Stylistka Tygodnia #178

Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Stylistka Tygodnia #178

Post autor: Aurelie » 29 paź 2020, o 13:16

Stylistka Tygodnia #178

Motyw: Impreza na zamku Drakuli

Inne informacje: Przygotuj sie na mroczną imprezę, na której dominować będzie czerń. Nie zapomnij o bladej cerze.

Głosowanie trwa do 04.11.2020r.
Głosując podaj numer pracy, która Ci się podoba i uzasadnij swój wybór.
*Zgodnie z Regulaminem Stylistki Tygodnia ważne są tylko uzasadnione głosy. Jako uzasadnienie rozumiemy wypowiedź złożoną z jednego zdania, wskazującą minimum jedną cechę stylizacji, która przypadła do gustu głosującemu. Przy czym cecha to nie ubranie ani epitet (np. śliczna bluzeczka, świetne spodnie, wspaniały smok, piękna pani).

:!:
Jeśli jesteś świadkiem lub adresatem jakiejkolwiek formy nakłaniania do głosowania, zgłoś to moderatorce konkursu. Należy dołączyć zrzut z ekranu, na którym widać taką wiadomość, gdyż tylko uzasadnione przypadki będą usuwane z konkursu. Nikt poza moderatorem nie pozna tożsamości osoby zgłaszającej, a sama osoba zgłaszająca nie ponosi oczywiście żadnych konsekwencji.



Zapraszam do głosowania!
1.
Obrazek
2.
Obrazek
3.
Obrazek
4.
Obrazek
5.
Obrazek
6.
Obrazek
7.
Obrazek
8.
Obrazek
9.
Obrazek
10.
Obrazek
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Awatar użytkownika
Latika
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 841
Rejestracja: 24 lut 2014, o 19:55
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Stylistka Tygodnia #178

Post autor: Latika » 29 paź 2020, o 14:57

Aurelie chyba coś źle Ci się wkleiło, bo prace nr 3 i 6 są identyczne ;)

Rzeczywiście, dziękuję za czujność. :thumbup: Już zostało to poprawione, sprawdzone trzy razy i można bez przeszkód głosować :) // Aurelie

Awatar użytkownika
Mandaloriana
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 394
Rejestracja: 18 wrz 2010, o 19:16

Re: Stylistka Tygodnia #178

Post autor: Mandaloriana » 31 paź 2020, o 07:55

Głosuję na pracę nr 5, bardzo starannie i z pomysłem wykonana praca. Skrzydełka bardzo fajnie tutaj wyglądają, a lala idealnie wpasowywuje się w temat.
Obrazek

"Bądź tym kim jesteś, i mów to co czujesz, ponieważ ci, którzy mają z tym problem nie są ważni, a ci, którzy są ważni nie mają z tym problemu." 8o

"Złapałam się na tym, że ludzie wiedzą o moim życiu więcej niż ja sama" 8o

Awatar użytkownika
Lugow2
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 52
Rejestracja: 1 sie 2016, o 20:34

Re: Stylistka Tygodnia #178

Post autor: Lugow2 » 31 paź 2020, o 08:25

Praca nr 3. Niesamowite połączenie, bardzo mrocznie, ale jednocześnie jest w tym coś eleganckiego i tajemniczego. Piękna i onieśmielająca wampirzyca :D

Awatar użytkownika
Anabeliana
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 229
Rejestracja: 1 paź 2014, o 15:45

Re: Stylistka Tygodnia #178

Post autor: Anabeliana » 31 paź 2020, o 10:56

Że też przegapiłam ten temat w stylistce, a ja lubię takie paskudy :whistling: :thumbsup:
Mój głos oddaję na pracę nr 5. Blada cera świetnie wyróżnia się w czerni stroju. Podobają mi się złote akcenty, które ożywiają (jakież to trafne określenie :D ) mroczność stylizacji ale jednocześnie dodają jej elegancji. Balonik świadczy, że wampirzyca idzie na imprezę do Draculi :thumbsup:

Awatar użytkownika
Gracjanna
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 8
Rejestracja: 16 paź 2013, o 21:59

Re: Stylistka Tygodnia #178

Post autor: Gracjanna » 31 paź 2020, o 11:06

Nr 7. Mrocznie i elegancko. Niezwykle komponuje się suknia z butami :)
Pozdrawiam cielutko
Monolla :)

Awatar użytkownika
Avivia
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 71
Rejestracja: 19 lut 2011, o 21:41

Re: Stylistka Tygodnia #178

Post autor: Avivia » 2 lis 2020, o 17:05

Poimprezowałabym z każdą:P Najbardziej podobają mi się prace 3 i 7. Praca 7 jest zadziorna i sexy i do tego świetna fryzurka :love: Głos oddaję jednak na pracę numer 3. Podobają mi się bardzo czerwone akcenty, któe przebijają w stylizacji. Chwilę mi zeszło, aż rozpoznałam, że to tatuaż :P I jest tu użyta moja ulubiona rozwiana spódnica. Do tego świetny makijaż :love:

Blanca
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 23
Rejestracja: 27 lip 2020, o 22:52

Re: Stylistka Tygodnia #178

Post autor: Blanca » 2 lis 2020, o 18:15

Wszystkie prace są świetne, ale głosuję na stylizację numer 3. Czarna, zwiewna sukienka nadaje stylizacji lekkości, a korona, włosy i opalenizna dodatkowo sprawiają wrażenie, że Pani jest wampirem ♥️

Awatar użytkownika
wezsie
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 26
Rejestracja: 26 paź 2013, o 21:06
Lokalizacja: Hogwart

Re: Stylistka Tygodnia #178

Post autor: wezsie » 4 lis 2020, o 12:57

po przeglądnięciu wszystkich prac po kolei w głowie utkwiła mi praca nr 3. jest bardzo mroczna ale za razem taka królewska idealnie pasuje do klimatu imprezy w zamku. stylizacja składa się z wielu elementów, ale wszystkie tak idealnie pasują że nie wygląda na przesadzoną. mój głos oddaje na pracę nr 3.

Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Re: Stylistka Tygodnia #178

Post autor: Aurelie » 5 lis 2020, o 13:42

178. edycję Stylistki Tygodnia wygrywa
Tomorrowland
praca nr 3

Obrazek
GRATULACJE!!!
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Zablokowany