Stylistka Tygodnia #162

Awatar użytkownika
Dj-ka
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 273
Rejestracja: 16 maja 2012, o 14:05
Lokalizacja: Szczytniki nad Kaczawą

Stylistka Tygodnia #162

Post autor: Dj-ka » 4 gru 2019, o 13:35

Stylistka Tygodnia #162

Motyw: Pani Jeziora.

Inne informacje: Przebierz swoją Panią za postać z legend arturiańskich - Panią Jeziora.

Głosowanie trwa do 10.12.2019r.
Głosując podaj numer pracy, która Ci się podoba i uzasadnij swój wybór.
*Zgodnie z Regulaminem Stylistki Tygodnia ważne są tylko uzasadnione głosy. Jako uzasadnienie rozumiemy wypowiedź złożoną z jednego zdania, wskazującą minimum jedną cechę stylizacji, która przypadła do gustu głosującemu. Przy czym cecha to nie ubranie ani epitet (np. śliczna bluzeczka, świetne spodnie, wspaniały smok, piękna pani).

:!:
Jeśli jesteś świadkiem lub adresatem jakiejkolwiek formy nakłaniania do głosowania, zgłoś to moderatorce konkursu. Należy dołączyć zrzut z ekranu, na którym widać taką wiadomość, gdyż tylko uzasadnione przypadki będą usuwane z konkursu. Nikt poza moderatorem nie pozna tożsamości osoby zgłaszającej, a sama osoba zgłaszająca nie ponosi oczywiście żadnych konsekwencji.



Zapraszam do głosowania!
Pani nr 1.

Obrazek

Pani nr 2.

Obrazek

Pani nr 3.

Obrazek

Pani nr 4

Obrazek

Pani nr 5.

Obrazek

Pani nr 6.

Obrazek

Pani nr 7.

Obrazek

Pani nr 8.

Obrazek

Pani nr 9.

Obrazek
Obrazek

uluu
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 111
Rejestracja: 3 kwie 2017, o 22:35

Re: Stylistka Tygodnia #162

Post autor: uluu » 4 gru 2019, o 14:29

Głosuję na pracę nr 3. Urzekła mnie rewelacyjnie zrobiona twarz i świetny dobór dodatków. Ciężko od niej oderwać wzrok. Pozostałe również bardzo mi się podobały, szczególnie 1, 4 i 6:)

Awatar użytkownika
Van Der Elayra
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 257
Rejestracja: 4 mar 2019, o 15:43
Lokalizacja: Česká Praha

Re: Stylistka Tygodnia #162

Post autor: Van Der Elayra » 4 gru 2019, o 15:54

Witam
Uważam, że praca numer 4 najbardziej wpasowała się w temat konkursu. Twarz tej pani jest niezwykła i rzadko spotykana, bardzo dobrze wykorzystane dodatki. Co nadaje urok tej stylizacji. Mocny głosik ode mnie powodzenia.
PS. Z pozostałych prac podoba mi się również praca nr 7 Gratulację!

Awatar użytkownika
Marvello
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 150
Rejestracja: 3 sie 2018, o 13:49

Re: Stylistka Tygodnia #162

Post autor: Marvello » 5 gru 2019, o 20:01

Ja swój głos oddaję na pracę numer 6 :thumbsup:
Świetna twarz, te oczy.. aż ciarki przechodzą. Sama stylizacja świetnie oddaje motyw przewodni, kolorystyka genialna - delikatna, kobieca, zwiewna, ale miecz w połączeniu z twarzą dają też groźny efekt. Jak dla mnie super, życzę powodzenia i zwycięstwa :thumbsup: :love:
Silversoul :love: Wiceliderka Klubu Moonlight Ladies

Awatar użytkownika
co.ma
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 127
Rejestracja: 23 wrz 2010, o 16:30

Re: Stylistka Tygodnia #162

Post autor: co.ma » 8 gru 2019, o 11:57

Panie 6 i 7 mają super dopracowane twarze, bardzo wymowne. Ale jednak głosuję na nr 1. Jest w tej pani władczość, ale i delikatność, niebieski kolor wody i dynamika fal. Strój mocno kojarzy się z wodą, ale nie jest przekombinowany ani za ciężki.

Awatar użytkownika
kina
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 5
Rejestracja: 12 lip 2015, o 13:29

Re: Stylistka Tygodnia #162

Post autor: kina » 8 gru 2019, o 17:06

Głosuję na nr 6.Wspaniałe oczy i makijaż twarzy, chętnie przygarnęłabym je do siebie.Stylizacja w pełni oddaje nastrój Pani Jeziora.

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2539
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Stylistka Tygodnia #162

Post autor: Regelinda » 8 gru 2019, o 17:35

Pani Jeziora nie była ani nimfą, ani boginką wodną wynurzającą się z jednoraki, chociaż tak utarło się w legendach. Była to najwyższa kapłanka w świątyni Wielkiej Matki znajdującej się na wyspie Avalon pośrodku jeziora, stad jej tytuł. A jedynymi z najbardziej znanych artefaktów powiązanych z Wielką Matką, lub jak ją inaczej nazywano Wielką Boginią były kocioł, znany potocznie jako Święty Graal oraz miecz, którego posiadaczem stał się król Artur czyli Excalibur. Więc, choć sporo prac zostało wykonanych dosyć starannie, to tak na dobrą sprawę ja biorę pod uwagę tylko dwie: nr 5 i nr 8. Pod względem estetyki wykonania bardziej podoba mi się praca nr 8, ale sztylet w jej ręku trudno wziąć za Excalibur, więc głosuję na pracę nr 5.

Awatar użytkownika
Dj-ka
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 273
Rejestracja: 16 maja 2012, o 14:05
Lokalizacja: Szczytniki nad Kaczawą

Stylistka Tygodnia #162

Post autor: Dj-ka » 12 gru 2019, o 08:19

162. edycję Stylistki Tygodnia wygrywa
Bezgraniczny
praca nr 6

Obrazek
GRATULACJE!!!
Obrazek

Zablokowany