Stylistka Tygodnia #180

Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Stylistka Tygodnia #180

Post autor: Aurelie » 30 lis 2020, o 19:10

Stylistka Tygodnia #180

Motyw: Pani porządnicka

Inne informacje: Choć sprzątanie dla wielu jest jedynie przykrym obowiązkiem, każdy czasem musi przetrzeć kurze. Ubierz Panią w strój, w którym wygodnie będzie się jej sprzątać.

Głosowanie trwa do 06.12.2020r.
Głosując podaj numer pracy, która Ci się podoba i uzasadnij swój wybór.
*Zgodnie z Regulaminem Stylistki Tygodnia ważne są tylko uzasadnione głosy. Jako uzasadnienie rozumiemy wypowiedź złożoną z jednego zdania, wskazującą minimum jedną cechę stylizacji, która przypadła do gustu głosującemu. Przy czym cecha to nie ubranie ani epitet (np. śliczna bluzeczka, świetne spodnie, wspaniały smok, piękna pani).

:!:
Jeśli jesteś świadkiem lub adresatem jakiejkolwiek formy nakłaniania do głosowania, zgłoś to moderatorce konkursu. Należy dołączyć zrzut z ekranu, na którym widać taką wiadomość, gdyż tylko uzasadnione przypadki będą usuwane z konkursu. Nikt poza moderatorem nie pozna tożsamości osoby zgłaszającej, a sama osoba zgłaszająca nie ponosi oczywiście żadnych konsekwencji.



Zapraszam do głosowania!
1.
Obrazek
2.
Obrazek
3.
Obrazek
4.
Obrazek
5.
Obrazek
6.
Obrazek
7.
Obrazek
8.
Obrazek
9.
Obrazek
10.
Obrazek
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Awatar użytkownika
Alice Morset
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 580
Rejestracja: 21 kwie 2020, o 17:40
Lokalizacja: Czechy/Zielona Góra/Bolesławiec

Stylistka Tygodnia #180

Post autor: Alice Morset » 30 lis 2020, o 22:16

Podoba mi się praca nr 7 ta pani jest naprawdę porządnicka. Za cel obrała sobie strych lub piwnice, patrząc na jej twarz musiał tam być niezły bałagan.
Pani nr 9 też fajnie dopasowała się do tematu, podoba mi się fartuszek i czajniczek, ale jednak praca 7 wywołała u mnie większe zainteresowanie.
Wszystkim uczestnikom konkursu życzę powodzenia. :)
Ostatnio zmieniony 1 gru 2020, o 11:39 przez Alice Morset, łącznie zmieniany 2 razy.
„Przeszłość ma ogromne znaczenie dla przyszłości, niejako ją kształtuje i determinuje pewne cechy charakteru”.

Cytat z książki: Miłość szyta na miarę

Awatar użytkownika
Anabeliana
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 229
Rejestracja: 1 paź 2014, o 15:45

Re: Stylistka Tygodnia #180

Post autor: Anabeliana » 30 lis 2020, o 22:45

Zanim zagłosuję, to pytanie: czemu prace nr 5 i 6 są takie same? Czyżby wdarła się pomyłka? ?(

Praca nr 7 - no Pani wygląda jakby oślepła, jak zobaczyła bałagan do sprzątnięcia i łapię sie za głowę, z myślą: "I kto to posprząta?" :thumbsup:
Podoba mi się użycie pozy ale jednocześnie nie użycie całego gotowca z eventu. Ciekawi mnie czy jest jej wygodnie "władać" miotłą przy tylu warstwach? :P
Ostatnio zmieniony 1 gru 2020, o 16:57 przez Anabeliana, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Re: Stylistka Tygodnia #180

Post autor: Aurelie » 1 gru 2020, o 00:53

Uwaga! Rzeczywiście w prezentacji prac pojawił się błąd i praca nr 5 została wstawiona 2 razy. Zdublowana praca została już usunięta, ale pociągnęło to za sobą konsekwencję, w postaci zmiany numerów prac. Osoby, które oddały już głosy proszę o edytowanie swoich postów i poprawienie numerków prac.
Dziękuję również za czujność osobom, które zgłosiły błąd i bardzo przepraszam za niedopatrzenie.
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Awatar użytkownika
Mandaloriana
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 394
Rejestracja: 18 wrz 2010, o 19:16

Re: Stylistka Tygodnia #180

Post autor: Mandaloriana » 1 gru 2020, o 17:14

Zaczne od tego, ze wszystkie prace na swoj sposob sa ciekawe :) jednakze u mnie gore bierze praca nr 3 oraz nr 2 , glos jednak oddam na prace nr 3, stylizacja nie jest przesadzona, swietnie zrobiona buzia oddajaca klimat tematyce konkursu. Natomiast Pani nr dwa gratuluje wykorzystania ciuchow z CH :) stylizacja naprawde bardzo fajna i przyjemna, idealna do sprzatania w domu :)
Obrazek

