Konkurs- Wylosuj stylizacje

Awatar użytkownika
Kate
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1046
Rejestracja: 26 cze 2012, o 22:31
Lokalizacja: Pod łóżkiem

Konkurs- Wylosuj stylizacje

Post autor: Kate » 26 sty 2017, o 18:04

Konkurs będzie polegał na wylosowaniu za pomocą generatora (http://www.losowe.pl/liczba) przeze mnie sukienki, spodni, spódnicy i zrobienie stylizacji. Tak, żeby stylizacje nie były nudne etapy, podzielone są na różne okazje. Utrudnieniem będzie też to, że makijaż do stylizacji będzie przeze mnie zasugerowany w każdym etapie.
Jeżeli wylosujesz rzecz, której nie masz w garderobie losowanie, odbędzie się jeszcze raz. W tym konkursie będą brane pod uwagę, tylko ubrania są na stałe w sklepie. Jeżeli w losowaniu wylosuję rzecz z limitowanej kolekcji i wydarzenia...maszyna losująca wybierze inny numer. Tak, żeby nikt mi nie zarzucił, że oszukuję do wiadomości prywatnej osoby biorącej udział w konkursie, dołączę screenshot (rzut ekranu).
Na zgłoszenie poprzez prywatną wiadomość ( tylko na forum) czekam do 2 lutego.


Etap 1
Sukienka
„Imprezowy look” ( buty, biżuteria inne dodatki dowolne)
Makijaż- mocno podkreślone oczy ( cienie w kolorze brązowym lub czarnym) i usta pomalowane na czerwono.

Etap 2
Spódnica
„Do pracy” ( buty, biżuteria inne dodatki dowolne)
Makijaż- praktyczny, usta pomalowane jaskrawym kolorem, cienie w kolorze szarym.

Etap 3-Finał
Spodnie
„Na spacer”( buty, biżuteria inne dodatki dowolne)
Makijaż- delikatny, ale widoczny.


Lista osób biorąca w konkursie:
1.valorie :)
2.carola18 :)
3. Kate :)
4.Anikaaa :)
5.djpereleczka130 ;(
6.nnataliaaa18 :)
7. Gatta :)
8. Mooondreamteam :)
9.Glorianna :)
10. bella9622 :)
11. Niyarey :)
12. Patsza :)

---------------------------------
Praca oddana :)
Praca nie oddana ;(
Ostatnio zmieniony 27 lut 2017, o 00:08 przez Kate, łącznie zmieniany 20 razy.
My lady:
Kaja

„Nie oskarżaj niewinnych ludzi...zwłaszcza, których nie znasz. Bądź odważny i napisz, co ode mnie, chcesz. W internecie i w grze... zawsze jestem sobą”.

Obrazek
-------------------
„Nie mieszkam w Korei Północnej i nie zamierzam ukrywać swoich poglądów.
Nie dla mnie życie w cenzurze”.


-----------------
Soy una mujer y es normal que me guste el maquillaje.
Ella usa todas las ventajas de ser mujer.
Fin de la discusión sobre este tema.

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2590
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Konkurs- Wylosuj stylizacje

Post autor: Regelinda » 26 sty 2017, o 21:39

Z jakiej puli będzie to losowanie? Czy masz zanumerowane i wciągnięte do losowana np. wszystkie sukienki, jakie pojawiły się od początku AM? Czy można gdzieś poznać listę sukienek które zostały wrzucone do maszyny losującej? A co, jeśli ktoś wylosuje sukienkę, której nie ma w garderobie, lub nie ma do niej dostępu w sklepie i ile razy bezie można losowac kolejną rzecz dopóki uczestnik się nie wkurzy, że ciągle do niczego nie ma dostępu? (sukienka w tym wypadku to tylko przykład, bo to samo dotyczy innych części garderoby, które zamierzasz losować.

Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Re: Konkurs- Wylosuj stylizacje

Post autor: Aurelie » 26 sty 2017, o 22:31

Fajny pomysł, ale myślę że troszkę niedopracowany. Przede wszystkim, tak jak zauważyła Glorianna, powinnaś stworzyć listę ubrań, które będą w puli i które udostępniłabyś też w tym wątku, pomijając ubrania eventowe gdyż szanse nie byłyby równe.
I jeszcze takie moje osobiste przemyślenie: możliwość powtarzania losowań może doprowadzić do oszustw typu "nie podoba mi się ta sukienka/nie mam na nią pomysłu, więc napiszę do organizatorki, że jej nie mam", podczas gdy w konkursach chodzi o kreatywność i czasem umiejętność zrobienia czegoś z niczego. ;)
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Awatar użytkownika
Kate
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1046
Rejestracja: 26 cze 2012, o 22:31
Lokalizacja: Pod łóżkiem

Re: Konkurs- Wylosuj stylizacje

Post autor: Kate » 27 sty 2017, o 14:45

Zmieniłam opis konkursu...mam nadzieję, że teraz będzie łatwiej. :)
My lady:
Kaja

„Nie oskarżaj niewinnych ludzi...zwłaszcza, których nie znasz. Bądź odważny i napisz, co ode mnie, chcesz. W internecie i w grze... zawsze jestem sobą”.

