Stylistka Tygodnia #174

Awatar użytkownika
Dj-ka
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 273
Rejestracja: 16 maja 2012, o 14:05
Lokalizacja: Szczytniki nad Kaczawą

Stylistka Tygodnia #174

Post autor: Dj-ka » 28 sie 2020, o 14:40

Stylistka Tygodnia #174

Motyw: Szalony Magik.

Inne informacje: Pełna dowolność kolorystyczna, oczywiście konieczne atrybuty, jak różdżka, kapelusz, jakieś ptactwo, karty, skrzydła. Co kto chce. Im bardziej kolorowo i pomysłowo, tym lepiej.

Głosowanie trwa do 03.09.2020r.
Głosując podaj numer pracy, która Ci się podoba i uzasadnij swój wybór.
*Zgodnie z Regulaminem Stylistki Tygodnia ważne są tylko uzasadnione głosy. Jako uzasadnienie rozumiemy wypowiedź złożoną z jednego zdania, wskazującą minimum jedną cechę stylizacji, która przypadła do gustu głosującemu. Przy czym cecha to nie ubranie ani epitet (np. śliczna bluzeczka, świetne spodnie, wspaniały smok, piękna pani).

:!:
Jeśli jesteś świadkiem lub adresatem jakiejkolwiek formy nakłaniania do głosowania, zgłoś to moderatorce konkursu. Należy dołączyć zrzut z ekranu, na którym widać taką wiadomość, gdyż tylko uzasadnione przypadki będą usuwane z konkursu. Nikt poza moderatorem nie pozna tożsamości osoby zgłaszającej, a sama osoba zgłaszająca nie ponosi oczywiście żadnych konsekwencji.



Zapraszam do głosowania!
Pani nr 1.

Obrazek

Pani nr 2.

Obrazek

Pani nr 3.

Obrazek

Pani nr 4.

Obrazek

Pani nr 5.

Obrazek

Pani nr 6.

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Alice Morset
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 580
Rejestracja: 21 kwie 2020, o 17:40
Lokalizacja: Czechy/Zielona Góra/Bolesławiec

Re: Stylistka Tygodnia #174

Post autor: Alice Morset » 28 sie 2020, o 15:13

Praca nr 1. Przekonała mnie gdy tylko ją zobaczyłam, sztuczki tego magika chętnie bym zobaczyła. Myślę, że rozbawiłyby mnie do łez. ^^ Podoba mi się, też praca nr 6 intuicja mi podpowiada, że pomiędzy tymi pracami będzie dogrywka. ^^ Mój głos tak jak napisałam oddaje na pracę nr 1.
Powodzenia życzę wszystkim w tej edycji ST.
„Przeszłość ma ogromne znaczenie dla przyszłości, niejako ją kształtuje i determinuje pewne cechy charakteru”.

Cytat z książki: Miłość szyta na miarę

Awatar użytkownika
Latika
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 841
Rejestracja: 24 lut 2014, o 19:55
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Stylistka Tygodnia #174

Post autor: Latika » 1 wrz 2020, o 10:14

Wszystkie prace są bardzo kreatywne, ale tak jak koleżanka wyżej zastanawiałam się pomiędzy pracą nr 1 a 6. Ostatecznie swój głos oddam na pracę nr 1. Stylizacja jest kolorowa, przyciąga uwagę, mimo misz maszu elementów wszystko tworzy ze sobą integralną całość. Dodatkowo bardzo podoba mi się to jak został wykonany makijaż, jest bardzo oryginalny.

Awatar użytkownika
Casandra
Administratorka forum
Administratorka forum
Posty: 7480
Rejestracja: 14 kwie 2010, o 16:58
Lokalizacja: Katowice

Re: Stylistka Tygodnia #174

Post autor: Casandra » 2 wrz 2020, o 09:48

A ja swój głos oddam na pracę numer 6 - nie mamy tutaj przesady w elementach, a wręcz wszystko ma swoje miejsce i tworzy pewną logiczną całość. Ten magik jest trochę tajemniczy, a trochę nie, a więc domyślam się, że na jego występach bawią się zarówno duzi, jak i mali :D
Ogromne brawa jednak dla wszystkich pozostałych Pań, bowiem każda praca ma w sobie "to coś" magicznego i ujmującego ^^
Poznaj świat Mystificity - rekrutacja trwa
Obrazek
"Życie bez czekolady jest jak plaża bez morza"

Awatar użytkownika
Lyanna
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 956
Rejestracja: 12 wrz 2012, o 15:53

Re: Stylistka Tygodnia #174

Post autor: Lyanna » 2 wrz 2020, o 16:37

Wybieram nr 2. Jest to ciekawa i przemyślana praca, bez chaotycznie upchanych elementów. Postać przyciąga uwagę, użycie maski było bardzo dobrym pomysłem. :thumbup:
Obrazek

Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Re: Stylistka Tygodnia #174

Post autor: Aurelie » 4 wrz 2020, o 09:31

174. edycję Stylistki Tygodnia wygrywa
Lugow2
praca nr 1

Obrazek
GRATULACJE!!!
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Zablokowany