Stylistka Tygodnia #213

Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Stylistka Tygodnia #213

Post autor: Aurelie » 18 lip 2022, o 18:43

Stylistka Tygodnia #213

Motyw: Urlop w ciepłych krajach

Inne informacje: Wystylizuj Panią na urlopowiczkę odpoczywającą w ciepłych krajach. Strój powinien być lekki i zwiewny czyli idealny na wysokie temperatury. Dodatkowo w pracy musi znaleźć się przynajmniej 1 typowo wakacyjny element np. koło ratunkowe, koktajl z palemką, aparat fotograficzny itp. Praca powinna znajdować się na dowolnie wybranym, słonecznym tle pasującym do stylizacji.

Głosowanie trwa do 24.07.2022r.
Głosując podaj numer pracy, która Ci się podoba i uzasadnij swój wybór.
*Zgodnie z Regulaminem Stylistki Tygodnia ważne są tylko uzasadnione głosy. Jako uzasadnienie rozumiemy wypowiedź złożoną z jednego zdania, wskazującą minimum jedną cechę stylizacji, która przypadła do gustu głosującemu. Przy czym cecha to nie ubranie ani epitet (np. śliczna bluzeczka, świetne spodnie, wspaniały smok, piękna pani).

:!:
Jeśli jesteś świadkiem lub adresatem jakiejkolwiek formy nakłaniania do głosowania, zgłoś to moderatorce konkursu. Należy dołączyć zrzut z ekranu, na którym widać taką wiadomość, gdyż tylko uzasadnione przypadki będą usuwane z konkursu. Nikt poza moderatorem nie pozna tożsamości osoby zgłaszającej, a sama osoba zgłaszająca nie ponosi oczywiście żadnych konsekwencji.



Zapraszam do głosowania!
1.
Obrazek
2.
Obrazek
3.
Obrazek
4.
Obrazek
5.
Obrazek
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Awatar użytkownika
Alice Morset
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 580
Rejestracja: 21 kwie 2020, o 17:40
Lokalizacja: Czechy/Zielona Góra/Bolesławiec

Re: Stylistka Tygodnia #213

Post autor: Alice Morset » 18 lip 2022, o 19:40

Dobry wieczór. Przyjrzałam się wszystkim pracom, wszystkie są bardzo ładne i widać, że każda z pań bardzo się starała. Natomiast największą uwagę zwróciłam na pracę nr 2 i 3. Praca numer 2. Przedstawia panią, która wręcz nie mogła się doczekać urlopu, siedząc na wypchanej po brzegi walizce przeciągnęła się i chowając za opadającym na oczy kapeluszem myśli sobie „No w końcu z daleka od betonowego miasta i zgiełku urlop w ciepłych krajach mi się należy i wykorzystam go maksymalnie”. Lekko rozchylone usta świadczą o tym, że wspomnienia urlopowe tej pani będą niezapomniane.
Odnosząc się do pracy nr 3. Podoba mi się w niej to, że pani ubrana jest skromnie ma ze sobą piłkę plażową, w którą za pewne, stojąc do pasa w morzu będzie grać ze swoimi kumpelkami. Dłonią pokazuję nam piękną plażę, na której się znajduję, ale coś chyba nie jest tak, jak sobie wymyśliła i raczej, to nie jest do końca to czego się spodziewała. Ponieważ wyraz twarzy tej pani sugeruje, że nie odczuwa satysfakcji z tego, że znajduję się w ciepłych krajach?
Niemniej jednak po głębszym zastanowieniu i przeanalizowaniu za i przeciw, mój głos oddaje dla pani, która jest odtwórczynią pracy nr 2. Gratulując tym samym wszystkim uczestniczą konkursu. Miłego wieczoru życzę. 🤗
„Przeszłość ma ogromne znaczenie dla przyszłości, niejako ją kształtuje i determinuje pewne cechy charakteru”.

