Stylistka Tygodnia #221

Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Stylistka Tygodnia #221

Post autor: Aurelie » 4 gru 2022, o 16:48

Stylistka Tygodnia #221

Motyw: Yo-Landi Visser

Inne informacje: Wystylizuj swoją Panią na Yo-Landi Visser, wokalistkę Die Antwoord. Pamiętaj o ekscentrycznej fryzurze w kolorze platynowego blondu oraz o jak najjaśniejszych (lub niewidocnych) brwiach.

Głosowanie trwa do 10.12.2022r.
Głosując podaj numer pracy, która Ci się podoba i uzasadnij swój wybór.
*Zgodnie z Regulaminem Stylistki Tygodnia ważne są tylko uzasadnione głosy. Jako uzasadnienie rozumiemy wypowiedź złożoną z minimum jednego zdania, wskazującą minimum jedną cechę stylizacji, która przypadła do gustu głosującemu. Przy czym cecha to nie ubranie ani epitet (np. śliczna bluzeczka, świetne spodnie, wspaniały smok, piękna pani).

:!:
Jeśli jesteś świadkiem lub adresatem jakiejkolwiek formy nakłaniania do głosowania, zgłoś to moderatorce konkursu. Należy dołączyć zrzut z ekranu, na którym widać taką wiadomość, gdyż tylko uzasadnione przypadki będą usuwane z konkursu. Nikt poza moderatorem nie pozna tożsamości osoby zgłaszającej, a sama osoba zgłaszająca nie ponosi oczywiście żadnych konsekwencji.



Zapraszam do głosowania!

1.
Obrazek
2.
Obrazek
3.
Obrazek
4.
Obrazek
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Awatar użytkownika
Avivia
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 71
Rejestracja: 19 lut 2011, o 21:41

Re: Stylistka Tygodnia #221

Post autor: Avivia » 4 gru 2022, o 20:39

Głosuję na numer 2 :thumbsup: Pani wygląda dokładnie tak, jak Yo-Landi na scenie. Genialnie dobrana fryzury, błyszczące szorty i bransolety. Do tego charakterystyczny makijaż. Idealna stylka :thumbsup:

Awatar użytkownika
Calea
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 6
Rejestracja: 5 wrz 2022, o 23:47

Re: Stylistka Tygodnia #221

Post autor: Calea » 4 gru 2022, o 21:44

Również oddaję głos na pracę nr 2 - szorty + bluzka to idealne odwzorowanie scenicznego wizerunku Yo-landi. Fryzura dobrana w punkt, makijaż 1:1 z tym, który możemy zobaczyć chociażby w grafikach google (tak, tak, też się chciałam przygotować do konkursu i myślałam o takim waśnie makijażu, z braku czasu wyleciało z głowy) :D

bioderko
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 10
Rejestracja: 1 mar 2020, o 17:16

Re: Stylistka Tygodnia #221

Post autor: bioderko » 6 gru 2022, o 22:44

Oddaję mój głos na pracę numer 4. Fantastycznie zrobiona twarz - czarne oczy, wyblakłe brwi i ta bardzo krótko ścięta grzywka idealnie oddają Yo-Landi Visser. Super pasuje również ta stylizacja w jaskrawej pomarańczy, przeglądając google grafikę, widziałam u niej podobne stylizacje w takich wyrazistych kolorach.

Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Re: Stylistka Tygodnia #221

Post autor: Aurelie » 15 gru 2022, o 21:36


221. edycję Stylistki Tygodnia wygrywa
Syd
praca nr 2

Obrazek
GRATULACJE!!!
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Zablokowany