prawdziwe pieniądze i w zamian dostać kilka bransoletek, kolczyków i jak w moim przypadków 5 talentów, które są mi absolutnie niepotrzebne :evil:
↓ ROZEŚMIANA ↓

Awatar użytkownika
Sar.a
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 58
Rejestracja: 20 lut 2011, o 15:32

Re: Wydarzenie "Walentynkowe prezenty" IS i AM

Post autor: Sar.a » 14 lut 2013, o 21:32

Roześmiana tutaj masz racje.. Siedzimy co prawda dobrowolnie przy tych komputerach ale jednak każdy liczy, że zbierze określona ilość serduszek załóżmy na największe pudło i będzie tam to czego oczekiwał skoro szanse są aż takie duże.. Co do talentów no ok może fajna rzecz owszem jak ktoś się stara o top czy też potrzebuje dodatkowych pkt ale nie wszystkim są one potrzebne..
Raz w życiu rzucić wszystko.
Chodźmy do światła, by wygrać lepszą przyszłość.

Awatar użytkownika
Rybciapipcia
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 13
Rejestracja: 10 lut 2011, o 16:38

Re: Wydarzenie "Walentynkowe prezenty" IS i AM

Post autor: Rybciapipcia » 14 lut 2013, o 21:38

Paweł nie mów mi że szanse były 10-sięciokrotnie większe w dużym pudle niż w tych mniejszych...Są dziewczyny które miały po 18 pudeł i to samych najdroższych i wygrane same buty,bransolety i inne badziewia,przecież to mnóstwo kasy na to poszło a nawet w połowie nie było nic ciekawego do wygrania...To po co ładuje się kasę skoro nic nie można wygrać?no już wiem żeby tylko zarobić na nas i tyle!!!
Obrazek

Awatar użytkownika
Contra
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 220
Rejestracja: 7 lis 2010, o 16:49
Kontakt:

Re: Wydarzenie "Walentynkowe prezenty" IS i AM

Post autor: Contra » 14 lut 2013, o 21:41

Niektore dziewczyny wydaly po 2000 diamentow i co w zamian otrzymaly? 5 kiecek, w 3 kolorach z kazdej w dodatku bez szalu 8| I tak, glownie rozchodzi sie o fryzure, ktora przynajmniej raz na 5 duzych pudel powinna sie trafic :/ Ja o tyle jestem w komfortowej sytuacji, ze nie wydalam realnej kasy na zabawe, a jedynie stracilam czas przez to ciagle klikanie.

Awatar użytkownika
Derssia
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 21
Rejestracja: 16 sie 2010, o 23:20

Re: Wydarzenie "Walentynkowe prezenty" IS i AM

Post autor: Derssia » 14 lut 2013, o 21:41

Wiesz co Paweł, to nie tak jest do konca. Jak w duże pudlo pakuje się buciki czy kolczyki, to chyba troche nie fair! Napisałam juz wczesniej, że w takich cenach do tej pory były w grze super kiecki/naprawdę super, nie takie niedoróbki w paskudnych kolorach jak większość w tym evencie/, a nie buty czy kolczyki. Nic mnie tak nie zaskoczyło jak to. Nie jestem zdzwiona, ze tak trudno było fryzki trafic, skoro się zalało kolejnymi kolorami ilus tam par kolczyków czy butów. Okaże się, że kiecki za chwilę będą na is po 1000diamów, skoro teraz 300 są warte kolczyki. Przelicznik eventów powala, a tego to juz w ogóle. Na kolana! Nie w porządku i nikt mi nie powie, ze jest inaczej.
Ostatnio zmieniony 14 lut 2013, o 21:43 przez Derssia, łącznie zmieniany 1 raz.
http://g.imperiumstylu.wp.pl/profile.php?id=379617
- -
Zrób awanturę, a nie jęcz.

Awatar użytkownika
iceangelus
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 45
Rejestracja: 23 wrz 2010, o 15:55
Lokalizacja: Sokolniki

Re: Wydarzenie "Walentynkowe prezenty" IS i AM

Post autor: iceangelus » 14 lut 2013, o 21:42

Mnie najbardziej rozwaliła charyzma, którą mam aktywną do 14 marca, no dosłownie odlot, tym bardziej, że moja lala ma już trzy statuetki a FTV mnie nie interesuje. Ech, mój amor ciuła, ale bardzo słabo mu to idzie. co prawda mam diamenty i w ramach promocji zakupiłam kolejne, jednak na ten event poza tymi amorkami, które mam aktywne do 17 lutego już nie wydam ani jednego. Zbieram na małe pudełka, ile się uda tyle otworzę.
I tak jak pisałam wcześniej, wydawać kasę i nie narzekać, przecież można się domyślić, że będzie losowo itp. ...szkoda słów.
Tak jak kamień, rzucony stoisz tu
Jedna chwila, rozdarty w sercu ból


Marzenia są jak dzikie koty, które uciekają z miasta, chodzą własnymi ścieżkami po czym wracają obdarte i obolałe w rzeczywistość.



Sailorqueen

Ja w Prezentacji Dam
Stylizacje mojej Lali

Awatar użytkownika
Rybciapipcia
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 13
Rejestracja: 10 lut 2011, o 16:38

Re: Wydarzenie "Walentynkowe prezenty" IS i AM

Post autor: Rybciapipcia » 14 lut 2013, o 21:43

Jeśli chodzi o fryzurki,tak większość się głownie z tego powodu zdenerwowała bo zależało nam na nich dlatego ładowałyśmy w największe pudła licząc że na 18 pudeł choć jedna się trafi bo tak powinno być adekwatnie do wielkości...A jeśli się okazuje że większośc trafiona fryzur w średnich a co najlepsze jeszcze w najmniejszych pudłach to może człowieka trafić coś!!!
Obrazek

Awatar użytkownika
Contra
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 220
Rejestracja: 7 lis 2010, o 16:49
Kontakt:

Re: Wydarzenie "Walentynkowe prezenty" IS i AM

Post autor: Contra » 14 lut 2013, o 21:44

Ja tez bede zbierac tylko na male.
Moze jak uzbieram wszystkie kolory kiecek, to w koncu wyskoczy fryzura?? :wacko:

Zablokowany