Stylistka Tygodnia #144

Awatar użytkownika
Dj-ka
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 273
Rejestracja: 16 maja 2012, o 14:05
Lokalizacja: Szczytniki nad Kaczawą

Stylistka Tygodnia #144

Post autor: Dj-ka » 21 gru 2018, o 12:06

Stylistka Tygodnia #144

Motyw: Zły Klaun.

Inne informacje:
W tym tygodniu macie okazję przebrać swoją Panią za Klauna. Klaun powinien być jednak postacią wyglądającą jak z sennego koszmaru. Niech będzie kolorowy, ale przy tym straszny i szalony. 


Głosowanie trwa do 29.12.2017r.
Głosując podaj numer pracy, która Ci się podoba i uzasadnij swój wybór.
*Zgodnie z Regulaminem Stylistki Tygodnia ważne są tylko uzasadnione głosy. Jako uzasadnienie rozumiemy wypowiedź złożoną z dwóch zdań, wskazującą minimum jedną cechę stylizacji, która przypadła do gustu głosującemu. Przy czym cecha to nie ubranie ani epitet (np. śliczna bluzeczka, świetne spodnie, wspaniały smok, piękna pani).

:!:
Jeśli jesteś świadkiem lub adresatem jakiejkolwiek formy nakłaniania do głosowania, zgłoś to moderatorce konkursu. Należy dołączyć zrzut z ekranu, na którym widać taką wiadomość, gdyż tylko uzasadnione przypadki będą usuwane z konkursu. Nikt poza moderatorem nie pozna tożsamości osoby zgłaszającej, a sama osoba zgłaszająca nie ponosi oczywiście żadnych konsekwencji.



Zapraszam do głosowania!
Pani nr 1.

Obrazek

Pani nr 2.

Obrazek

Pani nr 3.

Obrazek

Pani nr 4.

Obrazek

Pani nr 5.

Obrazek

Pani nr 6.

Obrazek

Pani nr 7.

Obrazek

Pani nr 8.

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Alishia
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 4
Rejestracja: 7 paź 2018, o 10:57

Re: Stylistka Tygodnia #144

Post autor: Alishia » 21 gru 2018, o 14:44

Najbardziej podoba mi się stylizacja nr 6, zdecydowanie jest to definicja złego klauna, nie jest napaćkane tylko mimo tego że jest strasznie to pasują ubrania do siebie, dodatkowym zdecydowanie pasującym elementem kij oraz żabot dla mnie charakterystyczny dla klauna, oddaję głos na nr 6.


Głos niezgodny z wytycznymi. Po przeczytaniu regulaminu możesz zagłosować ponownie, dodając nowy komentarz. /Dj-ka
Obrazek

ScarletRain
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 26
Rejestracja: 16 gru 2018, o 18:59

Re: Stylistka Tygodnia #144

Post autor: ScarletRain » 22 gru 2018, o 16:54

Głosuję na numer 1, ponieważ wygląda naprawdę upiornie. Sukienka świetnie komponuje się z wężowym naszyjnikiem. Bałabym się, jakby taki klaun ukazał mi się ciemną nocą :P

Awatar użytkownika
monix23
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 1158
Rejestracja: 14 gru 2014, o 15:12

Re: Stylistka Tygodnia #144

Post autor: monix23 » 23 gru 2018, o 19:44

Może i zły, ale nadal klaun. Z przykrością muszę stwierdzić, że większość prac ma niewiele wspólnego z klaunem, a nawet niektóre stylizacji wyglądają przypadkowo. Jednak nie mam większego problemu z wybraniem najlepszego klauna (w sensie najgorszego, bo miał być zły :D), dzięki temu, że pani nr 1 stworzyła pracę. :love: Lizak i wzorki na rajstopach, jako elementy kojarzące się z cyrkiem, bardzo dobrze współgrają z ponurą kolorystyką stylizacji. Jedyne co mi się średnio podoba to ten banalny makijaż. ale za to fryzura i sukienka przez swoją dwuznaczność są idealne do tej tematyki. Lizak właściwie też, bo złemu klaunowi może służyć do bicia. >:D

uluu
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 111
Rejestracja: 3 kwie 2017, o 22:35

Re: Stylistka Tygodnia #144

Post autor: uluu » 23 gru 2018, o 21:47

Oddaję swój głos na pracę nr 5. Przerażajaca facjata- taki clown mógłby występować w jakimś mrocznym horrorze. Patrząc na taką postać naprawdę mam ciarki. Niekoniecznie jest to clown standardowy, jednak czerwony nos, atrybut w postaci lizaka, który kojarzy się z dziećmi, przejaskrawione kolorowe ubranie pasują do kryterium konkursu. Ta postać najbardziej mnie przeraziła, zatem ma mój głos:)

Shin
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 61
Rejestracja: 18 lip 2015, o 08:53

Re: Stylistka Tygodnia #144

Post autor: Shin » 26 gru 2018, o 09:51

Najbardziej straszny klaun to nr 6;) super buźka


Głos niezgodny z wytycznymi. Po przeczytaniu regulaminu możesz zagłosować ponownie, dodając nowy komentarz. /Dj-ka

Awatar użytkownika
Malowanka
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 271
Rejestracja: 3 sty 2011, o 12:47
Kontakt:

Re: Stylistka Tygodnia #144

Post autor: Malowanka » 27 gru 2018, o 22:57

Najgorsze pierwsze wrażenie na mnie wywarł klaun nr 5, co jest plusem wygląda po prostu brzydko :P i wygląda jak klaun a nie klaunica :D


Głos niezgodny z wytycznymi. Po przeczytaniu regulaminu możesz zagłosować ponownie, dodając nowy komentarz. /Dj-ka

Awatar użytkownika
Dj-ka
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 273
Rejestracja: 16 maja 2012, o 14:05
Lokalizacja: Szczytniki nad Kaczawą

Re: Stylistka Tygodnia #144

Post autor: Dj-ka » 30 gru 2018, o 13:43

144. edycję Stylistki Tygodnia wygrywa
Fashion madame
praca nr 1

Obrazek
GRATULACJE!!!
Obrazek

Zablokowany