Stylistka Tygodnia #209

Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Stylistka Tygodnia #209

Post autor: Aurelie » 6 maja 2022, o 22:01

Stylistka Tygodnia #209

Motyw: Zła złota rybka

Inne informacje: Legendę o złotej rybce słyszało chyba każde dziecko, ma ona bowiem magiczną moc spełniania życzeń. Niech jednak nikogo nie zmyli blask jej łusek i piękne spojrzenie. Nadwyrężanie jej zdolności oraz mocy powoduje przypływ złości. Przebierz swoją postać za elegancką złotą rybkę, która jest na skraju cierpliwości wobec ludzi niemogących nacieszyć się dobrem, które ich otacza.

Głosowanie trwa do 12.05.2022r.
Głosując podaj numer pracy, która Ci się podoba i uzasadnij swój wybór.
*Zgodnie z Regulaminem Stylistki Tygodnia ważne są tylko uzasadnione głosy. Jako uzasadnienie rozumiemy wypowiedź złożoną z jednego zdania, wskazującą minimum jedną cechę stylizacji, która przypadła do gustu głosującemu. Przy czym cecha to nie ubranie ani epitet (np. śliczna bluzeczka, świetne spodnie, wspaniały smok, piękna pani).

:!:
Jeśli jesteś świadkiem lub adresatem jakiejkolwiek formy nakłaniania do głosowania, zgłoś to moderatorce konkursu. Należy dołączyć zrzut z ekranu, na którym widać taką wiadomość, gdyż tylko uzasadnione przypadki będą usuwane z konkursu. Nikt poza moderatorem nie pozna tożsamości osoby zgłaszającej, a sama osoba zgłaszająca nie ponosi oczywiście żadnych konsekwencji.



Zapraszam do głosowania!
1.
Obrazek
2.
Obrazek
3.
Obrazek
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Awatar użytkownika
Alice Morset
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 580
Rejestracja: 21 kwie 2020, o 17:40
Lokalizacja: Czechy/Zielona Góra/Bolesławiec

Re: Stylistka Tygodnia #209

Post autor: Alice Morset » 6 maja 2022, o 22:49

Gdyby wzrok mógł zabijać to z pewnością leżałabym martwa pod wpływem spojrzenia pani, która reprezentuje pracę nr 3. Podobają mi się kolory, a gdy patrzy się na muszę którą pani trzyma, w dłoni to ma się wrażenie, że za chwilę pod wpływem frustracji muszla rozpryśnie się w drobny mak o rafę koralową w oceanie. Zacięcie na twarzy napawa mnie grozą, ale mimo to w pełni świadoma oddaję głos na pracę nr 3. Gratulując przy tym pomysłowości :thumbsup:
„Przeszłość ma ogromne znaczenie dla przyszłości, niejako ją kształtuje i determinuje pewne cechy charakteru”.

Cytat z książki: Miłość szyta na miarę

Awatar użytkownika
Mandaloriana
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 394
Rejestracja: 18 wrz 2010, o 19:16

Re: Stylistka Tygodnia #209

Post autor: Mandaloriana » 9 maja 2022, o 11:21

Bezkonkurencyjnie jak dla mnie praca nr 1 (^_-) świetna złota rybka, która jest w trakcie spełniania życzeń xD kłęby dymu, spieniona woda (taki mały chaos) rybka się bardzo skupia na swym zadaniu, co widać na zdjęciu...
Obrazek

"Bądź tym kim jesteś, i mów to co czujesz, ponieważ ci, którzy mają z tym problem nie są ważni, a ci, którzy są ważni nie mają z tym problemu." 8o

"Złapałam się na tym, że ludzie wiedzą o moim życiu więcej niż ja sama" 8o

Awatar użytkownika
immortal
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 174
Rejestracja: 6 sie 2014, o 01:06

Re: Stylistka Tygodnia #209

Post autor: immortal » 9 maja 2022, o 13:39

Każda praca jest estetyczna i ładnie oddaje charakter postaci. Uważam jednak, że praca nr 1 jako jedyna najbardziej jest zbliżona do tematyki konkursu. W pozostałych pracach nie wiem czemu mają służyć te kamienie szlachetne w tle ?(

Pierwsza praca ma ładne, charakterystyczne tło nawiązujące do wody, naturalnego środowiska rybki. Ponadto jak osoba wyżej wspomniała - mimika postaci, jej poza wraz z rozczochraną fryzurą oraz dynamika tła nadaje całości wyraz skupionej na spełnianiu życzenia, jednocześnie z widoczną niechęcią do tego. Podoba mi się także znikome użycie makijażu, gdyż wszelkie syreny kojarzą mi się z naturalnym pięknem i złocistą skórą czy złocistymi łuskami.

Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Re: Stylistka Tygodnia #209

Post autor: Aurelie » 13 maja 2022, o 16:58


209. edycję Stylistki Tygodnia wygrywa
Iris
praca nr 1

Obrazek
GRATULACJE!!!
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Zablokowany