Cytat z książki: Miłość szyta na miarę

uluu
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 111
Rejestracja: 3 kwie 2017, o 22:35

Re: Stylistka Tygodnia #213

Post autor: uluu » 24 lip 2022, o 10:09

Biorąc pod uwagę kryterium lekkości i zwiewności stroju oraz wysokich temperatur jakie sugeruje temat konkursu, oddaję swój głos na pracę nr 4. Patrząc na lale widzę dokładnie siebie na wakacjach za dwa tygodnie:) Podoba mi się lekko elegancka wersja wakacyjnej podróżniczki, kolorystyka stylizacji będąca jakby odbiciem zachodzącego słońca na plaży, spójnie dobrane dodatki.

crazynl
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 6
Rejestracja: 23 mar 2017, o 12:04

Re: Stylistka Tygodnia #213

Post autor: crazynl » 25 lip 2022, o 10:50

Graficy skutecznie potrafią zniszczyć pozy. Niestety właśnie przez nieudane pozy praca 1 i 2 mimo pomysłu ( poza z walizkami mogła być świetna,gdyby była porządnie dopracowana) lalki wyglądają groteskowo-czytaj pozy. Prace 3,4 i 5 tu mam dylemat. Wszystkie dopracowane. Jednak 4 zachęca najbardziej by przenieść się nad morze i podziwiać zachodzące słońce. Praca nr.4 ;)

Niestety, nie mogę zaliczyć Twojego głosu, ponieważ został oddany po wyznaczonym terminie. Zachęcam jednak do oddania głosu w dogrywce :) // Aurelie

Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Re: Stylistka Tygodnia #213

Post autor: Aurelie » 27 lip 2022, o 09:30

DOGRYWKA
Po podliczeniu głosów okazuje się, że mamy dogrywkę!
Panie nr
2 i 4
otrzymały taką samą liczbę głosów.
Zasady dogrywki:
  • Głosujemy na jedną z dwóch prac (nr 2 lub nr 4)
  • W poście wpisujemy tylko nr wybranej pracy
  • Głosowanie trwa do 29.07 do godz. 18:00 (jeśli żadna z Pań nie otrzyma wymaganej większości głosów
    o zwycięstwie zdecyduje Team)
  • W głosowaniu mogą brać udział wszyscy (poza Paniami, które dostały się do dogrywki)
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Księżycowa
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 15
Rejestracja: 14 lut 2022, o 20:33

Re: Stylistka Tygodnia #213

Post autor: Księżycowa » 27 lip 2022, o 10:28

2

Awatar użytkownika
Alice Morset
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 580
Rejestracja: 21 kwie 2020, o 17:40
Lokalizacja: Czechy/Zielona Góra/Bolesławiec

Re: Stylistka Tygodnia #213

Post autor: Alice Morset » 27 lip 2022, o 14:03

2
„Przeszłość ma ogromne znaczenie dla przyszłości, niejako ją kształtuje i determinuje pewne cechy charakteru”.

Cytat z książki: Miłość szyta na miarę

Awatar użytkownika
Xin xou
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 713
Rejestracja: 23 lut 2011, o 22:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: Stylistka Tygodnia #213

Post autor: Xin xou » 28 lip 2022, o 08:30

4

Awatar użytkownika
Vaniliaaa
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 23
Rejestracja: 22 paź 2018, o 19:12

Re: Stylistka Tygodnia #213

Post autor: Vaniliaaa » 28 lip 2022, o 16:20

4

Awatar użytkownika
Mandaloriana
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 394
Rejestracja: 18 wrz 2010, o 19:16

Re: Stylistka Tygodnia #213

Post autor: Mandaloriana » 28 lip 2022, o 22:51

2
Obrazek

"Bądź tym kim jesteś, i mów to co czujesz, ponieważ ci, którzy mają z tym problem nie są ważni, a ci, którzy są ważni nie mają z tym problemu." 8o

"Złapałam się na tym, że ludzie wiedzą o moim życiu więcej niż ja sama" 8o

Awatar użytkownika
Ada11
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 13
Rejestracja: 2 gru 2017, o 18:40
Lokalizacja: Gliwice

Re: Stylistka Tygodnia #213

Post autor: Ada11 » 29 lip 2022, o 13:09

4

Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Re: Stylistka Tygodnia #213

Post autor: Aurelie » 29 lip 2022, o 19:32

Remis

Głosy w dogrywce rozłożyły się po równo. Zgodnie z pkt. 4.4. Regulaminu Stylistki Tygodnia, zwycięzcę wybierze Team.
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Re: Stylistka Tygodnia #213

Post autor: Aurelie » 30 lip 2022, o 22:26


213. edycję Stylistki Tygodnia wygrywa
Avivia
praca nr 4

Obrazek
GRATULACJE!!!
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Zablokowany