Stylistka Tygodnia #170

Awatar użytkownika
Dj-ka
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 273
Rejestracja: 16 maja 2012, o 14:05
Lokalizacja: Szczytniki nad Kaczawą

Stylistka Tygodnia #170

Post autor: Dj-ka » 3 cze 2020, o 11:51

Stylistka Tygodnia #170

Motyw: Zbigniew Wodecki.

Inne informacje: Postaraj się upodobnić swoją Panią do postaci tego muzyka i kompozytora. Obowiązkowym elementem są kręcone włosy oraz okulary.

Głosowanie trwa do 09.06.2020r.
Głosując podaj numer pracy, która Ci się podoba i uzasadnij swój wybór.
*Zgodnie z Regulaminem Stylistki Tygodnia ważne są tylko uzasadnione głosy. Jako uzasadnienie rozumiemy wypowiedź złożoną z jednego zdania, wskazującą minimum jedną cechę stylizacji, która przypadła do gustu głosującemu. Przy czym cecha to nie ubranie ani epitet (np. śliczna bluzeczka, świetne spodnie, wspaniały smok, piękna pani).

:!:
Jeśli jesteś świadkiem lub adresatem jakiejkolwiek formy nakłaniania do głosowania, zgłoś to moderatorce konkursu. Należy dołączyć zrzut z ekranu, na którym widać taką wiadomość, gdyż tylko uzasadnione przypadki będą usuwane z konkursu. Nikt poza moderatorem nie pozna tożsamości osoby zgłaszającej, a sama osoba zgłaszająca nie ponosi oczywiście żadnych konsekwencji.



Zapraszam do głosowania!
Pani nr 1.

Obrazek

Pani nr 2.

Obrazek

Pan nr 3.

Obrazek

Pani nr 4.

Obrazek

Pani nr 5.

Obrazek

Pani nr 6.

Obrazek

Pani nr 7.

Obrazek

Pani nr 8.

Obrazek

Pani nr 9.

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Lugow2
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 52
Rejestracja: 1 sie 2016, o 20:34

Re: Stylistka Tygodnia #170

Post autor: Lugow2 » 3 cze 2020, o 16:55

Zdecydowanie nr 5. Świetna praca. Fajnie dobrana fryzura i bardzo męski strój. Dodatkowo twarz nie ma kobiecych rysów. Ze wszystkich prac, ta najbardziej przypomina mi bohatera stylistki :thumbsup:

Awatar użytkownika
Belcia
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 80
Rejestracja: 12 kwie 2011, o 18:17

Re: Stylistka Tygodnia #170

Post autor: Belcia » 8 cze 2020, o 20:56

Jak przeczytałam temat, to się od razu zapaliłam. Ale szybko mi piórka opadły, bo stwierdziłam ze tego nie udźwignę, nie miałam pomysłu, przyznaję się.

I teraz jestem zaskoczona ! To co widzę to przeszło wszelkie moje oczekiwania. Wszystkie prace są niesamowite. Każdy to Zbigniew Wodecki jak żywy! szacun! Po długim zastanowieniu wybieram pracę nr 7. Wiem, że tu gitara robi za skrzypce z braku akcesorium. W innej pracy są prawdziwe skrzypce, ale tutaj akurat przemawia do mnie cała postura, twarz, podobieństwo.
Obrazek

Awatar użytkownika
Alice Morset
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 580
Rejestracja: 21 kwie 2020, o 17:40
Lokalizacja: Czechy/Zielona Góra/Bolesławiec

Re: Stylistka Tygodnia #170

Post autor: Alice Morset » 9 cze 2020, o 12:12

Zerknęłam na stylistkę kilka razy w tym tygodniu dokładnie przyglądając się każdej pracy. Faktem jest, że temat trudny, więc mogły go dźwignąć tylko najbardziej kreatywne/ni panie/owie na Arenie. Moją uwagę zwróciła praca nr 5. Według mnie najbardziej przypomina Zbyszka Wodeckiego dlatego też mój głos oddaje dla pani/na z nr 5. Pozostałym graczom gratuluje niesamowitej kreatywności.
„Przeszłość ma ogromne znaczenie dla przyszłości, niejako ją kształtuje i determinuje pewne cechy charakteru”.

Cytat z książki: Miłość szyta na miarę

Awatar użytkownika
Avivia
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 71
Rejestracja: 19 lut 2011, o 21:41

Re: Stylistka Tygodnia #170

Post autor: Avivia » 9 cze 2020, o 13:24

Ja również głosuję na numer 5. Gdybym nie znała tematu stylistki i zobaczyła tą stylizacje od razu przyszedłby mi na myśl Zbigniew Wodecki. Fryzura dobrana idealnie, strój elegancki i z klasą.

marcelamargarita
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 38
Rejestracja: 24 lis 2014, o 18:38

Re: Stylistka Tygodnia #170

Post autor: marcelamargarita » 9 cze 2020, o 22:09

Wszystkie prace są super, przyznam ze sama chciałam startować ale poległam wśród ubogiej garderoby. Najbardziej urzekła mnie praca nr 7. Brawa za stworzenie skrzypiec z gitary a nie użycie gotowych. Przynajmniej ja tak to interpretuje. Lubię tak kreatywne pomysły.

Awatar użytkownika
Dj-ka
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 273
Rejestracja: 16 maja 2012, o 14:05
Lokalizacja: Szczytniki nad Kaczawą

Re: Stylistka Tygodnia #170

Post autor: Dj-ka » 11 cze 2020, o 00:26

170. edycję Stylistki Tygodnia wygrywa
wezsie
praca nr 5

Obrazek
GRATULACJE!!!
Obrazek

Zablokowany