Obrazek
-------------------
„Nie mieszkam w Korei Północnej i nie zamierzam ukrywać swoich poglądów.
Nie dla mnie życie w cenzurze”.


-----------------
Soy una mujer y es normal que me guste el maquillaje.
Ella usa todas las ventajas de ser mujer.
Fin de la discusión sobre este tema.

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2590
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Konkurs- Wylosuj stylizacje

Post autor: Regelinda » 27 sty 2017, o 15:01

A jak będą przydzielone numery do poszczególnych ubrań?

Awatar użytkownika
Kate
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1046
Rejestracja: 26 cze 2012, o 22:31
Lokalizacja: Pod łóżkiem

Re: Konkurs- Wylosuj stylizacje

Post autor: Kate » 28 sty 2017, o 20:16

Sukienki nr do 829
Spodnie nr do 329
Spódnicę do nr 238


Zapraszam do konkursu. Losowanie numerów odbędzie się 2 lutego. :)
My lady:
Kaja

„Nie oskarżaj niewinnych ludzi...zwłaszcza, których nie znasz. Bądź odważny i napisz, co ode mnie, chcesz. W internecie i w grze... zawsze jestem sobą”.

Obrazek
-------------------
„Nie mieszkam w Korei Północnej i nie zamierzam ukrywać swoich poglądów.
Nie dla mnie życie w cenzurze”.


-----------------
Soy una mujer y es normal que me guste el maquillaje.
Ella usa todas las ventajas de ser mujer.
Fin de la discusión sobre este tema.

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2590
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Konkurs- Wylosuj stylizacje

Post autor: Regelinda » 28 sty 2017, o 20:38

zostańmy przy sukienka. W tej chwili jest ich w grze 831, a niedługo będzie więcej. Mam na kompa ściągnięte między innymi miniaturki wszystkich sukienek od numeru 1, jakie się pojawiły jeszcze z IS. Wielu z nich nie ma w grze, a wiem to stąd, że nie było ich nawet na listach rzeczy przenoszonych z IS przy transferach. Więc co, jeśli ktoś taką wylosuje? Piszesz, że będziesz korzystała z ubrań ze sklepów, ale przy 831 sukienkach trafić na taką ze sklepu, to może Ci nawet 10 losowań nie wystarczyć, a żeby wybrać tylko numerki sukienek ze sklepów, to trochę się będziesz musiała napisać.
Kolejna sprawa. Używając generatora liczb losowych, ustawiając zakres od 1 do 831 i ustawiając, że ma mi wylosować 5 niepowtarzających się numerów, wylosowało mi takie sukienki, które w grze pojawiły się, zanim zaczęłam grać. Miałam tylko jedną z nich, bo była z aukcji. I na tych 5 sukienek nie było żadnej ze sklepów. W konkursie na pewno wezmą udział dziewczyny z krótszym stażem niż ja, z niższym poziomem, więc problemy ze znalezieniem dla nich sukienki będą jeszcze większe.

Nadmienię też, że obecne eveny trwają do 2 lutego, więc najprawdopodobniej pula elementów do losowania jeszcze się powiększy. Mam nadzieję, że wiesz, na co się porywasz.

I małe sprostowanie dla Ciebie:
sukienki 831
spodnie 378
spódnice 526

Awatar użytkownika
Kate
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1046
Rejestracja: 26 cze 2012, o 22:31
Lokalizacja: Pod łóżkiem

Re: Konkurs- Wylosuj stylizacje

Post autor: Kate » 30 sty 2017, o 15:35

Reg dam radę, kiedyś miałam ponad 30 osób w konkursie i ogarnęłam wszystko.
Zapraszam do konkursu. Minimalnie musi być 10 osób, aby konkurs był ciekawszy. :)
My lady:
Kaja

„Nie oskarżaj niewinnych ludzi...zwłaszcza, których nie znasz. Bądź odważny i napisz, co ode mnie, chcesz. W internecie i w grze... zawsze jestem sobą”.

Obrazek
-------------------
„Nie mieszkam w Korei Północnej i nie zamierzam ukrywać swoich poglądów.
Nie dla mnie życie w cenzurze”.


-----------------
Soy una mujer y es normal que me guste el maquillaje.
Ella usa todas las ventajas de ser mujer.
Fin de la discusión sobre este tema.

Awatar użytkownika
Kate
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1046
Rejestracja: 26 cze 2012, o 22:31
Lokalizacja: Pod łóżkiem

Re: Konkurs- Wylosuj stylizacje

Post autor: Kate » 2 lut 2017, o 00:28

Sukienki z numerami zostały już rozlosowane, ale jeżeli ktoś jeszcze wziąć udział w konkursie to zapraszam (na zgłoszenie czekam do północy- 2 lutego).
My lady:
Kaja

„Nie oskarżaj niewinnych ludzi...zwłaszcza, których nie znasz. Bądź odważny i napisz, co ode mnie, chcesz. W internecie i w grze... zawsze jestem sobą”.

