Stylistka Tygodnia #206

Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Stylistka Tygodnia #206

Post autor: Aurelie » 16 mar 2022, o 16:12

Stylistka Tygodnia #206

Motyw: Zaklinaczka węży

Inne informacje: Wystylizuj swoją Panią na wężową poskramiaczkę. Obowiązkowo należy użyć minimum jednej, dowolnej części garderoby z motywem węża. W pracy nie można używać teł z gry.

Głosowanie trwa do 22.03.2022r.
Głosując podaj numer pracy, która Ci się podoba i uzasadnij swój wybór.
*Zgodnie z Regulaminem Stylistki Tygodnia ważne są tylko uzasadnione głosy. Jako uzasadnienie rozumiemy wypowiedź złożoną z jednego zdania, wskazującą minimum jedną cechę stylizacji, która przypadła do gustu głosującemu. Przy czym cecha to nie ubranie ani epitet (np. śliczna bluzeczka, świetne spodnie, wspaniały smok, piękna pani).

:!:
Jeśli jesteś świadkiem lub adresatem jakiejkolwiek formy nakłaniania do głosowania, zgłoś to moderatorce konkursu. Należy dołączyć zrzut z ekranu, na którym widać taką wiadomość, gdyż tylko uzasadnione przypadki będą usuwane z konkursu. Nikt poza moderatorem nie pozna tożsamości osoby zgłaszającej, a sama osoba zgłaszająca nie ponosi oczywiście żadnych konsekwencji.



Zapraszam do głosowania!
1.
Obrazek
2.
Obrazek
3.
Obrazek
4.
Obrazek
5.
Obrazek
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Awatar użytkownika
Alice Morset
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 580
Rejestracja: 21 kwie 2020, o 17:40
Lokalizacja: Czechy/Zielona Góra/Bolesławiec

Re: Stylistka Tygodnia #206

Post autor: Alice Morset » 16 mar 2022, o 19:12

Urzekły mnie dwie panie, pani nr 1 i pani nr 4. Obie panie super podeszły do tematu, w pracy nr 1 podoba mi się kolorystyka stylizacji i mało spotykany makijaż. Natomiast w pracy nr 4 podoba mi się karnacja i stylizacja, która jest dobrze przemyślana nie przesadzona, a minimalistyczna :) I to właśnie na tę pracę oddaje swój głos. Jest to decyzja świadoma i dobrze przemyślana ^^
„Przeszłość ma ogromne znaczenie dla przyszłości, niejako ją kształtuje i determinuje pewne cechy charakteru”.

Cytat z książki: Miłość szyta na miarę

Awatar użytkownika
Mandaloriana
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 394
Rejestracja: 18 wrz 2010, o 19:16

Re: Stylistka Tygodnia #206

Post autor: Mandaloriana » 20 mar 2022, o 08:58

Zdecydowanie i bezkomkurencyjnie praca nr 1, a wiec bez zadnego ale wybieram propozycje nr 1 :) Praca jest jak najbardziej na temat, estetycznie wykonana, bardzo fajna kolorystyka, swietnie dobrane dodatki.
Obrazek

"Bądź tym kim jesteś, i mów to co czujesz, ponieważ ci, którzy mają z tym problem nie są ważni, a ci, którzy są ważni nie mają z tym problemu." 8o

"Złapałam się na tym, że ludzie wiedzą o moim życiu więcej niż ja sama" 8o

Syd
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 17
Rejestracja: 15 maja 2021, o 15:34

Re: Stylistka Tygodnia #206

Post autor: Syd » 20 mar 2022, o 20:44

Głosuję na pracę nr 1. Pani ma piękną twarz, a w jej wyrazie widać odwagę (prawdziwa poskramiaczka nie może się bać). Użycie w stylizacji bata i liny dodatkowo informuje nas, że Pani specjalizuje się w poskramianiu nawet najgroźniejszych wężowych bestii.

Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Re: Stylistka Tygodnia #206

Post autor: Aurelie » 24 mar 2022, o 22:55


206. edycję Stylistki Tygodnia wygrywa
Ada11
praca nr 1

Obrazek
GRATULACJE!!!
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Zablokowany