Stylistka Tygodnia #198

Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Stylistka Tygodnia #198

Post autor: Aurelie » 26 paź 2021, o 15:14

Stylistka Tygodnia #198

Motyw: Strzyga

Inne informacje: Przebierz swoją panią za strzygę, czyli słowiańskiego demona. Strzyga często była postrzegana jako istota łącząca w sobie cechy wampira i upiora, tak więc pamiętajcie o zwiewnych i/lub podartych ubraniach, groźnym wyrazie twarzy oraz atrybutach wampirów (może to być zakrwawiony przedmiot/ubranie z garderoby, makijaż specjalny i/lub wampirze zęby).

Głosowanie trwa do 01.11.2021r.
Głosując podaj numer pracy, która Ci się podoba i uzasadnij swój wybór.
*Zgodnie z Regulaminem Stylistki Tygodnia ważne są tylko uzasadnione głosy. Jako uzasadnienie rozumiemy wypowiedź złożoną z jednego zdania, wskazującą minimum jedną cechę stylizacji, która przypadła do gustu głosującemu. Przy czym cecha to nie ubranie ani epitet (np. śliczna bluzeczka, świetne spodnie, wspaniały smok, piękna pani).

:!:
Jeśli jesteś świadkiem lub adresatem jakiejkolwiek formy nakłaniania do głosowania, zgłoś to moderatorce konkursu. Należy dołączyć zrzut z ekranu, na którym widać taką wiadomość, gdyż tylko uzasadnione przypadki będą usuwane z konkursu. Nikt poza moderatorem nie pozna tożsamości osoby zgłaszającej, a sama osoba zgłaszająca nie ponosi oczywiście żadnych konsekwencji.



Zapraszam do głosowania!
1.
Obrazek
2.
Obrazek
3.
Obrazek
4.
Obrazek
5.
Obrazek
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Awatar użytkownika
Mandaloriana
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 394
Rejestracja: 18 wrz 2010, o 19:16

Re: Stylistka Tygodnia #198

Post autor: Mandaloriana » 28 paź 2021, o 14:41

Zdecydowanie i bezkonkurencyjnie jak dla mnie praca numer 3 (^_-) świetne połączenie butów z rajstopami, jest i również kilka innych elementów, które świetnie wyglądają.
Obrazek

"Bądź tym kim jesteś, i mów to co czujesz, ponieważ ci, którzy mają z tym problem nie są ważni, a ci, którzy są ważni nie mają z tym problemu." 8o

"Złapałam się na tym, że ludzie wiedzą o moim życiu więcej niż ja sama" 8o

Awatar użytkownika
Xin xou
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 713
Rejestracja: 23 lut 2011, o 22:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: Stylistka Tygodnia #198

Post autor: Xin xou » 28 paź 2021, o 14:56

Mam dylemat między pracą nr 1 a nr 5. Mimo że tak różne, to obie według mnie wpasowują się w temat. Ostatecznie wybieram pracę nr 5. Wyczytałam, że Strzyga pochodziła od kobiecego demona o ptasich szponach. Tu to mamy, idealne buty, które wyglądają jak szpony, są skrzydła i pióra, wszystko pasuje do tematu.

Awatar użytkownika
Alice Morset
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 580
Rejestracja: 21 kwie 2020, o 17:40
Lokalizacja: Czechy/Zielona Góra/Bolesławiec

Re: Stylistka Tygodnia #198

Post autor: Alice Morset » 28 paź 2021, o 20:16

Dobry wieczór!
Obejrzałam wszystkie pracę, które są naprawdę świetne każda z nich ma w sobie to coś. Jednak mój głos otrzymuje pani nr 5. Upiorna twarz, ciemna skóra, oczy, które odzwierciedlają mroczną duszę. Pająki i skrzydła oraz całe zestawienie ciuchów idealnie się ze sobą komponują brawo!

Chciałbym pogratulować również pani nr 1. Stylizacja buzia i cały zamysł też prezentuje się bardzo fajnie, oby tak dalej Miłego wieczoru.
„Przeszłość ma ogromne znaczenie dla przyszłości, niejako ją kształtuje i determinuje pewne cechy charakteru”.

Cytat z książki: Miłość szyta na miarę

uluu
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 111
Rejestracja: 3 kwie 2017, o 22:35

Re: Stylistka Tygodnia #198

Post autor: uluu » 30 paź 2021, o 15:35

Zagłosuję na pracę nr 2. Postać ma atrybuty mitologicznej strzygi, a do jest przerażająca nawet bez użycia zbyt wielu elementów ubioru. Wg mnie praca ta fajnie oddaje postać mitologicznej słowiańskiej strzygi, takiej z ludowej baśni, dlatego ma mój głos:)

Blanca
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 23
Rejestracja: 27 lip 2020, o 22:52

Re: Stylistka Tygodnia #198

Post autor: Blanca » 30 paź 2021, o 21:17

Ja oddaję swój głos na pracę nr 1. Powiewająca suknia sprawia, że lala wygląda jak duch, a ten makijaż jest po prostu genialny - jest to mocno przerażająca stylizacja, ale wykona z dbałością o każdy szczegół.

Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Re: Stylistka Tygodnia #198

Post autor: Aurelie » 2 lis 2021, o 18:37

198. edycję Stylistki Tygodnia wygrywa
Night
praca nr 5

Obrazek
GRATULACJE!!!
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Zablokowany