Stylistka Tygodnia #166

Awatar użytkownika
Dj-ka
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 273
Rejestracja: 16 maja 2012, o 14:05
Lokalizacja: Szczytniki nad Kaczawą

Stylistka Tygodnia #166

Post autor: Dj-ka » 27 lut 2020, o 13:02

Stylistka Tygodnia #166

Motyw: Potwór z bagien.

Inne informacje: Przebierz panią za potwora, który mógłby mieszkać na bagnach.

Głosowanie trwa do 08.03.2020r.
Głosując podaj numer pracy, która Ci się podoba i uzasadnij swój wybór.
*Zgodnie z Regulaminem Stylistki Tygodnia ważne są tylko uzasadnione głosy. Jako uzasadnienie rozumiemy wypowiedź złożoną z jednego zdania, wskazującą minimum jedną cechę stylizacji, która przypadła do gustu głosującemu. Przy czym cecha to nie ubranie ani epitet (np. śliczna bluzeczka, świetne spodnie, wspaniały smok, piękna pani).

:!:
Jeśli jesteś świadkiem lub adresatem jakiejkolwiek formy nakłaniania do głosowania, zgłoś to moderatorce konkursu. Należy dołączyć zrzut z ekranu, na którym widać taką wiadomość, gdyż tylko uzasadnione przypadki będą usuwane z konkursu. Nikt poza moderatorem nie pozna tożsamości osoby zgłaszającej, a sama osoba zgłaszająca nie ponosi oczywiście żadnych konsekwencji.



Zapraszam do głosowania!
Pani nr 1.

Obrazek

Pani nr 2.

Obrazek

Pani nr 3.

Obrazek

Pani nr 4.

Obrazek

Pani nr 5.

Obrazek

Pani nr 6.

Obrazek

Pani nr 7.

Obrazek

Pani nr 8.

Obrazek

Pani nr 9.

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Heidi
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 31
Rejestracja: 15 sie 2019, o 13:15
Kontakt:

Re: Stylistka Tygodnia #166

Post autor: Heidi » 27 lut 2020, o 18:15

Pani nr 8 najlepiej ze wszystkich wcieliła się w swoją rolę - każdy element stylizacji można skojarzyć z jakimś potworem, dlatego według mnie wygrywa, a poza tym - elementów jest nie za dużo, a jednak tworzą spójną całość i wystarczają, by perfekcyjnie oddać bagienny klimat. :)
Obrazek

Tutaj jestem na AM -> Heidi

uluu
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 111
Rejestracja: 3 kwie 2017, o 22:35

Re: Stylistka Tygodnia #166

Post autor: uluu » 28 lut 2020, o 17:19

A ja zagłosuję na pracę nr 7.
Muszę napisać, że wszystkie prace wizualnie są naprawdę fajne i przemawiaja do mnie, jednak coś trzeba było wybrać. Potwory bagienne raczej kojarzą mi sie z pełzaniem wśród błota i zarośli, więc odrzuciłam lalki ze skrzydełkami, mimo że swietnie się prezentują, tak samo płetwy. I z tych bezskrzydłowych to 7 właśnie idealnie mi się kojarzy z czymś , co wynurza się z ciemnych i ciężkich bagien- poprzez kolory, ale też i ilość elementów na lalce. Postać dosłownie ocieka, wydaje się być aż ciężka od ilości tego, czym wydaje się być oblepiona. Do mnie przemawia zdecydowanie najbardziej biorąc pod uwagę bagienną część kryterium.

Awatar użytkownika
Lugow2
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 52
Rejestracja: 1 sie 2016, o 20:34

Re: Stylistka Tygodnia #166

Post autor: Lugow2 » 1 mar 2020, o 12:22

Stanowczo praca nr 7. Lepko, brudno, szlam i pełzające stworzenia, dodatkowo upiorna i mroczna twarz. Zdecydowanie najbardziej potworny potwór ze wszystkich :D

Awatar użytkownika
Dj-ka
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 273
Rejestracja: 16 maja 2012, o 14:05
Lokalizacja: Szczytniki nad Kaczawą

Re: Stylistka Tygodnia #166

Post autor: Dj-ka » 6 mar 2020, o 08:24

Hejka,

Z powodu małej ilości komentarzy bardzo proszę o oddanie jeszcze kilku głosów. Przedłużam głosowanie do niedzieli tj.8.03.2020 r.

Pozdrawiam, Dj-ka
Obrazek

Awatar użytkownika
Xin xou
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 713
Rejestracja: 23 lut 2011, o 22:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: Stylistka Tygodnia #166

Post autor: Xin xou » 7 mar 2020, o 09:41

Po przejrzeniu wszystkich prac dokładnie, zdecydowałam się zagłosować na pracę nr 7.
Praca bez zbędnych dodatków, które mi osobiście nie kojarzą się z potworem z bagna (jak skrzydła czy smok czy rybi ogon) a na temat. Dzięki użyciu odpowiednich dodatków i odpowiedniego makijażu lala wygląda jakby była częścią tego bagna, świetny efekt. To zielsko na głowie jest super, ciekawi mnie kiedy można było tak fajny dodatek zdobyć :)

Awatar użytkownika
Melbourne
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 57
Rejestracja: 4 wrz 2012, o 19:06
Lokalizacja: Mars
Kontakt:

Re: Stylistka Tygodnia #166

Post autor: Melbourne » 7 mar 2020, o 17:12

Zdecydowanie najlepszą pracę zaprezentowała Pani nr. 7.
Nie wyobrażam sobie żeby potwór bagienny miał skrzydła, wybrana praca ich nie posiada - tym zdobyła mają przychylność.
Poza tym Pani pokazuje nam przykład mimetyzmu - częstego narzędzia, jakim posługują się drapieżnicy.
Błyszczący efekt przywodzi na myśl świetliki - w moim wyobrażeniu nieodłączny element pogrążonego w ciemności bagna :thumbsup:
"Wszystko ma swoje dobre strony, ale najwięcej dobrych stron ma książka"
_________________________________________________________________


Obrazek
→ Melbourne ←

Awatar użytkownika
Lady_Blair
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 465
Rejestracja: 31 sie 2015, o 13:13

Re: Stylistka Tygodnia #166

Post autor: Lady_Blair » 8 mar 2020, o 11:12

7 jest bezkonkurencyjna w tym zestawieniu.
Każdy element jest tutaj dokładnie przemyślany. Umiejętnie wpleciona do stroju zieleń, która robi za jakieś glony czy wodorosty prezentuje się świetnie. Buzia jest genialna.. te głębokie mroczne spojrzenie, efekt fragmentami sinej i zgniłej twarzy. To odrażający potwór, a jednocześnie elegancki i dostojny.

Awatar użytkownika
Dj-ka
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 273
Rejestracja: 16 maja 2012, o 14:05
Lokalizacja: Szczytniki nad Kaczawą

Re: Stylistka Tygodnia #166

Post autor: Dj-ka » 9 mar 2020, o 23:04

166. edycję Stylistki Tygodnia wygrywa
Lyanna
praca nr 7

Obrazek
GRATULACJE!!!
Obrazek

Zablokowany