Obrazek
-------------------
„Nie mieszkam w Korei Północnej i nie zamierzam ukrywać swoich poglądów.
Nie dla mnie życie w cenzurze”.


-----------------
Soy una mujer y es normal que me guste el maquillaje.
Ella usa todas las ventajas de ser mujer.
Fin de la discusión sobre este tema.

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2590
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Konkurs- Wylosuj stylizacje

Post autor: Regelinda » 2 lut 2017, o 20:44

Ten konkurs od początku wydał mi się dziwny, z zasadami mało realnymi i średnio jasnymi, ale ok, z ciekawości postanowiłam się zgłosić. Ale czas jaki Szanowna Pani Organizatorka dała na zrobienie parcy dla kogoś, kto większość dnia w tygodniu spędza poza domem jest nierealna. Dlatego też zastanawiam się nad sensownością udziału w tym konkursie.

Niyarey
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 16
Rejestracja: 14 lis 2016, o 15:21

Re: Konkurs- Wylosuj stylizacje

Post autor: Niyarey » 2 lut 2017, o 21:45

Czytam... też wypróbuję xd Ciekawe ile losowań nim trafię kieckę sklepową... i to jeszcze taka co mam xD

Awatar użytkownika
carola18
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 120
Rejestracja: 29 mar 2016, o 12:09

Re: Konkurs- Wylosuj stylizacje

Post autor: carola18 » 2 lut 2017, o 21:57

Glorianna strasznie narzekasz.. Co prawda ten konkurs jest trochę inny niż wszystkie, ale kto powiedział że jest nie do wykonania.. To organizatorka ma więcej zamieszania, bo każdemu z osobna musi wylosowac konkretne ubranie, którego Ty możesz nie mieć i to ona musi losowac dopóki nie znajdzie takiego, które Ty masz dostępne. Twoim zadaniem jest zrobic stylizacje z tym wylosowanym ubraniem. Mówisz że czas Ci nie odpowiada, ale ile czasu zajmie Ci ubranie lali? A jeżeli rzeczywiście nie znajdziesz dzisiaj na to czasu może warto zapytać organizatorki czy nie mogła by dac więcej czasu na oddawanie prac? Z resztą jeżeli masz tak wiele zastrzeżeń i nie podoba Ci się konkurs może poprostu zrezygnuj z udziału? Oczywiście nie chce Cię w żaden sposób obrazić, ale od początku piszesz ze coś Ci nie pasuje i cały czas narzekasz, jeżeli tak jak piszesz ciekawi Cię czy taki konkurs ma szansę się udać to weź w nim udział i sprawdź :)

Awatar użytkownika
Kate
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1046
Rejestracja: 26 cze 2012, o 22:31
Lokalizacja: Pod łóżkiem

Re: Konkurs- Wylosuj stylizacje

Post autor: Kate » 2 lut 2017, o 22:04

Po pierwsze zgłoszenia do konkursu są do dzisiaj dałam tydzień czasu na to, aby zebrać odpowiednią ilość osób, a po drugie Reg nie wyznaczyłam daty do, kiedy zbieram pracę do pierwszego etapu. Miałam wczoraj czas to dałam wam link i zrzuty do ekranu, abym nie robić niczego w pośpiechu. Żyję z zasad zrób dziś, a nie jutro.
My lady:
Kaja

„Nie oskarżaj niewinnych ludzi...zwłaszcza, których nie znasz. Bądź odważny i napisz, co ode mnie, chcesz. W internecie i w grze... zawsze jestem sobą”.

Obrazek
-------------------
„Nie mieszkam w Korei Północnej i nie zamierzam ukrywać swoich poglądów.
Nie dla mnie życie w cenzurze”.


-----------------
Soy una mujer y es normal que me guste el maquillaje.
Ella usa todas las ventajas de ser mujer.
Fin de la discusión sobre este tema.

Awatar użytkownika
monix23
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 1158
Rejestracja: 14 gru 2014, o 15:12

Re: Konkurs- Wylosuj stylizacje

Post autor: monix23 » 2 lut 2017, o 22:49

Przypominam, że udział w konkursie nie jest przymusowy. Proszę również o zachowanie dla siebie niepotrzebnych komentarzy.

Awatar użytkownika
Kate
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1046
Rejestracja: 26 cze 2012, o 22:31
Lokalizacja: Pod łóżkiem

Re: Konkurs- Wylosuj stylizacje

Post autor: Kate » 3 lut 2017, o 00:07

Koniec przyjmowania zgłoszeń do konkursu!!!

Na stylizacje do pierwszego etapu konkursu czekam do 7 lutego ( wtorek). :)
My lady:
Kaja

„Nie oskarżaj niewinnych ludzi...zwłaszcza, których nie znasz. Bądź odważny i napisz, co ode mnie, chcesz. W internecie i w grze... zawsze jestem sobą”.

Obrazek
-------------------
„Nie mieszkam w Korei Północnej i nie zamierzam ukrywać swoich poglądów.
Nie dla mnie życie w cenzurze”.


-----------------
Soy una mujer y es normal que me guste el maquillaje.
Ella usa todas las ventajas de ser mujer.
Fin de la discusión sobre este tema.

Zablokowany