Stylistka Tygodnia #224

Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Stylistka Tygodnia #224

Post autor: Aurelie » 6 lut 2023, o 15:17

Stylistka Tygodnia #224

Motyw: Kokardziara

Inne informacje: Przebierz swoją Panią za wielbicielkę kokardek. W pracy należy użyć minimum trzech elementów garderoby z kokardką.

Głosowanie trwa do 11.02.2023r.
Głosując podaj numer pracy, która Ci się podoba i uzasadnij swój wybór.
*Zgodnie z Regulaminem Stylistki Tygodnia ważne są tylko uzasadnione głosy. Jako uzasadnienie rozumiemy wypowiedź złożoną z minimum jednego zdania, wskazującą minimum jedną cechę stylizacji, która przypadła do gustu głosującemu. Przy czym cecha to nie ubranie ani epitet (np. śliczna bluzeczka, świetne spodnie, wspaniały smok, piękna pani).

:!:
Jeśli jesteś świadkiem lub adresatem jakiejkolwiek formy nakłaniania do głosowania, zgłoś to moderatorce konkursu. Należy dołączyć zrzut z ekranu, na którym widać taką wiadomość, gdyż tylko uzasadnione przypadki będą usuwane z konkursu. Nikt poza moderatorem nie pozna tożsamości osoby zgłaszającej, a sama osoba zgłaszająca nie ponosi oczywiście żadnych konsekwencji.



Zapraszam do głosowania!

1.
Obrazek
2.
Obrazek
3.
Obrazek
4.
Obrazek
5.
Obrazek
6.
Obrazek
7.
Obrazek
8.
Obrazek
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Awatar użytkownika
Mandaloriana
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 394
Rejestracja: 18 wrz 2010, o 19:16

Re: Stylistka Tygodnia #224

Post autor: Mandaloriana » 6 lut 2023, o 16:13

Zdecydowanie i bezkonkurencyjnie jak dla mnie najlepsza praca, która otrzyma mój głos to nr 8...
Świetnie wykorzystana poza, uroczy buziak, piękne kolory, wszystko jest spójne...No i kokardki :whistling: wszędzie gdzie się tylko da, a przy tym nie jest to ani mdłe ani naciągane.
Obrazek

"Bądź tym kim jesteś, i mów to co czujesz, ponieważ ci, którzy mają z tym problem nie są ważni, a ci, którzy są ważni nie mają z tym problemu." 8o

"Złapałam się na tym, że ludzie wiedzą o moim życiu więcej niż ja sama" 8o

Awatar użytkownika
Alice Morset
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 580
Rejestracja: 21 kwie 2020, o 17:40
Lokalizacja: Czechy/Zielona Góra/Bolesławiec

Re: Stylistka Tygodnia #224

Post autor: Alice Morset » 6 lut 2023, o 18:44

Wszystkie pracę są bardzo ładne, ale jedna zwróciła moją uwagę jest to praca nr 8. podoba mi się połączenie brązu czerni i srebra, a sama pani ma tak pozytywną twarzyczkę, która wyraża jedno proste zdanie: ,,Mówcie co chcecie lubię kokardy i nic na to nie poradzę''. Sądzę, że jest to gracz z paletą ciekawych pomysłów w głowie. Dlatego bezkonkurencyjnie i z przyjemnością oddaję swój głos dla kreatywnej 8. I życzę wszystkim spokojnej nocy i powodzenia :love:
„Przeszłość ma ogromne znaczenie dla przyszłości, niejako ją kształtuje i determinuje pewne cechy charakteru”.

Cytat z książki: Miłość szyta na miarę

uluu
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 111
Rejestracja: 3 kwie 2017, o 22:35

Re: Stylistka Tygodnia #224

Post autor: uluu » 9 lut 2023, o 17:01

Głosuję na pracę nr 5. Kokardki w stylizacji prezentują się w niewymuszony sposób- nie są dodawane przypadkowo by spełnić kryterium konkursu, lecz
naprawdę stanowią spójną całość ze strojem. Poza tym podoba mi się wiosenna pastelowa kolorystyka- stonowane kolory, prostota i lekkość. Ilość użytych kokard dzięki takiemu zabiegowi nie przytłacza.

Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Re: Stylistka Tygodnia #224

Post autor: Aurelie » 13 lut 2023, o 14:34


224. edycję Stylistki Tygodnia wygrywa
Regelinda
praca nr 8

Obrazek
GRATULACJE!!!
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Zablokowany