Stylistka Tygodnia #195

Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Stylistka Tygodnia #195

Post autor: Aurelie » 6 wrz 2021, o 15:04

Stylistka Tygodnia #195

Motyw: Zmora senna

Inne informacje: Wystylizuj swoją Panią na postać rodem z koszmarów sennych. Stylizacja powinna być utrzymana w kolorystyce czerni i granatu kojarzących się z nocą, zaś twarz powinna budzić grozę (można stworzyć groźną mimikę przy pomocy elementów twarzy i makijaży z salonu piękności, jak również można wykorzystać złowieszczą maskę).

Głosowanie trwa do 12.09.2021r.
Głosując podaj numer pracy, która Ci się podoba i uzasadnij swój wybór.
*Zgodnie z Regulaminem Stylistki Tygodnia ważne są tylko uzasadnione głosy. Jako uzasadnienie rozumiemy wypowiedź złożoną z jednego zdania, wskazującą minimum jedną cechę stylizacji, która przypadła do gustu głosującemu. Przy czym cecha to nie ubranie ani epitet (np. śliczna bluzeczka, świetne spodnie, wspaniały smok, piękna pani).

:!:
Jeśli jesteś świadkiem lub adresatem jakiejkolwiek formy nakłaniania do głosowania, zgłoś to moderatorce konkursu. Należy dołączyć zrzut z ekranu, na którym widać taką wiadomość, gdyż tylko uzasadnione przypadki będą usuwane z konkursu. Nikt poza moderatorem nie pozna tożsamości osoby zgłaszającej, a sama osoba zgłaszająca nie ponosi oczywiście żadnych konsekwencji.



Zapraszam do głosowania!
1.
Obrazek
2.
Obrazek
3.
Obrazek
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Awatar użytkownika
Mandaloriana
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 394
Rejestracja: 18 wrz 2010, o 19:16

Re: Stylistka Tygodnia #195

Post autor: Mandaloriana » 8 wrz 2021, o 12:14

Mój głos idzie w kierunku pracy nr 2, praca starannie wykonana, nic tutaj nie wystaje, nic się tutaj nie gryzie, wszystko ma ręce i nogi... Nie powiem bo praca nr 3 też jest ciekawa, ale no niestety użycie pozy ją skreśliło, tak ni z gruszki, ni z pietruszki... Zdecydowanie lepiej by wyglądało bez, albo pokombinować tak by nie było tej ręki widać.
Obrazek

"Bądź tym kim jesteś, i mów to co czujesz, ponieważ ci, którzy mają z tym problem nie są ważni, a ci, którzy są ważni nie mają z tym problemu." 8o

"Złapałam się na tym, że ludzie wiedzą o moim życiu więcej niż ja sama" 8o

Awatar użytkownika
Xin xou
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 713
Rejestracja: 23 lut 2011, o 22:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: Stylistka Tygodnia #195

Post autor: Xin xou » 8 wrz 2021, o 14:21

Najbardziej przerażająca z tych 3 stylizacji jest zdecydowanie praca nr 2. I to na nią oddaję swój głos. Przekonała mnie twarz, jak i cała głowa, która wygląda jak wyjęta z horroru. Świetne jest też połączenie ubrań a ten tasak tylko dopełnia całości.

Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Re: Stylistka Tygodnia #195

Post autor: Aurelie » 13 wrz 2021, o 19:49

195. edycję Stylistki Tygodnia wygrywa
Night
praca nr 2

Obrazek
GRATULACJE!!!
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Zablokowany