"Bądź tym kim jesteś, i mów to co czujesz, ponieważ ci, którzy mają z tym problem nie są ważni, a ci, którzy są ważni nie mają z tym problemu." 8o

"Złapałam się na tym, że ludzie wiedzą o moim życiu więcej niż ja sama" 8o

Awatar użytkownika
Lugow2
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 52
Rejestracja: 1 sie 2016, o 20:34

Re: Stylistka Tygodnia #180

Post autor: Lugow2 » 1 gru 2020, o 17:22

Praca nr 7. Genialna, brudna, rozczochrana w szale sprzątania, aż oczopląsu dostała :D Świetnie użyta poza, że nie wiadomo od czego zacząć. Super :)

Awatar użytkownika
Rybcia
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 19
Rejestracja: 7 sie 2016, o 18:05

Re: Stylistka Tygodnia #180

Post autor: Rybcia » 1 gru 2020, o 18:56

Witam ja głosuje na pracę Pani nr.3 struj i wygląd sugerują na umęczoną pracą kobitkę która już kończy porządki.
:) Rybcia :)

lady_gaga
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 6
Rejestracja: 26 kwie 2020, o 22:18

Re: Stylistka Tygodnia #180

Post autor: lady_gaga » 1 gru 2020, o 20:01

Mój głos idzie do pracy z nr 3, stylizacja dobrze oddaje panią porządnicką, brudna twarzyczka i wystające spod chusty włosy dopełniają kreację :thumbsup: Reszta stylizacji wydaje mi się być lekko przesadzona.

Awatar użytkownika
Avivia
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 71
Rejestracja: 19 lut 2011, o 21:41

Re: Stylistka Tygodnia #180

Post autor: Avivia » 1 gru 2020, o 21:23

Dla mnie najlepsze są prace 4 i 7, w nieco starszym stylu ;) . Ale głos oddaję na pracę 7 - świetny pomysł z tym pajączkiem, który to biedaczek często jest przeganiany przy sprzątaniu :D Widać, że idą generalne porządki, bo nawet twarz pani jest cała przybrudzona, a od tego bałaganu chyba rozbolała ją głowa :P Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Latika
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 841
Rejestracja: 24 lut 2014, o 19:55
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Stylistka Tygodnia #180

Post autor: Latika » 2 gru 2020, o 09:16

decydowanie prac nr 3, świetnie zrobiona twarzyczka, która wygląda jakby naprawdę była umorusana kurzem. Strój także jest jak najbardziej adekwatny do robienia porządków.

Awatar użytkownika
Xin xou
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 713
Rejestracja: 23 lut 2011, o 22:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: Stylistka Tygodnia #180

Post autor: Xin xou » 3 gru 2020, o 08:02

Głosuję na pracę nr 3. Wygodne ubrania, związane włosy, brak makijażu to idealny strój do domowych porządków. Do tego ciekawie zrobiona twarz, która wygląda jakby była brudna. A flakonik z perfumami pewnie po to, żeby zneutralizować brzydkie zapachy w domu :D

Awatar użytkownika
Chusy
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 20
Rejestracja: 28 sty 2018, o 17:48

Re: Stylistka Tygodnia #180

Post autor: Chusy » 3 gru 2020, o 20:19

Oddaje swoj glos na prace numer 7. Przypomina mi kopciuszka : ) Ciekawe i oryginalne podejscie do kwestii porzadkow ;)

Awatar użytkownika
Belcia
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 80
Rejestracja: 12 kwie 2011, o 18:17

Re: Stylistka Tygodnia #180

Post autor: Belcia » 5 gru 2020, o 22:37

Tematem konkursu było "Ubierz Panią w strój, w którym wygodnie będzie się jej sprzątać" a nie która się bardziej utyra, ufajda i zwalczy więcej pająków, karaluchów i innych insektów.
Dlatego głosuję na panią nr 10
Obrazek

Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Re: Stylistka Tygodnia #180

Post autor: Aurelie » 7 gru 2020, o 16:47

DOGRYWKA
Po podliczeniu głosów okazuje się, że mamy dogrywkę!
Panie nr
3 i 7
otrzymały taką samą liczbę głosów.
Zasady dogrywki:
  • Głosujemy na jedną z dwóch prac (nr 3 lub nr 7)
  • W poście wpisujemy tylko nr wybranej pracy
  • Głosowanie trwa do 09.12 do godz. 20:00 (jeśli żadna z Pań nie otrzyma wymaganej większości głosów o zwycięstwie zdecyduje Team)
  • W głosowaniu mogą brać udział wszyscy (poza Paniami, które dostały się do dogrywki)
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Awatar użytkownika
Latika
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 841
Rejestracja: 24 lut 2014, o 19:55
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Stylistka Tygodnia #180

Post autor: Latika » 7 gru 2020, o 16:51

nr 3

Zablokowany