Stylistka Tygodnia #218

Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Stylistka Tygodnia #218

Post autor: Aurelie » 16 paź 2022, o 15:28

Stylistka Tygodnia #218

Motyw: Nie z tej Ziemi

Inne informacje: Wystylizuj swoją Panią na mieszkankę innej planety. W stylizacji musi znaleźć się minimum 1, dowolny element wskazujący, że Pani nie pochodzi z planety Ziemia (np. kosmiczny strój/fryzura/wiele kończyn itd.). W pracy należy użyć dowolnie wybranego tła z gry, pasującego do klimatu stylizacji.

Głosowanie trwa do 21.10.2022r.
Głosując podaj numer pracy, która Ci się podoba i uzasadnij swój wybór.
*Zgodnie z Regulaminem Stylistki Tygodnia ważne są tylko uzasadnione głosy. Jako uzasadnienie rozumiemy wypowiedź złożoną z minimum jednego zdania, wskazującą minimum jedną cechę stylizacji, która przypadła do gustu głosującemu. Przy czym cecha to nie ubranie ani epitet (np. śliczna bluzeczka, świetne spodnie, wspaniały smok, piękna pani).

:!:
Jeśli jesteś świadkiem lub adresatem jakiejkolwiek formy nakłaniania do głosowania, zgłoś to moderatorce konkursu. Należy dołączyć zrzut z ekranu, na którym widać taką wiadomość, gdyż tylko uzasadnione przypadki będą usuwane z konkursu. Nikt poza moderatorem nie pozna tożsamości osoby zgłaszającej, a sama osoba zgłaszająca nie ponosi oczywiście żadnych konsekwencji.



Zapraszam do głosowania!

1.
Obrazek
2.
Obrazek
3.
Obrazek
4.
Obrazek
5.
Obrazek
6.
Obrazek
7.
Obrazek
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Serenity86
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 13
Rejestracja: 6 mar 2019, o 16:40

Re: Stylistka Tygodnia #218

Post autor: Serenity86 » 18 paź 2022, o 19:28

pani nr 1-10
pani nr 2-9
pani nr 3-8
pani nr 4-6
pani nr 5-5
pani nr 6-4
pani nr 7-7

wszystkie prace są super brawo dziewczyny


Przykro mi, ale głos jest niezgodny z zasadami głosowania. Po zapoznaniu się z nimi możesz zagłosować ponownie, w nowym poście. Ponad to proszę nie pisać posta pod postem, tylko używać opcji "edytuj". // Aurelie

bioderko
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 10
Rejestracja: 1 mar 2020, o 17:16

Re: Stylistka Tygodnia #218

Post autor: bioderko » 18 paź 2022, o 22:23

Głosuję na Panią nr 1.

Podoba mi się wykorzystanie do tego pomysłu kilku póz dających efekt posiadania 6 rąk i dodatkowo świetnie się to komponuje z kilkoma wężami. Piękna praca! :D

Awatar użytkownika
Alice Morset
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 580
Rejestracja: 21 kwie 2020, o 17:40
Lokalizacja: Czechy/Zielona Góra/Bolesławiec

Re: Stylistka Tygodnia #218

Post autor: Alice Morset » 19 paź 2022, o 18:16

Mnie się podoba praca nr 5. Według mnie najlepiej wpasowała się w wytyczne tematu. Patrzę na te pracę i mam wrażenie, że pani ma nadprzyrodzone moce, bardzo mi się to w tej pracy podoba.
„Przeszłość ma ogromne znaczenie dla przyszłości, niejako ją kształtuje i determinuje pewne cechy charakteru”.

Cytat z książki: Miłość szyta na miarę

Artemida
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 13
Rejestracja: 2 cze 2017, o 20:07

Re: Stylistka Tygodnia #218

Post autor: Artemida » 21 paź 2022, o 09:03

Moim faworytem jest praca nr 4, ponieważ jest najbardziej rozbudowana, zostało do jej stworzenia użytych najwięcej elementów. Buzia jest zrobiona fantastycznie, bardzo realistyczna. I osoba, co ją stworzyła nie poszła na łatwiznę wykorzystując większość elementów z Pozaziemskiej inwazji.

Awatar użytkownika
Aventura
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 1
Rejestracja: 4 wrz 2022, o 20:05

Re: Stylistka Tygodnia #218

Post autor: Aventura » 21 paź 2022, o 13:04

Ogólnie nie jestem fanką nawalania tysiąca warstw byle było i każdy element z innej parafii. Prace są kreatywne jednak niektóre nieco przesadzone. Są tu dwie prace na które zwróciłam uwagę . Niestety głos mogę oddać tylko na jedną . Praca na którą głosuję jest spójna. Użyte elementy ładnie przez siebie przechodzą. Postać przedstawiona jest w nietypowy sposób A o to właśnie chodzi , w końcu kosmos to jedna wielka zagadka. Pracą o której piszę jest praca numer 4. Każdy element dobrany jest starannie i nie ma tu nic co by zaburzało całą koncepcję.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Re: Stylistka Tygodnia #218

Post autor: Aurelie » 22 paź 2022, o 21:49


218. edycję Stylistki Tygodnia wygrywa
Adrastea
praca nr 4

Obrazek
GRATULACJE!!!
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Zablokowany